Já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. U dalších přenosů z Kontinentální hokejové ligy, napočtenou.
Československá stopa v utkání:
Michel Miklík (CHA) 1+1
Rastislav Špirko (CHA) 0+1
Jiří Novotný (JAR) 0+1
Teprve nájez Dimitrije Lugina rozhodl o vítězi utkání. Jsou jím domácí, kteří si po dlouhé šňůře prohraných zápasů připisují dva body.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Amur Chabarovsk.
Autorem vítězné branky je DIMITRIJ LUGIN. Položil si gólmana a poslal puk podél něj do brány.
CHA: Dimitrij LUGIN neproměňuje – 0:0.
JAR: Martin THORNBERG neproměňuje – 0:0.
CHA: Dimitrij TARASOV neproměňuje – 0:0.
Samostatné nájezdy začínají.
Po úpravě ledu započne dovednostní soutěž, která rozhodne o bonusovém bodu pro jeden z týmů.
Následují tedy nájezdy. I přes šance na obou stranách se nikdo z týmů neodhodlal využít pětiminutové prodloužení ke vstřelení branky.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:57
Miklík mířil mimo!
64:45
Puk v ochranné síti. Vhazování před Sanfordem.
64:40
Domácí kombinují v pásmu. Rjazancev míří těsně vedle.
Oddechový čas pro domácí.
64:31
Hákování má na svědomí Konkov (JAR). V závěru prodloužení se jeho tým musí bránit.
64:05
Averinovi byl vystaven pořádně tvrdý bodyček. U puku jsou domácí.
63:52
63:25
Platt tvrdou střelou prověřil pevnost betonů domácího brankáře.
63:01
Domácí vyhazují do středního pásma.
62:35
Thornbergova přihrávka neprošla. Amur vyhazuje.
62:09
Proti střele Novotného zakročil Borisov!
61:54
Komlikace pro tým domácích. Za faul loktem si posedí dvě minuty Terjajev, místo zraněného Safronova.
61:25
Střela Niinimäkiho zamířila mimo.
61:05
Střelu od modré bez problémů vyrazil Borisov.
60:36
Domácí v plném počtu. U puku je Plotnikov a zakládá akci.
60:11
Ještě pár vteřin přesilové hry mají hosté k dispozici. Nyní kombinují v útočném pásmu.
60:01
Je za námi poslední třetina. V té se nejprve ujali vedení hosté zásluhou Plotnikova. Domácí o pár minut později srovnali po dorážce Lugina. v závěru měli hosté šanci v podobě přesilové hry, ale nedokázali ji využít. Následuje tedy prodloužení.
60:00
59:48
Novotného střela se otřela o lapačku Borisova! Následná dorážka Thornberga gól nepřinesla.
59:31
Thornberg nahodil do brankoviště, ale nikdo netečoval ideálně.
59:13
Averin vystřelil z kruhu táhlou střelou. Puk doletěl do náruče Borisova.
58:41
I přes komplikace hosté udrželi puk v pásmu a snaží se zklidnit hru.
Toto je obrovská šance pro Jaroslavl jak uzmout všechny tři body z napínavého a gólově bohatého utkání!
Oddechový čas pro hosty.
58:36
Loginov (CHA) se dopustil podražení a oslabí svůj tým až do konce základní hrací doby.
58:30
Litovčenkova střela se od betonů gólmana odrazila do ochranné sítě. Vhazování v pásmu Jaroslavli.
58:09
Sanford bez větších problémů likviduje střelu domácích.
57:59
Ostrá rána Thornberga! Proletěla kolem brány a nadělal starosti domácím.
57:35
Puk je za bránou a Špirko s ním spěchá kupředu.
57:06
Chyba rozhodčích a vhazuje se na středovém kruhu.
57:06
Nahození do pásma našlo Plotnikova, ale jeho střet s protihráčem zastavil hru.
56:49
Lugin si po straně nabruslil k Sanfordovi a prudce vystřelil do jeho náruče.
56:16
Konkov z otočky vstřelil a Borisov zakročil.
55:51
Amur ožil a snaží se útočit co to jen jde. Moc času již nezbývá.
54:38
Chabarovsk právě vstřelil branku!
DIMITRIJ LUGIN byl ve správné chvíli na správném místě. Na vzdálené tyči počkal na puk odražený zpoza brány a poslal puk do nestřežené klece. Asistence: Alexandr Loginov.
54:19
Puk v ochranné síti. Vhazování po levici Sanforda.
54:06
Železnov v pásmu udržel puk a po rychlých nahrávkách zkusil vstřelit. Brankář byl na svém místě a zmařil tak případnou gólovou radost.
53:36
Puk se odrazil a snesl se do náruče brankáře Sanforda.
53:12
Útok Chabarovsku na jehož konci Špirko mířil jen těsně vedle!
52:55
Po buly ve středním pásmu má puk na hokejce Kronwall.
52:29
52:19
Dvě střely se vznesli na brankáře, ale hosté vše zvládli.
51:50
Aktivní Lugin udržel pásmo a hledá možnosti k přihrávce.
51:16
Další vyhození. Amur si zatím neví s přesilovkou rady.
50:35
Hosté si poradili a dostali puk co nejdále od brány.
50:21
Za hákování si posedí dvě minuty Alexej Vasilijev (JAR). Těsné vedení hostů bude podrobeno zkoušce.
50:18
Z pořádné vzdálenosti vbypálil Loginov. Sanford vybruslil a připsal si zákrok. Následuje vhazování.
50:07
Tarasov nezvládl vystřelit přes obranu hostů.
49:34
Miklík se z rohu kluziště snaží dostat puk před bránu, ale hosté jsou dobře postaveni.
48:29
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Po dlouhé námaze dostali hosté puk před bránou, kde se SERGEJ PLOTNIKOV natáhl a bekhendem poslal Lokomotiv do vedení. Asistence: Jegor Averin, Jegor Matynov.
47:54
Apalkov nyní stihl dojet puk nahozený do pásma. Jaroslavl nyní kombinuje v pásmu.
47:32
Apalkov byl připraven o kotouč a začíná protiútok Amuru.
47:30
Špirkova střela skončila v náruči Sanforda. Hra je přerušena, pokračovat bude po komerční pauze.
47:11
Novotný hledal v útoku spoluhráče. Jeho snažení vystihli domácí obránci.
46:39
Thornberg připravil protihráče o puk a posílá jej na hokejky svých obránců.
45:33
Opatrná hra pokračuje. Hráči Lokomotivu pomalu rozehrávali, puk jim byl vypíchnut ve středním pásmu.
44:55
Amur na další zteči. Střela ale skončila jen za bránou Sanforda.
44:25
Průnik Chabarovsku se nepovedl. Kotouč drží hosté.
43:23
Orlov se z úhlu pokusil bekhendem zakončit. Puk ale zamířil za bránu. Ani následná střela Taimiho se neujala.
42:45
Amur zastavený na modré čáře. Lokomotiv kombinuje vevlastní třetině.
42:10
Safronov rozjíždí útok zpoza brány. Týmy hrají opatrně, obdržený gól by mohl být smrtící.
41:43
Ofsajd zastavil útočné snažení Lokomotivu.
41:15
Hosté již v plném počtu. Mají puk a snaží se zaútočit.
40:16
Přesilovka hostů pokračuje. Uvidíme zda jí využijí.
40:01
Je za námi další napínavá a vyrovnaná třetina. Nejprve Rjazancev vstřelil svůj druhý gól. Pár minut na to přišla Plattova vyrovnávací branka a hosté byli opět ve hře. Během přesilovky pak Milík po krásné akci vstřelil třetí branku a vrátil domácím vedení. Avšak krátce poté, co hra pokračovala se přesně trefil Thornberg a svým druhým gólem v utkání vyhnal Murygina z brány.
40:00
39:53
Platt se protahoval k bráně ale nestihl zakončit.
39:43
Amur se opět osvobozuje.
39:20
Konkov riskoval na modré čáře a domácí zvládli vyhodit puk přes všechny čáry.
39:07
Hákování. Tohoto přestupku se dopustil Safronov (CHA) a posedí si dvě minuty.
39:05
Slabé nahození útočícího Averina končí zákrokem Borisova.
38:48
Proti střele Konkova skvěle zasáhl Borisov. Vhazování po jeho pravici.
38:09
Nyní Tarasov hledal spoluhráče zpoza brány. Protihráči tomu zabránili.
37:50
Tarasov se se střelou opravdu nepáral a našel lapačku Sanforda!
37:10
Jakovlev se snažil vstřelit na Sanforda, ale obráncejej dobře stínil.
35:56
Ve stejném čase dojde ke změně brankářů v brance Amuru. Murygina střídá Borisov.
35:56
Tak to je vskutku rychlá odpověď! MARTIN THORNBERG se odhodlal vyslat střelu prakticky z totožné pozice jako při svém prvním gólu. Asistence: Jiří Novotný, Sergej Konkov.
35:22
Krásná akce domácích. Dvě rychlé přihrávky, které přechytračili hostující obranu. Na konci všeho byl u odkryté klece MICHEL MIKLÍK a vedoucí gól domácích. Asistence: Rastislav Špirko, Dimitrij Tarasov.
35:15
Plotnikov zamířil na druhou stranu! V kritickém okamžiku byl odstaven!
34:48
Amur kombinuje v útočném pásmu. Miklík tečoval kotouč jen těsně mimo bránu.
34:35
Vyloučení na straně Jaroslavli. Višňevskij si posedí dvě minuty za nedovolené bránění.
34:19
Železnov se dostal do mezikruží a střelu otřel o nohu obránce!
34:01
Gorochovova střela se jen odrazila o betony gólmana.
33:04
Hra se nyní ustálila a puk často mění majitele. Přímé ohrožení brány nevidíme, i když se hosté velmi snaží.
32:00
Po delší době vidíme Lokomotiv usazený v pásmu. Hosté se nyní snaží kombinovat, ale střela nepřichází.
31:36
Teprve nyní odvobodil Plotnikov svůj tým a vyrazil do protiútoku. Objel bránu a zakončil do náruče brankáře
30:41
Obrovský tlak Amuru! Taimi z těsné blízkosti dorazil puk mimo nebezpečnou zónu v brankovišti. Jaká škoda.
30:22
Miklíkova střela se odrazila od betonů brankáře.
30:04
Železnov unikal po křídla a tvrdou ranou označkoval Sanfordovu masku!
29:44
Rybnickij byl aktivní v dobývání útočné třetiny. Byl rázně odstaven obranou.
29:06
Vyhození puku mimo kluziště přerušuje hru. Vhazování ve středním pásmu.
29:01
Pískána je hra vysokou holí ve chvíli, kdy Amur dobýval pásmo.
28:25
Konkov nahrál na obránce a jeho střela se vznesla za bránu.
27:59
Konkov nahodil puk do náruče brankáře a vybojoval pásmo.
27:45
Rychlý útok Amuru zastavuje ofsajd.
27:36
Rjazancev nyní zaváhal se střelou a puk poslal mimo.
26:42
Po křídle unikal Averin a hledal spoluhráče. Obránci přihrávku zblokovali. Z následného protiútoku Chabarovsk vytěžil střelu mimo.
Komerční přestávka.
25:24
Puk se dostal po rychlém protiútoku na hokejku GEOFFA PLATTA a ten před obránce poslal kotouč přímo do horního růžku branky. Hra je opět vyrovnána. Asistence: Kiril Kapustin.
25:16
Holosovu útočnou snahu zastavuje hvizd rozhodčícho. Pískán je ofsajd.
24:35
Špirko donutil Sanforda k zákroku. Vhazování po jeho levici.
24:26
Taimi se rozjel do útoku a vší silou napálil puk. Ten proletěl těsně podél brány.
23:57
Plotnikov zkusil vystřelit ale hradbu těl neprostřeli.
23:27
Puk má za svou bránou Gorochov a snaží se rozehrát. Amur ale dobře napadá.
22:49
Niinimäki zaútočil po krátkém tlaku Lokomotivu. Svou střelou nadělal Sanfordovi starosti.
21:47
ALEXANDR RJAZENCEV dostal nahito od Orlova a z prostoru před modrou čárou se pořádně opřel do střely a vsítilsvou druhou branku v zápase. Asistence: Jevgenij Orlov.
21:04
Lugin obral soupeře o puk a zamířil kupředu. Zde se ale nedostal k ideální střele.
20:11
Zakázané uvolnění Jaroslavli. Hra se stěhuje před Sanforda.
20:10
Buly vyhráli domácí, ale akci začínají hosté, ke kterým se puk odrazil.
20:01
Stav po první třetině je 1:1. Nejprve se do vedení dostali domácí. když přesnou střelou otevřel skóre Rjazancev. Na tomto gólu má zásluhu i Miklík. Jaroslavlští ale zaveleli k vyrovnání a Thornbeg krásnou akcí z otočky vstřelil branku. Jak se bude utkání vyvíjet dále budeme zjišťovat během druhé třetiny, která za pár minut započne.
20:00
19:44
Plotnikov pálil z hranice kruhu a obránce zvládl před svým brankářem zblokovat.
19:29
Hosté v plném počtu. Navíc drží puk v pásmu soupeře.
19:09
Lokomotiv vyhazuje. Domácí začínají ve vlastním pásmu.
18:48
Luginova střela se odrazila mimo pásmo.
18:32
Nebezpečná střela Fisenka nakonec skončila v náruči Sanforda.
18:20
Vyhození Lokomotivu přes všechny čáry.
18:05
Amur usazený v pásmu, ale Jaroslavl dobře brání.
17:44
Špirko se nedostal k zakončení.
17:29
Kartajev si za nedovolené bránění posedí dvě minuty. Jaroslavl se bude bránit.
17:11
Jaroslavští byli v další šanci Před Muryginem. Gól se tentokrát nekonal.
16:09
MARTIN THORNBERG se ujal puku a z poza brány si nabruslil do prostoru mezi kruhy, kde se otočil a přes hradbu střel vystřelil přesně za záda brankáře Murygina. Bez asistence.
15:49
Obrovské šance Amuru! Lugin jen těsně míjel!
15:32
Loginov se protáhl podél obránce a prudce vystřelil. Sanford byl dobře postavený a střelu mířící přesně na jeho hruď bez problémů zpracoval.
15:17
Odpískána hra rukou domácích. Ti tak přicházejí o pásmo a hra se stěhuje do středu hřiště.
15:09
Loginovova střela se otřela o tělo obránce a puk zamířil do ochranné sítě. Vhazování před Sanfordem.
14:59
Chabarovsk drží kotouč za bránou a domácí budou rozehrávat.
14:24
Domácí vyvezli po buly puk kupředu. Hosté ale dobře bránili a Železnovovi odebrali kotouč.
13:57
Murygin musel rychle zakročit nejprve proti střele Plotnikova a následně likvidoval i dorážku Averina!
13:15
Loginova střela zcela postrádala přesnost i razanci. Amur je ovšem stále aktivnější a úvodní gól domácí hodně povzbudil.
Komerční pauza.
12:38
Chabarovsk ihned zkusil zaútočit znovu. Tentokráte zakročil Sanford a puk se stěhuje na hokejky Lokomotivu.
11:50
Tarasov našel přesnou přihrávkou ALEXANDRA RJAZANCEVA, jehož dělovka propálila vše před ním a zařídila využitou přesilovku včetně úvodního gólu zápasu. Asistence: Dimitrij Tarasov, Michael Miklík.
11:42
Amur se usazuje v útočné třetině.
11:20
Rjazancev nedojel kotouč a je pískáno zakázané uvolnění.
11:10
Hosté se ihned po buly osvobodili a vyhodili kotouč n druhou stranu.
11:01
Martynov (JAR) je vyloučen. Protivníka udeřil do hlavy a dostává navíc i osobní trest.
10:29
Domácí v plném počtu. Přečkali tedy i druhé oslabení bez problému.
10:10
Holosova střela se odrazila od těl domácích a zamířila mimo třetinu.
09:54
Platt zkusil zakončit pořádnou ranou. Murygin měl dobrý výhled a bez problémů zakročil.
09:25
Chyba v rozehrávce, puk se nedostal k Plotnikovovi a domácí jej vyhodil.
08:44
Lokomotiv usazený v pásmu. Hráči si hledají prostor k zakončení. Jakovlev puk nestihl zpracovat, jinak by mířil do odkryté klece.
08:29
Niinimäki je vyloučen na sekání. Další dvě minuty oslabení pro Amur.
08:12
Niinimäki se probil kupředu. Zde však Jaroslavští výborně brání a nedovolil domácím zakončit.
07:41
Chyba rozhodčích a hra pokračuje vhazováním na středovém kruhu.
07:34
Rozehrávku od brány začal Holos, ale Novotného a spol. nenašel ideálně.
06:49
Loginov hledal spoluhráče před bránou Lokomotivu. Obránci úmysl vystihli a puk pokryli.
06:30
Zakázané uvolnění Amuru.. Hra se vrátí do obraného pásma domácích.
06:22
Rychlý protiútok Chabarovsku skončil dobrým zakročením hostující obrany.
05:50
Domácí v plném počtu. Hokejisté Jaroslavli zároveň přišli o kotouč v útočném pásmu.
05:00
Plotnikovu střelu zachytil Murygin a hra se přerušuje.
04:52
Jaroslav se usazuje v pásmu. Jakovlev nadvakrát ostře vypálil ale bránu netrefil.
04:28
Rjazancev na dvakrát odpravil puk mimo nebezpečnou zónu.
04:07
Hráči Amuru rychle poslali kotouč mimo nebezpečí.
03:48
Michal Miklík je vyloučen na dvě minuty. Amur se bude muset bránit.
03:36
Tarasov se dostal do pásma ale nevystřelil.
03:02
Špirko se po buly probil až před Sanforda, který musel velmi rychle vyrážet!
02:39
Železnov se dostal ve velkém úhlu ke střele. Ta se ale nepovedla což lze říci i o další dorážce, kterou likvidoval Sanford.
01:57
Hráči Amuru byli nepříjemně napadáni hosty. Jejich útočné snažení ztroskotalo ve středním pásmu.
01:23
Puk má Apalkov. Jaroslavl začíná zpoza své brány.
00:45
Zákrok Sanforda znemožnil Tarasovovi možnost dorážky. Vhazování v pásmu Jaroslavli.
00:40
Loginov rozjíždí akci zpoza brány Amuru.
00:10
Hokejisté Lokomotivu vyhráli úvodní buly a z vlastního pásma zakládají akci.
00:01
Platinum arenou zazní hymna Ruské federace. Posléze již nebude nic bránit začátku utkání.
Na led již nastupují hráči Lokomotivu. Následují je hráči Amuru.

Amur Chabarovsk: Murygin (Borisov) – Ježov, Loginov, Taimi, Pereťjagin, Safronov, Rybnickij, Rjazancev, Terjajev – Špirko, Tarasov, Miklík – Fisenko, Lugin, Orlov – Niinimäki, Litovčenko, Abramov – A. Jakovlev, Kopijenko, Železnov.

Lokomotiv Jaroslavl: Sanford (Kolesnik) – Kronwall, J. Jakovlev, Holos, Vasiljev, Ljubuškin, Višňevskij, Martynov, Gorochov – Plotnikov, Averin, Apalkov – Novotný, Konkov, Thornberg – Platt, Sprukts, Kapustin – Gračjov, Korškov, Kartajev.

Rozhodčí: Olenin, Cyplakov – Aljošin, Ivanov.
O něco lépe se daří Jaroslavli. Aktuálně se drží na deváté příčce západní konference. Po sedmnácti odehraných bodech vybojovali hráči Lokomotivu pětadvacet bodů za sedm výher, jednu výhru a dvě prohry v prodloužení a sedm proher. Poslední tři zápasy navíc Jaroslavští neprohráli a určitě si budou chtít svou sérii prodloužit i v Chabarovsku.
Domácí Chabarovsk si v aktuálním ročníku nevede nejlépe. Po devatenácti odehraných zápasech je nejhorším celkem své divize, konference a také ligy. Nasbíráno má pouhých 9 bodů za dvě výhry, jednu výhru a jednu prohru v prodloužení. V posledních pěti zápasech pak obdrželi celkem jednadvacet branek. Naopak dokázali vstřelit pouhých pět gólů.
Zdravím všechny příznivce kvalitního hokeje u online přenosu z Kontinentální hokejové ligy. Na programu je zápas mezi týmy z rozdílných konferencí. Nastoupí proti sobě domácí Amur Chabarovsk a Lokomotiv Jaroslavl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.