Rébus dnešního duelu nerozluštilo ani prodloužení, rozhodnout se bude muset v nájezdech.
Charousek se krásně uvolnil, v tváří tvář Lukášovi však selhal!
64:20
Kadlecova rána ztečována m imo branku Benátek.
63:24
Po Charouskově přihrávce se do kotouče opřel Stehlík, gólman hostí vyrazil do bezpečí.
63:02
Skořepa vystřelil z levého kruhu, Strmeň pozorný.
62:09
Miškovského pokus Strmeň lapil, vhazuje se po jeho levici.
60:32
Charousek se probíjel před Lukáše, ten jeho slabou střelu zneškodnil.
60:01
Gól jsme neviděli ani ve třetí třetině, čeká nás tak prodloužení.
60:00
58:50
Trefný střílel od odkryté branky, puk však nedokázal zvednout a trefil beton roztaženého Lukáše.
58:35
57:44
Po Jírově přihrávce mohl Ton zakončovat do polodkryté klece, střela mu ovšem nesedla.
57:06
Kadaň v ofsajdu. Hosté se zatím houževnatě brání.
56:34
Benátecký Říha potrestán za sekání.
56:24
Berlevův pokus z pravého kruhu končí v Lukášově lapačce.
56:10
54:11
Na trestnou lavici míří kadaňský Szathmáry, jenž si odsedí dvě minuty za sekání.
52:27
Oba celky v plném počtu.
51:06
Krejčík se cpal před kadaňskou branku, po kontaktu s domácím obráncem naletěl do Strmeně, který se jen těžko zvedal z ledu.
50:27
Síly na ledě se vyrovnají. Hostující Bárta vyloučen za zdržování hry.
49:40
Střela Havlína od modré končí v náručí Strmeně.
49:31
Po vyhození kadaňských končí puk mimo hřiště.
49:14
Trefný (KAD) potrestán za vysokou hůl.
49:12
Bárta se tlačil před Strmeně podél levého mantinelu, s jeho střelou si Strmeň poradil.
48:44
Trefného pokus Lukáš likviduje a přerušuje hru.
48:17
Mazancova střela od modré se mezi tři tyče nevešla.
46:06
Kadlec se pokoušel o rychlý útok, Havlín ho však nepustil.
44:55
44:20
Miškovský pálil z levého kruhu a jeho rána proletěl jen o malý kousek vedle pravé tyče kadaňské branky.
43:30
Benáteckým se nedaří usadit se před kadaňskou brankou, Stehlík nadvakrát vyhazuje.
42:55
Mazanec (KAD) si odsedí menší trest za nedovolené bránění.
42:19
Ihned po vhazování se puk dostal ke Kadlecovi, jehož rána bez přípravy těsně minula pravou tyč Lukášovy klece.
41:08
Mikyska se přes Opalka neprobil.
40:38
Icing Kadaně.
40:01
Ani ve druhé periodě se kadaňské publikum gólu nedočkalo. K vidění však bylo několik šarvátek, z nichž nejvýraznější byl pěstní souboj Kadlece s Pabiškou. Třetí část začne cca v 19:07.
40:00
39:10
Charousek těsně před Lukášem tečoval Trefného ránu, gólman Benátek vyrazil betonem.
38:51
Nepodařená rozehrávka domácích končí zakázaným uvolněním.
37:06
Hostující Niko tvrdě atakoval kadaňského Berleva, jenž se dlouho sbíral z ledu. Vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.
36:49
Říha se vrací na led.
35:51
Jakub Novák po svém útoku z úhlu zavalil Lukáše, k dalšímu pěstnímu souboji ale nedošlo.
34:49
Trestná lavice přijímá dalšího provinilce. Benátecký Říha potrestán za hákování, na což reaguje ranou hokejkou do plexiskla.
33:28
Domácí Kadlec dostává 2+2 za hrubost a další 2 minuty za sekání. Benátecký bijec Pabiška fasuje 2+2+2 za hrubost. Hraje se v pěti.
33:25
Tejnor ujížděl na benáteckou branku, Lukáše však trefil do hrudi. Následně se před benáteckou klec důrazně tlačil také Kadlece, jehož Pabiška chytil pod krkem a strhla se bitka, kterou kadaňský forvard po poměrně dlouhém boji vyhrál – přetáhl Pabiškovi dres přes hlavu.
32:46
31:36
Do protiútoku se vydala dvojice Chlouba – Ton, první jmenovaný však místo střely volil přihrávku na Tona, která ale svého adresáta nezastihla.
30:46
Mazanec (KAD) vyloučen za krosček.
30:36
Plutnarova střela od modré minula kadaňskou branku o pořádný kus.
29:32
Bárta pádil na kadaňskou branku, jeho střela trefila hruď dobře postaveného Strmeně.
28:58
Nadějný průnik kadaňského kapitána Jíry zastavil ofsajd.
27:54
Tvrdou Říhovu ránu Strmeň sebral do lapačky a ještě stačil rozehrát. Puk se dostal k rozjetému Berlevovi, jehož pokus od pravého mantinelu těsně minul pravou šibenici benátecké svatyně.
27:24
Mikyska načapán v ofsajdu.
26:56
26:55
Další Pavlasův pokus Lukáš likviduje holí.
26:02
Pavlasova ostrá rána z pravého kruhu končí v náručí Lukáše.
24:56
Říha (BEN) vyloučen za faul kolenem.
24:06
Špačkova dělovka minula pravou tyč Strmeňovy klece o několik decimetrů, následný Kůsův protiútok končí ofsajdem.
22:33
Jíra našel parádní přihrávkou Tona, který se uvolnil v mezikruží, branku Benátek však o kousek přestřelil.
21:54
Od modré čáry pálil Plutnar, puk skončil pod betonem Strmeně.
21:20
20:56
Po nečekaném odrazu se k puku před brankou dostal Charousek, zakončit však nedokázal.
20:01
První třetina sice nepřinesla žádnou branku, příležitostí k tomu bylo dost. Za domácí prováhal správný čas k zakončení Ton, na druhé straně Skořepa protáhl Strmeně a následně Bárta přestřelil branku. Jsme svědky tvrdé hry z obou stran, rozhodčí zatím nechává hru plynout. Druhá třetina začne přibližně v 18:23.
20:00
19:48
Kadlec vyhazuje.
19:20
Na trestnou lavici míří kadaňský tvrďák Trefný, jenž si odsedí dvouminutový trest za hrubost.
18:49
Zakázané uvolnění Benátek.
18:26
Dlouhá tlačenice u pravé boční sítě kadaňské branky končí zásahem Strmeně.
18:03
Charousek Mazancovu přihrávku nezachytil a následuje icing.
15:10
14:45
Po závaru před Lukášem se strhla menší šarvátka, do níž se zapojili kadaňští Lukáš Novák s Hejcmanem a benátečtí Havlín s Říhou. Rozhodčí včas zasáhl a tresty rozdávat nemusel.
13:38
Po Mazancově nahození si z pravého kruhu sjížděl Ton, připraveného Lukáše však neprostřelil.
13:10
Krejčík (BEN) potrestán za hákování.
13:-3
Bekhendové zakončení Miškovského až na Strmeně neprošlo.
11:58
Při souboji u mantinelu poslal Skořepa trochu nevybíravě Lukáše Nováka k ledu, rozhodčí nechal hru pokračovat.
11:08
Skořepovo nahození ze středního pásma Strmeň lapil a ještě stačil rozehrát.
10:03
08:44
Hosté využili zaváhání v domácí rozehrávce a vyhazují kotouč.
08:03
Vyloučení také na straně hostí. Dvě minuty si za hákování odsedí Říha.
07:30
Ihned po buly se k puku dostal Berlev, jehož pohotová rána trefila Lukáše do masky.
07:12
Na pravém křídle se rozjel Kadlec, jenž byl ale atakovaný a střela mu vůbec nesedla.
06:30
06:08
Plutnar na modré nezpracoval a vyhnal svůj tým z pásma.
05:18
Skořepa pálil od pravého mantinelu, Strmeň jeho pokus vyrazil betonem. Neujal se ani následný pokus Bárty, jenž branku netrefil.
04:30
Máme tu první trest. Domácí Kadlec potrestán za hákování.
04:04
Jíra se zjevil před benáteckou branku, jeho střelu Lukáš vyrazil před sebe, kde se puku ujali obránci Benátek.
03:49
Ton se snažil Lukáše překvapit střelou z otočky, gólman Benátek puk sebral do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
02:36
Před branku hostí se probíjel Berlev, jeden z benáteckých zadáků mu puk nekompromisně odpálil.
01:42
Bártova tečovaná střela končí na boční síti kadaňské klece.
01:30
Po skrumáži před brankou Kadaně Strmeň přerušil.
01:06
Charousek hledal před brankou Kadlece, ten však jeho přihrávku nezachytil.
00:35
Útok kadaňských zastavil ofsajd.
00:18
Jako první musel zasahovat gólman Kadaně, Říhovu skákavou střelu vyrazil do rohu.
00:01

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Maštalířský) – Mazanec, Stehlík, Trefný, Szathmáry, Pavlas, Tejnor, Opalek, Černý – Ton, Chlouba, Jíra – Novák J, Hejcman, Novák L – Kadlec, Charousek, Kůs – Hammerbauer, Berlev, Hlava

HC Benátky nad Jizerou: Lukáš (Vaněček) – Říha, Havlín, Pabiška, Jandejsek, Pálek, Niko, Plutnar – Jonák, Skořepa, Bárta – Špaček, Mikyska, Skalický – Vařecha, Miškovský, Krejčík – Bittner, Hrníčko, Ordoš – Maďar

Rozhodčí: Jechoutek – Krátký, Špringl.
Hezký středeční podvečer z kadaňského zimního stadionu! Dnes se domácí Sportovní klub utká s týmem Benátek.
SK Kadaň
Domácí celek se po slabším startu soutěže dostal do skvělé fazony. V uplynulých 8 duelech našel jen jediného přemožitele – Chomutov, s nímž dvakrát prohrál. V minulém kole černožlutí přivezli plný počet bodů z Mostu, jedinou branku zápasu vstřelil zadák Martin Mazanec. Tabulce produktivity vévodí Karel Ton (4+8).
HC Benátky nad Jizerou
Benátečtí na nadějné výhry s Třebíčí a v trápícím se v Havlíčkově Brodě nenavázali a po prohře v Šumperku doma odevzdali body také Kladnu. Na 4. Kadaň aktuálně ztrácejí z 10. pozice 6 bodů. Nejproduktivnějším hráčem je ostřílený forvard Josef Skořepa (4+4).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.