Nejlepšími hráči byli z týmu hostí: Jan Strmeň a z týmu domácích: Ladislav Gengel.
60:00
59:02
Domácí hrají bez brankáře.
59:02
Další potyčka u brány hostí. Vyloučeni současně Martin Baránek (UNL) na dvě minuty za hrubost a Martin Kadlec (KAD) na dvě minuty za držení protihráče. Hraje se 4 na 4.
58:34
Vladimír Brož střílí od modré, jeho střela do brány hostí neprošla.
58:02
Oddechový čas pro hosty.
56:29
Strhla se potyčka u brány hostí. Z týmu domácíh Ladislav Gengel vyloučen na dvě minuty za krosček, Petr Přeučil vyloučen na 5 + 20 za hrubost . Z týmu hostí Aleš Pavlas vyloučen na dvě minuty za držení protihráče a Martin Mazanec na 5+ 10 za hrubost. Hrát se bude 5 na 5.
56:03
Icing hostí.
55:47
I dorážku Martina Baránka Strmeň nepropouští.
55:10
Jaroslav Roubík střílí, ale bránu těsně minul, zkusil to poté ještě Martin Vágner, jeho střelu Strmeň vyrazil do ochranné sítě.
54:34
Ofsajd domácích.
54:00
Jakub Pořický přestřeluje bránu a hosté vyvážejí puk do útočného pásma.
53:46
53:36
Vladimír Brož prostřelil obranu domácích, teč Jana Kloze se však zastavil za zády Strmeně těsně před brankovou čarou.
52:53
Další šance Jaroslava Roubíka, Strmeň se nenechá překvapit.
52:27
Šanci měl nyní Jaroslav Roubík, před kterým se objevil puk. Střelu vyrazil Strmeň.
51:25
Po mantinelu probíhají osobní souboje. Ani jeden z týmů se u puku neudrží nadlouho.
49:35
Kadaň právě vstřelila branku!
Domácí vedou opět o dva góly. Zpoza brány projel Jiří Charousek, který předal puk MARTINU KADLECOVI a ten zakončil přesně. Asistence: Jiří Charousek, Anton Berlev
49:16
Ihned po vhazování pokryl Volke puk pod svoji lapačku.
49:13
Zakázané uvolnění domácích.
48:31
Ladislav Gengel taky zůstal po střetu v útočném pásmu ležet na ledě. Po svých odjíždí po chvíli na střídačku.
Dnešní utkání sleduje 1023 diváků.
47:44
Slovan nyní nastřeluje na bránu hostí jednu střelu za druhou, všechny střely jsou však blokovány a Strmeň zatím nezasahuje.
34:42
46:40
Střela Kamila Černého potkala pouze brusli hostujícího obránce.
46:13
Strmeně nyní ohrozil David Tůma střelou z pravého kruhu. Hostující gólman však skvěle zakročil.
45:33
Tomáš Kolafa drží puk za svojí bránou a čeká než týmy vysřtídají.
44:49
Jaroslav Roubík poslal ve středním pásmu nepřesnou přihrávku, kterou zachytili hosté.
44:27
Dominik Tejnor posílá vzduchem svižnou střelu od modré. Volke ji chytá do lapačky.
44:12
Volke nyní v bráně ležel a nikdo nevěděl kde je puk. měl ho mezi betony a brankovou čáru nepřešel.
43:06
Tomáš Rod přihrává na Jaroslava Roubíka, který trefuje jen betony Strmeně.
42:32
Na konci přihrávek okolo domácí brány stál Petr Jíra. Jeho střeli však Volke zneškodnil.
42:10
Hosté nyní kombinují v útočném pásmu.
41:25
David Tůma střílí z pravého kruhu. Strmeň byl pozorný.
41:19
40:56
Kadaň vyhazuje a oba týmy střídají.
40:26
Domácí vyjeli do útočného pásma, kde nyní úřaduje první formace.
40:01
Ve druhé třetině hrál domácí celek o něco lépe ale skórovat dokázali jen jednou.
Třetí třetina začne přibližně v 18:41.
40:00
39:17
Zakázané uvolnění Kadaně.
38:01
Vladimír Brož střílí od modré, jeho střelu chytá Strmeň.
37:26
Stejně skvěle podržel svůj tým na druhé straně Strmeň.
36:48
Volke předvedl skvělý zákrok a chytá střelu z úhlu.
36:19
Ondřej Smetana doslova ukradl puk hostujícímu hráči, který nebezpečně vyjížděl před Volkeho.
35:56
Vyloučen hostující Aleš Pavlas na dvě minuty za nedovolené bránění. Bude se tak hrát 4 na 4.
35:19
Vyloučení na straně domácích za hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů na ledě. Dvouminutový trest si odsedí Martin Baránek.
34:28
Roman Chlouba zůstává po střetu ležet ve středním pásmu. Vypadá to na úraz nohy. S pomocí spoluhráčů po delší době odjíždí po jedné noze na střídačku.
34:12
Puk vyhozen mimo ledovou plochu. Vhazuje se ve středním pásmu.
33:39
Další skvělý zákrok Volkeho. Jakub Trefný prorazil střelou vše. Jeho střelu zastavila až lapačka domácího gólmana.
33:11
Vyhození z obranného pásma domácích zachytil na modré čáře Martin Kadlec, který okamžitě vystřelil na Volkeho, který puk zkušeně chytá.
32:28
Po dorážení puku za záda Strmeně byla posunuta jeho brána. Hra je tak přerušena.
32:08
Domácí se drží v útočném pásmu. Ke střelám zatím nedochází.
31:31
30:58
Po vhazování po levici Volkeho, vyváží puk Jan Kloz až za Strmeně.
30:31
Domácí nyní mají veliké potíže před svojí bránou. Hosté dávají Volkemu dost zabrat.
28:59
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Domácí využívají přesilové hry a snižují vedení hostů na jednobrankový rozdíl. Od modré vystřelil Kamil Černý. Před bránu předal puk Ondřej Smetana na DAVIDA MERTU, který puk dopracoval do brankové sítě hostů. Asistence: Ondřej Smetana, Ladislav Gengel
28:49
Kamil Černý posílá střelu od modré.
28:18
Hosté vyhazují a šetří důležité vteřiny v oslabení.
27:37
Vít Budínský projel těsně před bránou, ale puk dokázal Strmeň vytěsnit betonem.
27:19
První vyloučený tohoto utkání je hostující Roman Chlouba na dvě minuty za hákování.
26:37
Slovan nyní tlačí na Kadaň a se střelou Tomáše Roda měl Strmeň mnoho práce.
26:00
Jaroslav Roubík nastřeluje na Strmeně.Ten střelu nepropouští.
25:51
24:46
Hosté útočí a Ladislav Gengel zlomil hokejku. Kamil Černý vyhazuje puk až ke Strmeňovi.
23:33
Vladimír Brož posílá dvě střely od modré, puk však do brány nikdo z domácích stále nedopracoval.
22:41
Roman Chlouba opět zkouší pozornost Volkeho, ten svůj úkol splnil.
22:00
Vít Budínský střílí z mezikruží. Trefuje pouze betony Strmeně.
21:42
Ofsajd hostí.
20:56
Vladimír Brož přichází o puk ve středním pásmu a hosté ihned energeticky vyjíždí k Volkemu.
20:31
Volke přikrývá pod lapačkou puk u rohu brány.
20:22
Hra přerušena pro postavení útočícího hráče v brankovišti hostí.
20:01
V první třetině jasně dominovali hosté. Drželi se stále na puku a to v útočném pásmu. Stále zkoušeli pozornost domácího gólmana a dvakrát se jim to vyplatilo. Domácí ke konci třetiny našli síly a párkrát ohrozili Strmeně, ten byl však po celých 20 minut bezchybný. Na trestnou lavici se neposadil ani jeden hráč, ale jednoho faulu domácích využili hosté a ve výhodě dodali druhý gól. Stav utkání je tak pro domácí nepříznivý 0:2.
Druhá třetina začne přibližně v 17:48.
20:00
19:20
Tomáš Rod podal přesnou přihrávku do mezikruží na Víta Budínského, jeho střela potkala pouze brusli hostujícího obránce.
18:45
Ondřej Holomek se protlačil okolo mantinelu až k možnosti přihrát do útočného pásma na Víta Budínského, který přestřeluje bránu hostí.
17:35
Jakub Pořický nyní ztrácí puk na modré a Kadaň tak pokračuje v nátlaku.
17:34
Martin Kadlec posílá střelu z kruhu, Volke drží puk na prsou.
16:56
Trojice Rod Roubík Budínský se s pukem probojovali až ke Strměňovi. Ten však nemusel zasahovat, protože hráči Kadaně se ujali puku a míří zpět na druhou stranu.
15:50
Opět se do útočného pásma probojovali hosté.
15:14
Hra byla přerušena pro hru vysokou holí, vhazuje se ve středním pásmu.
14:57
Domácí se vyprošťují a střílí na Stmeně, ten je prozatím bezchybný.
13:34
Hosté využívají výhody kvůli faulu domácích. Přihrávku na modrou dostal DOMINIK TEJNOR, a svižnou a ráznou střelou našel mezi betony Volkeho skulinku přímo na puk, ten si prorazil cestu až za záda domácího gólmana. Asistence: Jaroslav Kůs, Nicolas Hlava
13:22
Hosté mají výhodu.
12:42
Domácím se stále nedaří probourat obrannou zeď Kadaně. Zakázané uvolnění Slovanu.
11:50
V útočném pásmu se domácí ani neohříli a Anton Berlev na druhé straně vystřelil na Volkeho, ten je opět úspěšný.
11:19
Vhazování po pravici Volkeho vyhrávají domácí a provážejí puk do útoku.
10:54
Roman Chlouba má šanci na druhé straně. Střelou z kruhu ohrozil domácí bránu, Volke má puk pod kontrolou,
10:41
Martin Baránek dostal přihrávku na modrou a ihned střílí.Strmeň připraven.
09:46
Velkou šanci měl Šimon Sathmary. Svoji střelu od modré poslal svižně, ale přesně na betony Volkeho.
08:44
Vždy když se domácím podaří vyvést puk od vlastní brány, hosté je okamžitě obírají o puk a opět útočí.
07:12
Slovan se v útočném pásmu nedrží příliš dlouho, Kadaň je nepouští k puku.
06:20
Domácí nyní nabírají síly a usilovně bojují o vyrovnání.
04:00
Hosté otevírají skóre a dostávají se do vedení. Po samostatném úniku a nahození dokázal došťouchnout puk JAKUB NOVÁK až za záda Volkeho. Asistence: Lukáš Novák, Darek Hejcman
03:42
Vít Budínský přihrává na Martina Vágnera, který posílá další střelu.
03:10
Martin Vágner vyváží puk a nahozením na Strmeně získal pro domácí vhazování v útočném pásmu.
03:00
Domácím se nedaří vymanit se z obranného pásma.
02:01
Souboj o puk ve středním pásmu vyhrává Lukáš Novák a nahazuje na Volkeho, ten puk poklidně vyrazil.
01:38
Úmyslný ofsajd domácích. Vhazuje se po pravici Volkeho.
01:20
Hosté si podrželi puk za vlastní bránou a oba týmy střídají.
00:45
Na druhé straně musí zasahovat i Volke, také je úspěšný.
00:20
Tomáš Rod přihrává na Jaroslava Roubíka, který ihned střílí z levého kruhu. Strmeň chytá.
00:01

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Petrásek) – Kolafa, Holomek, Brož, Vágner, Černý, Smetana, Trončinský – Budínský, Roubík, Rod – Baránek, Kloz, Tůma – Merta, Gengel, Pořický – Suchan, Vávra, Přeučil

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Mouček) – Mazanec, Stehlík, Trefný, Sathmary, Pavlas, Tejnor, Opalek – Ton, Chlouba, Jíra – Novák, Hejcman, Novák – Kůs, Charousek, Kadlec – Hlava, Berlev, Hammerbauer

Rozhodčí: Jakub Smitka – Tomáš Svoboda, Petr Maštalíř.
Kadaň drží šestou příčku v tabulce s 27 body za osm výher. Z toho čtyři byly doma a čtyři venku. Třikrát se dostali Kadaňští až k nájezdům, ale ani jednou nebyli úspěšní.

Slovan drží jedenáctou příčku v tabulce s 22 body za sedm výher. Z toho pět doma a dvě venku. Jedenkrát se dostali do prodloužením, ve kterém podlehli.
Nejlepší střelci:

HC Slovan Ústí nad Labem:
Jaroslav Roubík – 15 gólů
Sportovní klub Kadaň:
Roman Chlouba – 6 gólů
16. kolo z pohledu obou celků

HC Slovan Ústí nad Labem – Rytíři Kladno 3:2 (2:1, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 13. Černý (Merta, Pořický), 19. Pořický (Holomek), 40. Roubík (Rod) – 6. Hořava (Pitule, Dragoun), 46. Dragoun.
Sestava HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Petrásek) – Holomek, Kolafa, Vágner, Brož, Smetana, Černý, Trončinský – Rod, Roubík, Budínský – Tůma, Kloz, Baránek – Pořický, Gengel, Merta – Přeučil, Vávra, Suchan – Kuchynka.
SK Kadaň – HC Benátky nad Jizerou 0:1 po s. n. (0:0, 0:0, 0:0 – 0:0)
Branky a nahrávky: rozh. náj. Špaček .
Sestava SK Kadaň: Strmeň (Maštalířský) – Mazanec, Stehlík, Trefný, Szathmáry, Pavlas, Tejnor, Opalek, Černý – Ton, Chlouba, Jíra – Novák J, Hejcman, Novák L – Kadlec, Charousek, Kůs – Hammerbauer, Berlev, Hlava.