Československá stopa

Alexandr Salák (PET) 4 obdržené branky, 32 zásahů, 88,9% úspěšnost
Roman Červenka (PET) 0+0, čas na ledě: 16:01, 4 střely
Je dobojováno! K vidění bylo velmi pohledné a dramatické utkání. Domácí dokázali v průběhu klání hned dvkarát vyrovnat. Ve třetí části se sami dostali do vedení, které ale v samotném závěru ztratili. Houževnatost a bojovnost Dinama však byla po zásluze odměněna. V prodloužení pak domácím zajistil bonusový, nutno podotknout, že zasloužený bod za výhru Janne Jalasvaara. Dinamo Moskva tak zdolalo Petrohrad 4:3Střely na branku: 36:31
63:35
Dinamo právě vstřelilo branku!
Překrásné utkání je u konce! Velmi atraktivní prodloužení ukončují k velké radosti publika domácí hokejisté. Kaspars Daugavinš se vydal do rychlého protiútoku. Poté si sjel do ideálně pozice, přičemž dobře věděl, narozdíl od obrany SKA, o najíždějícím JANNE JALASVAAROVI. Finský zadák ve službách moskevského celku poté zcela v poklidu dopravil puk do odkryté brány. Asistence: Kaspars Daugavinš, Alexej Těreščenko.
62:39
Na druhé straně ledové plochy testoval Jerjomenkovu pozornost Dadonov. Ani domácí brankář se nenechal překvapit. Následný kontr vyústil v první přerušení nastaveného času, a to když Salák lapil lehký pokus domácího útočníka.
61:25
Babenko se procpal až do útočného pásma, kde vypálil z pozice pravého kruhu. Salák si ale tento prostor pohlídal a ránu bez sebemenších potíží vytěsnil do bezpečí. Domácí nadále pokdračují v útočném snažení.
60:34
Ericsson se hnal za nahozeným kotoučem, ovšem nedostihl jej. Puku se tak opět ujala domácí obrana, která jej vyváží kupředu. Také atak moskevského Dinama ale neměl dlouhého trvání.
60:01
Začalo prodloužení.
Také ve třetí části vsítily oba celku po jedné brance. Za domácí se prosadil Denis Kokarev. Do prodloužení pak poslal klání Jurij Alexandrov. Které z družin připadne bonusový bod? Sledujte i nadále náš on-line přenos!

Střely na branku: 29:31
60:00
Třetí třetina skončila.
59:08
Moskevské družině se zatím nedaří dostat do útočného pásma, SKA brání velmi pozorně. Zdá se, že oba celky již spíše myslí na prodloužení, případně samostatné nájezdy.
58:03
Dinamo si zahraje přesilovou hru, na lavici hanby usedá Jimmie Ericsson (PET), který se provinil nedovoleným bráněním. Co přinese tato početní výhoda?
57:52
Domácí se ale s touto situací nechtějí smířit. Nejprve pálil z velmi ostrého úhlu nebezpečně Denis Kokarev, načež předvedl ukázkovou dělovku Osipov. Zadák Dinama trefil horní tyč!
57:15
Petrohrad právě vstřelil branku!
Krutá rána pro domácí celek. Petrohrad vyrovnává po nepříliš obtížné situaci. Kotouč se dostal na modrou čáru, kde číhal JURIJ ALEXANDROV. Obránce SKA poté vyslal střelu zápěstím. Jerjomenko dnes minimálně deset takovýchto pokusů lapil. Nyní mu však propadl mezi levou rukou a tělem. Utkání tak směřuje do prodloužení. Asistence: Patrick Thoresen.
56:49
Ilja Kovalčuk se snažil prodrat do útočné třetiny podél pravého mantinelu, ovšem zastavil jej hvizd pomezního arbitra, který spatřil postavení mimo hru. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu. Hraje nyní plná nepřesností.
56:04
Tentokráte si hosté pro změnu nerozumněli při rozehrávce. Následuje tak zakázané uvolnění a vhazování po levici českého brankáře. Příliš času na vyrovnání již družině v bílém nezbývá.
55:40
Domácí jsou v plném počtu, nejtěžší moment utkání tak přečkali bez úhony. Kdy jindy má Petrohrad přijít o body? Hnedle po skončení hostujícího trestu se hnal Mosaljov za nahozeným pukem, u kterého však byl dříve Alexander Salák. Buly v útočném pásmu. Přesně to nyní Dinamo potřebuje.
54:32
Tichonov bleskovou zadovkou přenechal Kovalčukovi, který z první netrefil branku. Chyběly však centimetry. Petrohrad nadále pokračuje v přesilovkovém sevření. Moskva je momentálně pod obrovským tlakem.
53:49
A další strkanice, utkání je skutečně vypjaté. Celá situace nastala po razantních dorážkách hostujcích borců. Jerjomenko se ale nenechal přetlačit a puk udržel ve své moci. SKA je navíc vykázáno do středního pásma, což hraje do karet Dinamu.
53:12
Čudinov zkoušel štěstí od modré čáry. Jerjomenko všakl celou situaci dobře viděl. Po nepříliš obtížném zásahu následuje buly po levici domácího muže v masce. Domácí mají čas na odpočinek.
52:42
Petrohrad je ale absolutně bezradný, zatím se nemůže dostat do útočného pásma. Domácí jsou podporování bouřlivým publikem, které žene své miláčky kupředu. Dnes nejspíše platí, že fanoušek je šestý hráč v poli.
51:40
Na ledové ploše planou emoce. Po zákroku Jurije Babenka (DMS) došlo k menší strkanici, od které se sám faulující velmi aktivně pustil. K podražení tak dostává ještě dvě minuty za hrubost. Velmi kritická situace pro moskevský celek.
51:28
Dinamo stále velice aktivně napadá. Zřejmě razí teorii, že nejlepší obranou je útok. Petrohrad se nemůže probít přes střední pásmo, které domácí celek aktivně střeží. SKA bude mít s vyrovnáním velkou práce. Nyní se ukáže charakter vedoucího celku Kontinentální hokejové ligy.
50:31
Roman Červenka zkusil své štěstí střelou přes obránce. Neuspěl, neboť se puk od zadákových holenních chráničů zbrzdil a doklouzal k Jerjomenkovi. Hosté však díky svému aktivnímu přístupu vybojovali alespoň vhazování v útočném pásmu.
49:28
Dinamo je nadále při chuti, ovšem musí také myslet na zadní vrátka, o čemž domácí celek přesvědčil Jevgenij Dadonov, který vypálil z pozice pravého kruhu. Jerjomenko byl ale připraven a na svém místě. Tlak Petrohradu však nadále pokračuje.
48:18
Překrásný hokejový moment, akce jako z učebnic! Mosaljov přebruslil hostující obránce a počkal si na ideální moment k přihrávce. Když si Salák vyjel do velkého úhlu, poslal puk DENISI KOKAREVOVI, který neměl s uklizením touše za brankovou čáru sebemenší problém. Blíží se skalp favorita? SKA bude mít s nepříznivým stavem co dělat. Asistence: Denis Mosaljov, Maxim Solovjov.
47:25
Nebezpečná situace také na druhé straně kluziště. Dmitrij Kalinin využil díry v obraně Dinama a hbitě se mezi dvměa beky procpal. Poté se pokusil zamířit na vzdálenější tyč. Jerjomenko ale tento záměr přečetl, zmenšil střelecký úhel a ránu vytěsnil do bezpečí. Stav je tak stále nerozhodný.
46:41
Opět vynikající Alexandr Salák. Osipov hnedle po přejtí útočné modré čáry vypálil. Hostující brankář vyrazil pomocí levé betonu do pozice levého kruhu. Sám stříjelící si puk dobruslil a znovu jej vracel směrem do petrohradské branky. Český muž v masce ale vynikajícím zákrokem lapačkou eliminoval nebezpečí. Následuje komerční přestávka, po níž se bude vhazovat v obranné třetině SKA.
45:17
Karsums si to nasměroval za hosutjící branku, kde byl však vzápětí obrán o kotouč. Obě mužstva se zaměřila na defenzivu, neboť každá branka nyní může být rozhodující. Zdá se, že se schyluje k defenzivní bitvě o každý centimetr ledové plochy.
44:27
Chafizullinovu dělovku tečoval do Jerjomenkovy náruče Ponikarovskij. Źivějším dojmem působí opět hostující ekipa, který tak má blíže vstřelení vedoucí branky. Zatím ale domácí mírnému tlaku odolávají.
43:18
Petrohrad si nevypracoval prakticky ani jednu vážnější brankovou příležitost, také toto oslabení se moskevské skvadře podařilo na výbornou. Uvidíme, co přinesou následující minuty utkání.
42:28
Čudinov nahodil od modré čáry směrem na bránu, kde měl Jerjomenko jen velmi obtížný výhled. Přesto si však poradil a zasáhl. Obránci Dinama poté nedopustili dorážku. Celou situaci ukončila rána Romana Červenky, po níž byla přerušena hra. Vhazovat se bude v útočném pásmu SKA.
41:18
Petrohrad si zahraje další přesilovou hru. Sergej Sojn (DMS) zcela zbytečným krosčekem oslabuje svůj celek. Jak se Dinamo s následující obtížnou situací popasuje?
40:29
Pestuško se velmi šikovně natlačil před Saláka, kterého chtěl překonat bekhendem. Český brankář se ale zaskočit nenechal a ránu zlikvidoval. SKA se poté vydalo do rychlého protiútoku. Ten však měl jepičí život.
40:01
V úvodu prostřední periody byli lepším celkem hosté, kteří se také dokázaliu prosadit. Červené světlo rozsvítil Tony Martensson. Následně však přebralo iniciativu Dinamo. Když už se zdálo, že mají domácí zaděláno na problémy, přišla vyrovnávací branka ve vlastním oslabení, prosadil se Mat Robinson. O vítězi tak stále není rozhodnuto. Jak se bude dramatický souboj nadále vyvíjet?

Střely na branku: 21:19
40:00
39:17
Hosté pokračují v přesilové hře, ovšem působí poměrně zaskočeným dojmem. Maxim Solovjov nyní díky své houževnatosti vybojoval kotouč, který poté poslal přess všechny čáry. Toto oslabení tak domácím přišlo vhod.
38:23
Lehkovážné počínáí Petrohradu je potrestáno, domácí ve vlastním oslabení vyrovnávají. Sojn vystihl hostující rozehrávku, načež se ve společnosti MATA ROBINSONA vydal kupředu. Následně poslal po ledě přihrávku do předbrankového prostoru. Druhý jmenovaný pouze nastavil hůl, s níž chtěl puk usměrnit za brankovou čáru. Situaci dokončil až pomocí levé nohy. O úmyslu ale nemůže být řeč, branku následně potvrdil i videorozhodčí. Asistence: Sergej Sojn.
37:57
Dinamo se brání bez větších potíží. Jurij Babenko nyní navíc vyvezl puk do útočného pásma. Zakončení domácí kapitána ale nemělo potřebnou razanci. Dojíždějící forvard v modrém ale donutil Saláka přerušit hru, čímž pošetřil cenné vteřinky.
37:22
Bude se opět vylučovat, za hákování odjíždí na lavici hanby Nikolaj Žerděv (DMS). Na řadu tak přichází možná zlomový okamžik utkání. Podaří se Dinamu ubránit oslabení a potřetí neinkasovat. Dvoubrankové manko by již bylo pro družinu z hlavního města Ruska kritické.
36:49
Domácí nadále pokračují v ofenzivním snažení. Po delším pobytu v útočném pásmu pálil z voleje Kaspars Daugavinš. Salák ale celou situaci velmi dobře spatřil, proto mohl zasáhnout. Prudký puk posunul do ochranné sítě, proto má Dinamo výhodu buly v útočném pásmu.
35:42
Robinson nahodil od modré čáry, poté se snažil dorážet také Kokarev. Ani jeden z moskevských hokejistů ale síť za Alexandrem Salákem nerozvlnil. Zdá se, že tato přesilová hra zůstane nevyužita.
34:52
Že by se obrana Petrohradu musela otáčit? To tedy rozhodně ne. Za celou dobu trvání početní výhodu se až nyní domácí dostali ke střeleckému pokusu. Ten by však nenadělal problémy ani nezkušenému brankáři. Salák si nyní lehkou střelu pohlídal a přerušil hru.
33:54
Nikolaj Žerděv nyní utržil tvrdý zásah. Za tento počin je vyloučen Dmitrij Kalinin (PET), jehož zákrok je posouzen jako nedovolené bránení. Výrok se vůbec nelíbí kapitánovi SKA. Ilja Kovalčuk však navzdory horlivé gestikulaci s arbitry ničeho nedosáhl. Petrohrad se bude muset dvě minuty bránit.
33:18
Neuvěřitelný zásah Alexandra Saláka. Brankář hostí nejprve vytěsnil ostrou ránu z mezikruží, načež zůstal ležet na zemi. V této nehokejové poloze se poté natáhl a zlikvidoval také Cvetkovovou dorážku. Sám střílející hráč kroutí hlavou. "Jak je tohle vůbec možné," přemítá nejspíše. Český mág tak drží akcie Petrohradu nad vodou.
32:50
Další pokus o přechod do útočného pásma v podání Dinama končí postavením mimo hru. Následuje další komerční přestávka, po níž se bude vhazovat ve středním pásmu. Úroveň utkání nyní rapidně klesla. Hosté působí uspokojeným dojmem. Jednobrankové vedení však není nic, co by se nedalo během několika okamžiků vymazat. Uvidíme, zda se sázka na defenzivní herní pojetí svěřencům Vjačeslava Bykova vyplatí.
31:48
Dinamo začíná stále více vystrkovat růžky, z levé strany tentokráte pálil Kokarev. Netrefil však branku. Akce domácí družiny nadále pokračovala, leč bez úspěchu. Celek v bílém dresu poté vyhodil do středního pásma.
30:28
Jalasvaara z poměrně velké vzdálenosti tvrdě vypálil, načež si kotouč sám dojel a pokusil se o dorážku. Ta však byla zblokována obráncem SKA. Hosté se následně také vydali kupředu. Kutějkinovo spíše propagační nahození si ale Jerjomenko s elegancí sobě vlastní pohlídal.
29:23
Daugavinš se prodral ke střeleckému pokusu z pozice pravého kruhu. Salák byl ale opět přirpaven. Český muž v brance SKA poté nechal sudího přerušit hru. Brankář Petrohradu dnes působí jistým dojmem.
28:44
Kotouč nyní zůstal zabetonován ve středním pásmu. Hra je následně přerušena. jeden z hlavních arbitrů si navíc všiml poškozeného mantinelu, z něhož se odlepuje kus ochranného plexiskla. Následovat tak bude drobná oprava. Až poté se bude pokračovat ve hře.
27:58
Na druhé straně ledové plochy se musel činit Jerjomenko, a to proti pokusu Panarina. Hostující borec předvedl, kterak umí pálit zápěstím. Brankář v modrém hávu si ale poradil s grácií a ránu lapil do své rukavice. SKA má výhodu buly v útočném pásmu.
27:24
Gleb Korjagin se s ničím nepáral a od modré čáry prověřil Salákovu bdělost. Český brankář byl včas na svém místě a přípraven, proto mohl ideálně zasáhnout. Posléze raději přerušil hru.
26:31
Kotouč končí mimo hrací plochu, a to ve středním pásmu. Po skončení komerční přestávky se tak bude vhazovat v neutrální zóně. Ve druhé třetině sledujeme poměrně pohlednou hokejovou podívanou. Bude tomu tak i nadále?
25:51
Hosté jdou podruhé v utkání do vedení. Thoresen nejprve vypálil z mezikruží, což Jerjomenku ještě stihl zlikvidovat. Poté již ale nestačil na dorážku z hole důrazného TONYHO MARTENSSONA, který touš dosloval dotlačil za záda domácího brankáře. Dinamo tak musí opět dohánět ztrátu. Asistence: Patrick Thoresen, Anton Bělov.
24:39
Jalasvaara vracel bekhendem před zcela odkrytou bránu, kde však nikdo ze spoluhráčů nečíhal. Následný protiútok zakončoval bekhendem Viktor Tichonov. Jerjomenko se ale na švestkách nachytat nenechal a přízemní pokus zlikvidoval.
23:19
Další Kokarevova snaha, tentokráte z pozice pravého kruhu. Salák nyní raději přerušil hru. Druhá perioda peláší ve zběsilém tempu, hra se přelévá z jedné strany na druhou.
22:48
Denis Kokarev se podél pravého mantinelu procpal do útočné třetiny, kde chtěl vybruslit před Saláka. Hostující defenziva však byla na svém místě a nájezd domácího forvarda eliminovala.
21:34
Petrohrad je v úvodu druhé části vlemi aktivní, další jedovatý pokus vyslal od modré čáry Kutějkin. Podruhé v utkuní se mu však skórovat nepodařilo, Jerjomenko si tuto ránu pohlídal. S následnou bekhendovou ranou neuspěl ani Tichonov.
20:38
Makarov nahodil směrem k Jerjomenkovi kotouč, načež si jej sám také dojel. Domácí strážce svatyně tak raději přerušil hru. Vhazovat se bude po jeho levici.
20:01
Je za námi první dějství, které přineslo zprvu ospalý hokej, ale poté také řadu vyloučení. Oba celky dokázaly jedno potrestat. Nejprve se zásluhou Andreje Kutějkina prosadili hosté, načež Dinamo vyrovnalo. Trefil se Denis Mosaljov. Utkání je tak stále otevřené na obě strany. Jak se bude nadále vyvíjet?

Střely na branku: 6:12
20:00
19:42
Panarin zkusil ihned po vhazování vypálit na vzdálenější tyč. Branku ale zhruba o metr minul. Zdá se, že první dějství bude dohráno v útočném psámu SKA.
18:52
Petrohrad je nadále lepším celkem, ovšem nedostává do vážnějších střeleckých pozic. Po jedné z dalších nenápadných střel se bude vhazovat po Jerjomenkově pravici.
17:48
Artemi Panarin se zprvu velmi nenápadně dostal až do útočného pásma, kde najel před Jerjomenka. Přkvapená domácí obrana vůbec nestihla zareagovat. Muž v masce byl ale pozornější a Panarinův přízemní pokus zneškodnil.
16:25
Je vyrovnání, domácím se přece jenom podařilo skórovat. Když už se zdálo, že z početní výhody opět nic nebude, dostal do mezikruží kotouč DENIS MOSALJOV. Agilní forvard se poté otočil a bleskovým příklepem trefil přesně prostor nad levou rukou Alexandra Saláka. Asistence: Alexej Cvetkov, Nikolaj Žerděv.
16:07
Ať moskevští hokejisté dělají cokoliv, dostat se do nebezpečné střelecké pozice se jim zatím příliš nedaří. Uvidíme, co přinesou následující minuty, tentokráte již v klasické přesilovce.
15:00
Neskutečné, další trest. Přesilovku pěti proti třem náhle hraje domácí Dinamo. Za podražení odjíždí pykat Jimmie Ericsson (PET). Lepší příležitost k vyrovnání si již domácí nemohli přát.
14:27
Ilja Kovalčuk nevěděl, co s kotoučem. Proto se na pravé straně hrací plochy rozmáchl a tvrdě vypálil. Jerjomenko ale dráhu letu puku dobře viděl, proto mohl optimálně zasáhnout. Následně raději přerušil hru.
13:58
Petrohrad se sám oslabuje. Viktor Tichonov (PET) dostává dvě minuty za sekání. Přesilová hra SKA ale přesto pokračuje, dle hokejových expertů v tom nejlepším možném provedení, tedy čtyři proti třem.
13:28
Toto se příliš často nevidí. Konstantin Gorovikov ve dvojnásobném oslabení plách hostující defenzivě. Zadák v modrém ale nemohl optimálně zakončit, neboť se jeden z hostujících borců s vypětím všech sil vrátil. Forhendový blafák si Salák pohlídal.
12:58
Tak to je kritická situace, Dinamo bude hrát ve třech. Na lavici hanby putuje Kaspars Daugavinš (DMS). Jedná se opět o trest za podražení.
12:37
A další trest, odpočinout si odchází Nikolaj Žerděv (DMS). Domácí tak budou hrát znovu v oslabení, neboť se útočník s číslem 13 provinil podražením. Podaří se Moskvě tentokráte ubránit tuto nepříznivou situaci?
11:37
Babenko si sjel do útočného pásma, načež zamířil do mezikruží, odkud tvrdě vypálil. Alexandr Salák si ale povyjel, zmenšil střelecký úhel a pokus domácího borce zneškodil.
10:50
Hosté vyvezli kus gumové pryže až k Jerjomenkovi, který byl nucen přerušit hru. SKA tak pošetřilo cenné vteřinky v útočném pásmu. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
10:04
Bude se ale opět vylučovat, utkání je plné trestů. Ilja Kovalčuk (PET) dsotává dvě minuty za podražení. Dinamo tak má velmi dobrou příležitost na reparát.
09:01
Hosté svou početní výhodu využívají. Artemi Panarin se dobře zorientoval u pravého mantinelu, odkud poslal přihrávku na modrou čáru. ANDREJ KUTĚJKIN si touš připravil ke střele a následně trefil přesně skulinku mezi Jerjomenkovými chrániči. Asistence: Artemi Panarin.
08:20
Čudinov vyslal od moré čáry velmi nebezpečnou ránu, kterou ale Jerjomenko nakonec vytěsnil. A to i přes fakt, že byla nepříjemně tečována. Domácí jsou nadále pod velkým tlakem, SKA předvádí podstatně lepší přesilovou hru než soupeř.
07:46
Dinamo navíc chybovalo, což muselo hasit nedovoleným zákrokem. Maxim Solovjov (DMS) si odchází odpočinout za hákování. Petrohrad navíc dlouho šetřil cenné vteřinky, brzy tak začně zkrácená hostující přesilová hra.
07:04
Zatím to tak příliš nevypadá, Petrohrad vyhazuje jeden kotouč za druhým. Domácím se stále nedaří usadit v útočné třetině. Na Saláka zatím neletěl ani jeden střelecký pokus.
06:04
Domácí si navíc zahrají v početní výhodě. Za hákování putuje na trestnou lavici Dmitrij Kalinin (PET). Ujme se moskevská ekipa vedení?
06:04
První zajímavější situace. Denis Mosaljov sám zavezl puk do pásma, kde se před obráncem otočil a bleskurychle vypálil. Zadák SKA zareagovat nestil, Salák však ano. Hostující strážce svatyně poté přerušil hru. Vhazovat se bude v útočném pásmu Dinama. To vše ale až po komerční přestávce.
05:46
Opět slyšíme hvizd sudí. Touš se totiž octl mimo hrací plochu. Vhazovat se bude ve středovém kruhu.
05:07
Po nepovedené akci Moskvy mají puk opět hosté. Klání je velmi opatrné, ani jedna z družin se zatím nedostala do vážnější střelecké příležitosti. Změní tento fakt následující minuty?
04:09
Daugavinš vedl rychlý kontr, který zakončil střelou švihem. Salák ale celou situaci velmi dobře viděl, proto mohl včas a správně zasáhnout. Buly proběhne po levici českého muže v masce.
03:35
Z pozice levého kruhu nahodil na Jerjomenka Ericsson. Domácí brankář se poté musel potýkat také s dorážkou Kovalčuka. Také v tomto případě byl ale úspěšný a kotouč ve své síti nedopustil.
02:19
Nepovedená rozehrávka celku v modrém, tedy domácích, následuje zakázané uvolnění a buly po Jerjomenkově pravici. Petrohrad působí poněkud těžkopádně.
01:34
Klání se rozbíhá velmi pozvolna, nyní se pokusil zahrozit Alexandrov, leč neúspěšně. Rána od modré čáry neměla potřebné parametry.
00:37
Dinamo hned v úvodní minutě utkání velmi aktivně napadá, ovšem defenzivě pomohl také vrátivší se Ilja Kovalčuk. Petrohrad tak vyhodil přes všechny čáry. O icing se ale nejedná.
00:01
Obě mužstva již nastupují na hrací plochu, utkání bude za malou chvíli zahájeno.

Dinamo Moskva: Jerjomenko (Šaryčenkov) – Robinson, Višněvskij, Solovjov, Jalasvaara, Osipov, Mironov, Korjagin – Daugavinš, Pestuško, Gorovikov – Cvetkov, Karpov, Žerděv – Sojn, Karsums, Babenko – Těreščenko, Mosaljov, Brjukvin

SKA Petrohrad: Salák (Ivannnikov) – Chafizullin, Kalinin, Alexandrov, Kutějkin, Čudinov, Bělov, Jermakov, Judin – Kovalčuk, Ericsson, Makarov – Tichonov, Dadonov, Panarin – Červenka, Thoresen, Martensson – Ketov, Ponikarovskij, Kadejkin

Rozhodčí: Gofman, Romaško – Lazarev, Raming.

Alexandr Salák (PET)
Roman Červenka (PET)

Na soupisce Dinama se nachází také Filip Novák. Český zadák je však momentálně zraněn.
Pohled od statistik

Dinamo se zatím nachází na čtvrté pozici Západní konference, přičemž má na svém kontě 43 bodů. V posledním ligovém duelu podlehlo na domácí půdě Dinamu Riga těsně 3:4.

SKA Petrohrad je zatím suverénem letošního ročníku. Se ziskem 63 bodů vévodní celé soutěži. V předchozím kole se svěřenci Vjačeslava Bykova představili v Podolsku, kde zvítězili 6:4.

Z předchozích pěti vzájemných klání vyšel čtyřikrát jako vítěz Petrohrad. Při pohledu na výsledky posledních dvou hraných duelů, a to 6:2 a 6:3, je patrné, které z mužstev je favoritem. Potvrdí SKA tuto roli?
Vítejte u našeho on-line přenosu. Kontinentální hokejová liga má na programu další sérii utkání, do které spadá také souboj celků Dinamo Moskva a SKA Petrohrad. Úvodní buly atraktivního duelu bude v Lužniki Palace of Sports, tedy domovském stánku moskevské družiny, vhozeno v 17:30. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.