Československá stopa v zápase

Tomáš Pöpperle (Soči) – 25 zákroků, úspěšnost zákroků 96%

Martin Růžička (Čeljabinsk) – ( 1 + 0)

Jan Bulis (Čeljabinsk) – ( 0 + 0)

Je za námi dnešní utkání ve kterém jasně dominovali domácí hráči, kteří o svém vítězství rozhodli již v druhé třetině, kdy vstřelili všechny branky. Vítězství si zasloužili zcela jednoznačně, hosté si dnes žádné body nepřepisují. Budu se s vámi těšit na další utkání, přejí pěkný zbytek večera.
60:00
59:16
Domácí se drží v útočném pásmu.
59:00
Poslední minuta utkání.
57:45
Domácí drží kotouč na svých hokejkách a do žádných útočných akcí se už pochopitelně nehrnou.
57:00
Utkání se dohrává bez vypjatých emocí, na hostech jde vidět, že se s porážkou již smířili.
55:40
Popov se teď pokosil o střelu, pro Pöpperleho se, ale o nebezpečnou situaci nejednalo, bez problému kotouč chytil.
55:12
Davydov nahazuje na Pöpperleho.
54:53
53:32
Navíc teď domácí dokonce kombinuje před Demšenkem.
53:15
Hosté jsou v přesilové hře bezzubí, nedaří se jim usadit v obraném pásmu domácích.
52:53
Na trestnou lavici usedá Lapenkov !
52:34
Domácí si celkem v poklidu hlídají svůj náskok. Zatím nic nenasvědčuje tomu, že by hosté z Čeljabinsku měli utkání ještě nějakým způsobem zdramatizovat.
52:06
Zakázané uvolnění domácích.
51:22
Demšenko lapil nahození Krjukova.
50:17
49:00
Obrovská šance! Lapenkov dostal kotouč před prázdnou branku, s vyloženou šancí naložil trestuhodně ! Tohle nešlo tak zvaně ´nedat´.
48:26
První střela domácích v přesilovce! Demšenko vyráží do rohu kluziště.
48:17
Domácí si zahrají přesilovku. Na trestnou lavici zadržení usedá Veliškin.
47:54
Střelu Krikunova kryje Demšenko!
45:55
Velký závar před Demšenkem Whitney napřáhl ke střele zápěstím a Demšenkovi vypadl kotouč, naštěstí pro hosty se brzo zorientoval a před dojíždějícími hráči schoval kotouč do lapačky!
45:08
Vhazování před Demšnkem.
44:58
Na Pöpperleho vystřeli Gubarev, ten s jeho střelou neměl, ale žádný problém.
43:38
Oba týmy v plném počtu.
42:50
Domácí teď zahrozili. Krikunov dostal přihrávku mezi kruhy Demšenko byl se svým betonem ovšem na správném místě a střelu pokryl.
41:54
Oba týmy hrají tedy ve čtyřech.
41:38
Nyní se nám na ledě porvali Ignatushkin s Kondratěvem a oba si jdou odpočinout na trestnou lavici.
41:34
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Traktor Čeljabinsk snižuje! A gól střílí český útočník MARTIN RŮŽIČKA,který se nejlépe zorientoval před domácí brankou a koriguje tak skóre na 4:1! Asistence: Anton Glinkin
40:15
Hosté jsou aktivnější. Na Pöpperleho střílel Panom,ale marně. Pöpperle je dnes více než jisitý.
Hosté vystřídali brankáře. Odešel Garnett a poslední třetinu zápasu odchytá Demšenko.
40:01
Máme za sebou druhou třetinu, kde jasně dominovali domácí, Garnetta překonali celkem čtyřikrát a vedou 4:0! Druhá třetina začne přibližně 18:35.
40:00
39:00
Penkovsky si našel volný prostor na levé straně odkud vypálil na zatím dnes nepřekonaného Pöpperleho, který jeho pokus bezprolbému lapil.
38:30
Panov střílel od modré, trefil ovšem pouze brusle domácího obránce.
37:45
Emmerton teď provětral výstroj Garnetta.
37:14
Popov se teď statečně pral za domácí brankou, ze své situace ovšem nic nevytěžil.
35:28
33:36
Soči právě vstřelilo branku!
Neuvěřitelné! Domácí jsou na koni! Krikunov vypíchl puk hostujícímu obránci na modré čáře z levé strany mu najížděl IGNATUŠKIN IGOR, který s přihrávkou naložil nejlépe jak mohl a překonal Garnetta! Asistence: Ilja Krikunov
33:28
Na trestnou lavici jde domácí hráč Ryan Whitney, který dostává 2 minuty za hrubost.
32:24
Útok hostů zakláda Borodkin.
31:25
Khlystov dostal nabídku na modrou čáru a vyslal prudkou střelu na Pöpperleho, ten kryje!
30:50
Velká šance domácích! Hosté ve druhé třetině absolutně nestíhají. Emmerton nahazoval před branku, kde kotouč tečoval Lapenkov nebýt pohotového brankáře Garnetta mohlo to být už 4:0!
28:33
Domácí využívají přesilovou hru. PETERSSON ANDRE dostal přes celé kluziště výbornou přihravku od Ščitova a uháněl na Garnetta, kterého bez problému prostřelil. Asistence : Nikita Ščitov
27:59
Hosté zatím obětavě skákají do střel, teď vyhazoval kotouč Quint.
27:00
Domácí si zahrají přesilovou hru na trestnou lavici usedá Andrey Popov.
23:56
A máme tu druhý gól zápasu, aktvita domácích se začíná vyplácet. Whitney od pravého mantinelu vyslal křižnou přihrávku na EVGENY LAPENKOVA, který prostřelil Garneta. stav utkní 2:0! Asistence : Andre Petersson, Ryan Whitney
22:36
Domácí vstřelený gól nakopl a snaží se dál útočit.
21:59
MAX WARN dostal připrávku od Ljudučina na modrou čáru odkud nahodil puk na branku, který propadl až Garnettovi záda! 1:0! Asistence: Roman Ljudčin, Ryan Whitney
21:35
Domácí zakládají další útočnou akci.
20:49
Domácí zamkli svého soupeře před jejich brankou. Kostitsyn dostal krásnou nabídku před prázdnou branku a backhandovou střelou se snažil zakončit, ale Garnett skvělým zákrokem jeho pokus kryje!
20:01
Domácí vyhráli úvodní vhazování.
20:01
Máme za sebou první třetinu, která nám branku nepřinesla. Hra je zatím dost vyrovnaná. Více gólových šancí měli ovšem hosté. Druhá třetina začne přibližně 17:44.
15:38
Na trestnou lavici za sekání míří Fakhrutdinov.
15:00
Hosté zakládají útok z poza své branky.
14:10
Nahozený puk domácích chytá do své lapačky Garnett, vhazování v obraném pásmu hostí.
13:14
Čistov teď pronikl celkem snadno po levé straně a tvrdou ranou provětral Pöpperleho betony.
12:21
Domácí v plném počtu. Hosté si v přesilové hře nic nevytvořili.
09:21
Na trestnou lavici za hákování míři domácí hráč Ljudučin.
08:50
Zatím sledujeme svižný hokej, dokonalosti chyby jen vstřelená branka.
08:10
Panov projel jako nůž máslem středním pásmem, vystřelil na Pöpperleho, ten jeho pokus kryje.
06:11
Penkovsky nahazuje kotouč na domácí branku, Pöpperle ukryl kotouč ve své výstroji. Vhazování v obraném pásmu domácích.
5:47
Nyní si týmy role vyměnili, domácí v útočném pásmu.
05:15
Hosté krouží v obraném pásmu domácích.
03:32
Dvě obrovské šance domácích! Emerton přihrál Peterssenovi, který napálil pouze betony Garnetta.
02:30
Hosté do utkání vstoupili jako vítr! Domácí mají co dělat, aby stíhali jejich tempu hry.
01:16
Hosté se teď natlačili před Pöpperleho, který Gubarevovu střelu pokryl.
00:01
00:-3
Hráči už nastupují na led.
Dobrý den, vítám Vás u sledování dnešního zápasu HK Soči – Traktor Čeljabinsk, společně s vámi doufám, že uvidíme hodně branek a co nejpohlednější hokej. Utkání začíná zhruba za 25 minut.
Traktor Čeljabinsk

Hosté z Čeljabinsku jsou na tom v tabulce o poznání lépe než domácí, ovšem nutno podotknout, že mají odehrané o 4 zápasy víc než HK Soči. Čeljabinsku patří s 32 body osmá příčka ve Východní konferenci, z téhle porci bodů získali na hřišti soupeře celkově 13. Nejproduktivnějším hráčem hostů je ruský útočník Stanislav Čistov, který zaznamenal 6 branek a 10 asistencí.

HK Soči

Tým ze Soči hraje KHL první sezónu, čemuž zřejmě odpovídá i postavení v tabulce. HK Soči se nachází na poslední pozici s 28 body, na domácím ledě získali z 9 zápasů pouhých 8 bodů a připsali si pouze 2 výhry, což o jejich bilanci na domácím ledě hovoří za vše. V týmu nováčka je i český brankář Tomáš Pöpperle, který má úspěšnost zákroků na 92 procentech. Nejproduktivnější hráčem je ruský útočník Ilja Krikunov, který v 23 zápasech nastřílel 6 gólů a připsal si 6 asistencí.

Barys Astana – Soči 5:4 sn
Ufa – Soči 6:2
Nižněkamsk – Soči 3:6
Lada- Soči 1:3
Soči – Petrohrad 1:2

Tomáš Pöpperle (Soči) – 22 zápasů ( 91% )

Martin Růžička (Čeljabinsk) – 27 zápasů ( 4+4 )