A je tu konec. Nesmírně napínavé utkání nakonec lépe zvládl hostující Admiral, který získává dva body. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
62:14
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
A to se mu povedlo, hosté nakonec získávají jeden bod navíc, když na konci rychlého brejku stál ARTJOM ZEMČJONOK. Asistence: Enver Linsen
61:23
Po krásné kombinaci zasahuje Admiral, který se snaží rozhodnout.
60:54
Úvod prodloužení opět není nijak zajímavý, ani jeden celek se nedokáže udržet v útočném pásmu.
60:01
60 minut nerozhodlo a o vítězi tak rozhodne prodloužení nebo samostatné nájezdy. Hosté sice šli na začátku třetiny do dvoubrankového vedení, ovšem houževnatí domácí nakonec dokázali vyrovnat.
60:00
59:34
Třetí třetina se dohrává, prodloužení už je hodně blízko, Astana si ještě bere oddechový čas.
58:42
Tohle nahození nemohlo Proskurjakova ohrozit.
58:02
Do konce základní hrací doby chybějí necelé dvě minuty, v tuto chvíli se hraje téměř bez přerušení.
57:11
Zakázané uvolnění domácích.
56:26
Proskurjakov si připisuje dobrý zákrok, domácí chtějí všechny tři body.
55:35
Další nepřesná rozehrávka domácích, Astana má mírný tlak.
54:58
Hosté si vzali oddechový čas a ani jeden celek se už nikam nežene.
53:53
Astana právě vstřelila branku!
Hosté nakonec oslabení přečkali, jenže Barys dokázal vyrovnat! Po dobré spolupráci se k dorážce dostal KONSTATIN RUDĚNKO a dává velmi důležitou branku. Asistence: Konstantin Puškarjov, Nikolaj Antropov
53:51
53:18
Také nyní hosté vyhodili a stále sebrání velmi dobře, ještě zbývá zhruba půlminutka přesilovky domácích.
52:35
Admiral zvládl úvod oslabení na jedničku a vyhazuje přes všechny čáry.
51:51
Domácí mají šanci na vyrovnání, dvě minuty za hákování si totiž musí odpykat Vladislav Ušenin.
51:47
Po delší pasáži bez přerušení se ani jeden celek nedokáže dostat do tlaku, Admiral opět vyhodil přes všechny čáry.
50:22
Další dvě zblokované střely domácích, Admiral má v tuto chvíli mírný tlak.
49:26
Další nepřesná rozehrávka Astany, hostům tento styl hry rozhodně vyhovuje.
48:13
Vladivostok vyhazuje na zakázané uvolnění.
47:49
Další atak Astany je zastaven před modrou čarou, Admiral se v tuto chvíli velmi dobře brání.
47:02
Oba týmy bojovaly o kotouč ve středním pásmu, jenže nakonec končí z brankou Astany.
46:18
Nyní se hra na pár okamžiků uklidnila, aktivnější je Barys.
45:37
Barys rychle snižuje a určitě není bez šance na bodový zisk. Po další skvostné akci Bochenskiho dostal kotouč za Proskurjakova záda DUSTIN BOYD. Asistence: Brandon Bochenski, Mike Lundin
44:28
Domácí to ale ještě nezabalili a stále se snaží útočit.
43:55
A už je to o dva branky, po krásné souhře překonává Laca počtvrté VLADISLAV UŠENIN. Asistence: Vjačeslav Ušenin
42:58
Třetí branka Admiralu byla živou vodou, ten je nyní mnohem aktivnější.
42:10
Hosté dokázali zvýšit svůj náskok opět v úvodu třetiny a nyní jsou blíže třem bodům. Po odraženém kotouči od mantinelu ho napálil směrem k Lacovi ILJA ZUBOV a ten propadl za záda slovenského gólmana. Bez asistence
41:11
Hosté vstoupili mnohem lépe také do druhé části a nyní zaměstnávají Laca.
40:01
Po druhé třetině svítí na tabuli nerozhodný stav, třetí třetina tak bude nesmírně zajímavá. Domácí jsou mírně aktivnější, ovšem nezvládli začátek druhé části. Třetí třetina začne přibližně ve 13:40.
40:00
39:36
Ještě vpád Astany, Proskurjakov ale zasahovat nemusel a už se asi nic nestane.
39:04
Druhé dějství se dohrává ve středním pásmu, ani jeden celek nechce udělat chybu a ještě v závěru inkasovat.
38:23
37:59
Další vyhození Barysu, Laco zatím neměl žádnou těžkou práci.
37:11
Hostům se přesilovka příliš nedaří, Barys dokázal už dvakrát vyhodit kotouč.
36:23
Oskars míří na trestnou lavici, který odpyká dvouminutový trest držení.
36:07
Delší dobu se hraje bez přerušení, tempo hry z posledních minut opět opadlo.
35:23
A znovu výtečný Proskurjakov po dobré ráně od modré čáry.
34:43
Opět hluchá pasáž ve středním pásmu, Astana je povzbuzená gólem a snaží se znovu zvrátit výsledek na svou stranu.
33:51
Proskurjakov si připisuje další dobrý zásah a poté vyráží kotouč betonem.
33:09
Nyní se roztrhl se střelami pytel, oba brankáři si připisují další zásahy.
32:13
A z ničeho nic je vyrovnáno. Po rychlé akci vysunul Dallman unikajícího NIGELA DAWESE a ten vsítil svůj druhý gól v tomto utkání, Proskurjakov byl tentokráte bezmocný. Asistence: Kevin Dallman, Dustin Boyd
31:43
Domácí se vydali na zteč a prověřili Proskurjakova, ten stále drží svůj tým.
30:52
Tuhý boj o kotouč ve středním pásmu, ani jeden výběr se nedokáže usadit v útočném pásmu.
29:57
Na druhé straně ukrývá kotouč do výstroje Proskurjakov.
29:04
Admiral znovu prověřil Laca, ten si tentokráte připisuje dobrý zákrok.
28:25
Hosté jsou agresivnější při osobních soubojích a také se jim daří často se osvobozovat při větším tlaku.
27:48
Další výpad Astany po levém křídle přerušuje ofsajd.
27:11
Zakázané uvolnění Admiralu, ten je nyní pod tlakem. Domácí vyslali na brankáře hostů více střeleckých pokusů, ovšem stále prohrávají.
26:28
Nbezpečné střely na obou stranách kryjí oba gólmani, vytáhl se hlavně Proskurjakov.
25:34
Tohle je pro domácí Astanu šok a ta nyní krkolomně vyváží kotouč z vlastní třetiny.
24:52
A hosté následně využívají taktéž bleskově svou první přesilovku, otáčejí tak průběh utkání. Po krásné kombinaci a následné nahrávce Makarova se trefuje za Lacova záda FELIX SCHUTZ. Asistence: Konstantin Makarov, Ivan Glazkov
24:37
Hosté si zahrají svou první přesilovku, dvě minuty za vražení na hrazení si musí odpykat Gavrilin. Ten navíc dostává také osobní desetiminutový trest.
23:28
Další nájezd před Laca, ten nyní dobře zasáhl a odvrátil kotouč k zadnímu mantinelu.
22:15
Hosté po vyrovnávací trefě ožili a nyní setlačí do útočného pásma.
21:04
Hosté z ojedinělé akce hned v úvodu druhé části srovnávají, když se trefil IVAN GLAZKOV. Asistence: Ilja Zubov, Richard Gynge
20:01
Úvodní dějství sice nijak zajímavé nebylo, ovšem domácí vedou díky jediné využité přesilovce. Druhá třetina začne přibližně ve 12:48.
20:00
19:29
Barys kombinuje ve svém obranném pásmu a už se asi nic nestane.
18:33
Domácí evidentně branka povzbudila a nyní se tlačí dopředu.
17:31
A domácí úvodní přesilovku bleskově využívají, když se po krásné křižné přihrávce Bochenskiho trefuje osamocený NIGEL DAWES. Asistence: Brandon Bochenski
16:09
Máme tu první přesilovku tohoto utkání, dvě minuty za nedovolené bránění si odsedí český obránce Jan Kolář.
15:42
Barys má v těchto minutách mírný tlak a tlačí se před gólmana Vladivostoku, ten ale stále velmi dobře odolává.
15:07
Po delší době zasahuje Proskurjakov, vhazovat se bude po jeho levici.
14:12
Úvodní dějství se nám chýlí ke konci, žádnou opravdu gólovou příležitost jsme prozatím neviděli.
13:32
Nepřesná rozehrávka na obou stranách, puk je ve středním pásmu.
12:42
Další pasáž bez přerušení, tohle utkání rozhodně diváky zatím bavit nemůže.
11:32
Po další ráně od modré opět úspěšně zasahuje Proskurjakov.
10:52
Po ofsajdu se vhazuje ve středním pásmu.
10:11
Na druhé straně je úspěšný i Laco, toto utkání je zatím velmi vyrovnané.
09:47
Po střele od modré chytá kotouč do lapačky Proskurjakov.
09:02
A máme tu další zakázané uvolnění.
08:22
Nyní se bojovalo o kotouč ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže natrvalo usadit v útočné třetině.
07:38
Po delší době se nyní blýskl brankář Proskurjakov a opět si připisuje velmi dobrý zákrok.
06:57
Opět jistý zákrok Laca, ani jeden celek se nikam výrazně netlačí.
06:04
Zakázané uvolnění Vladivostoku, hra se přesouvá do jeho obranného pásma.
05:36
První zákrok si na konto připisuje také hostující gólman Proskurjakov, nebyla to ale nijak nebezpečná příležitost.
04:22
Tohle rozhodně není nijak strhující zápas, hraje se bez vyloučení a prakticky bez přerušení.
03:11
Nyní to byl protiútok Barysu, ovšem ten končí ofsajdem. Zatím se hraje téměř bez přerušení.
02:05
První zákrok si připisuje slovenský brankář Laco, hosté se nyní drží v útočném pásmu.
01:23
V úvodu utkání se hraje z obou stran velmi opatrně a zatím nevidíme nějaký vážnější útok.
00:01

Barys Astana: Laco (Poluektov) – Dallman, Lundin, Bartulis, Blochin, Savčenko, Semjonov, Ibraibekov – Bochenski, Dawes, Boyd – Ruděnko, Antropov, Puškarjov – Poliščuk, Žajlauov, Upper – Kvaša, Gavrlin, Lichotnikov

Admiral Vladivostok: Proskurjakov (Nalimov) – Heshka, Kolář, Lisov, Glazkov, Osipov, Zemčjonok, Kuzmin, Lisov – Bergfors, Gynge, Zubov – Lisin, Makarov, Schutz – Goroškov, Vladislav Ušenin, Vjačeslav Ušenin – Sokolov, Kuzněcov, Sigarjov – Ivanov

Rozhodčí: Odins, Ronn – Aljošin, Nestěrov.
Já Vás ke sledování tohoto duelu srdečně zvu a přeji příjemnou zábavu.
V posledních pěti vzájemných duelech dokázal třikrát zvítězit Barys a dvakrát Admiral, který ovládl dva minulé vzájemné duely po výsledcích 3:2 a 4:2. Vyrovnaný průběh se dá čekat také nyní, ovšem většinu trumfů drží v rukávu Astana. V hostujícím dresu působí jeden český krajánek a tím je obránce Jan Kolář, za domácí nenastupuje žádný český či slovenský hráč.
Admiral v minulých pěti utkáních vybojoval pouhé tři body a to přitom hrál hned čtyřikrát doma. Nejprve doma podlehl Kazani jasně 1:5 a ihned na to nestačil na Jekatěrinburg po výsledku 1:4. Nad jeho síly byl také Magnitogorsk a zvítězit se mu povedlo až napočtvrté proti Chabarovsku po výsledku 3:2. Vladivostok poté zajížděl na půdu Chabarovsku a tam podlehl 1:2, v kdovíjaké formě tak rozhodně není.
Admiral odehrál třicet utkání a v nich získal čtyřiatřicet bodů. V tuto chvíli je až na čtyřiadvacáté příčce tabulky, ovšem na druhou stranu ztrácí na nejlepší šestnáctku jen šest bodů. Domácí výběr zažívá v poslední době krizi, v pěti utkáních ani jednou nezvítězil a získal pouhé dva body. Vše to začalo po domácí prohře s Omskem a následné porážce s Ufou, poté Barys prohrál v nastavení v Omsku a Jekatěrinburgu a naposledy utrpěl těsnou porážku 2:3 v Kazani.
Hokejisté Astany mohou v této sezóně prozatím myslet na účast v play-off, v tuto chvíli mají na kontě slušných osmačtyřicet bodů z dosavadních dvaatřiceti zápasů a jsou těsně za nejlepší desítkou. Nyní budou v domácím prostředí potvrzovat úlohu favorita proti konkurenčnímu Vladivostoku, který je na opačném konci tabulky a zatím se mu příliš nedaří.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.