Je konec a v napínavém duelu se nakonec raduje CSKA Moskva, když samostatné nájezdy proměnil Muršak i Hjalmarsson. Na druhé straně nedokázal Galimova žádný z hráčů Dinama překonat.
V samostatných nájezdech zvítězil tým CSKA Moskva.
Rozhodující samostatný nájezd proměnil JAN MURŠAK.
Maxim Pestuško nepřelstil Galimova a je rozhodnuto!
Simon Hjalmarsson bekhendem poslal kotouč do stejných míst jako Muršak, kam Jerjomenko nedosáhl.
Kaspars Daugavinš střelou Galimova nepřekonal.
Jan Muršak si lehce přibrzdil a poslal kotouč přesně pod víko.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení nerozhodlo a jdeme do nájezdů. Oba týmy měly k dispozici početní výhodu, ale využít se ji nepovedlo CSKA, ani Dinamu.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:46
Hráči Dinama si nerozumněli při kombinaci v útočném pásmu a kotouč míří do středního pásma.
64:20
CSKA se osvobozuje.
64:16
Galimov na ránu Osipova od modré čáry dobře viděl a ukryl ji v lapačce.
64:03
Domácí si berou oddechový čas.
64:03
Stanislav Jegoršev v poslední minutě prodloužení nedovoleně zastavil Cvetkova. Nyní má příležitost rozhodnout domácí Dinamo.
63:41
Mironov ukázkovým bodyčekem zastavil Hjalmarssona.
63:29
A první zásah v prodloužení si připsal i Galimov.
63:10
Jerjomenko nahození od modré raději ukryl ve výstroji. Utkání nám spěje do samostatných nájezdů.
62:31
61:47
Jegorševovo nahození nebylo nebezpečné.
61:16
Hosté vyhazují a mohou vystříhat.
60:31
CSKA si vybírá oddechový čas a spřádá plány na čtvrtou branku.
60:31
Filip Novák je vyloučen za nedovolené bránění.
60:29
Dinamo začíná náporem v útočném pásmu.
60:01
Po šedesáti minutách utkání nenašlo vítěze a na řadu přijde pětiminutové prodloužení. Dinamo dokázalo v úvodu třetí třetiny srovnat stav a poté i strhlo vedení na svou stranu. CSKA ale v početní výhodě znovu srovnalo zásluhou Zajceva.
60:00
59:31
Zakázané uvolnění končí útočnou akci Dinama. Vhazovat se v závěru bude před Jerjomenkem.
58:44
Kotouč se vrací za branku Dinama, které rozjíždí jednu z posledních akcí třetí části.
58:14
Kokarev si dělal prostor v útočném pásmu, ale Galimov nemusel řešit vážnější situaci.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:17
Hosté i nadále operují v útočném pásmu a domácí obraně dělá potížě zejména Arťuchin.
55:59
CSKA právě vstřelilo branku!
I CSKA využívá přesilovou hru. Napodruhé už se rána NIKITY ZAJCEVA ujala a doplachtila přímo do šibenice. Jerjomenko toho přes blokujícího obránce mnoho neviděl. Asistence: Nikolaj Prochorkin. 3:3
55:48
Zajcev se pokusil o nahození na Jerjomenkovu branku, ale rána na branku neprošla.
55:09
Hosté se usadili v útočném pásmu a bojují o kotouč za Jerjomenkovou brankou.
54:19
Vladimir Brjukvin je dalším potrestaným hráče. Tentokrát má přesilovku k dispozici CSKA.
53:45
Alexander Radulov se nedokázal ovládnout a inkasoval trest do konce utkání. Při odchodu do kabiny ještě známý bouřlivák rozsekal hokejku o Jerjomenkovu branku.
53:45
Dinamo právě vstřelilo branku!
Po předchozích nevydařených přesilových hrach je využita za pouhých jedenáct vteřin zásluhou MAXIMA KARPOVA. Bez asistence.
53:34
Igor Grigorenko fauloval v útočném pásmu Soina a putuje na lavici hanby. Přesilová hra pro Dinamo.
53:26
Hosté si vytvořili dobrou příležitost a Jerjomenko znovu musel hasit nebezpečí před jeho svatyní.
53:04
52:24
Ani tentokrát to Dinamu nevyšlo. CSKA se znovu osvobozuje a střídá.
51:49
Dinamo se nepovedlo zavést kotouč do útočného pásma a hosté vyhazují.
51:04
Jevgenij Arťuchin je vyloučen, když při napadání zbytečně sekl Sinicyna při rozehrávce.
50:42
Jerjomenko byl téměř překonaný a kotouč se šoural k brankové čáře. Po velkém závaru se ale kotouč vykutálel mimo branku a stav zůstává stále 2:2.
50:21
Hra nabírá na obrátkách. Galimov i Jerjomenko mají plné ruce práce.
50:00
Polovina třetí třetiny je za námi a stav je vyrovnaný.
48:53
Jerjomenko raději zakryl kotouč před dotírajícím Arťuchinem.
48:28
Útok CSKA zastavil čárový rozhodčí, který odpískal ofsajd.
47:52
A na druhé strašně se činí Jerjomenko, který zlikvidoval ránu Jegorševa i následnou dorážku!
46:37
Žerděv dostal pas mezi dvojici obránců, natlačil se před Galimova, ale bekhendový blafák mu nevyšel.
46:04
CSKA je aktivnějším týmem a domácí se musejí bránit.
45:13
Po sražené střele Arťuchina se bude vhazovat znovu před před brankou Dinama.
44:17
Domácí se provinili zakázaným uvolněním a vhazovat se bude před Jerjomenkem.
42:48
Hráči CSKA se tlačí vpřed, ale přes pozornou obranu soupeře se jim nedaří prosadit.
41:50
Na ledě se přiostřuje a k vidění je spousta osobních soubojů.
40:48
Po vhazování v útočném pásmu se dostal ke střele Karsums, jeho ránu dokázal Galimov vyrazit jen k ALEXEJI CVETKOVOVI, jenž kotouč uklidil do branky CSKA a srovnává stav na 2:2. Asistence: Martins Karsums, Maxim Karpov.
40:20
CSKA se ihned v úvodu třetí části tlačí do útočného pásma.
40:01
Po první třetině, kterou ovládlo Dinamo se hra otočila a vedlo se lépe CSKA, které dokázalo otočit stav. Po přesilovkové brance Grigorenka se povedlo skórovat i Ljubimovovi a CSKA vede po čtyřiceti minutách hry 2:1.
40:00
39:41
Pokus o rychlou rozehrávku končí zakázaným uvolněním. Vhazovat se bude před Jerjomenkem.
39:25
Dinamo dohrává třetinu za vlastní brankou.
38:56
Muršak v útočném pásmu objel branku, ale pod tlakem obránce nedokázal zakončit.
38:02
Arťuchin bekhendem vyzkoušel pozornost Jerjomenka. Vhazuje se v obranném pásmu Dinama.
37:23
Maxim Karpov se dostal před Galimova, ale z hranice kruhu zamířil přesně do lapačky brankáře CSKA.
37:17
Žafjarov je zpět na ledě.
37:05
Hosté se přeci jen usadili v útočném pásmu, ale po vyražené ráně Galimovem hosté znovu vyhazují ven z obranného pásma.
36:28
Dinamu se vůbec nedaří přesilové hry ve druhé třetině. CSKA se v poklidu brání.
35:17
Damir Žafjarov je vyloučen za nedovolené bránění, což nyní brzdí útočnou aktivitu CSKA.
35:04
Radulov operuje v útočném pásmu, což dělá defenzívě Dinama velké potížě.
34:25
Hjalmarsson se vrací do hry a rychle spěchá vypomoci obraně.
33:32
Dinamu se nedaří usadit v útočném pásmu a CSKA i podruhé vyhazuje až k Jerjomenkovi.
33:00
Rána Filipa Nováka od modré čáry byla sražena a hosté vyhazují.
32:25
Simon Hjalmarsson podrazil soupeře a putuje na trestnou lavici. Dinamo má k dispozici početní výhodu a může srovnat stav.
31:41
Sinicyn naznačil a obešel útočníka, dostal se do střelecké pozice. Jeho ránu Galimov nadvakrát dokázal zlikvidovat.
31:02
Jerjomenko musel ven z branky, aby odehrál kotouč před dojíždějícím Ljubimovem. Nerozehrál jej ale nejlépe a zmocnil se jej Kuzmenko, který se pokusil zasunout podél vzdálenější tyče. Jerjomenko se na poslední chvíli stihl vrátit.
30:21
Do útoku se nyní žene domácí Dinamo a Galimov musel předvést dva dobré zásahy.
28:44
Hosté se ujímají vedení, když ROMAN LJUBIMOV dostal puk před branku od Kuzmenka a natřikrát jej dokázal dotlačit do Jerjomenkovy branky. Asistence: Andrej Kuzmenko. 1:2
28:19
CSKA je rázem aktivnějším týmem a napadá rozehrávku soupeře.
27:14
Dokonale sehraná přesilovka CSKA končí. Radulov našel volného IGORA GRIGORENKA před brankou Dinama a ten pohodlně zasunul za Jerjomenkova záda. Asistence: Alexander Radulov, Nikita Zajcev. 1:1
26:59
Hosté kombinovali v útočném pásmu a první ránu na branku Dinama raději Jerjomenko kryje v náručí.
26:05
Aktivitu CSKA v útočném pásmu přerušil až faul Andreje Mironova. Hosté mají k dispozici početní výhodu.
25:56
CSKA se usadilo v útočném pásmu a domácí jsou pod tlakem.
25:17
Nepřesná rozehrávka domácího obránce končí až na zakázaném uvolnění.
24:47
24:06
Galimov si připsal zákrok po střele z úhlu, která jej ovšem nemohla překvapit.
23:44
Domácím se nedaří protlačit do útočného pásma a znovu zakládají útok.
22:47
Dvě minuty za vysokou holí si odpyká Andrej Stas, který fauloval Osipova. Přesilová hra pro Dinamo Moskva.
21:34
Ljubimov dostal pas mezi obránce, tlačil se k zakončení, ale nakonec ohrozit Jerjomenka nedokázal, když byl pod tlakem dvou obránců soupeře.
21:13
20:43
Domácí roztočili kolotoč přihrávek před Galimovem, který však nemusel zasahovat. CSKA vyhazuje až za branku Jerjomenka a hráči střídají.
20:15
Dinamo pokračuje přesilovou hrou a usazuje se v útočném pásmu.
20:01
Po první části vede zaslouženě domácí Dinamo, které je aktivnější a tvoří si šance. Do vedení poslal Dinamo Moskva český obránce Filip Novák, který dostal kotouč a přesnou ránou dokázal překonat Galimova. Hosté hrají důrazný hokej, který však zatím nepřináší ovoce.
20:00
19:50
Jeden z hráčů CSKA přišel o hůl, ale hosté se zatím statečně brání ve svém obranném pásmu.
19:13
Volkov v útočném pásmu přidržel Jalasvaaru a putuje na trestnou lavici. Dinamo může v závěru první části přidat druhou branku.
19:05
Pestuško ujel obraně CSKA po pravém křídle, natlačil se před bránu, kde jej fauloval obránce hostů. Sudí však faul nepíská a nebude z toho ani trestné střílení.
18:36
Galimov musel řešit další závar před vlastní brankou. Gorovikov zkusil vystřelit z otočky bekhendem, ránu zblokoval obránce, který pak raději posunul kotouč brankáři, aby jej přikry pod lapačkoul.
17:56
Po delší odmlce se do útočného pásma dostalo i CSKA. K zakončení se ale hosté protlačit zatím nedokázali.
17:29
CSKA se ubránilo a nyní zakládá akci od vlastní branky Dinamo.
16:03
Dinamo se v přesilové hře usadilo v útočném pásmu a svírá soupeře.
14:47
Arťuchin za další zákrok již bude pykat. Dinamo má k dispozici první početní výhodu poté, co útočník CSKA hákoval.
13:44
FILIP NOVÁK dostal přihrávku na pravý kruh, kde napřáhl a kotouč poslal přímo pod víko Galimovovi branky. Asistence: Dmitrij Višněvskij, Alexej Cvetkov. 1:0
12:52
Nepřesná rozehrávka hostů končí až u Jerjomenka.
12:18
Pokračuje se v plném počtu na obou stranách, ač za tento zákrok měl být Arťuchin potrestán.
12:04
Těreščenko inkasoval po rozehrávce tvrdý hit od Ar'tuchina a zůstává ležet na ledové ploše. Hra je přerušena. Útočník Dinama inkasoval přímý úder na koleno a z utkání odstupuje.
11:03
Filip Novák zkusil překvapit Galimova ránou z úhlu. Brankář CSKA byl u své tyče připraven a kotouč vyrazil.
10:24
Domácí se dostali do přečíslení a kotouč dostal znovu aktivní Soin. Na poslední chvíli nedokázal zpracovat přenechaný kotouč.
09:46
Nebezpečně vyhlížející šance před Galimova, kterou měl Soin končí jen ránou vedle branky! Soin byl sám mezi kruhy, ale své zakončení nedokázal přesně umístit.
08:20
Domácí se snaží uklidnit hru, ale hosté získávají puk v útočné třetině.
07:25
A hned Filip Novák se dostal do zakončení ale jeho střela nenadělala Galimovovi problémy.
07:20
06:35
Domácím zbývá půl minuty oslabení a zatím nepovolili hostům zakončit.
06:00
Hostům se nedaří podržet puk na útočné třetině a domácí v pohodě vyhazují.
05:40
Domácí úspěšně vyhazují puk ze své třetiny.
05:07
Český obránce Filip Novák je vyloučen za nedovolené bránění.
05:00
Domácí dokázali dostat puk ze své třetiny a Radulov je nucen začít útočnou snahu ze své třetiny.
04:30
Hosté přebírají aktivitu na ledě a kombinují na útočné polovině.
04:00
Jerjomenko raději podržel nahození na svou bránu a uklidnil tak hru.
03:45
Arťuchin si probíjel cestu k zakončení, což se nelíbilo domácím fanouškům.
03:33
Zakázané uvolnění hostí.
02:00
Domácí jsou zatím aktivnější a snaží se dostat do zakončení ale obrana CSKA je pozorná.