Československá stopa po druhé periodě

Jan Kovář – (0+2), 3 střely, 19:15 čas na ledě.
Jakub Kovář – 29 střel, 3 inkasované branky.
Střely na branku: 29:41.
V souboji Kovářů vyhrál domácí Jan, jenž předvedl stejně jako jeho bratr nadprůměrný výkon, který korunoval dvěma nahrávkami.
Domácí tým splnil roli favorita a vyhrál tříbrankovým rozdílem a navíc neinkasoval. Jakub Kovář dlouho držel svůj celek ve hře, ale bohužel k žádnému bodu to nestačila, a tak dojíždí s prázdnou.
60:00
59:54
Tak ještě Mozjakin vyhodil kotouč na zakázané uvolnění.
59:40
Duel se pouze dohrává, puk mají domácí hráči, kteří nikam nepospíchají.
59:00
Hraje se poslední minuta třetí periody.
58:31
Z levé strany vypálil Osala, jehož pokus dobře viděl Kovář, který puk chytá.
57:36
Magnitka se dostala ke kotouči a opět ho vyhazuje přes všechny čáry.
57:15
Kotouč je za brankou Jekatěrinburgu.
56:45
Stejně jako před chvílí Gušel, tak i Lepistö trefuje prvního bránícího hráče.
56:07
Puk dostal Gušev, který vystřelil od modré čáry, ale trefuje jen prvního bránícího hráče.
55:58
Na trestnou lavici usedá domácí Timkin, který hákoval v dobrá pozici soupeře.
55:13
Metallurg právě vstřelil branku!
Jan Kovář našel pasem přes celé kluziště rozjetého SERGEJE MOZJAKINA, který nic nevymýšlel a střelou na první tyč překonává českého brankáře. Asistence: Jan Kovář, Vladimir Maleňkich.
53:29
Od modré čáry vystřelil Lee, kotouč se odrazil k útočníkovi domácích, jenž přihrál do lepší pozice svému spoluhráči, který netrefuje odkrytou klec hostů.
52:55
Střelu od modré vyrazil Kovář opět k domácím borcům, kteří i nadále kombinují.
52:18
Za nedovolené bránění usedá na trestnou lavici Metljuk.
51:55
Jekatěrinburg posunul černou gumu za domácí branku a jsou u ní domácí obránci.
51:17
Puk se nachází za Kovářovou brankou a hosté rychle střídají.
50:33
Od modré čáry vystřelil Antonov, na jehož pokus byl připravený brankář.
50:03
Magnitka byla pod tlakem a raději vyhodila na zakázané uvolnění, hra se vrací před domácí svatyni.
49:22
Hostující obránce vystřelil od modré čáry, ale puk směřoval jen vedle klece domácího celku.
48:59
Z otočky mezi kruhy vystřelil Platonov, který trefuje jen bránícího hráče.
48:04
Hosté jsou v této třetině aktivnější než domácí, jenže branka jim zatím souzená není.
47:39
Z pravé strany vystřelil Osala, jehož pokus vyrazil v nepřehledné situaci Jakub Kovář.
46:50
Domácí jeli dva na jednoho obránce, ale Jan Kovář nedokázal přihrát přes obránce na Mozjakina.
46:17
Střelou z otočky se prezentoval Šimakov, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.
46:10
Levandowski našel zpoza branky mezi kruhy Bruleho, jehož pokus šel jen do středu branky, kde stál připravený Košečkin.
45:32
Hosté nahazují kotouč do útočné třetiny, kde jsou dříve obránci, kteří otáčejí hru na druhou stranu.
44:19
Z levé strany vystřelil Stapleton, na jehož pokus byl český brankář připravený.
43:37
V samostatném úniku se ocitl Sergej Mozjakin, jenž udělal kličku do forhendu, ale výborným zákrokem betonem jej vychytal Jakub Kovář!
43:09
Brule se protáhl kolen obránce, ale jeho střela bekhendem šla jen do hrudi gólmana.
42:46
Mezi kruhy se ocitl Jakucenja, jehož pokus chytá Kovář, který proti této střele dobře vyjel.
42:02
Michnov se dostal až do útočné třetiny, kde nabízel tutovou šanci spoluhráči, který před odkrytou klecí kotouč netrefil!
41:07
Zajímavé je, že domácí posílají svůj elitní útok na led až jako čtvrtý.
40:31
Do puku se opřel Brule, jehož pokus trefuje jen prvního bránícího hráče.
40:01
Úvodní buly třetí periody vyhrál domácí celek, jenž může založit první útok v této třetině.
40:01

Jan Kovář – (0+1), 2 střely, 13:29 čas na ledě.
Jakub Kovář – 17 střel, 2 inkasované branky.
Střely na branku: 17:30.
Ve druhé třetině byli mírně lepší domácí, kteří využili dvě přesilové hry a díky nim vedou. Avtomobilist měl ve druhé třetině minimálně tři obrovské šance, ale žádnou nedokázal proměnit, a tak jde do kabin za nepříznivého stavu.
40:00
39:47
U kotouče jsou domácí hráči a už se nic nestane.
39:11
Střela Osaly šla jen nad Kovářovu branku.
38:51
Od modré čáry vystřelil Gušev, jehož pokus srazil obránce.
38:00
Hrají se poslední dvě minuty druhé třetiny.
37:11
DANIS ZARIPOV si vybrusil od mantinelu až na vrchol kruhů a střelou přes obránce překonává Jakuba Kováře, který vůbec nic neviděl, jelikož před ním stál Mozjakin. Asistence: Chris Lee, Sergej Mozjakin.
36:01
Elitní útok Magnitogorsku kombinuje v útočné třetině, ale nepřesná rána je vyhnala zpátky.
35:51
Za sekání putuje na trestnou lavici Palushaj.
35:25
Na hostujících hráčích je vidět, že chtějí vyrovnat ještě do závěru druhé periody a šanci si vypracují, ale bohužel branky nedávají.
34:26
Puk přes celou šířku pásma dostal Jefimov, jehož pokus z první vyrazil Košečkin do rohu kluziště.
33:48
Do samostatného úniku se dostal Levandowski, který si brankáře položil, ale už nedokázal kotouč zvednout pod horní tyčku.
33:36
Střela od modré čáry mířila jen do hrudi Kováře, který hru přerušuje.
33:20
Sám před Košečkinem se ocitl Šimakov, jenž si hodil kotouč na bekhend, ale trefil jen rameno brankáře.
32:48
Lepistö byl v této početní výhodě hodně aktivní, ale i další střela trefuje hráče v modrém dresu.
32:10
Lepistö si připisuje další dvě střely, ale první se mezi tyče nevešla a druhé trefila jen bránícího hráče.
31:28
Střelu od modré čáry vyrazil Košečkin a následně Magnitka vyhazuje.
30:48
Za hákování jde na trestnou lavici Jan Kovář, který si přitáhl za svou brankou protihráče.
30:38
Před branku se snažil nacpat Klimenko, jenž nedostal dost prostoru.
29:52
Hosté sice měli puk na hokejkách, ale rozhodli se posunout hru do střední třetiny, kde už čekali domácí obránci.
29:33
Střelou přes obránce se prezentoval Potěchin, jehož pokus trefil právě prvního stojícího hráče.
28:48
Do útočné třetiny vjel Michnov, který za brankou o kotouč přišel.
28:26
Hra po nepřesnostech ztrácí tempo.
27:43
Rozehrávka se Jekatěrinburgu nepovedla, a tak to zkusí hráči v bílém znovu.
27:24
Hostující celek se dostal do ofsajdu.
26:20
Hosté nahodili kotouč do útočné třetiny a spěchají na střídačku.
25:57
Oba celky si kotouč vyměňují a kombinace v této chvíli vázne.
25:00
Palushaj přihrál mezi kruhy na Šimakova, jehož pokus z první vyrazil Košečkin!
24:30
Další tvrdou ránu vyslal Lee, ale Jakub Kovář byl opět pozorný a drží svůj celek ve hře.
24:24
Po odrazu se dostala černá guma do hlediště, je nakázáno vhazování před českým gólmanem.
24:19
Magnitogorsk se opět usazuje v útočné třetině a kombinuje.
23:50
Střelou od modré čáry se prezentoval Lee, jehož pokus vyrazil Kovář k obránci, který následně vyhazuje.
23:08
Hned po vhazování se hosté osvobozují.
22:57
Střelu od modré zablokoval hostující obránce.
22:44
Za podražení jde na trestnou lavici Brule.
21:48
Jan Kovář přihrál na volného SERGEJE MOZJAKINA, který se nikým neatakován dostal před Kováře a bekhendovou kličkou uklidil puk do branky. Asistence: Jan Kovář, Danis Zaripov.
21:22
První útok Magnitky v této třetině končí ofsajdem.
21:15
Až nyní se k puku dostali pořádně domácí hráči.
20:51
Z hranice kruhů vypálil Lazarev, jehož pokus po ledě chytá Košečkin. Je vidět, že hráči hostujícího týmu mají přikázáno střílet z každé pozice.
20:20
Mezi kruhy dostal kotouč Viklund, jehož střela z první nadělala vyjetému brankáři hodně starostí.
20:01
úvodní buly druhé třetiny vyhráli hostující hokejisté, kteří mohou přijít s úvodním útokem.
20:01
Oba týmy se již vracejí na ledovou plochu a utkání může pokračovat druhou periodou.
Československá stopa v první třetině

Jan Kovář – (0+0), 1 střela, 6:29 čas na ledě.
Jakub Kovář – 8 chycených střel, žádná inkasovaná branka.
Střely na branku: 8:16.
První třetina je již minulostí a dá se říct, že patřila brankářům. Oba muži v brankovišti si připsali několik dobrých zákroků a díky nim je stav 0:0.
20:00
19:56
Až nyní hosté vyslali první ránu, s níž si poradil domácí gólman.
19:20
Jekatěrinburg kombinuje v útočné třetině, ale střelba nepřichází.
19:02
A ještě jedno vyloučení v této třetině, na trestnou lavici za podražení odchází Brent.
18:45
Na ledové ploše zůstal ležet Jemelin, který byl zasáhnut vysokou holí. Rozhodčí nic neviděl a vylučovat se tedy nebude.
18:24
Na druhou stranu spěchal Jefimov, který obkroužil branku, ale u tyče našel jen Košečkina.
18:04
Zaripov objel obránce a najel si před Kováře, který jeho pokus ramenem vyráží nad branku.
17:23
V těchto momentech je hra hodně nepřesná a ani jeden z celků neudrží černou gumu dlouho.
16:30
Od modré čáry vystřelil Megalinskij, jehož pokus vyráží pozorný Košečkin.
16:16
Nejaktivnějším hostujícím střelcem je Klimenko, jehož další pokus vyrazil domácí brankář do ochranné sítě.
15:34
Hosté se nemohli dostat přes útočnou modrou čáry a jen nahodili kotouč na zadní mantinel.
14:48
Zakázané uvolnění domácího celku. Po reklamní přestávce se bude vhazovat před Košečkinem.
14:31
Střelu Mozjakin vyrazil pozorný český brankář.
14:06
Domácí jsou v plném počtu, ale na puku jsou stále hráči Jekatěrinburgu.
13:37
Puk míří po vyhození až za branku hostů.
13:21
Domácí tým už je ve čtyřech.
12:58
Až nyní Magnitka vyhazuje až ke Kováři.
12:27
Střelu od modré vyráží Košečkin ke svým bekům, kteří nedokázali vyhodit.
11:52
Magnitka bude hrát ve třech, na trestnou lavici usedá Lee.
11:44
Od modré čáry vyslal tvrdou ránu Lepistö, jenž vystrašil Košečkina.
11:18
Od mantinelu střílel Trjamkin, jehož pokus mezi tří tyče nešel.
10:34
Na trestnou lavici usedá za podražení domácí Kaletnik.
10:26
Od modré čáry tečoval kotouč Jakucenja, na jehož teč stihl zareagovat Kovář.
09:44
Elitní formace domácích zaměstnala hned třikrát Kováře, jenž vždy dokázal zastavit kotouč.
09:11
Hostující hráči zklidňují tempo zápasu a drží kotouč ve své třetině.
08:40
Z hranice kruhů opět vystřelil Klimenko, jehož pokus vyrazil Košečkin vedle své klece.
08:28
Klimenko po delší době vyzkoušel pozornost domácího brankáře, jenž stihl zareagovat a puk chytil. Následuje komerční přestávka.
08:13
Hostující obránce nyní vystrašil Kováře, který v poslední moment kotouč vyrazil.
07:48
Střela od modré čáry byla zablokována před brankou hostů.
07:22
Domácí útočník protečoval kotouč do útočného pásma a jde střídat.
06:38
Hostující hráči dobře napadají rozehrávku obránců, kteří neví, jak se dostat z vlastní třetiny.
05:52
Z mezikruží vystřelil Mozjakin, ale český brankář byl pozorný a černou gumu vyrazil do rohu kluziště.
05:20
Jekatěrinburg se dostal k puku a rychle vyhazuje přes všechny čáry.
05:04
Český brankář opět vyráží tvrdou ránu od modré čáry.
04:51
V souboji Kovářů byl úspěšnější Jakub, který chytil teč bratra.
04:42
Další střelu vypálil Lee, ale Kovář byl opět pozorný.
04:33
Od modré čáry vystřelil Lee, jehož pokus vyrazil Kovář jen těsně vedle branky.
04:10
Hráči v bílém vyhodili kotouč až za Košečkina.
03:57
Za hákování jde na trestnou lavici Bumagin, který Magnitce nabízí první početní výhodu.
03:48
Šimakov dostal kotouč do středu hřiště, kde o něj přišel.
03:16
Jekatěrinburg nahazuje kotouč za branku domácího týmu, kde jsou dříve obránci.
03:02
Ofsajdové postavení jsme viděli i na druhé straně a hra se vrací do středního pásma.
02:52
Ofsajd hostujícího celku.
02:23
První velký zákrok musel předvést Košečkin, který vyrazil střelu na hůl Garajeva, ten ovšem zamířil jen do výstroje brankáře.
01:47
Úvodní minuty jsou hodně opatrné.
01:15
Puk je za brankou Magnitky, kde obránce čeká až mu spoluhráči vystřídají.
00:51
Po nepřesné nahrávce přišli hostující hráči o útočnou třetinu.
00:32
Máme tu první zakázané uvolnění domácího celku, hra se vrací před ruského brankáře.
00:01
Úvodní vhazování vyhrál Jan Kováč, který dává svému týmu šanci prvního útoku.
00:01
Rozhodčí dávají signál, že utkání může začít.
Oba celky jsou již na ledové ploše a arénou zní tóny Ruské hymny, po které utkání začne.

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Murygin) – Lee, Maleňkich, Antipin, Těreščenko, Bereglazov, Ibragimov – Zaripov, Jan Kovář, Mozjakin – Osala, Stapleton, Platonov – Timkin, Juňkov, Potěchin – Solovjov, Brent, Kosov.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Justinskij) – Viklund, Lepistö, Antonov, Megalinskij, Loginov, Metljuk, Gušev, Trjamkin – Palushaj, Lazarev, Brule – Šimakov, Rybakov, Klimenko – Bumagin, Lewandowski, Michnov – Garejev, Jemelin, Jefimov.

Rozhodčí: Orsiko, Čerenkov – Majtak, Prošich.
Soujbo bratrů Kovářů je potvrzen, Jakub nastoupí do brankoviště hostujícího celku a Jan se představí opět v elitní formací domácího týmu.
Ještě jednou vás vítám u dnešního zápasu KHL, za několik málo minut vám představím sestavy obou týmů.
Československá stopa

Jan Kovář – 38 odehr. zápasů, 46 bodů (16+30).
Jakub Kovář – 38 odch. zápasů, 91,6 úsp. zákroků.
Nejproduktivnější hráči:

Jan Kovář – 46 bodů (16+30).
Alexej Šimakov – 21 bodů (7+14).
Český divák si dnes přijde na své, jelikož v utkání uvidíme zřejmě souboj bratrů Kovářů, jenž nabízí vždy zajímavou podívanou. Bude úspěšnější Jan nebo Jakub, to začneme odtajňovat v 15:00.
Při pohledu na tabulku zjistíme, že Metallurg se nachází na třetí pozici Východní konference, když nasbíral šestasedmdesát bodů. Ve stejné konferenci je i Avtomobilist, který najdeme na sedmém místě, když získal sedmačtyřicet bodů, což je o devětadvacet bodů méně než má Magnitogorsk.
Vítám vás u dnešního utkání, v němž se střetne Magnitogorsk, který vyzve Jekatěrinburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.