Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek středečního večera. Někdy příště opět na shledanou.
Zápas tedy domácí nakonec vyhrávají až po samostatných nájezdech! Na první branku jsme si museli počkat až do druhé třetiny když se prosadil z přesilové hry Soloduchin. Domácí vyrovnali až ve třetí třetině když se trefil v 52. minutě Jakovlev. V samostatných nájezdech se jako jediný trefil Konkov a domácí tak z dnešního zápasu získávají 2 body do tabulky, hosté alespoň 1.

Střely na branku : 37 – 25
Vyhrané vhazování : 39 – 29
65:00
V samostatných nájezdech zvítězil tým Lokomotiv Jaroslavl.
Autorem vítězné branky je SERGEJ KONKOV.
Vyglazov neproměňuje a domácí tedy poráží hosty po samostatných nájezdech.
Apalkov nevyzrál bekhendovou kličkou na Sateriho a Vyglazov musí dát!
Soloduchin se rozjel proti Kolesnikovi a také nedává.
Kronwall také neproměňuje.
Kempe nevyzrál na Kolesnika a stav je stále tedy 1:0.
Jako první jede Konkov a proměňuje!
Samostatné nájezdy začínají.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:41
Afinogenov jel v posledních sekundách sám proti Kolesnikovi, ten však předvedl fantastický zákrok a posílá zápas do samostatných nájezdů.
61:48
Pašnin se dostal ke střele z mezikruží a branku míjí jen těsně! Stadionem to jen zahučelo.
60:54
Domácí uzavřeli svého soupeře v útočném pásmu a snaží se překonat Sateriho.
60:01
60:00
58:41
Oddechový čas pro domácí.
56:33
Thörnberg vypálil z levého kruhu, střela však míjí jen těsně břevno.
54:42
Nyní si zahrají přesilovku domácí. Deset minut + do konce utkání vyfasoval Koroljov.
53:43
53:33
Hosté se však nedostali v této přesilovce k vážnější šanci a přesilovka za malou chvíli skončí.
51:43
Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za napadení vyfasoval Ljubuškin.
51:01
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Branka tedy nakonec platí! JEVGENIJ JAKOVLEV nezasáhl kotouč před Saterim v nepovolené výšce a branka je tak uznána! Asistence: Jegor Averin
50:33
Jakovlev tečoval kotouč před Saterima kotouč končí za jeho zády, rozhodčí si však půjdou branku ověřit u video rozhodčího, neboť si nejsou jisti jestli náhodou nezasáhl kotouč v nepovolené výšce.
49:21
Domácí si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval Semenov.
44:42
Šitikov zkusil své štěstí od modré, jeho střela však postrádala přesnost a končí vedle branky.
42:47
42:23
Domácí se nedostali v této přesilové hře téměř k žádné větší šanci a hosté budou každou chvíli kompletní.
40:46
Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení dostává Porseland.
40:01
Ve druhé třetině byli více aktivnější domácí, branku však vstřelili z přesilové hry ve 32. minutě hosté, konkrétně Soloduchin a ujali se tak vedení 0:1. Domácí mají na vyrovnání ještě celou třetí třetinu, tak uvidíme zda se jim to podaří.

Střely na branku - 14 – 7
Vyhrané buly - 11 – 14
Třetí třetina začne zhruba v 18:42.
40:00
38:41
Kapustin vypálil od modré, Sateri vytáhl skvělý zákrok proti jeho střele.
37:23
Platt dostal skvělou křižnou přihrávku k levé tyči, puk mu však přeskočil hůl a netrefil ho tak.
31:20
Viťaz právě vstřelil branku!
Hosté využívají přesilovku a otevírají skóre dnešního utkání! VJAČESLAV SOLODUCHIN propálil z pravého kruhu vše co mu stálo v cestě a otevírá tak skóre dnešního utkání. Asistence: Roman Kudinov.
30:35
Hosté si také zahrají druhou přesilovku. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě vyfasoval domácí tým.
28:08
Domácí si zahrají druhou přesilovku. Dvě minuty za držení hole vyfasoval Seleznjov.
26:32
Na druhé straně se ke střele z mezikruží dostal Novotný, jeho střelu však zblokoval do ochranné sítě jeden z hostujících obránců.
25:18
Platt vypálil z pravého kruhu, Sateri byl však dobře postavený ve svém brankovišti a tuto střelu kryje.
20:08
Hosté vyhráli úvodní buly druhé třetiny a s pukem nyní kombinují ve své třetině.
20:01
První třetina je za námi. Hosté jsou zatím mírně aktivnější. Dostali se do pár větších příležitostí, ale ani jednu nedokázali proměnit. Stav tak zůstává stále stejný 0:0.

Střely na branku : 3 – 8
Vyhrané buly : 15 – 6
Druhá třetina začne zhruba v 17:47.
20:00
12:06
Domácí si zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za podražení dostává Koroljov.
08:43
Hosté jsou zatím aktivnější, Kolesnik však předvádí zatím skvělý výkon.
07:03
Afinogenov vypálil z mezikruží, střela jen těsně míjí pravou tyč branky.
03:54
Semenov vypálil od modré, Kolesnik však tuto střelu dobře viděl a tak ji v pohodě kryje.
02:29
Hosté si zahrají ihned v úvodu zápasu přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval Kapustin.
00:12
Domácí vyhráli úvodní buly a ihned se tlačí do útoku.
00:01

Lokomotiv Jaroslavl: Kolesnik (Sanford) – Holos, Jakovlev, Kronwall, Pašnin, Vasiljev, Ljubuškin, Gavrikov, Gorochov – Averin, Novotný, Galimov – Konkov, Loktijonov, Kontiola – Platt, Apalkov, Thörnberg – Kapustin, Kartajev, Gračjov

Viťaz Moskevská oblast: Sateri (Lisutin) – Semenov, Porseland, Kudinov, Berdjukov, Seleznjov, Golovkov, Tatalin, Vaščenko – Kempe, Horák, Afinogenov – Soloduchin, Kučerjavenko, Koroljov – Šitikov, Kousal, Makejev, – Mamin, Vyglazov, Ivanov

Rozhodčí: Gusev, Safjullov – Dedjulja, Goljak.
Poslední 3 vzájemná utkání

Jaroslavl – Viťaz 4:2
Viťaz – Jaroslavl 4:3 pp
Viťaz – Jaroslavl 3:2
Nejproduktivnější hráči obou mužstev

Lokomotiv Jaroslavl – Na domácí straně to je Ruský útočník Sergei Plotnikov, který má na svém kontě 32 bodů za 15 gólů a 17 asistencí.

Viťaz Moskevská oblast – Na druhé straně to je Český útočník Roman Horák, který má na svém kontě 30 bodů za 18 gólů a 12 asistencí.
Viťaz Moskevská oblast

Viťaz se nachází v tabulce západní konference na osmém místě s 67 body. Z padesáti zápasů mají na svém kontě 17 výher, 6 výher v prodloužení či nájezdech, 4 prohry v prodloužení či nájezdech a 23 proher. Na venkovní půdě zatím odehráli sedmadvacet zápasů ze kterých 11x vyhráli, 2x vyhráli v prodloužení či nájezdech, 1x prohráli v prodloužení či nájezdech a 13x prohráli. Dokáží dnes překvapit domácí celek a porazit ho?

Lokomotiv Jaroslavl

Jaroslavl se nachází v západní konferenci na šestém místě s třiaosmdesáti body. Z devětačtyřiceti zápasů mají na svém kontě 22 výher, 5 výher v prodloužení či nájezdech, 7 proher v prodloužení či nájezdech a 15 proher. Na domácí půdě zatím odehráli dvaadvacet zápasů ze kterých 13x vyhráli, 1x vyhráli v prodloužení nebo nájezdech, 2x prohráli v prodloužení nebo nájezdech a 6x prohráli. Dokáží dnes na svém ledě porazit papírově slabšího soupeře Viťaz?

Jaroslavl – Jugra 5:2
Jaroslavl – Traktor Čeljabinsk 1:0
Mytišči – Jaroslavl 1:4
Dyn. Minsk – Jaroslavl 3:0
Jaroslavl – Medveščak Záhřeb 4:3
Zdravím všechny hokejové fanoušky a fanynky. Vítám vás u zápasu ruské nejvyšší hokejové soutěže KHL mezi Lokomotiv Jaroslavl a Viťaz Moskevská oblast.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.