Tímto příspěvkem se s vámi loučím a budu se na vás těšit u některého z dalších zápasů KHL.
Československá stopa na domácí straně

Roman Červenka – (0+0), 1 střela, 17:11 čas na ledě.
V dnešním duelu vyhrává Slovan, ač byl v zápase o něco horší. Petrohrad se první polovinu duelu hledal, což ho stálo vítězství. Naopak pro Bratislavu jsou to nesmírně důležité body, které potřebuje pro postup do play-off, jelikož nyní na postupových příčkách není.
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Slovan Bratislava.
TOMÁŠ NETÍK si položil Šestjorkina a následně trefil odkrytou klec. Český útočník zařizuje bod navíc pro Slovan, který dnes odjede spokojený!
Netík proměňuje.
Panarin mířil mezi betony Backlunda, ale kotouč se za brankovou čáru nedostal.
Také Jeglič nic nevymýšlel a trefil horní roh branky.
Roman Červenka se s tím nepáral a střílí branku.
Ladislav Nagy nevymíchal brankáře, který ustál několik naznačení.
Prvním, kdo se rozjel proti Backlundovi byl Kovalčuk, jenž trefuje brankáře.
Samostatné nájezdy začínají.
Na nájezdy půjde do branky Šestjorkin, který je na střídačce již připravený.
Ledová plocha je již připravená, za několik málo okamžiků budeme svědky samostatných nájezdů.
Střely na branku: 37:18.
Ještě se vraťme k prodloužení, v němž úvod patřil Slovanu, ale druhou polovinu opět ovládal Petrohrad, jenž ani jeden tým branku nevstřelil. Dnešní zápas patřil brankářům. Koskinen předvedl několik pěkných zákroků, ale hrdinou je dnes Jahon Backlund, jenž chytal fantasticky.
Pětašedesát minut nám vítěze nepřineslo, a tak rozuzlení přijde v samostatných nájezdech. Uvidíme, kdo si připíše bod navíc.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:15
Střela Čudinova hostujícímu brankáři vypadla, ten se po puku vrhl lvím skokem.
64:04
Chochrjakov se dostal mezi kruhy, ale trefuje pouze bránícího hráče.
63:38
Také Hudáček má dost sil, ale v rohu o kotouč přišel a musí zpátky.
63:05
Z pravé strany vystřelil Nagy, jehož pokus domácí gólman vyrazil.
62:44
Slovan protečoval puk do útočné třetiny a čeká ve středním pásmu.
62:22
Oba celky potřebují vystřídat a hra se na chvilku uklidňuje.
61:45
Hra se přelévá ze strany na stranu a nyní zasáhl Koskinen ramenem.
61:04
Z levé strany vystřelil bekhendem Panarin, jenž našel pouze připraveného gólmana.
60:38
Slovan chce druhý bod a snaží se vstřelit rozhodující branku, ale nyní je jeho střela zastavená.
60:16
Střelu z ostrého úhlu vyrazil domácí brankář k zadnímu mantinelu.
60:01
Střely na branku: 32:15.
Uf, tak to byla třetina, kterou ovládl Petrohrad, jenž měl více ze hry a zaslouženě vyrovnal. Slovan může děkovat Backlundovi, jenž předvedl neuvěřitelný zákroky a pomohl týmu alespoň k bodu. Kdo si vezme ten druhý, to se dozvíme za několik okamžiků.
60:00
59:36
Domácí se dostali k další střele, ale ta se mezi tři tyče nevešla. Backlund se pouze ohlédl.
59:33
Další ofsajd domácích, kteří jsem hodně aktivní, ale takovéto momenty jim nepomáhají.
59:00
Hraje se poslední minuta třetí třetiny a publikum skanduje!
58:48
Na druhé straně se činí Koskinen, jenž vyrazil ránu od modré.
58:02
Další klinickou smrt Slovan přežil! Nejprve se mezi kruhy ocitl domácí obránce, který trefil jen rameno Backlunda. Ten si připsal ještě jeden těžší zákrok potečovaném pokusu od modré.
56:41
Domácí stupňují svůj tlak, s čímž má Slovan potíže. Další pokus končí ve výstroji hostujícího gólmana.
56:03
Na modré čáře udělal chybu hostující obránce a do samostatného úniku se dostal Ketov, jenž ze strany trefil vyrážečku Backlunda.
55:24
Sersen skočil do střely, která letěla na branku Slovanu. Hostující kapitán předvedl velkou obětavost.
Dnešní utkání sleduje 12192 diváků!
55:07
Opět se přerušuje, hra je nyní hodně rozkouskovaná.
55:00
Hra je opět přerušená, jelikož domácí hráč se vystavil do ofsajdové pasti.
54:44
Roman Červenka se snažil v rohu ledové plochy něco vymyslet, ale o puk přišel.
54:26
Střelu od modré čáry chytá Koskinen do lapačky a ani nyní Slovan početní výhodu nevyužije.
54:12
Sersen našel spoluhráče, jehož rána končí jen nad domácí brankou.
53:38
Hosté ani teď nezakončili a puk je opět za brankou Bratislavy.
53:15
Až nyní se Slovan usadil před Koskinenem a kombinuje v jeho blízkosti.
52:46
Dadonov vyvezl kotouč do útočné třetiny, kde šetří vteřiny.
52:27
Na trestnou lavici za hození hole putuje dnes podruhé Ericsson. Slovan může znovu odskočit.
51:52
Slovan už nic nevymýšlí a asi je s bodem spokojený, jelikož místo proti útoku jen nahazuje puk na zadní mantinel.
51:47
Další pokus chytá hostující brankář, po jehož zákroku se na ledě strhla menší strkanice.
51:21
Hra se otočila rychle na druhou stranu, kde hosté nedokázali využít závaru před brankou, jelikož Koskinen se roztáhl přes celé brankoviště.
51:05
Z ostrého úhlu vystřelil Rukavišnikov, který Backlunda nezaskočil.
50:41
Štajnoch odstavil dva soupeře a vybojoval puk pro svůj tým, následně jeho spoluhráč vrátil černou gumu obráncům Petrohradu, kteří vyhazují na zakázané uvolnění.
50:01
Petrohrad má kotouč opět na hokejkách a žene se před branku soupeře. To budou ještě těžké chvíle pro Slovan.
49:40
SKA moc chce přidal další branku, ale nyní je zastavuje ofsajd.
49:30
Hostující branka je posunutá a hra je vykázaná do středního pásma.
49:00
Opět Backlund vytáhl zákrok z kategorie výjimečných, když vyrazil střelu Chochrjakova i následnou dorážku dalšího útočníka SKA.
48:31
Pokud ve druhé části bylo lepší hostující mužstvo, tak ve třetí kraluje to domácí.
47:52
Petrohrad už potřeboval vystřídat, a tak uklidňuje situaci.
47:28
Také SKA dělá chybu v rozehrávce a puk končí na zakázaném uvolnění.
47:20
Jen na chvíli se ke kotouči dostávají hráči Slovanu, kteří jej vrací obráncům domácích.
46:59
Hala žene své borce k další brance, ale Slovan odolává.
45:55
Petrohrad právě vstřelil branku!
Obrovská radost propukla v aréně. Od modré čáry vystřelil Maxim Čudinov, jehož pokus tečoval před Backlundem JIMMIE ERICSSON, jenž nedal brankáři šanci. Asistence: Maxim Čudinov, Viktor Tichonov.
45:22
Od modré čáry vystřelil Kovalčuk, jehož pokus vyrazil Backlund. Nyní má SKA obrovské šance.
45:10
Skvěle Backlund! Červenka poslal přihrávku za obranu, kde se zjevil Ericsson, jehož pokus chytá hostující gólman.
44:49
Bratislava vyhrála vhazování a kotouč končí za domácí brankou.
44:39
Početní výhoda pro SKA! Na trestnou lavici putuje Kozák, jenž držel soupeře.
43:58
Backlund vyjel k mantinelu, kde o puk přišel, ale hostující útočník před brankou spoluhráče nenašel. Nyní měl Slovan obrovské štěstí!
43:34
SKA sice přidalo na tempu, ale před branku se nemůže dostat.
43:05
Na ledové ploše skončil Tichonov, který se hned dívá na rozhodčího, ten je v klidu.
42:38
Hosté potřebují vystřídat, a tak posunuli kotouč do středního pásma.
42:17
Hned po vhazování musel opět zasahovat Backlund, jenž se střelou neměl potíže.
42:15
Petrohrad se nakonec do útočné třetiny dostal, ale kombinoval podél mantinelu. Slovan puk vybojoval a poslal na zakázané uvolnění.
41:49
SKA se opět nemůže dostat přes střední třetinu, a tak to domácí zkoušejí od znovu.
41:44
Hosté vyslali další střelu přes obránce, ale Koskinen se za pokusem mohl jen otočit.
41:20
41:05
Slovan kombinuje, ale nebezpečný zatím není.
40:33
Přihrávka na Hudáčka byla příliš dlouhá, ale hostující útočník kotouč za brankou vybojoval.
40:16
První pokus třetí části končí v náruči Koskinena, který přerušuje hru,
40:02
Slovan začíná třetí část v početní výhodě a jistě by mu pomohla vstřelená branka.
40:01
Až nyní přichází SKA, které se v útrobách stadiónu zdrželo. Za pár okamžiků budeme pokračovat.
Hráči Slovanu už se vracejí na kluziště, ale čekáme na domácí hráče, kteří jsou ještě v kabině.
Ledová plocha je již připravená na třetí část, která začne za pár minut. Uvidíme, zda se domácím podaří překonat Backlunda nebo si body odvez Slovan.

Roman Červenka – (0+0), 0 střel, 9:52 čas na ledě.
Další třetina začne přibližně v 19:10.
Střely na branku: 18:13.
Ve druhé třetině byli o něco málo aktivnější hráči Slovanu, které nabudila branky Nagyho, jenž vybojoval puk ve středním pásmu a poslal ho do sítě. Od té doby byli hosté mírně lepší až na poslední pětiminutovku, kdy Petrohrad přidal a rázem měl šance. Jenže dnes chytá skvělý Johan Backlund, jenž je neuvěřitelný!
40:00
39:48
Od modré čáry vyslal tvrdou ránu Barker, jehož pokus končí ve výstroji Koskinena.
39:30
Slovan už je v plném počtu a jeho početní výhoda začíná.
39:15
Na trestnou lavici putuje Ericsson, jenž srazil Backlunda. Bude se hrát ve čtyřech a následně si početní výhodu vyzkoušejí hosté.
39:00
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:48
Po nepřesné přihrávce se k puku dostal Murley, jenž vyhazuje.
38:22
SKA se opět dostalo do =útočného pásma a kombinuje podél mantinelu.
37:57
A střelba nepřijde ani nyní, jelikož hosté vybojovali černou gumu a ta letí za branku domácích.
37:36
Petrohrad vyhrál vhazování a kombinuje v útočné třetiny, zatím bez střelby.
37:25
Na trestnou lavici usedá Brejčák, jenž zastavil tlak soupeře faulem. SKA se vrací do zápasu a přidalo na pohybu.
36:56
Slovan vyvezl kotouč, který se rychle vrátil před hostujícího brankáře.
36:28
Opět aktivní Panarin napadá rozehrávku soupeře, ale nyní je z domácích jako jediný aktivní.
35:53
Do dobré příležitosti se dostával Panarin, jemuž šanci vzal Backlund. Ten vytasil svou hůl a odpálil kotouč k mantinelu.
Domácí publikum se sice baví, jenže branky svého týmu se zatím nedočkalo.
35:43
Střelu z hranice kruhů chytá výborný Backlund, jenž přivádí domácí střelce do šílenství.
35:16
Domácí hráči se snažili o brejk, který jim nevyšel, ale jsou opět u kotouče po nepřesné rozehrávce hostujícího obránce.
34:43
Šikovně to udělal Tičar, jenž se nedostal k zakončení, tak objel branku, jenže u tyče našel Koskinena.
34:15
Další pokus vyslal Rukavišnikov, ale Backlund zůstává v klidu.
34:09
Slovan se dostal po nepřesné rozehrávce do potíží a raději vyhodil na zakázané uvolnění.
33:54
Hudáček vybojoval černou gumu a snažil se uklidnit hru, ale trefil jen hůl útočníka.
33:21
Domácí rychle obracejí hru, ale jejich střelu zastavil výborný brankář.
32:58
Slovan přebírá taktovku hry. Střela od modré čáry byla sražená vedle klece Koskinena.
32:25
Od mantinelu vystřelil Ölvecký, jehož pokus letěl vedle brány.
32:05
Hra nabírá vysoké tempo a hraje se ze strany na stranu.
31:12
Obrovská šance SKA! Červenka přihrál na modrou čáru, odkud poslal střílenou přihrávku obránce, do jehož pokusu vložil hůl spoluhráč, ale černá guma šla těsně nad branku Backlunda.
30:56
Hudáček se nikam nehnal a snažil se uklidnit hru, což se nelíbilo jeho spoluhráči, jenž se snažil rychle rozehrát, ale kotouč končí na zakázaném uvolnění.
30:26
V dobré pozici se ocitl Kovalčuk, jemuž utekla černá guma k mantinelu a bylo po šanci.
30:17
Od modré čáry vystřelil Rukavišnikov, který našel pouze připravenou hruď Backlunda.
30:05
Do útočné třetiny se lehce dostal Ponikarovskij, jehož v rohu zastavil obránce, který následně domácího útočníka o kotouč připravil.
29:35
Domácí publikum si žádá branku v síti Backlunda, ale domácí hráči na něj zatím nemohou najít recept.
29:15
Z hranice kruhů vystřelil Chafizullin, jehož pokus vyrazil hostující brankář do ochranné sítě.
28:58
Netík zachytil rozehrávku domácího obránce a poslal černou gumu na Koskinena.
28:41
SKA se dostává do ofsajdu, jelikož Červenka se za modrou čáru dostal dříve nežli puk.
28:28
Aktivní Nagy přihrál na modrou čáru, odkud vystřelil obránce, ale jeho pokus ke Koskinenovi nedoputoval.
27:54
Také první domácí formace má problémy s rozehrávkou a kotouč se vrací do středního pásma.
27:02
SKA kombinoval v útočné třetině, ale svou nepřesnou přihrávkou o ní přišlo.
26:23
Hosté rázem ožili a přidávají na tempu, s čímž mají domácí potíže.
25:30
Jeglič přihrál přes celou šířku a našel spoluhráče, jehož pokus končí na prvním bránícím hráči.
24:44
Slovan právě vstřelil branku!
Ve středním pásmu si kotouč vzal LADISLAV NAGY, který střelou přes obránce vystřelil přesně nad rameno Koskinena a kotouč končí v horním rohu branky. Bez asistence.
24:27
Za brankou domácích se o puk rval Nagy, který souboj prohrál.
24:04
Čudinov našel ve středním pásmu Tichonova, který ztratil rychlost a kotouč jen nahodil.
23:20
Takhle to nepůjde, Slovan je opět rychle bez kotouče, jelikož si hostující hráči nepřesně přihráli.
23:05
Hra je opět přerušená, jelikož v jednom ze soubojů přišel o masku hostující gólman.
22:49
Domácí hráči mají puk opět na svých holích, ale nebezpeční zatím nejsou.
22:24
Roman Červenka byl na ledové ploše dlouho, a tak jen nahodil kotouč na zadní mantinel.
21:54
Slovan byl pod tlakem a raději posunul hru do středního pásma.
21:28
Dadonov přihrával před branku, kde našel hůl hostujícího hráče.
21:09
Hosté zahráli na zakázané uvolnění, hra se vrací před Backlunda.
20:27
Murley se nemohl dostat za modrou, a tak nahodil černou gumu ze středního pásma.
20:02
Také úvodní vhazování druhé periody vyhrálo domácí mužstvo.
20:01
Oba celky se již vrátily na ledovou plochu, utkání bude pokračovat.

Roman Červenka – (0+0), 0 střel, 5:50 čas na ledě.
Střely na branku: 10:8.
V úvodní třetině bylo lepší domácí mužstvo, které bylo více na puku, ale nedokázalo proměnit několik dobrých příležitostí. Slovan pozorně brání střední pásmo a předbrankový prostor, s čímž má SKA potíže. Uvidíme, co nám přinese druhá dvacetiminutovka.
20:00
19:37
Od mantinelu přihrával Kovalčuk, ale v předbrankovém prostoru byli jen obránci.
19:08
Kotouč je opět za domácí brankou a oba celky střídají.
18:37
Petrohrad se nemůže dostat přes zahuštěné střední pásmo, a tak to zkouší od znova.
18:00
Hrají se poslední dvě minuty první periody.
17:28
Ani další útok Slovanu se nevydařil a SKA opět vyhazuje. Za pár minut se bude hrát v plném počtu na obou stranách.
17:02
Domácí obránce se dostal ke kotouči, který rychle letí přes všechny čáry.
16:34
Z pravé strany vystřelil Nagy, jehož pokus domácí brankář vyrazil vedle své klece.
16:24
Střelu od modré čáry srazil v předbrankovém prostoru domácí obránce do ochranné sítě.
15:53
Slovan zakládá další útok nahozením na Koskinena, který vyrazil puk k mantinelu, kde jsou opět hosté.
15:35
Dalším vyloučeným je Burdasov, jenž si pomohl hákováním.
15:35
Z pravého kruhu vystřelil Jeglič, jehož pokus mířil mezi betony finského brankáře, který stihl zareagovat.
14:51
Tomáš Surový předvedl svou kvalitu, když zavezl puk do útočné třetiny, odkud našel obránce Sersena, jenž nevystřelil.
14:26
Dalším pokusem od modré čáry se prezentoval domácí kapitán, ale hostující brankář je opět připravený.
14:00
Slovan vybojoval černou gumu, kterou posílá do bezpečné vzdálenosti.
13:50
Z pozice obránce opět střílel Kovalčuk, proti němuž zasahuje Backlund.
13:34
Do levého kruhu dostal kotouč Kalinin, jehož rána se mezi tři tyče nevešla.
13:20
Další početní výhoda domácího celku. Na trestné lavici už sedí Rehák.
13:06
Surový poslal nahození na Koskinena, který odpálil puk do rohu kluziště.
12:24
Slovan vystrkuje drápky. Nyní si dobře najel Nagy, jenž nedokázal vystřelit přes obránce.
11:50
Po delší době se ke střele dostávají hosté. Netík našel najetého Šťatného, který usměrnil puk mezi tyče, jenže Koskinen předvedl úchvatný zákrok!
11:12
Čudinov naznačil střelu, ale přihrával vedle branky, kde našel spoluhráče, ten našel jen betony gólmana.
10:44
SKA se dostává do dalšího ofsajdu, hra se vrací do střední třetiny.
10:39
Mezi kruhy dostal černou gumu Dadonov, jenže jeho střela jde jen do ochranné sítě.
10:12
Z pozice obránce zakončoval Ilja Kovalčuk, který se sice hodně napřáhl, ale jeho pokus vyrazil brankář.
09:37
Od modré čáry vystřelil Čudinov, ale také jeho třetí střelecký pokus končí na zadním mantinelu.
09:25
SKA si vybojovalo další početní výhodu. Na trestnou lavici jde Michal Sersen, jenž hákoval soupeře.
09:02
Velké zmatky před Backlundem, ale hostující brankář dokázal vyrazit tvrdou ránu z mezikruží.
08:45
Hostující obránce drží puk za svou klecí a uklidňuje hru.
08:18
Do dobré pozice se dostal Kovalčuk, jemuž nedovolil vystřelit Sersen.
07:59
Slovan se ocitl pod tlakem a raději posunul hru do středního pásma.
07:33
Domácí jsou opět na puku, ale schází jim střelba a Backlund opět nemusí zasahovat.
06:59
Hosté dobře napadají rozehrávku SKA, které má nyní hodně velké potíže.
06:39
06:12
Od modré čáry vystřelil Tichonov, jehož pokus tečoval Kovalčuk, jenž černou gumu do sítě nedostal.
05:51
Slovanu se podařilo vyhodil kotouč do bezpečí a následně se Petrohrad dostává do ofsajdu, hra se vrací do středního pásma.
05:23
Další střelecký moment si připisuje Čudinov. Ovšem tento pokus byl opět nepřesný.
04:49
Z hranice kruhů vystřelil Čudinov, jehož pokus se odrazil od zadního mantinelu mezi kruhy, kde je obránce.
04:39
Za držení odchází na trestnou lavici Surový, jenž nabízí první početní výhodu SKA.
04:12
03:54
Nepřesnou střelu zachytil domácí obránce, který vyhodil puk přes všechny čáry.
03:32
Až nyní se Slovan usadil v útočné třetině, ale zatím pouze kombinuje.
03:05
Domácí zahrozili v oslabení, když jeli dva na jediného obránce. Celou situaci zakončoval Alexandrov, jehož pokus vyrazil Backlund.
02:22
Černou gumu vybojoval Kablukov, který šetří drahocenné vteřiny za brankou soupeře.
02:12
Na trestnou lavici putuje Chudin, který vrazil na hrazení soupeře. Slovan má právo první přesilové hry.
01:42
První zákrok si připisuje Koskinen, jenž zasahoval proti střele, která šla od mantinelu.
01:30
SKA má více kotouč na svých hokejkách, jenže zatím nevystřelil.
00:50
Obrovskou chybu předvedl Backlund, který dlouho otálel s rozehrávkou, ale domácí toho nedokázali využít.
00:22
Do útočné třetiny se dostal Kovalčuk s Tichonovem, ale žádný z nich nedokázal zakončit.
00:02
Úvodní vhazování vyhrál domácí centr, která dává svému týmu právo prvního útoku.
00:01
Slovan Bratislava dnes oblékl světlou, tedy bílou sadu dresů. SKA hraje v modrých dresech.
Oba celky se srovnaly na modrých čarách a arénou se nesou tóny Slovenské a následně Ruské hymny, po nichž se už bude hrát.
Oba celky již přicházejí na ledovou plochu a jsou bouřlivě vítáni.
Hlediště je slušně zaplněné, domácí příznivci zapínají své blesky na mobilních telefonech a netrpělivě čekají na hráče.
Novinky z obou týmů

V dobré náladě se vrátil z utkání hvězd Ilja Kovalčuk, který předvedl několik parádních momentů a dal také nějaké úsměvné góly.

Na straně Slovanu opustil kádr Michal Vondrka, jenž bude hrát extraligu za pražskou Spartu, což nesou špatně fanoušci Slavie, kteří očekávali návrat Michala do svého týmu.

SKA Petrohrad: Koskinen (Šestjorkin) – Rukavišnikov, Kalinin (A), Alexandrov, Bělov, Chafizullin, Chudinov, Judin, Jermakov – Kovalčuk (C), Tichonov, Ponikarovskij – Dadonov, Šipačjov (A) Panarin,- Čevenka, Ericsson, Chochrjakov – Kablunov, Ketov, Burdason.

HC Slovan Bratislava: Backlund (Godla) – Sersen (C), Starosta, Štajnoch, Barker, Kozák, Brejčák, Mihalík – Murley, Nagy (A), Hudáček – Jeglič, Tičar, Netík – Kudrna, Surový, Ölvecký – Rehák, Lunter, Šťastný – White.

Rozhodčí: Bukin, Sergejev – Birin, Zacharenkov.
Utkání začíná za necelou půl hodinu, takže za pár minut vám představím sestavy obou aktérů.
Přeji vám příjemný středeční podvečer. KHL má dnes na programu několik zápasu a my budeme sledovat utkání mezi Petrohradem, který vyzve Slovan. Favoritem v dnešním domácí tým, ale uvidíme s čím přijela Bratislava.
HC Slovan Bratislava
Slovan má na svém kontě 57 bodů, které je řadí na poslední místo Bobrovovi divize. V celé lize pak na 23 místo. V posledním zápase se Bratislava střetla s Atlantem Mytišči, se kterým doma padla 4:5.

Tři nejproduktivnější hráči:
Ladislav Nagy – 41 zápasů, 35 bodů (19+16)
Rok Tičar – 49 zápasů, 25 bodů (9+16)
Tomáš Netík – 46 zápasů, 24 bodů (11+13)
SKA Petrohrad
SKA se nachází na prvním místě Bobrovově divizi a na druhém v celé KHL, když na svém kontě má 108 bodů. V posledním zápase však SKA prohrálo na ledě Ufy.

Artemy Panarin – 48 zápasů, 54 bodů (24+31)
Ilja Kovalčuk – 44 zápasů, 50 bodů (23+27)
Vadim Shipachyov – 39 zápasů, 45 bodů (9+36)

Česká stopa v týmy
Roman Červenka – 46 zápasů, 30 bodů (11+19)
Pojďme si představit oba aktéry tohoto utkání. Začneme domácím Petrohradem.
Dobrý den, vítám Vás u sledování Kontinentální hokejové ligy. V tomto zápase se proti sobě postaví SKA Petrohrad, který na svém ledě přivítá slovenský HC Slovan Bratislava.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.