Benátky berou dnes všechny body. Strůjcem vítězství hostujícího týmu byl Michal Plutnar , který se na výhře svého týmu podílel čtyřmi body za branku a tři nahrávky.Stadion dnes opět nedokázal bodovat před domácím publikem. Ode mně to je pro dnešek vše a přejí hezký zbytek večera.
60:00
59:03
Benátky právě vstřelily branku!
Hosté absence domácího brankáře dokázali využit velmi rychlé. Do prázdné brány zakončoval DANIEL MIŠKOVSKÝ. Asistence: Dominik Hrníčko, Michal Plutnar.
58:44
Král je na střídačce! Litoměřice to zkusí se šesti hráči.
58:22
Král si připisuje další zákrok, tentokrát proti Vařechovi.
58:00
Plutnar to zkoušel z vrcholu pravého kruhu. Jeho střelu však Šulc zblokoval do ochranné sítě.
57:00
Švagrovský vyslal dopředu Nováka, ale Ulrych stačil odstavit litoměřického kapitána a zmocnit se kotouče.
Dnešní utkání sleduje 830 diváků.
56:16
Ladislav Bittner teď ujížděl sám na Krále. Na bekhendový blafák však litoměřický brankář dokázal vyzrát.
55:30
Kolář vyslal od modré tvrdou střelu, tu však hostující útočník dokázal zblokovat a kotouč končí v rohu.
54:22
Benátky jsou kompletní. Stadion však dále pokračuje ve své aktivitě.
52:51
Novák vyslal lehkou střelu na Jelínka, kde se snažil dorážet Jiří Černoch. Litoměřický útočník byl poté atakován Janem Ordošem a strhla se mezi oběma hráči bitka, kterou nakonec vyhrál domácí útočník, který svého soka povalil na led. Vyloučení na obou stranách Jiří Černoch dvě plus dvě hrubost a Jan Ordoš dvě plus dvě hrubost.
52:13
Vyloučení Benátek. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Daniel Miškovský.
49:52
Hosté dlouho dělali problémy domácí obraně, která nemohla vyhodit kotouč ven z pásma. Plutnar nakonec našel DANIELA ŠPAČKA, který zblízka prudkou střelou překonává Krále. Asistence: Michal Plutnar, Roman Pálek.
49:02
Šafář teď důrazně dohrál Bittnera u mantinelu a připravil tak hostujícího útočníka o kotouč. Stadion opět zakládá útok.
48:07
Ofsajd hostujícího týmu. Bude se vhazovat ve středním pásmu.
47:02
U mantinelu zůstal ležet Vítězslav Bílek, který byl nešetrně trefený do kolene. Jeho spoluhráči mu musejí pomoct na střídačku. Velmi nepříjemná zpráva pro domácí tým.
46:06
Ondráček z rohu našel mezi kruhy Tomáše Doležala, kterému však nesedla střela a kotouč šel hodně vedle benátecké branky.
45:17
Švagrovský v další šanci, Jelínek tentokrát velmi pozorný. Na druhé straně z protiútoku zahrozil Hrníčko, Krále však trefil pouze do pravého ramene.
43:52
Bittner zkoušel vystřelit přes obránce Šafáře, ten mu jeho pokus zblokoval a vyslal ihned do útoku Nováka.
42:45
Litoměřice právě vstřelily branku!
Krásná kombinace domácího týmu. Radek Míka vyslal do úniku DAVIDA ŠVAGROVSKÉHO, který kličkou do bekhendu zakončil pod břevno hostující branky. Asistence: Radek Míka.
42:08
Rozhodčí se chystal vylučovat, ale domácí kapitán Novák zřejmě sdělil, že faul na něj nebyl, a tak se trest ruší. Pěkné gesto fair-play.
41:52
Mikyska teď dlouho motal hlavy litoměřickým obráncům až nakonec přišel o kotouč.
41:25
Benátecký Král zůstal ležet po zákroku Černocha u mantinelu na ledě, zákrok to však byl čistý a vylučovat se nebude.
41:03
Benátky začaly třetinu aktivně a stále jsou v pásmu domácích. Stadion se nemůže vysvobodit.
40:33
Už jsou kompletní. Zároveň se bude vhazovat v obranné třetině domácích.
40:01
Stadion dohrává zbyle oslabení po vyloučení Koláře.
40:01
Ve druhé třetině padlo celkem osm trestů a branky padaly jen z přesilových her. Benátky se dokázaly dostat do vedení z dvojnásobné početní výhody zásluhou Michala Plutnara. Vyrovnání pro Litoměřice zařídil Jiří Rys, ale zpět do vedení Benátky poslal dalším gólem z dvojnásobné přesilové hry Jan Plodek. Stadion tak bude ve třetí třetině dohánět jednobrankové manko. Třetí dvacetiminutovka začne zhruba v 19:47.
40:00
39:50
Král si připisuje těžký zákrok proti Mikyskovi. Vhazuje se po jeho pravici.
38:59
A hosté opět využívají dvojnásobnou početní výhodu. JAN PLODEK od modré čáry prostřelil vše co mu stálo v cestě a posílá svůj tým do vedení. Asistence: Josef Mikyska, Michal Plutnar.
38:26
Další vyloučení domácích. Dvě minuty za podražení dostává Jakub Kolář. Benátky mají 39 sekund přesilovku 5na3.
37:45
Novák vyhazuje kotouč až k Jelínkovi. Domácí můžou vystřídat.
37:05
Vyloučení Litoměřic. Dvě minuty za hákování dostává Vítězslav Bílek. Hosté si tak ke konci druhé třetiny zahrají další početní výhodu.
36:10
Pabiška zkusil tvrdou střelu z mezikruží, ta však šla hodně nad litoměřickou branku.
35:43
Jelínek včas schoval kotouč před najíždějícím Vítězslavem Bílkem. Bude se vhazovat po levici hostujícího brankáře.
34:27
Tentokrát to Benátkám vyšlo, dostaly se před Krále, ale střelu Špačka litoměřický brankář dokázal zlikvidovat.
33:20
Benátky se pokoušejí o rychlý protiútok, Stadion však vystavil skvělou obrannou hráz ve středním pásmu, přes kterou se hosté nemohou dostat.
31:59
Domácí vyrovnání nabudilo a teď nepouštějí hosty ke kotouči. První litoměřická formace opět kombinuje v útočném pásmu.
30:18
Stadion také rychlé využívá svojí početní výhodu. Jaroslav Kalla opět předvedl své umění s holí když perfektní přihrávkou našel zcela volného JIŘÍHO RYSE, který prostřelil Jelínka z levého kruhu. Asistence: Jaroslav Kalla.
30:02
Mikliš je na ledě a Stadion bude hrát přesilovou hru.
29:47
Další vyloučení. Tentokrát na straně Benátek. Dvě minuty za držení dostává Josef Skořepa.
29:00
Plutnar vyslal další střelu, i tentokrát byl Král připraven, Navíc jsou Litoměřice už ve čtyřech.
28:20
Domácím se nedaří vyhodit kotouč. Benátky rychlé kombinují a Plutnar to opět zkoušel z dálky. Král však výborně zasáhl.
Oddechový čas pro hosty.
28:02
Stadion bude opět bránit ve třech! Dvě minuty dostává Zdeněk Doležal. Nepříjemná chvíle pro domácí celek.
27:58
Hosté to opět zkoušejí od modré čáry, litoměřičtí obránci však tentokrát střelu Pabišky zachytili a vyhazují kotouč.
27:11
Další vyloučení Litoměřic. Dvě minuty za zdržování hry dostává Tomáš Král. Trest za litoměřického brankáře odpyká Ondřej Mikliš.
27:00
Švagrovský se snažil zpoza branky najít Nováka, ten však byl dobře bráněn Pabiškou.
25:56
Stadion se však ubránil a je také kompletní.
25:27
Hosté pokračují v přesilové hře. Mikyska natáhl kotouč do útočné třetiny.
24:56
Benátky se dostaly do vedení a navíc jsou kompletní. Domácí tým teď čeká hodně práce.
24:12
Přesilovou hru hosté rychlé využívají. Plodek našel na modré čáře volného MICHALA PLUTNÁRA, který dělovkou prostřelil Krále k pravé tyči. Asistence: Jan Plodek, Vít Jonák.
23:56
Domácí jdou do tří! Radek Míka dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
23:26
Vyloučení Litoměřic. Tahle přesilovka dlouho netrvala. Dvě minuty za držení dostává Jakub Šulc.
23:15
Benátky se však úspěšně brání a vyhazují kotouč ven z třetiny.
22:45
Šimon Antončík po zákroku jednoho z hostujících hráčů zůstal ležet na ledové ploše. Dvě minuty za hru vysokou holí dostává Josef Mikyska.
21:22
Benátky špatně rozehrály a k volnému kotouči se dostal kapitán domácích Martin Novák, vyslal tvrdou střelu, která však šla vedle branky.
20:41
Hosté jsou kompletní a zahajují protiútok.
20:01
Stadionu ještě zbývá čtyřicet sekund z početní výhody. Kalla ihned zaváží kotouč do útočné třetiny.
20:01
V prvních dvaceti minutách zápasu branka v Kalich Areně nepadla. Každý z týmů si vytvořil slibné šance, nejblíž vstřelené brance však byl hostující Daniel Špaček, který nastřelil tyčku. Druhá třetina začne zhruba v 18:50.
20:00
19:55
Třetí litoměřická formace ještě zkoušela na poslední chvíli vymyslet nějakou rychlou kombinaci, siréna však ohlásila konec třetiny a po první třetině máme nerozhodný stav 0:0.
18:58
Mikliš zkusil střelu od modré, kotouč však zachytil obránce Ulrych a vyhazuje ho pryč ze třetiny.
18:41
Máme tu další vyloučení hostů. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Marek Pabiška.
18:17
Stadion je opět kompletní.
17:51
Ani Benátkám se nedaří sehrát přesilovková kombinace. Při pokusu o založení útoku se hosté dostali do ofsajdu.
16:15
Ordoš obral o kotouč obránce Špeldu a připravil střelu pro Vařechu. Mezitím byl benátecký útočník faulován a Lukáš Špelda si odpyká dvě minuty za hákování.
15:30
Litoměřice hrají teď hodně aktivní úsek. Hosté se jen brání, zatím velmi úspěšně.
13:59
V další šanci Kalla zkusil lehkou střelou překvapit Jelínka ze strany, ten však měl beton přilepený na pravé tyčce.
12:33
Rys se vymotal ze spárů obránce za brankou a naservíroval kotouč před bránu najíždějícímu Zdeňku Doležalovi. Ten však nedokázal překonat Jelínka zblízka.
12:02
Na druhé straně se blýskl zákrokem i Jelínek. Oba brankáři zatím sice příliš práce neměli, ale stále drží čisté konto.
11:51
Bittner vyslal od útočné modré čáry lehké nahození. Král měl připravenou svojí lapačku.
11:16
Za brankou hostí teď vyčkával s kotoučem Kalla, žádný ze spoluhráčů se mu však neuvolnil, a tak nejlepší litoměřický nahrávač přišel o kotouč.
10:31
Hra je hodně přerušována a ani jeden z týmů se zatím nemůže pořádně rozehrát.
09:02
Hosté jsou kompletní.
08:20
Lukáš Vařecha vyzkoušel Krále z pravého kruhu. Litoměřický brankář včas zasáhl a podržel kotouč. Benátky jsou ve svém oslabení velmi aktivní.
08:00
Vítězslav Bílek po přihrávce od Kally vypálil z první, ale Jelínek byl připraven zasáhnout.
07:37
Litoměřice jsou kompletní a budou hrát zkrácenou přesilovou hru.
07:02
Poměr sil na ledě se vyrovná. Dvě minuty za sekání dostává Josef Mikyska.
06:20
Špaček nastřelil tyčku! Benátky byly blízko ke skórování!
06:00
Plutnar vypálil od modré čáry, ale jeho pokus šel hodně vedle litoměřické branky.
05:37
Vyloučení Litoměřic. Dvě minuty za hru vysokou holí dostává Jiří Brandejský.
05:22
Lehké nahození Král raději podržel ve své lapačce a bude se vhazovat po jeho pravici.
04:50
Benátky jsou kompletní.
04:00
Špaček se zmocnil kotouče a vyhazuje ho pryč z třetiny. Hosté výborně brání své oslabení a nedovolí Stadion kombinovat v útočné třetině.
03:43
Stadion se stále nemůže usadit v útočném pásmu. Minuta z jejich početní výhody je pryč.
02:50
Zdeněk Doležal několikrát dorážel před Jelínkem, nepodařilo se mu protlačit puk za brankovou čáru, ale po krosčeku Josefa Skořepy budou hrát Litoměřice první přesilovou hru.
01:54
Bittner se ocitl zcela sám před Králem, trefil však pouze hruď domácího brankáře.
01:04
První střelu však mají na svědomí hosté. Pabiška pálil od modré, jeho střelecký pokus však Král vyrazil k obránci Míkovi, který ho uklidil do bezpečí.