Hosté si odvážejí dva body za výhru 1:2 po samostatných nájezdech. V těch hosté proměnili oba, zatímco za domácí se trefil pouze Šagát. To je ze ZS Kadaň pro dnešní večer vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Rebel Havlíčkův Brod.
Autorem vítězné branky je MELKA.
Sikorova klička nevyšla a Novák zajišťuje svému týmu bonusový bod.
Melka proměňuje.
Mrázek trefuje pouze tyč.
Švaňhal proměňuje přesnou střelou pod břevno.
Šagát se trefuje mezi betony Nováka.
Samostatné nájezdy začínají.
Jako první pojedou samostatný nájezd domácí.
Ani prodloužení branku nepřineslo, rozhodnout tak musí samostatné nájezdy. Oba kapitáni jsou již u rozhodčích a řeší pořadí hráčů. Rolba zatím upravuje hrací plochu.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:13
Sedláček projel okolo obránce a tváří v tvář Strmeňovi trefil pouze levý beton domácího brankáře.
63:49
První šance hostí. Maliníkův průnik skončil střelou mimo branku.
63:35
Nepovedená rozehrávka hostí končí zakázaným uvolněním.
63:10
Kadaňští drží puk za brankou, hosté aktivně napadají rozehrávku.
62:30
Mazancovu akci zastavuje ofsajd.
61:40
Domácí jedou střídat a nabízejí hostům šanci na vydechnutí. Kadaňští zatím svého soupeře nepustili z pásma.
60:28
Sikorův průnik zastavuje čárový rozhodčí – ofsajd.
60:01
Třetí třetina přinesla vyrovnání, ve 43. minutě se trefil Pavlas. Domácí zlepšili hru, ale na výhru to nestačilo. Hosté tahali většinu třetiny za kratší konec. Uvidíme, jestli se obraz hry změní. Oba celky se radí u střídaček, za chvíli začne prodloužení.
57:40
Maliník prošel mezi třemi hráči domácích a jeho skákavá střela nadělala Strmeňovi spoustu problémů.
57:12
Havlova střela od modré čáry skončila v náručí Nováka.
56:47
56:40
55:52
Trefného nahození ukryl Novák v lapačce.
55:28
Ton místo střely z první zkoušel vyšperkovat situaci nahrávkou na Pavlase, ten trefil pouze hruď hostujícího brankáře.
55:06
Domácí drží puk za brankou, hosté brání střední pásmo.
54:20
Rebel Minárik vyloučen za hákování. Kapitánovi hostí se verdikt nelíbí a své stanovisko rozhodčímu důrazně vysvětloval.
54:19
Tejnor vypálil z levého kruhu, ale Novák byl pozorný.
53:24
53:18
Jíra zdržuje hru v obranném pásmu a následně vyhazuje přes všechny čáry.
52:06
Tejnor zachytil rozehrávku Rebelů a vyhazuje puk.
51:24
Pavlas (KAD) vyloučen za zdržování hry.
50:39
Novák stál sám mezi kruhy, ale trefil pouze hruď hostujícího brankáře.
50:09
49:51
Strmeň raději ukryl Babkovo nahození ze středního pásma do lapačky.
49:24
Jíra mohl zakončovat do odkryté branky, ale Novák se dokázal natáhnout a ukryl puk pod betonem.
49:06
48:50
48:10
Jíra se obtočil okolo obránce a poslal puk na Kohouta, ten ale minul branku.
47:06
Milfait vysekl hokejku jednomu z domácích hráčů sedících na střídačce a odsedí si dvě minuty za sekání.
47:06
Parýzkova střela končí v lapačce Strmeně.
46:50
Mrázek si odsedí dvě minuty za hákování.
46:00
Útočná akce druhého útoku zastavena ofsajdem.
45:15
Hosté drží puk za brankou a nespěchají s rozehrávkou.
43:36
Jakub Novák hledal na křídle Mrázka, puk se však k němu nedostal.
42:37
Kadaň právě vstřelila branku!
Sedm vteřin přesilové hry stačilo, aby domácí vyrovnali! Po vyhraném vhazování se puk dostal na hůl ALEŠE PAVLASE, který poslal puk nekompromisně pod břevno. Asistence: Marek Sikora.
42:30
Hostující Maliník potrestán dvěma minutami za vysokou hůl.
41:54
Domácí v plném počtu. Hostům se přesilová hra nepovedla, téměř se nedostali před domácího brankáře.
40:48
Domácí se osvobozují. Rebelové se zatím nedokázali usadit před Strmeněm.
40:01
Ani druhá třetina nepřinesla příliš pohledný hokej. Hra není plynulá, plná chyb a ani jednomu z celků se nedaří dostat ten druhý pod tlak. Domácí trápí také špatná koncovka v přesilových hrách – neproměnili ani minutovou výhodu 5 proti 3, ani druhou dvojnásobnou přesilovou hru, tentokrát dvacetisekundovou. Hosté úspěšně brání těsné vedení a byli blízko k přidání druhé branky, když Kolář selhal před odkrytou brankou. Co přinese třetí část se dozvíme cca v 19:17.
40:00
39:54
Jíra byl příliš aktivní při napadání a odsedí si dvě minuty za hákování.
39:13
Strmeň raději přikryl puk před dotírajícím Chlubnou.
37:58
Po odpískání se strhla mela u mantinelu, ve které byl nejaktivnější domácí Jíra. Rozhodčí se tentokrát spokojili pouze s domluvou.
37:25
Kozlík obtočil branku a zkusil překvapit Strmeně, domácí brankář však byl připraven a přikryl kotouč.
36:37
36:00
Hosté zakládají útok, domácí však drží střední pásmo.
34:58
Kolář stál osamocený u levé tyče domácí branky, střela mu však vůbec nesedla a místo odkryté branky trefil horní síť!
34:37
Berlev (KAD) si odsedí dvě minuty za držení.
33:51
Druhý útok domácích ujížděl do přečíslení 4 na 2, Vránovi však puk přeskočil hokejku.
33:03
Po sérii zmatků se puk dostává za branku hostí.
32:40
32:04
Rebelové vyhazují puk, oba celky střídají.
31:05
Ton se řítil sám na branku hostí, Novák však vyjel a kotouč mu vypíchl.
30:57
Hosté ve čtyřech.
30:40
Po zmatcích před brankou hostí se bude vylučovat. Novák (HBR) je vyloučen za zdržování hry a domácí si zahrají 20 vteřin 5 proti 3.
29:34
Ton si sjížděl pro puk a mohl zakončovat do odkryté klece, kotouč mu však přeskočil hokejku!
28:55
Domácí kombinují v rohu kluziště, k ohrožení branky se zatím nedostali.
28:07
Kolář se vrací na led. Hosté ve čtyřech.
27:29
Domácí se po nepřesné rozehrávce vyhánějí do středního pásma.
26:57
A domácí si zahrají dvojnásobnou přesilovou hru! Rousek si odsedí 2+2 minuty za hru vysokou holí.
26:36
Mrázek s Mazancem si na modré čáře přihrávali tak dlouho, až dostali puk do středního pásma.
26:07
Kolář (HBR) si odsedí dvě minuty za podražení.
25:51
Wágner prohrál rychlostí souboj s Kolářem a je z toho zakázané uvolnění.
25:37
Semrádovu střelu vyrazil Strmeň do ochranné sítě.
24:39
Po dlouhé době jsou v útoku také domácí. Bratři Novákové se tlačili před brankáře, kterému se podařilo dostat puk z jejich dosahu.
23:41
Po zmatcích v rozehrávce Strmeň raději zalehl kotouč.
23:06
22:48
Trefný zachytil rozehrávku hostí a domácí se osvobozují.
21:36
Kolářovu prudkou střelu od modré čáry vyrazil Strmeň pravým betonem.
21:04
Menší trest za hru vysokou holí si odsedí kadaňský Jíra.
20:41
20:01
V první třetině jsme svědky překvapivého vedení hostí, které zajistil v 17. minutě Sedláček. Domácí sice přehrávají svého soupeře, ovšem nedostávají se do zakončení. Nejblíže brance byl ve 14. minutě Vrána, který v samostatném úniku přestřelil branku. Druhá třetina začne přibližně v 18:21.
20:00
19:36
Hosté drží puk v obranném pásmu a dohrávají třetinu.
19:06
Domácí vyhazují puk přes všechny čáry a jedou střídat.
18:20
První vyloučení na straně domácích. Za napadení vyloučen Wágner.
16:26
Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
A hosté se z nenápadné akce ujímají vedení! PAVEL SEDLÁČEK objel branku a protlačil puk za Strmeňova záda. Asistence: Tomáš Chlubna, David Minárik.
15:44
Táborský přiťukl puk Jírovi, ten napoprvé nastřelil pouze Táborského brusle a napodruhé minul branku.
14:22
Švaňhal využil zaváhání v kadaňské obraně a dostal se k puku. Jeho tvrdá střela od modré skončila pouze v lapačce domácího brankáře.
13:08
Vrána tváří v tvář Novákovi přestřelil branku!
12:47
Sedláček ujel podél levého mantinelu, Strmeňova lapačka byla na svém místě.
11:37
Kadaňští sevřeli Rebely pod tlakem, ovšem pouze honí puk podél mantinelu a nedaří se jim vystřelit.
10:39
10:24
Útočná akce domácích zastavena ofsajdem.
10:13
Po Sikorově nahození ukryl Novák puk v lapačce.
09:38
Domácí se nedokáží usadit v obranném pásmu hostí.
08:39
První vyloučení dnešního zápasu. Za držení vyloučen Saňa (HBR).
08:23
07:59
Hammerbauer čaroval s pukem za brankou, ale neměl komu přihrát. Nakonec se rozhodl pro samostatnou akci, po které ukryl Novák puk do lapačky.
06:57
Puk se usadil za brankou hostí a oba celky střídají.
05:53
Kohout projel mezi obránci soupeře jako nůž máslem, Novák jeho střelu vyrazil do rohu.
05:04
Třetí útok hostí se hnal do přečíslení 3 na 2, Chlubna však nezpracoval ostrou přihrávku.
04:16
Hráči hostí se nedohodli při střídání a pokus o rozehrávku skončil zakázaným uvolněním.
03:46
Sedlák napřáhl na modré čáře, střela mu však vůbec nesedla a domácí vyhazují puk do středního pásma.
03:03
Maliníkův samostatný průnik zastavil až hvizd rozhodčího – ofsajd.
02:39
Nepovedená rozehrávka domácích končí zakázaným uvolněním. Oba celky hrají velice opatrně.
01:39
Domácí napadají rozehrávku Rebelů hluboko v obranném pásmu.
00:24
Táborský se uvolnil na pravém křídle, jeho střela však skončila mimo branku.
00:01

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Mouček) – Pavlas, Tejnor, Szathmáry, Trefný, Mazanec, Mrázek, Havel – Jíra, Táborský, Ton – Vrána, Sikora, Šagát – Hammerbauer, Novák L, Novák J – Wágner, Berlev, Kohout

HC Rebel Havlíčkův Brod: Novák (Barus) – Sedlák, Parýzek, Semrád, Kolář, Pavlíček, Sklenička, Zítka, Saňa – Rousek, Melka, Švaňhal – Maliník, Milfait, Babka – Chlubna, Sedláček, Minárik – Boček, Kozlík

Rozhodčí: Krob – Hejl, Podrazil.
SK Kadaň

Domácí celek se nachází na 7. místě a stále bojuje o přímý postup do play-off. Svěřenci trenéra Becka v posledních dvou zápasech nebodovali. Naposledy prohráli v Třebíči. Bílé hvězdy rozhodly zápas v první třetině, kterou vyhráli 2:0. Za Kadaň sice snížil Šagát, ale domácí ve třetí části zvýšili na konečných 3:1. Nejproduktivnějšími hráči domácích jsou Karel Ton(10+18) a Martin Šagát, který ve 24 zápasech nasbíral 25 bodů(18+7).
HC Rebel Havlíčkův Brod

Hosté se momentálně nachází na posledním místě s pětibodovou ztrátou na třináctý Prostějov. Při pohledu do tabulky by se zdálo, že výsledek je jasný, pro Rebely však hovoří statistiky – poslední dva zápasy na kadaňském ledě skončily vítězstvím Rebelů po samostatných nájezdech. Hosté zakončují sérii tří zápasů na venkovním ledě. V posledním utkání zajížděli Rebelové na led Rytířů z Kladna. Po výborné první třetině, kterou vyhráli 1:0, začali na svého soupeře ztrácet a nakonec prohráli 4:1. Nejproduktivnějšími hráči Havlíčkova Brodu jsou Tomáš Rousek(13+12) a Roman Maliník(8+16).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.