Hosté byli lepší pouze v první třetině, kterou vyhráli, ale v dalších dvou třetinách dominovali domácí, kteří svého soka přeskočili také v tabulce a přiblížili se osmé pozici.
60:00
47:49
Togliatti právě vstřelilo branku!
Autorem branky je Georgij BĚLOUSOV. Asistence: Šenfeld a Nikitěnko.
46:53
Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Od modré čáry vystřelil Nikulin, jehož pokus tečoval MAXIM RYBIN, který poslal puk mezi betony brankáře.. Asistence: Alexander Nikulin, Michael Žukov.
40:01
40:00
39:42
Trest na dvě minuty dostává hostující brankář, který vyhodil černou gumu do hlediště.
37:42
Na trestnou lavici putuje Romanov.
33:30
Zpoza branky dostal kotouč PETER PODHRADSKÝ, jehož rána z první končí v síti. Asistence: Andrej Nikitěnko a Anton Šenfeld.
31:12
VITALIJ ŠULAKOV dostal černou gumu na hranici kruhu pro vhazování a propálil brankáře, jenž měl zakrytý výhled.. Asistence: Dmitrij Vorobjov.
30:21
Dochází ke změně brankáře, ze hry odstupuje Sudnicin, kterého nahradí Koppanen.
30:21
GEORGIJ BĚLOUSOV nahodil puk do útočné třetiny, ten se odrazil do kruhu pro vhazování, kde byl první domácí útočník, jenž propálil gólmana.. Asistence: Dmitrij Ogurcov.
29:22
Také Lada bude hrát v početní výhodě. Na trestnou lavici usedá Matt Anderson.
27:12
27:12
Na trestnou lavici putuje Denis Barancev, který dává hostům možnost na vyrovnání.
26:25
Domácí obrací stav utkání na svou stranu. Autorem branky je ANTON ŠENFELD, který prostřelil brankáře. Asistence: Andrej Nikitěnko.
22:13
A máme opět vyrovnáno! Z mezikruží vystřelil Alexander Šarov, jehož pokus vyrazil Sudnicin na hůl MARINA ZAŤOVIČE, který dostává puk za brankovou čáru. Asistence: Alexander Šarov.
20:01
Střely na branku: 8:9.
První třetina je minulostí a dobře do ní vstoupili hosté, kteří díky trefě Jevgenije Grigorenka vedou 1:0. Úvodní část je hodně vypjatá a plná vyloučení. Uvidíme, co nám přinese další dvacetiminutovka.
20:00
16:16
Domácí jsou v plném počtu a začíná jejich početní výhoda, která bude trvat tři minuty.
14:16
Na ledové ploše se přiostřuje, nyní se do sebe pustili Maxim Berezin, který si chtěl něco vyříkat s Denisem Golubevem. Oba hráči putují na trestnou lavici, ale první jmenovaný dostává trest na pět minut a druhý jmenovaný pouze dvě minuty. Oba borci ke svým trestům dostávají ještě osobní trest za nesportovní chování.
14:10
Od modré čáry vystřelil Romanov, jehož pokus minul branku.
12:30
Dalším vyloučeným je Jaroslav Alševskij, který si po trefil soupeře loktem.
09:52
Minutu se bude hrát ve čtyřech a pak začne zkrácený početní výhoda Nižněkamsku. Na trestnou lavici již usedl Georgij Bělousov.
08:51
Lada si zahraje první přesilovou hru. Na trestnou lavici putuje Maxim Rybin, jenž dostává trest za hrubost.
07:30
Lada se snaží o vyrovnání a má převahu, jenže Sudnicin je pozorný a likviduje šance domácích.
01:39
Hosté se opět dostali do blízkosti domácí branky, kterou ale nedokázali ohrozit. Takže Ivannikov může zůstat v klidu.
00:51
Tak to byl nástup z říše snů! Kotouč do branky dostal Jevgenij Grigorenko, jenž otevírá skóre dnešního duelu. Hostující útočník poslal černou gumu pod horní tyč! Bez asistence.
00:01

Lada Togliatti: Ivannikov (Glass) – Hunkes, Romanov, Podhradský, Ogurcov, Šulakov, Vorobjov, Barancev – Golubev, Petrov, Černikov – Šefenfeld, Nikitěnko, Bělousov – V. Strelcov, Fedorov, A. Strelcov – Zaťovič, Valujskij, Bočarov – Šarov.

Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (Koppanen) – Berezin, Rjasenskij, Eronen, Pujacs, Brynčev, Jevsejenkov, Kosmačov – Milovzorov, Polygalov, Ivanov – Grigorenko, Anderson, Sexton – Nikulin, Žukov, Rybin – Michovič, S. Alševskij, Kulikov – J. Alševskij.

Rozhodčí: Buturlin, Tsyplakov – Tomilov, Parfjonov.
Československá stopa

Peter Podhradský (TOG)
Jiří Hunkes (TOG)
Martin Zaťovič (TOG)
Při pohledu na tabulku zjistíme, že oba celky bojují o play-off, jelikož se nacházejí na desáté respektivně jedenácté pozici. Domácí jsou na tom a příčku hůře, ale na svého soupeře ztrácejí pouhý bod a navíc mají zápas k dobru. Nižněkamsk ztrácí na osmou příčku pouhých šest bodů, takže oba celky mají o co hrát. Dá se říct, že dnes se hraje o šest bodů!
Dobré odpoledne přeji všem fanynkám a fanouškům ruského hokeje. Dnes se v rámci zápasu Kontinentální hokejové ligy utkají Lada Togliatti a Neftěchimik Nižněkamsk. Utkáním, jehož buly je naplánováno v čtrnáctou hodinu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.