S konstatováním, že Columbus Blue Jackets v prvním utkání nové sezony bere dva body, když vítězí na ledě Buffala, se s Vámi loučí a ze soboty na neděli se opět při textovém onlajnu z nejprestižnější hokejové soutěže světa bude těšit Tomáš Lysý.
Československá stopa v utkání:
Andrej Meszároš (BUF) 0+0, 0 střel, čas na ledě 20:25.
Marko Daňo (CBJ) 0+0, 4 střely, čas na ledě: 14:33.
V oslabení: 0-0.
První zápas nové sezony nepřinesl Buffalu na jeho domovské aréně příliš radosti. Domácí byli po celý zápas o malý kousek pozadu a dalo by se říct, že tahali za kratší konec, což je vidět i na téměř dvojnásobně vyšším počtu střel Columbusu. Hosté nejprve v první třetině po ráně Hartnella trefili horní tyčku, ale ve druhé části je už poslal do vedení v čtyřiatřicáté minutě přesnou ranou do vinglu Jack Skille, aby o jednaosmdesát vteřin vyrovnal Zemgus Girgensons po hezké individuální akci. O osudu zápasu rozhodla třetí perioda. Cam Atkinson nejprve po pěkné kombinaci zavěsil nad lapačku Enrotha a dvě a půl minuty před koncem stvrdil zisk tří bodů pro Modrokabátníky šťastnou trefou Arťom Anisimov.
60:00
58:58
Columbus kontroluje hru a bezpečně hlídá obrannou modrou.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty zápasu.
57:34
Columbus právě vstřelil branku!
Troufám si tvrdit, že je rozhodnuto, i když Blue Jackets loni ztratili i jasnější vedení, a to krátce před koncem. Scott Hartnell si připisuje první bod v novém působišti, když mezi kruhy našel přesným pasem ARŤOMA ANISIMOVA, jehož zblokovaná střela zaplula za záda překvapeného Enrotha. Asistence: Scott Hartnell, Alexander Wennberg.
56:58
Znovu zahrozili také hosté. Tjutinovu střelu zneškodnil Enroth.
56:23
Domácí fanoušci se možná trošku zlobí, že nyní hráči Buffala nebudou hrát přesilovku. Girgensons si při průniku do útočného pásma vyměnil puk se Stewartem a během své střely byl možná lehce podražen. Hraje se ale dále.
56:03
Hra se v posledních okamžicích hodně kouskuje, nyní opět vidíme zakázané uvolnění Columbusu.
55:38
Johansen vyhrál buly, poslal puk na Foligna který si objel pravý kruh a poté vystřelil. Jeho pokus z úhlu však Enroth bezpečně lapí.
55:36
A zakázané uvolnění po nepřesné přihrávce Hodgsona je i na druhé straně.
55:19
Hra se znovu stěhuje před Enrotha, a to po zakázaném uvolnění Columbusu.
55:07
Buffalo opět v tlaku, Bobrovskij raději u své pravé tyče kryje puk.
54:43
Ve stejném času následuje komerční přestávka.
54:43
Vzápětí se již mezi tři tyče trefil ze středu útočného pásma Chris Stewart. Na jeho ránu zápěstím byl Bobrovskij připraven a připisuje si dvacátý úspěšný zákrok.
54:13
Buffalo tlačí, o tom žádná, stejně jako po prvním obdrženém gólu. Blízko srovnání byl Christ Stewart, jehož střela z pravého kruhu snad lízala tyčku branky Bobrovského.
53:24
Hit jak z hokejové učebnice předvedl u střídaček Mike Weber, který pořádně naložil Marku Daňovi. Hráč Columbusu vůbec nevěděl, že Weber něco takového chystá. Poté odjel bek Buffala spokojeně na střídačku.
53:13
Hned po buly ve středním pásmu mohl vyrovnat Brian Gionta. Jeho střelu zápěstím z mezikruží výborně vyrazil Sergej Bobrovskij.
52:45
Učebnicová akce a prvá využitá přesilovka Blue Jackets. Johansen našel u pravé tyče Enrotha CAMA ATKINSONA, který si posunul kotouč do středu před branku a poté se trefil přesně nad lapačku gólmana. Asistence: Ryan Johansen, Nick Foligno.
52:31
Tvrdou pumelicí od modré se prezentoval Anisimov. Vedle, hosté ale zůstávají u puku.
52:16
Další vyhození Šavlí.
51:38
Stejně tak jako nyní, jen s tím rozdílem, že s pukem dopředu se dral Cody McCormick, který přes pozornou obranu Columbusu nevystřelil.
51:14
Buffalo hned po buly posílá kotouč do středního pásma.
51:09
Hra Columbusu ve čtyřech končí, hosté jsou v plné síle.
51:05
Komerční přestávka.
50:47
Z trestu Tjutina zbývá dvaadvacet vteřin, když je potrestán dvěma minutami Brian Gionta (BUF) za hrubost.

Na vyloučení: 5-3.
50:21
Tyler Ennis našel před brankou naprosto opuštěného Matta Moulsona, majícího spoustu času na zpracování kotouče a střelbu. V jeho reperoáru ale chyběla přesnost, pokus šel vedle.
50:10
Hosté jsou zcela přikoráni před svojí vlastní klecí.
49:09
První přesilová hra Buffala v zápasu. Fjodor Tjutin (CBJ) odchází na dvě minuty na trestnou lavici za hákování.

Na vyloučení: 4-2.
49:09
Další trma vrma před Bobrovským. Do slibné šance se dostal Cody Hodgson, ale jeho střelu zblízka vyrazil Bobrovskij. Před jeho brankou se to poté pořádně mlelo, a asi zbytečně, protože Hodgson po střele zbytečně najel do Bobrovského.
48:58
Když Johansen za brankou nedosáhl na puk, alespoň tvrdě narazil na mantinel Hodgsona.
48:23
Hodně hodně laxní rozehrávku Columbusu mohl ztrestat Cody Hodgson, nedostanuvší se na poslední chvíli před brankou ke kotouči.
47:24
Pumelice Jasona Wisniewského od modré nejprve minula brnaku, poté po pasu od Johansena vystřelil Wisniewski podruhé, tentokrát mnohem přesně, a donutil Enrotha k výbornému zákroku.
47:21
Modrokabátníci stále operují před brankou Enrotha a jsou o poznání aktivnější.
46:32
Jhonas Enrotz hrátce po buly předvedl parádní zákrok proti zakončujícímu Michaelu Chaputovi!
46:25
Nahození Jacka Skilleho od modré má Jhonas Enroth naprosto bezpečně ve své výstroji.
46:11
Také třetí třetina zatím nabízí hokej nahoru dolu. Oba brankáři se tak musí mí tneustále na pozoru.
45:10
Na druhé straně zblokoval Atkinsonovu střelu právě Chris Stewart.
44:18
Chris Stewart měl na hokejce druhý gól svého týmu, když z levé strany dobře vyhodnotil situaci, počkal si a poté zamířil přesně mezi tři tyče. Bobrovskij puk vyráží.
43:46
Johansen s Folignem bojují o puk před brankou Enrotha. Celá akce nakonec končí Wisniewského nahozením na gólmana domácích. Bude se tak vhazovat po jeho levici.
43:33
Torey Mitchell zachytil na modré kotouč a v tísni vypálil. Znovu vedle, ale je třeba říci, že Mitchell místa na přesnou ránu moc neměl.
43:05
Zajímavostí může být zcela jistě i to, že od konce první třetiny se zatím více nevylučovalo.
42:31
Tyler Ennis se nikým nehlídaný zjevil na pravé straně útočného pásma Buffala, navíc s pukem. Tvrdou pumelicí minul levou tyčku Bobrovského.
41:09
Rychlý útok Modrokabátníků zakončuje střelou zápěstím Cam Atkinson. Znovu ale jen do Bobrovského.
40:25
Columbus je hned od úvodu před Enrothem. Jack Johnsoun vyzkoušel z levého kruhu jeho pozornost a gólman Buffala měl co dělat.
40:02
Úvodní buly třetí periody vyhrál hostující Mark Letestu.
Využití: 0:1.
Ve druhé třetině výborný hokej pokračoval, navíc by oceněn góly. Columbus poslal do vedení ve čtyřiatřicáté minutě Jack Skille. Odpověď přišla za minutu a půl, když srovnal na zatím průběžných jedna jedna Zemgus Girgensons.
40:00
39:43
Sedmnáct vteřin před vypršením druhé třetiny se to před brankou pořádně mele. Nejaktivnější jsou z řad domácích Chris Stewart a Zemgus Girgensons, který si něco důrazně vyříkával s Davidem Savardem. Na pomoc se svému kolegovi jal přidat Ryan Johansen a nechyběl ani Nick Foligno proti jmenovci z Philadelphie Marcusi Folignovi.
39:23
Ale také Sergej Bobrovskij se ukázal ve velmi dobrém světle po pokusu Chrise Stewarta kousek za modrou čárou.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:47
Hartnell se neprosadil ani napodruhé po pokusu z pravého kruhu.
38:07
Jack Johnson našel na útočné modré rozjetého Hartnella, který se posunul blíže do středu a vystřelil. Lapačka Enrotha byla na místě – velmi dobrý zákrok domácího strážce svatyně.
37:45
Z otočky se pokusil překonat Enrotha bek Jack Johnson, nicméně minul branku.
37:20
Před brankou Buffala se ocitl zcela volný Letestu pálící jen do připraveného Enrotha.
37:00
Nakonec tak hosté posílají kotouč jen k Enrothovi, ale ani domácí dlouho neudrželi kotouč na svých holích.
36:25
Columbus rozehrává za svojí brankou útočnou akci. Domácí je napadají a Modrokabátníkům to nejde zrovna snadno.
34:42
Sabres právě vstřelili branku!
Z vedení se hosté radovali sotva minutu a pár vteřin k tomu. ZEMGUS GIRGENSONS se protáhl kolem statického Arťoma Anisimova nejen do útočného pásma, ale až před Bobrovského. Při zakončení sice ztratil koordinaci a upadl, puk za záda ruského gólmana však protlačil. Asistence: Markus Foligno.
34:29
Nechybělo mnoho, aby hosté vedli o dvě branky. Letestu a Hartnell si počínali velice důrazně před brankou Buffala, ale nakonec se k odraženému puku nedostali. Navíc vznikla před Jhonasem Enrothem menší strkanice a vše musí řešit sudí. Přerušuje se hra, přichází komerční pauza.
33:21
Po vyhraném buly sice Buffalo poslalo kotouč před Bobrovského, ale domácí znovu ztratili puk a znovu si nedali pozor na rychlý kontr Columbusu, který nyní už zaslouženě trestá! Boll vyslal po pravé straně přihrávkou do jízdy JACKA SKILLEHO, který si nabruslil do pravého kruhu a odtud nekompromisní ranou do levého horního rohu propálil Jhonase Enrotha. Asistence: Jared Boll, Michael Chaput.
32:36
Brian Gionta sice nyní operoval před brankou Bobrovského a nakonec i vystřelil, ale po odraženém puku se vrhli hráči Blue Jackets a znovu míří dopředu.
31:56
Jeden z hostujících útočníků měl před brankou Enrotha obrovskou šanci, kterou Jhonas Enroth vyrazil do ztracena.
31:47
Anisinov zblízka netrefil prostor tří tyčí.
31:05
Columbus má puk za svojí svatyní a znovu přechází poměrně snadno před klec Buffala.
30:43
30:23
Vyhození Myerse nakonec zachytil na útočné modré Wennenberg, kterému se nyní nepodařilo vystřelit.
30:00
Přesně v polovině zápasu rozjíždí Dalton Prout další akci Columbusu.
29:26
Na druhé straně si připisuje desátý úspěšný zákrok po Staffordově střele zápěstím z pravého kruhu gólman Columbusu.
28:34
Columbus znovu nabral na rychlosti a šel do situace tři na tři, kterou zakončil Scott Hartnell pokusem, jenž Enroth bez problémů kryje.
28:07
To by však Brian Gionta z pravé strany musel lépe trefit puk a ne pouze hruď Bobrovského.
27:46
Ale znovu se hraje na druhé straně. Ryan Johansen vybojoval kotouč za brankou Enrotha, následně jej však jeho spoluhráči ztratili a Buffalo vyráží do precizně provedeného kontru.
27:28
Po zblokované střele Ristolainena se bude vzahovat po pravici Bobrovského.
27:03
Neujala se ani rána Matta Calverta, který po rychlém protiútoku mířil z vrcholu levého kruhu vedle. Na toto by si Buffalo mělo dvat pozor – Columbus po vyhraném buly ve vlastním obranném pásmu ihned přechází do útoku.
26:53
Komerční přestávka. Ve druhé třetině zatím hokej neztratil nic na své kráse z první periody.
26:46
Alex Wennenberg, mladý Modrý kabát, se ukazuje zatím ve výborném světle. Po levé straně se proháčkoval obranou Sabres jako Alberto Tomba slalomovými tyčemi, v rozhodující chvíli mu však sebrali puk z hole obránci domácích.
26:01
Mnohem nebezpečnější již byla rána Moulsona zápěstím. Devátý úspěšný zákrok Sergeje Bobrovského.
25:22
Také Buffalo se uvolnilo a vystřelilo na branku, ale Bobrovskij má zatím na svém kontě ve druhé třetině stále jen jednu střelu, protože pokus Webera prošel vedle.
24:30
Columbus je nyní v tlaku a Enroth musel zasahovat i proti střela Marka Dana z levé strany.
24:04
V situaci dva na jednoho mohl Calvert nahrát v tandemu jedoucímu Letestuovi. Rozhodl se pro střelu, kterou vyráží Enroth.
23:14
Ryan Johansen mohl za brankou kouzlit s pukem jako David Copperfield, ve finále ale na své spoluhráče kotouč nedostal.
22:39
Nahození Buffala k ohrožení branky Blue Jackets nevedlo, naopak hosté znovu rychle sebrali kotouč a jsou před Enrothem.
21:54
Alexander Wennenberg posílal puk mezi kruhy na zcela volného Arťoma Anisimova. Na poslední chvíli zblokoval pas vracející se Mike Weber.
20:30
V úvodních vteřinách druhé třetiny se ani jeden z týmů k ohrožení branky soupeře nedostal. U domácích to bylo poměrně pochopitelné, dohrávali totiž konec oslabení. Nyní jsou již v plném počtu.
20:01
Další třetina začne přibližně v 2:03.
Statistiky první třetiny:
Střely: 7-12.
Zásahy gólmanů: 12-7.
Využití: 0-0.
První třetina nabídla velice pohledný hokej, jak se na NHL sluší a patří. Po úvodní oťukávačce bylo k vidění dost šancí. V té největší trefil Scott Harnell v přesilovce z levého kruhu tyčku. Zejména Jhonas Enroth si dost zachytá, gólman Buffala již činil dvanácti střelám, což je dáno i tím, že Blue Jackets hráli tři přesilovky.
20:00
19:30
Calvert s Johansenem způsobili před Enrothem těžkou melu, po které vybojoval první jmenovaný puk na modrou pro Erixona, který opět nemířil přesně.
19:00
V době, kdy probíhá poslední minuta zápasu, přihrál Wisniewski na pravou stranu kotouč pro Erixona, který těsně minul tři tyče.
18:40
Buffalo se hned po buly osvobozuje a posílá puk k Bobrovskému.
18:29
Rasmus Ristolainen (BUF) naprosto zbytečně zahákoval ve středním pásmu u trestné lavice Matta Calverta, takže si jí prohlédne na dvě minuty hodně zblízka. Jde o třetí přeslovku Columbusu v průběhu první třetiny.

Na vyloučení: 4-1.
17:49
Hosté opět zlobí před Enrothem. Tentokrát jej zblízka vyzkoušel Dalton Prout, který navázal na předchozích deset neúspěšných střel svých spoluhráčů.
17:05
I když Tyler Myers prošel do útočného pásma jako nůž máslem a nakonec se i u pravého kruhu dostal k puku, nic se nestalo a Bobrovskij nemusel proti jeho tečované ráně zasahovat.
16:44
Buffalo má puk v klidu před svým gólmanem a soustředí se na co nejlepší rozehrání útoku.
15:51
Do protiútoku dva na jednoho jel Jack Skille a Jared Boll. První jmenovaný hledal svého spoluhráče na pravé straně před brankou Enrotha a Bollovi chybělo snad dvacet centimetrů k tečování puku.
15:12
Mark Letestu se po dobrém pasu Matta Calverta jal před Enrothem zakončit, ale pouze napodobil své spoluhráče a trefil gólmana Sabres.
14:39
Myers se krátce po návratu z trestné lavice dostal před Bobrovského, na kteérho zkoušel vyzrát střelou zápěstím, ale Rus opět svůj tým podržel. Bude se vhazovat po jeho levici.
14:31
Domácí jsou v polném počtu.
14:11
Scott Hartnell mohl poslat Columbus do vedení. Po výborné přihrávce se s ničím nepáral a na levém kruhu vypálil dělovku z první. Enroth vůbec netušil, kde má kotouč. Zaregistroval jej až poté, co se kus pryže odrazila od horní tyčky před jeho brankoviště.
13:52
V této přesilovce se zatím Columbusu příliš nedaří. Po Johansenově pokusu se domácí ujali puku a vyhodili, stejně tak jako v dalších dvou situacích.
13:00
Po tvrdé ráně Wisniewského se domácí osvobozují.
12:51
Erixonovi se ještě podařilo zachytit kotouč na útočné modré.
12:31
Zcela jasné vyloučení domácích. Nick Foligno dostal přihrávku do jízdy a ve středním pásmu se už už odpoutával od protihráčů, když jej podrazil Tyler Myers (BUF).

Na vyloučení: 3-1.
12:23
Atkinsonovu přihrávku nemohl zachytit Johansen ani kdyby chtěl. Zakázané uvolnění.
12:16
Puk je mimo kluziště, bude se vzahovat ve středním pásmu.
12:03
Po nahození Ristolainena se domácí vystavili do ofsajdu.
11:46
Mike Weber a Jared Boll jsou zpět na ledě. Uvidíme, zda jejich rozmíšky budou pokračovat.
11:44
Dvě vteřiny před návratem kohoutů Bolla s Weberem je zde další reklamní přestávka.
11:37
Alexander Wennberg nyní předvedl, že orientace v předbrankovém prostoru mu nedělá zcela žádný problém. Počkal si na odraz nahozeného puku, tvrdě vypálil a Enroth nyní podržel Sabres!
10:54
Hokej má grády, o tom tedy není sporu. Nyní se hraje opět před brankou Enrotha.
10:17
Což o to, Myers se ujal kousek za modrou nahozeného puku. Vystřelil a Brian Gionta nebyl dalek toho, aby tečoval za záda Bobrovského kotouč po Myersově pokusu.
09:46
Mike Weber (BUF) a Jared Boll (COL) dostávají vzájemně dvě minuty za napadení.

Na vyloučení: 2-1.
09:36
Neujala se ani střela Jareda Bolla, po které se v levém rohu za brankou Enrotha spustila menší rozmíška.
08:40
Stejně tak nyní, i když to chvíli vypadalo, že se Columbus usadí před Enrothem, který vyrazil Daňovu střelu zápěstím.
08:26
Krátce po buly se domácí osvobozují a posílají puk do středního pásma.
08:15
Buffalo v plném počtu.
07:54
Nick Foligno dorážel Johansenovu střelu u levé tyče Enrotha, tkerý se roztáhl na brankové čáře jak široký tak dlouhý a nedovolil Columbusu radost z prvního gólu v sezoně.
07:11
Tentokrát prosvištěl pokus Wisniewského těsně vedle pravé tyče Enrotha a z dorážky se neprosadil ani Ryan Johansen.
07:01
Dvě střely Jamese Wisniewského z pravé strany našly opět jen nohy bránících hráčů Buffala.
06:38
Hartnell vybojoval puk pro Erixona, který od modré trefil jen protihráče.
06:18
Arťom Anisimov vyhrál buly a Columbus je tak nastěhován před brankou Enrotha.
06:15
Hned po komerční přestávce se bude vylučovat, neboť Josh Gorges (BUF) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 1-0.
05:45
Obrovská mela před Bobrovským. Nejprve u jeho pravé tyče poslal Chris Stewart puk pouze do ruského gólmana, stejně jako Zemgus Girgenson po střele zápěstím, a poté zblízka minul branku Marcus Foligno.
05:16
James Wisniewski si sjel s pukem na vrchol pravého kruhu a vypálil tvrdou ránu, proti které Enroth znovu nemusel zasahovat, neboť šla pouze do hradby těl před obráncem hostí.
04:13
Buffalo zahrozilo z rychlého protiútoku a Andre Benoit se dostal před branku Bobrovského k puku. Zblízka po pasu Reinharta vystřelil pouze do připraveného gólmana Columbusu.
03:45
Pokus Chaputa od modré byl zblokován mimo tři tyče.
03:36
Také Columbus si připisuje první střelu, ale Skilleho ránu musel chytat Enroth, jinak by v této lize neměl co dělat.
03:03
Jack Johnsoun zavel puk do útočného pásma. Kotouč se dostal na pravý kruh k Savardovi, který jej posílal mezi kruhy, kde na kus černé gumy těsně nedosáhl volný Jack Skille.
02:07
Nechybělo moc, aby se Scott Hartnell dostal k prvnímu ohrožení Enrotha. Jeho střelu z pravého kruhu zneškodnil jeden z beků Buffala a Jhonas Enroth nemusel zasahovat.
01:40
Přd dotírajícím Folignem odpálila puk obrana Buffala.
00:54
Andrej Meszároš zachytil na útočné modré puk, který nahodil za branku, kde se u pravé tyče Bobrovského snažil neúspěšně prosadil Matt Moulson. Nicméně se jedná o první střelu na branku.
00:02
Mark Letestu vyhrál úvodní buly nad Tylerem Ennisem.
00:01

Buffalo Sabres: Enroth (Neuwirth) – Gorges, Myers, Benoit, Meszároš, Ristolainen, Weber – Moulson, Ennis, Stafford – Hodgson, Reinhart, Gionta – Foligno, Girgensons, Stewart – Deslauriers, McCormick, Mitchell.

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Johnson, Savard, Erixon, Wisniewski, Tjutin, Prout – Hartnell, Anisimov, Daňo – Foligno, Johansen, Atkinson – Calvert, Letestu, Wennberg – Skille, Chaput, Boll..
Do zahájení zápasu chybí něco málo kolem jedné hodiny.
Československá stopa v týmech:
Buffalo:
Michal Neuwirth, loni 15 zápasů, 2,69 pr. gólů, 93,15 úsp. zás.
Andrej Meszároš, loni 52 zápasů, 22 bodů (7+15).
Columbus:
Marko Daňo:, nováček v týmu, loni působil na farmě ve Springfieldu Falcons.
Na farmě v Gatineau Olympiques je levé křídlo Václav Karabáček.

Columbus:
V týmu Columbusu žádný český ani slovenský hokejista nepůsobí. Na farmě v Springfield Falcons čeká na šanci Lukáš Sedlák.
Poslední vzájemné zápasy:
Columbus – Buffalo 2:5 (26.1.2014).
Buffalo – Columbus 3:4 pr. (19.01.2014).
Buffalo – Columbus 1:4 (11.10.2013).
Buffalo – Columbus 3:0 (26.09.2013 – příprava).
Columbus – Buffalo 5:1 (26.11.2011).
Buffalo – Columbus 4:2 (28.10.2011).
Buffalo Sabres:
Bilance Šavlí v přípravných zápasech je o něco horší než jeho dnešního soupeře. Buffalo odehrálo v přípravných zápasech celkem šest zápasů s bilancí dvou výher a čtyř porážek (jedné po nájezdech). Doma si Buffalo připsalo dvě výhry a jednu porážku – naposled rozstřílelo Washinghton poměrem 6:1, ve třech venkovních zápasech byla jejich statistika přesně opačná. Tým kolem kapitána Briana Gionty a dalšího zkušeného hráče Matta Moulsona bude chtít jistě napravit nepovedenou loňskou sezonu a vstoupit do dlouhodobé části tou pravou nohou.

Přípravné zápasy před sezonou:
Washinghton – Buffalo 1:0.
Buffalo – Carolina 2:0 (Jhonas Enroth shot-out).
Buffalo – Toronto 4:6.
Torotno – Buffalo 3:2 sn.
Buffalo – Washinghton 6:1.
Carolina – Buffalo 5:1.
Columbus Blue Jackets:
Modrokabátníkům přípravné zápasy vyšly na výbornou. Ať už doma nebo venku, Blue Jackets si poměrně pravidelně připisovaly výhry. Dost možná může Columbus mrzet, že jejich pouť nezačíná doma, jelikož všechny čtyři domácí zápasy vyhrály. Ale ani na venkovním ledě se partě kolem Ryana Johansena, který před třemi dny konečně podepsal novou smlouvu, nevedlo špatně. Výhra s Blues, těsná prohra s Penguins a jasná výhra nad Predators, toť bilance Columbusu venku.

Výsledky přípravy:
Columbus – St. Louis 4:3.
Columbus – Pittsburgh 2:0 (Bobrovskij shot-out).
St. Louis – Columbus 4:5.
Pittsburgh – Columbus 2:1.
Nashville – Columbus 0:3 (McElhinney shot-out).
Columbus – Carolina 6:3.
Columbus – Nashville 3:2.
Dobrý den, ještě jednou vítejte u textového onlajnu nejprestižnější klubové hokejové soutěže světa – NHL je s úvodními zápasy opět tady a onlajny.com u toho samozřejmě nemohou chybět! Pro Buffalo Sabres, stejně jako pro Columbus Blue Jackets, bude dnešní mač v buffalském First Niagara Center vůbec prvním utkáním nové sezony. Nenechte si jej ujít!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.