San Jose Sharks: 12

Columbus Blue Jackets: 11
Československá stopa v utkání:
Tomáš HERTL (SJS) 0+0 1 střela, čas na ledě 15:22
Ne! San Jose prohrává další zápas, tentokrát na svém ledě s Columbusem 4:5 po neuvěřitelném průběhu! Sharks vedli po první třetině 2:0 a zdálo se, že mají vše ve svých rukou. Ve druhé třetině ale hosté třemi góly zvrátili dosavadní vývoj utkání ve svůj prospěch a nakonec díky lépe zvládnutému závěru, vybojovali cenné vítězství 5:4. Za Columbus stojí za vyzdvižení výkon Ryana Johansena, která dva góly dal a celkově působil na ledě velmi dobrým dojmem. Sharks dnes "hořeli" hlavně v obraně, kde kupili jednu chybu za druhou, ostatně pět obdržených gólů budiž toho důkazem.
Columbus právě vstřelil branku!
Tento gól hostů ale již platí! MARK LETESTU tečuje před Niemim střelu Hartnella od modré a Columbus jde do vedení, jedenadvacet vteřin před koncem, vítězství je blízko! Asistence: Scott Hartnell a David Savard.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
58:40
Potvrzeno, gól neplatí, radost hostů byla předčasná!
58:40
Porada rozhodčích u boxu časoměřičů.
58:40
Pozor, Ryan Johansen dává z pravé strany gól, ovšem hlavní sudí Watson okamžitě rozpažil, gól neplatí!
57:55
Puk ve středním pásmu, Johansen se ho snažil tečovat do třetiny Sharks, nepovedlo se.
57:17
Komerční přestávka.
56:52
Anisimov nahazuje puk do útočného pásma, blíží se závěr utkání a čím dál reálnějších obrysů dostává prodloužení.
56:15
Puk za brankou Columbusu, hosté rozehrávají.
55:15
54:56
Stále pokračuje přesilová hra Sharks, Joe Thornton si nabruslil na střed a vypálil na branku, trefuje ale pouze dobře postaveného Bobrovského.
54:19
Hra opět přerušena, bude se vhazovat ve středním pásmu. Sharks úspěšnější.
54:00
Sharks v útočném pásmu, střelu Tommy Wingelse, z pravé strany, Bobrovskij v klidu chytá.
53:15
Navíc se vylučuje, přesilová hra pro Sharks, Nick Foligno dostává dvouminutový trest za vysokou hůl.
53:15
Až Ryan Johansen se dostává ze třetiny, při přejezdu přes útočnou modrou je však pískán ofsajd.
53:05
Další souboj o puk v rohu třetiny Columbusu.
52:45
Sharks bojují v útočném pásmu, zatím ale bez úspěchu, hosté dostali puk ze třetiny.
51:40
A je opět vyrovnáno! NICK FOLIGNO se nejlépe zorientoval před brankou San Jose a jeho střela končí za Niemim, využitá přesilová hra! Asistence: Scott Hartnell a James Wisniewski.
51:04
Vylučuje se na straně San Jose, Burns oslabuje svůj tým, přesilová hra Columbusu.
50:35
Desjardins zasedl puk v útočném pásmu.
50:11
Zakázané uvolnění Columbusu, který ve třetí třetině ztratil jednobrankové vedení.
49:40
Nieto měl dobře našlápnuto na levém křídle, ale raději udělal otočku a počkal na střídající spoluhráče.
49:15
Zakázané uvolnění Blue Jackets.
48:57
Dnes tedy padají góly pouze do jedné branky, a to do té, kterou nyní střeží Bobrovskij.
48:23
San Jose právě vstřelilo branku!
LOGAN COUTURE skvěle napadal rozehrávku obránců Blue Jackets a poté, co vypíchl puk v mezikruží, pohotově také zakončuje a domácí vedou! Bez asistence.
47:49
Patrick Marleau vlétl do útočného pásma, ale je pískán ofsajd.
47:25
Puk míří za branku Blue Jackets, hrají ale hosté, kteří rozehrávají.
46:49
Další souboj Bobrovskij – Pavelski, tentokrát gólman Columbusu úspěšnější.
46:26
Puk končí mimo ledovou plochu, hra přerušena, následuje komerční přestávka.
44:52
To je hokej! Oba týmy nyní na ledě doslova excelují, Niemi musí řešit útočnou akci soupeře, Michael Chaput pálí z pravé strany, puk končí v lapačce, hra přerušena.
44:18
Hayes to zkouší z pravé strany, ale Bobrovskij jeho pokus vyráží, hra pokračuje, domácí zůstávají u puku.
43:32
Chaput v ofsajdu na útočné modré, vhazování ve středním pásmu.
43:21
A domácí vycítili šanci, nyní získávají většinu puků ve středním pásmu a vrhají se do útoku.
42:05
JOE PAVELSKI vyrovnává přesnou střelou z pravého kruhu pro vhazování, dobrou práci tam v rohu odvedl Joe Thornton, který vybojoval puk proti přesile bránících hráčů soupeře a ještě stihl přihrát. Asistence: Joe Thornton.
41:50
Jack Skille střílí z pravé strany, ale netrefuje branku.
41:27
Dopředu to v podání Sharks není tak úplně špatné, ale ta obrana, ta dnes opravdu "hoří".
41:00
Další nepochopitelná minela defenzivy Sharks, kdy obránci ztrácí puk v rohu a je z toho nebezpečná střela Letestu z mezikruží, Niemi chytá!
40:10
Vhazování po pravici Niemiho, Ryna Johansen úspěšnější Patricka Marleaua.
40:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začíná přibližně v 6:28 hodin.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 2. třetina:

San Jose Sharks: 9

Columbus Blue Jackets: 12
Československá stopa v utkání – po druhé třetině:
Tomáš HERTL (SJS) 0+0 1 střela, čas na ledě 11:24
A ve druhé třetině se již nestane, skončila část hry, která patřila hostům, resp. Ryanu Johansenovi, který podal opravdu fantastický výkon, jenž korunoval dvěma gólovými trefami. Sharks se musí do třetí části z této neuvěřitelně špatné třetiny vzpamatovat, chtějí-li pomýšlet na body z dnešního utkání.
40:00
39:41
Nieto s pukem ve středním pásmu, po levé straně nabrusluje do třetiny soupeře.
39:04
39:00
Poslední minuta první třetiny, za malý okamžik končí i oslabení Sharks.
38:51
Niemi musí zasahovat po střele Savarda od modré, zvládl to.
38:19
Columbus má sice v přesilové hře převahu, ale nyní se domácím daří dostávat puk ze třetiny.
37:30
Další pokus Johansena, ze levé strany, tentokrát však míří jeho pokus mimo branku.
36:58
Možná se mělo vylučovat, Hartnell atakoval Niemiho v brankovišti poté, co již měl puk pod kontrolou, ale sudí nevylučují.
36:58
Závar před Niemim, kdy Johansen opět z levého křídla nabruslil před branku, tentokrát však bekhendovou střelou na Niemiho nevyzrál.
36:37
Sharks se osvobozují a mohou prostřídat.
36:15
Columbus v útočném pásmu.
35:14
V podstatě až téměř do konce první třetiny se tak budou muset Sharks bránit pouze ve čtyřech.
35:04
Brent Burns se nyní provinil proti pravidlům – nebezpečná hra vysokou holí, je tam dokonce krev ve tváři Matta Calverta, to se rovná dvojnásobný trest!
34:46
Nemá však takovou podporu od svých spoluhráčů, kteří sice o puk bojují u mantinelu, ale to je asi tak všechno.
34:30
Hertl vrací puk do útočného pásma.
33:50
Druhá třetině doslova postavená na hlavu, domácí vedli 2:0 a díky třem inkasovaným brankám nyní prohrávají 2:3....
33:36
Domácí jsou nyní zralí doslova "na ručník", McGinn tam chybuje v rozehrávce, puk získává Forsberg, který pohotově přihrává RYANU JOHANSENOVI, jenž pohotově pálí z levého kruhu pro vhazování a prostřeluje Niemiho. Bez asistence.
33:00
32:44
Domácí znovu ztrácí útočné pásmo, tato přesilová hra Sharks je hodně nepovedená.
32:13
Gól v oslabení! MARK LETESTU dostává přesnou přihrávku od Anisimova, z pravé strany a parádním blafákem si pokládá a překonává Niemiho. Asistence: Arťom Anisimov a Fjodor Ťjutin.
31:00
Opět se vylučuje, Jack Skille (CBJ) dostává dvouminutový trest.
30:21
Vlasic na druhé straně zakončuje od modré, těžký zákrok, Bobrovskij vyráží.
29:50
Columbus je viditelně při chuti, nyní přehrává svého soupeře.
29:01
Atkinson si nabruslil za obranu Sharks, ale místo střely zvolil střelu z otočky, která je zblokována.
28:22
RYAN JOHANSEN se dokázal z levé strany natlačit před branku, kde zakončuje bekhendem a byť Niemi dokázal puk ramenem přizvednout, nestačilo to na to, aby puk skončil nad brankou, naopak, ten končí pod horní tyčí! Asistence: Scott Hartnell a Nick Foligno.
27:53
Vhazování ve třetině Sharks, domácí úspěšnější.
27:14
Tomáš Hertl si řekl o přihrávku, dostal ji a z mezikruží pálí, ovšem trefuje pouze nastavenou lapačku gólmana Blue Jackets.
26:09
25:36
Střelu Savarda dokázal Niemi vytěsnit mimo branku, domácí se posléze osvobozují vyhozením puku ze třetiny.
24:59
Desjardins také vyhazuje puk ze třetiny, následně je hra přerušena.
24:35
Domácí odpalují puk ze třetiny a mohou prostřídat.
24:08
Dlouho hráli hosté v šesti, při signalizovaném vyloučení, až nyní je hra přerušena, za držení odchází na trestnou lavici domácí Jason Demers.
23:35
A sudí signalizují další trest, tentokrát pro někoho z domácího týmu.
23:25
22:55
Anisimov se dostal do úniku, byl v dobré pozici, ale střelou z levé strany na Niemiho nevyzrál.
22:20
Burns se z první opřel do střely, na levé straně, Bobrovskij vyráží a hosté dostávají puk ze třetiny.
21:56
Sharks v útočném pásmu.
21:23
Brent Burns držen Jamesem Wisniewskim, přesilová hra Sharks.
21:11
Sharks si zahrají přesilovou hru, nyní hrají, při signalizovaném vyloučení, v šesti.
20:40
Couture střílí z levé strany, Bobrovskij vyráží.
20:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začíná přibližně v 5:35 hodin.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 1. třetina:

San Jose Sharks: 16

Columbus Blue Jackets: 5
Československá stopa v utkání – po první třetině:
Tomáš HERTL (SJS) 0+0 0 střel, čas na ledě 5:30
První třetina je za námi, díky dvěma gólům v 6. a 15. minutě jsou zatím spokojenější domácí hokejisté. Columbus toho v první třetině tolik nepředvedl, viděli jsme několik individuálních akcí v podání hostů, ale to bylo asi tak všechno, Sharks byli jasně lepší.
20:00
19:26
Cody Goloubef pálí do modré, z pravé strany, Niemi chytá a přerušuje hru.
19:20
Foligno zachytil puk ve své třetině a hosté mohou zaútočit.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:51
18:36
Brent Burns pálí z pravé strany, Bobrovskij vyráží.
18:15
Na ledě vidíme i Tomáš Hertla, ovšem Demers zlomil hokejku na modré a domácí ztrácejí pásmo.
17:46
Ještě něco málo přes minutu zbývá z přesilové hry Sharks, puk opouští třetinu Columbusu.
17:32
Z levé strany pálí Couture z voleje, ale Bobrovskij skvěle vyráží.
17:10
Puk za brankou Columbusu, hosté se nedokázali vymanit z vlastní třetiny.
16:51
Jred Boll zahákoval Tomáš Hertla, další faul na českého forvarda, další trest pro Columbus!
16:18
Pro Marleaua byla přihrávka na gól Pavelskiho jubilejní 500.!
15:41
Po střele Wingelse se Pavelski dostává k dorážce, ale nedokázal puk dopravit do branky.
15:28
15:15
Domácí mají zatím dost štěstí v koncovce, tolik šancí si rozhodně nevypracovali, ale jsou zatím hodně efektivní.
14:44
Nyní se již JOE PAVELSKI prosazuje, Couture vypálil od modré na branku, před níž právě Pavelski přesně tečuje a na změnu dráhy puku již Bobrovskij nedokázal zareagovat. Domácí využívají přesilovou hru. Asistence: Logan Couture a Patrick Marleau.
14:15
Pavelski pálí od modré, ale Bobrovskij vyráží, puk opouští třetinu Blue Jackets.
13:48
Sharks od úvodních vteřin v útočném pásmu.
13:37
Dlouho se v plném počtu nehrálo, Tomáš Hertl byl atakován vysokou hokejkou Mattem Calvertem a domácí si zahrají přesilovou hru.
12:44
12:08
Marleau zachytil pas a odehrál ze své třetiny, hosté zatím při své přesilové hře neohrozili branku Sharks.
11:39
A zahrozili domácí, Couture se snažil před Bobrovskim tečovat střelu Demerse.
11:05
Johnson nyní nezpracoval snadnou přihrávku a puk "utíká" do střední třetiny.
10:44
Vylučuje se, Eriah Hayes dostává trest za držení Letestu, hosté si zahrají přesilovou hru.
09:38
A také Nieto musel nyní předvést výborný zákrok po střele z pravé strany, kdy ramenem dokázal puk vytěsnit nad branku!
09:20
Burns zkoušel od modré pozornost Bobrovského, ten opět vyráží.
08:51
Couture dostává puk ze třetiny Sharks.
07:59
Střelu Demerse od modré Bobrovskij vyráží, Sheppard se k dorážce nedostal.
07:34
Hartnell nyní nepustil do zakončení Joe Thorntona, dobrá obranná práce.
06:14
Ofsajd Columbusu na útočné modré, hra přerušena, následuje první dnešní komerční přestávka.
05:35
Pro Burishe je to první gól v této sezóně, který by navíc domácím mohl pomoci v úvodu zápasu, kdy hosté hráli velmi dobře.
05:11
ADAM BURISH na levém křídle nic nevymýšlel, po přejetí útočné modré čáry napálil puk směrem na branku a úžasnou střelou vymetl "pavučiny" v brance Columbusu, Bobrovskému šel puk zřejmě nad ramenem, to nešlo chytit. Asistence: Jason Demers.
04:26
Letestu bojuje o puk za brankou Sharks, není úspěšný, hrají domácí.
03:58
Domác zahrozili, ale Bobrovskij si branku uchránil.
03:29
Vhazování po pravici Niemiho, sudí tam dlouho "řadí" hráče.
03:16
Hraje se tedy v pěti na obou stranách, hosté v útočném pásmu.
02:47
Bitka, domácí Andrew Desjardins a hostující Jared Bolll dostávají pětiminutové tresty, ač domácí borec dával najevo, že se příliš prát nechce. Rukavice ale šly dolů, není co řešit.
02:11
Puk ve třetině San Jose, oba týmy střídají.
00:58
Domácí rozehrávají zpoza branky, na ledě třetí řada s Tomášem Hertlem.
00:01
Oba týmy prochází útrobami SAP Center směrem k ledové ploše.

San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Vlasic, Braun, Irwin, Burns, Demers, Hannan – Marleau, Couture, Wingels – Nieto, J. Thornton, Pavelski – Hertl, Sheppard, Desjardins – Scott, Burish, Hayes

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Forsberg) – J. Johnson, Savard, Erixon, Wisniewski, Ťjutin, Prout – Hartnell, Johansen, Foligno – Letestu, Anisimov, Skille – Calvert, Wennberg, Atkinson – Cracknell, Chaput, Boll.
Vítejte u onlajn přenosu utkání základní části NHL, v němž San Jose Sharks přivítá na svém ledě Columbus Blue Jackets.
                 SAN JOSE SHARKS
________________________________________

Ani Žraloci ze San Jose zatím nemohou být se svými výsledky spokojeni. Po výhře 4:2 na ledě nevyzpytatelných New Jersey Devils následovala těžká porážka "sousedů" v Madison Square Garden, kde domácí Rangers zvítězili 4:0. Následoval přesun do Bostonu, kde také nepřišlo "probuzení" Žraloků, po prohře 3:5 kleslo San Jose třetí místo v Pacifické divizi a na páté místo v Západní konferenci!
              COLUMBUS BLUE JACKETS

Blue Jackets mají za sebou třízápasovou sérii na domácím ledě, z níž vytěžili dva výhry nad New Yorkem Rangers a Calgary. Zápas s Dallesem nezvládli a prohráli 2:4, stejně jako nezvládli i své poslední ligové utkání v Ottawě (2:3), kde se hrálo v noci na 19. října, tedy ještě předtím, než došlo k nepříjemnému incidentu, kvůli němuž byl včerejší duel Senátorů odložen. Columbus se tak po nevýrazných výsledcích potácí až na dvanáctém místě, byť zatím stále s minimální ztrátou na postupovou osmičku.