Martin Marinčin (EDM) 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:50
Andrej Sekera (CAR) 0+1, 0 střel, čas na ledě 21:31
Jiří Tlustý (CAR) 0+1, 3 střely, čas na ledě 16:27
Vteřinu před koncem se ještě bude vhazovat před Scrivensem.
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:33
Edmonton právě vstřelil branku!
Dokonáno jest. Do prázdné brány přidává šestý gól MATT HENDRICKS. Bez asistence.
58:00
Hosté hrají v šesti.
57:30
Morálka hostů už upadá a zdá se, že o osudu dnešního utkání je rozhodnuto.
55:50
Domácí začínají rozuzlovat toto utkání. Po skrumáži před Chudobinem se prosazuje RYAN NUGENT-HOPKINS. Asistence: Justin Schultz, Jordan Eberle.
55:14
Chudobin kryje nahození od modré čáry a přerušuje hru.
54:37
Sjomin mohl opět srovnat, ale v cestě mu stál výtečný Scrivens.
52:57
Domácí jdou opět do vedení. Perron našel od mantinelu zcela volného LEONA DRAISAILTA, který na dvakrát svým prvním gólem v NHL překonává Chudobina. Asistence: David Perron, Jeff Petry.
51:45
Carolina vyhazuje pouze na zakázané uvolnění.
51:06
Jiří Tlustý dostal přihrávku do jízdy, avšak jeden na jednoho nedokázal vyzrát na obránce domácích.
50:10
Chudobin rozehrál pouze na hůl Joensuua, který netrefil odkrytou bránu!
49:57
První útok Olejářů si dokáže při každém střídání vytvořit dobrou pozici, Chudobin je však dokáže vychytat.
48:48
Perronova dělovka zaduněla o mantinel za Chudobinem.
47:50
Carolina právě vstřelila branku!
Dobré napadání McClementa za bránou domácích je odměněno srovnávacím gólem. Poté co McClement nahrál na modru, JAY HARRISON lehkým nahozením překonal Scrivense. Asistence: Jay McClement.
47:20
Chybělo pár centimetrů a bylo opět srovnáno! Skinner nahodil kotouč, ten po sérii odrazů pomaličku putoval do brány, odkud puk odpálil jeden z obránců.
46:12
Hráči Edmontonu se provinili postavením mimo hru.
45:23
Hosté jsou zaskočeni a příliš se jim nedaří dostat z obranného pásma.
44:26
Hrubou chybu Bellemora dokázal opět potrestat JORDAN EBERLE, který nekompromisní střelou nedal Chudobinovi šanci. Bez asistence.
44:02
Kromě Jakupovovi šance se Olejářům přesilovka příliš nedaří.
43:08
Nail Jakupov v dobré pozici minul odkrytou bránu!
42:57
Za držení je vyloučen Lindholm, domácím se nabízí příležitost jít do vedení.
42:12
Oba týmy hrají opatrně. Ani jeden z nich nechce udělat chybu, která by je mohla stát celý zápas.
41:23
Hosté se proviňují zakázaným uvolněním.
40:44
Carolina napadá rozehrávku soupeře, zatím se jí však nedaří ukořistit kotouč.
40:01
Druhá třetina skončila tak jak začala, nerozhodně. Viděli jsme dva góly na každé straně, a tak ještě uvidíme zajímavou a napínavou třetí třetinu.
Další třetina začne přibližně v 5:27.
40:00
39:23
Petry ještě zkouší rozjet akci z obranné třetiny, ale chybuje a kotouč musí přikrýt Scrivens.
38:49
Vhazuje se ve středním pásmu po vyhození kotouče z hřiště.
37:58
S góly se nám v druhé polovině druhé třetiny roztrhl pytel! JEFF SKINNER dokázal tísněn obráncem vystřelit a jeho střela zapadla do levého rohu Scrivensovi brány. Asistence: Jay Harrison, Andrej Sekera.
36:46
Hosté si vyrovnání dlouho neužili. Chudobin neudržel lehké nahození a JESSE JOENSU jednoduše dorazil kotouč do odkryté brány: Asistence: Nikita Nikitin, Boyd Gordon.
35:53
Odpovědět se snaží Jakupov, ale ke střele ho hosté nepouští.
35:08
Průnik Jiřího Tlustého končí gólem, poté co vznikla strkanice před bránou prostřelil RILEY NASH vše, co mu stálo v cestě: Asistence: Justin Faulk, Jiří Tlustý.
34:16
Olejáři uzamkli Hurikány v obranném pásmu a kombinují, zatím však bez úspěchu.
33:08
Terry pálí po přechodu přes modrou čáru, Scrivens opět v pohodě zastavuje.
32:12
Hráči Caroliny zatím marně dobývají domácí svatyni.
31:18
První útok Olejářů se opět žene do útoku, avšak hostující obrana už je pozorná.
29:42
Velkou hrubku Harrisona v obranném pásmu dokázala využít dvojice Taylor Hall a JORDAN EBERLE, kteří v přečíslení dvou na jednoho nezaváhali. Asistence: Taylor Hall.
29:08
Rask nepřešel přes Petryho a ztrácí kotouč.
27:58
Nahození od modré čáry je sraženo do ochranné sítě, vhazuje se před Chudobinem.
27:43
Malonovo vyhození končí až na zakázaném uvolnění.
26:36
Eberle s Hallem se dostali do přečíslení dvou na jednoho, ale jejich akce skončila v lapačce výtečného Chudobina.
25:50
Na druhé straně prošel Tlustý přes Marinčina a trefil tyč!
25:01
Purcell málem překvapil Chudobina z ostrého úhlu, ten dokázal odolat.
24:21
Schultz se vrací zpět na ledovou plochu.
23:43
Sjomin vyzkoušel pozornost Scrivense od modré čáry, ten dokázal vyrazit jeho střelu.
22:58
Hurikánům se ovšem zatím příliš přesilovka nedaří.
22:21
První přesilovou hru ve druhé třetině si zahrají hosté. Za držení je vyloučen Justin Schultz.
21:20
Sekerovo nahození končí v náručí Scrivense.
20:23
Edmonton vyhazuje pouze na zakázané uvolnění.
20:01
Omlouváme se za technické potíže, přenos nyní bude pokračovat.
20:00
16:07
Druhá přesilovka pro domácí. Harrison jde na dvě minuty na trestnou lavici za nedovolené bránění.
07:53
Bret Bellemore je prvním vyloučeným dnešního zápasu. Na dvě minuty si jde odpočinout za držení.
00:01
Přeji krásné brzké ráno. NHL má na programu další zápasy a my se zde zaměříme na duel Edmonton Oilers – Carolina Hurricanes. Úvodní vhazování je naplánováno na 3:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:30.