Jakub Voráček (PHI) 0+2, 3 střely, čas na ledě 18:51
Jakub Kindl (DET) 0+0, 4 střely, čas na ledě 13:50
Andrej Nestrašil (DET) 0+1, 1 střela, čas na ledě 10:03
Tomáš Tatar (DET) 0+0, 3 střely, čas na ledě 15:21
Tomáš Jurčo (DET) 0+1 3 střely, čas na ledě 10:44.
Tři hvězdy utkání:
1. Jakub Voráček (PHI) 0+2
2. Pavel Dacjuk (DET) 1+0
3. Nicklas Grossmann (PHI) 1+0.
Zajímavé utkání, ve kterém každý tým chvilku tahal pilku, skončilo vítězstvím Philadelphie, jež v první polovině zápasu především bránila, avšak poté se pomalu rozjela a nakonec se může radovat ze zisku dvou bodů. Detroit nepředvedl vůbec špatný výkon, byl střelecky aktivnější, ale proti jeho střelcům stál bezchybný brankář Ray Emery.
60:00
59:51
Letci jsou v útočné třetině a soupeři z Detroitu už moc dobře ví, že si dnes žádné body neodvezou.
59:30
Philadelphia právě vstřelila branku!
S největší pravděpodobností je rozhodnuto! Odražený puk u červečé čáry sebral MICHAEL RAFFL, který mířil přesně do odkryté branky a zdvojnásobil domácí vedení. Asistence: Michael Del Zotto, Claude Giroux.
59:07
Vedle branky s pukem operoval Tatar, který ale neměl kudy procpat puk za záda Emeryho.
58:44
Umberger se zmocnil kotouče, na střelu do prázdné branky to ale nestačilo.
58:31
Jonas Gustavsson je na střídačce a Detroit to zkouší v šesti!
58:31
Hodně zbytečné zakázané uvolnění Philadelphie, která musí čelit buly po levici Raye Emeryho.
58:12
Jen tak tak, že nedorozumění v hostující obraně neskončilo brankou Couturiera.
57:50
Simmonds na chvíli pozdržel rozehrávku Detroitu, který se nemůže dostat do útočného pásma.
57:27
Giroux bekhendem nahodil a raději se vrátil do obrany.
57:16
Puk vylétl ze hřiště, což domácímu týmu přišlo vhod. Následuje reklamní přestávka a samotný závěr třetí třetiny.
56:55
Rudá křídla jsou stále u puku, švih Henrika Zetterberga byl ale zneškodněn.
56:33
Zetterberg vlétl před branku Philadelphie, Emery ale opět připraven.
56:09
Helm objel Emeryho branku, jenomže k zakončení se už nedostal. Flyers dobře brání svůj hubený náskok.
55:44
Voráček už toho měl plné zuby, přesto ještě odpálil puk z obranné třetiny.
55:37
Čas hostům utíká hodně rychle, což platí i po zablokované střele Jakuba Kindla a Tomáše Jurča.
54:39
Luke Schenn zablokoval Nyquistovu pobídku před branku, Emery tak mohl zůstat v klidu.
54:22
Giroux neměl nárok přihrávku z vlastní půlky zpracovat, hra se kvůli icingu přestěhuje zpátky před Raye Emeryho.
53:58
Hostující kouč zamíchal sestavou, ani to ale na vyrovnání zatím nestačí.
53:31
Šest a půl minuty před koncem třetí třetiny byl odpískán ofsajd Detroitu Red Wings.
53:12
Puk se dotkl hráče na střídačce, hra tak musela být přerušena a následuje buly ve středu hřiště.
53:04
Český obránce Jakub Kindl je stejně jako Voráček na druhé straně při střelecké chuti. Emery mu však gólovou radost nedovolil.
52:56
Zetterberg neměl dostatečnou podporu, po malé chvíli však přihrál na Kindla, jehož skvělý Emery vychytal.
52:22
Giroux vykouzlil přihrávku na osu hřiště a Voráčkovi chybělo jen pár centimetrů, aby se ocitl sám před brankou.
51:58
Giroux vystřelil přímo z vhazování, Jonas Gustavsson v brance Detroitu se ale nachytat nenechal.
51:56
Dlouhá přihrávka na modrou čáru byla nepřesná a Detroit tak nemůže kvůli zakázanému uvolnění střídat.
51:39
Helm měl po přihrávce zpoza branky dost času vystřelit, Emery se proti jeho ráně ale zaskvěl.
51:32
Pavel Dacjuk si navedl puk na střelu, kteoru trefil předním stojícího Del Zotta.
51:20
Rudá křídla můžou střádat plány na vyrovnání při komerční přestávce, která může mírně otupit nápor Flyers.
51:05
Kronwall se může vrátit na střídačku, Flyers totiž nabídnutou přesilovku využili. Voráček dal mezi kruhy nabídku na teč, kterou BRAYDEN SCHENN přeměnil ve vedoucí branku. Asistence: Jakub Voráček, Mark Streit.
50:31
Hosté na chvíli vyhodili, ale Philadelphia rychle vrátila hru před Gustavssona.
50:16
Už asi popáté v utkání pálil ze stejné pozice Voráček, nyní proti němu zakročil Gustavssonův beton.
49:59
Domácí mají k dispozici pátou přesilovou hru, Kronwall v rohu kluziště držel za ruku Girouxe, za což jde Detroit do čtyř.
49:42
Flyers v útočném pásmu.
49:23
Couturier dostal přihrávku od Matta Reada a neúspěšně vystřelil z levého kruhu.
48:57
Detroit v posledních okamžicích pouze vyhazuje puky z obranného pásma.
48:30
Dnešní utkání sleduje 19 867 diváků.
48:09
Gustavsson u své branky zaškobrtl a spadl na led. Naštěstí pro něj se k puku žádný hráč soupeře nedostal.
47:47
Del Zotto čeká za svou brankou na dostřídání obou týmů.
47:27
Helm z pravého mantinelu vracel kotouč na Ericssona, tomu však střela vůbec nesedla.
47:09
Utkání nabralo vysoké tempo, což potvrdila také akce Detroitu a zakončení Zetterberga. Emery puk ukořistil a následuje komerční pauza.
46:43
Detroit právě vstřelil branku!
A Red Wings se to skutečně podařilo! Flyers se nepovedlo vyhodit, u modré čáry ukořistil kotouč Helm, který fantasticky našel za obránci stojícího PAVLA DACJUKA, jenž si v tváří tvář Emerymu věděl rady a bekhendem zakončil. Asistence: Darren Helm.
46:31
Red Wings se snaží okamžitě odpovědět a tlačí se do útoku.
46:01
Letci se poprvé v zápase dostávají do vedení! Del Zotto přihrál z červené čáry na Voráčka. Ten okamžitě přihrál mezi kruhy, kam si najel MICHAEL RAFFL a střelou pod horní tyč rozjásal diváky ve Wells Fargo Center. Asistence: Jakub Voráček, Michael Dell Zotto.
45:45
Flyers u kotouče před vlastní brankou, na ledě elitní formace domácích.
45:21
45:14
Bellemare udržel puk proti čtyřem hráčům Detroitu a vysloužil si hlasitý aplaus diváků.
44:46
Tatar místo střely zvolil přihrávku na DeKeysera, ten to zkoušel švihem nepřesně.
44:20
Nyquist chtěl vrátit puk na modrou, kde stál DeKayser, jenže přihrávka byla sražená mimo útočné pásmo.
43:47
43:32
Kindl výborně odtlačil Raffla, který tak nemohl zakončit a nakonec o kotouč přišel.
43:21
Přesilovka Philadelphie je předčasně u konce, R.J. Umberger u mantinelu podrazil DeKeysera a už poslušně usedl na trestnou lavici.
42:40
Hosté vyhráli buly a DeKeyser odpálil kotouč přes všechny čáry k Emerymu.
42:35
Střela Clauda Girouxe byla tečovaná a Gustavssona tak neohrozila. Vhazovat se bude po pravici gólmana Rudých křídel.
42:25
Streotivo střelu brankář pouze vyrazli před sebe, Brandon Schenn ale z dorážky neuspěl.
42:06
Gustavsson neměl Voráčkovu střelu šanci vidět, kladenský rodák ale mířil nepřesně.
41:47
Joakim Andersson si při buly počínal nedovoleně a je vyloučený na dvě minuty.
41:45
Kindl posunul puk na Tomáše Tatara, ten mezi kruhy vystřelil švihem, ale Emery na kotouč dobře viděl a zasáhl.
41:04
Nahození DeKeysera si dojel Dacjuk, který ale zblízka nedokázal zasunout puk za Emeryho.
40:39
Voráček nabil Girouxovi, jehož tvrdá střela skončila na výstroji dobře postaveného Gustavssona.
40:15
Třetí třetinu začínají s pukem na hokejkách obránci Philadelphie.

Vyhrané vhazování: 19 – 16.
Začátek druhé dvacetiminutovky moc hokejové krásy nenabídl. Po několika minutách se ovšem do několika dobrých šancí dostaly Rudé Křídla, které se marně snažily poslat kotouč za výborně chytajícího Emeryho. V posledních pěti minutách hru naopak kontrolovala Philadelphia, která se díky Grossmannovi také dočkala vytouženého srovnání na 1:1.
40:00
39:55
Poslední útok pro hosty se prakticky nekonal, obránce Red Wings pouze nahodil a druhá třetina je u konce.
39:16
Hra ve čtyřech zatím více vyhovuje Detroitu, Zetterberg se snaží něco vymyslet ve spolupráci s Nyquistem.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:54
Domácí publikum je rázem spokojeno a tlačí své borce k další vstřelené brance. Ta možná padne ve hře 4 na 4, na trestné lavici jsou Brayden Schenn a Andrej Nestrašil.
38:21
Flyers vytěžili z velkého tlaku branku a před koncem druhé části máme opět srovnáno. NICKLAS GROSSMANN dostal bravurní přihrávku z rohu hřiště od VandeVeldeho a nikým nehlídaný z první překonal pozdě se přesunujícího Gustavssona. Asistence: Chris VandeVelde, Michael Raffl.
37:44
Henrik Zetterberg udržel puk na své holi a poté dokonce bekhendem vystřelil na pozorného Emeryho.
37:13
36:49
Streit poslal Couturierovi příliš prudkou přihrávku, Flyers se museli vrátit do obranné třetiny.
36:15
Red Wings se částečně ubránili a prchají střídat.
35:59
Aktivní Voráček nejprve hledal na zadní tyči Simmonse, ten ještě nevystřelil, ale kotouč se vrátil k českému útočníkovi, který střílel do plastronu Gustavssona.
35:45
Streit od modré čáry přihrál Voráčkovi, tomu střela moc nesedla.
35:22
Glendening buly v obranném pásmu prohrál, i tak jeho spoluhráči vyhodili.
35:13
Philadelphia se v závěrečné pětiminutovce druhé třetiny zahrají přesilovou hru. Zakončujícího Voráčka zahákoval Jonathan Ericsson.
35:07
Gostisbehere sice nemířil přesně, ale Voráček se po objetí branky dostal k dorážce. Beton Gustavssona ale nepropálil.
34:37
Luke Schenn zachytil nahození Abdelkadera, následná přihrávka na Girouxe ale neprošla.
34:13
Nyquistovi utekl puk mimo dosah, hráči Flyers jej ale opět odevzdali Detroitu.
33:28
Velkou radost měli domácí diváci ze střely Gostisbeherea, jenž dnes hraje svůj první zápas v NHL. Z gólu se každopádně radovat ještě nemůže.
33:13
Zakázané uvolnění Rudých křídel z Detroitu.
32:45
Giroux zachyboval v rozehrávce, jenže ani Detroitu se nepodařilo vymyslet nic kloudného.
32:10
Dělovka Tomáše Tatara Raye Emeryho neohrozila, puk letěl hodně mimo.
32:03
31:50
Bellemare nekompromisně napálil puk do bezpečí, přesilová hra pomalu končí.
31:26
DeKeyser nahodil puk za klec Emeryho, tam v souboji o puk byli úspěšnější bránící hráči.
30:59
A znovu musí Red Wings zakládat útok až zpoza vlastní svatyně.
30:33
Flyers vyhodili puk před Gustavssona, který je téměř bez práce.
30:15
Dacjuk byl u mantinelu povalen na led, další vyloučení ale nepřichází.
30:03
Před komerční přestávkou usedá na trestnou lavici Claude Giroux, hlavní arbitr viděl jeho sekání Zetterberga.
29:59
Dobrá práce Jakuba Voráčka, ten nabral na pravé straně velkou rychlost, avšak následná přízemní střela branku netrefila.
29:35
Krátce po buly nebezpečně pálil švýcarský obránce Mark Streit, branku ovšem přestřelil.
29:30
Domácí hráči mají velký problém se samotným přechodem přes červenou čáru, nyní jim ale pomohl soupeř, který vyhodil na icing.
29:03
Emery schoval v lapačce střelu Tomáše Jurča a z tribun se náhle ozvalo hlasité bučení. Philadelphia nehraje ve druhé části vůbec dobře.
28:47
Jakub Kindl střílel z pravého konce modré čáry nepřesně.
28:24
Drew Miller centroval před Emeryho, který vyrazil puk na svého spoluhráče.
28:01
Letci se osvobodili vyhozením přes všechny čáry, zakázané uvolnění to však nebude.
27:42
Další práce pro Emeryho, ten si na nedostatek práce stěžovat nemůže. To moc dobře vidí také trenér Letců Berube, který si vyžádal oddechový čas.
27:14
Ray Emery vůbec netušil kde má kotouč, ten se zjevil u Dacjuka, který byl úplně nehlídaný, přesto síť za zády brankáře nerozvlnil.
26:58
Philadelphia se opět dostala pod velký tlak, Kindl s Abdelkaderem ale neuspěli.
26:26
Nepřesně to zkoušel také Gustav Nyquist, díky Zetterbergovi hosté ale zůstavájí v pásmu.
26:17
Obě mužstva si můžou na chvíli odfrknout, následuje totiž reklamní brejk.
26:17
Dobré střídání třetího útoku Red Wings, mladíci ve službách Detroitu hned několikrát ohrozili Emeryho, který si však poradil i s ranou Quinceyho.
25:55
Po přihrávce Nestrašila objel branku Emeryho Jurčo, mezeru mezi betonem a tyčkou ale nenašel.
25:15
Simmonds výborně zpracoval těžkou přihrávku, jeho pas z pravé strany ale našel jen hokejku obránce.
24:40
Podobně to zkoušel také Helm, jehož pokus letěl několik metrů mimo.
24:09
Detroit zahrozil po levé straně, ze které do výstroje Emeryho střílel Pavel Dacjuk.
23:49
Na ledě je to jeden velký chaos, i proto se hraje především okolo středního pásma.
23:10
Hraje se nahoru dolů, střel je ovšem pomálu.
22:15
Jen co sudí odpískali ofsajd Red Wings, tak na ledě vznikla menší rozmíška, vylučovat se ale nebude.
21:46
Domácí vstoupili do druhé části zápasu aktivněji, zadáci Detroitu se mají co ohánět.
21:19
První útok Flyers se ještě jednou dostal do útočného pásma, Voráček ale nevystřelil.
20:46
Giroux je ve střelbě hodně aktivní, jeho další ráně ale chyběla přesnost.
20:36
Ericsson vyzkoušel Emeryho pozornost, který schoval puk do své lapačky.
20:05
Druhá třetina už je v plném proudu, na prvním buly byl úspěšnější Pavel Dacjuk.

Vyhrané vhazování: 10 – 9.
Úvodní dvacetiminutovka divákům nabídla zajímavý hokej, mírně více ze hry měla Rudá křídla, která se také v šestnácté minutě ujala vedení, když se po Nestrašilově premiérové přihrávce prosadil Riley Sheahan. Své šance si vytvořili i Flyers, ale Gustavsson svůj tým ve všech případech podržel.
20:00
19:58
Simmonds ze zadního mantinelu ještě hledal svého kapitána Girouxe, ten byl ale pokrytý a nemohl vypálit.
19:17
Giroux se v rychlém protiútoku parádně dostal až do střelecké pozice, těžké zakončení vyrovnání ale nepřineslo, Gustavsson mu puk vypíchl.
19:14
Od jedné z hokejek se kotouč vydal na střídačku Philadelphie, následuje buly po pravici Emeryho.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:35
Letci pouze nahazují od červené čáry, což jim kýžené ovoce nepřináší. Red Wings tak jsou znovu u puku.
17:59
Dobré střídání Red Wings završil střelou z mezikruží Miller, Emery tentokrát pozorný.
17:37
Na druhé straně to zkoušel z dálky Ericsson, který mířil hodně vedle branky.
17:17
Simmonds střílel z pravého kruhu, brankáře Gustavssona ale nepřekonal.
16:45
Flyers jsou v posledních minutách v útoku neškodní a z tribun se začíná ozývat bučení.
16:14
Kindl v první třetině dostává na ledě hodně prostoru, nyní musí bojovat o puk u dlouhého mantinelu.
15:48
Detroit se opět tlačil do útoku, který byl přerušen kvůli vyhození puku do hlediště.
15:33
Na první branku jsme čekali do šestnácté minuty, kdy se prosazuje tým hostů! Jurčo vyvezl puk do útočného pásma, Nestrašil poté posunul kotouč před brankoviště, kde se pohotovým zakončením prosadil RILEY SHEAHAN. Asistence: Andrej Nestrašil, Tomáš Jurčo.
15:13
Kronwall drží puk na vlastní polovině a vyčkává s rozehrávkou.
14:57
Tvrdá Helmova rána z pravé strany donutila Emeryho zasáhnout a podržet kotouč ve výstroji.
14:44
Rozháraná pasáž hry pokračuje, ani jeden z týmů se nemůže dostat na delší dobu do útočné třetiny.
14:08
Rychlá akce Detroitu byla zakončená tvrdou střelou z levé strany v podání Abdelkadera, lapačka Emeryho ale byla na místě.
13:20
Zpoza pravého kruhu švihem střílel Kindl, až k brankáři však kotouč neprošel a domácí vyhodili.
13:10
12:51
Střela Glendeninga neměla potřebnou razanci, Emery přesto přerušil hru a dovolil svým kolegům střídat.
12:42
A opět se kotouč nachází až u branky Emeryho, který dnes už podruhé trochu zaváhal, naštěstí pro něj toho Detroit nevyužil.
12:11
Detroitu se podařilo vyhodit přes všechny čáry, další akci domácích musí založit Mark Streit.
11:55
Kotouč se ocitl mimo hrací plochu, sudí museli písknout do píšťalky a přerušit hru.
11:29
Voráčkova střela od modré byla tečovaná, Gustavsson si přesto poradil a vyrazil puk.
11:18
Po skončení reklamní přestávky příklepem pálil Claude Giroux, jenž ohrozil pouze mantinel za brankou Gustavssona.
11:10
Kyle Quincey se u mantinelu provinil držením vůči Simmondsovi a je tak dalším hráčem, který dostává dvouminutový trest.
10:14
První střelu v podání Philadelphie předvedl kapitán Giroux, brankář soupeře si celou situaci pohlídal.
09:47
09:36
Z velké dálky své štěstí zkoušel R.J. Umberger, leč nemířil mezi tři tyče.
09:13
Detroit je stále před Emerym, chybí tomu ale střelba.
08:29
Red Wings rozjeli kolotoč přihrávek v útočné třetině, jenže ta od Dacjuka byla příliš prudká a hosté se dostali do středního pásma.
07:59
Na útočný výlet se ve vlastním oslabení vydal Couturier, na žádné ohrožení branky Detroitu ale nedošlo.
07:47
Matt Read krátce po buly zasáhl vysokou holí do obličeje Helma, což sudím neuniklo a Flyers budou muset čelit početní nevýhodě.
07:43
Hra je přerušena pro ofsajd domácího týmu, následuje krátká komerční přestávka.
07:35
07:18
Andersson se svým kolegou pošetřil další cenné vteřiny z oslabení, které se pomalu chýlí ke konci.
06:40
Tvrdou střelu od modré čáry vyslal Streit, jehož pokus obětavě zablokoval Abdelkader.
06:20
Elitní formace Flyers se zatím ke střele nedostala, hosté opět dostali puk do bezpečné zóny.
05:52
Hosté začali oslabení výborně, jeden z bránících borců vyvezl kotouč až před Emeryho.
05:35
Philadelphia si zahraje první přesilovku, po střele Gostisbeherea totiž přišel faul Henrika Zetterberga, který je vyloučen za držení.
04:54
Red Wings jsou v posledních chvílích aktivnější, brankář Flyers si musel připsat další zákrok betonem.
04:36
Andersson dostal od obránců dost prostoru ke střele, z pravého kruhu však nechal vyniknout zasahujícího Emeryho.
03:42
Emery špatně vyhodil puk podél mantinelu a byla z toho dobrá šance pro Kindla, jehož dělovka ale skóre zápasu neotevřela.
03:10
Helm jednou rukou přihrával kotouč před branku, tam ale žádný z jeho spoluhráčů nebyl.
02:49
Přihrávka, která směřovala na Reada, byla přečtená hráči Detroitu, kteří vyráží dopředu.
02:14
Hraje se převážně ve středním pásmu, oba týmy se zatím pouze oťukávají.
01:48
Úvod utkání je hodně kouskovaný, sudí viděli další prohřešek proti pravidlům, další buly proběhne před Gustavssonem.
01:27
První útočné snažení Detroitu zatavil čárový, který odpískal postavení mimo hru.
01:00
Přesně po minutě hry byla k vidění první střela na branku, Ray Emery však neměl proti pokusu Quinceyho žádný problém.
00:35
Obránci Flyers si několikrát vyměnil puk, poté jej Del Zotto opět nahodil a fanoušci se mohli zasmát hlavnímu rozhodčímu, který skončil na ledě.
00:05
Úvodní buly ve Wells Fargo Center vyhráli domácí, kteří ihned nahodili puk do útočného pásma.
00:01
Oba týmy vjíždí na ledovou plochu, kde si vybraní hráči tradičně vyslechnou hymnu Spojených států amerických.

Philadelphia Flyers: Emery (Mason) – Grossmann, Streit (A), Del Zotto, Schultz, Gostisbehere, L. Schenn – Raffl, Giroux (C), Voráček – B. Schenn, Bellemare, Simmonds (A) – Umberger, Couturier, Read – VandeVelde, Jones, Akeson.

Detroit Red Wings: Gustavsson (Howard) – Kronwall (A), Ericsson, DeKeyser, Quincey, Smith, Kindl – Abdelkader, Zetterberg (C), Nyquist – Tatar, Dacjuk (A), Helm – Nestrašil, Sheahan, Jurčo – Miller, Glendening, Andersson.

Rozhodčí: O´Rourke, Charron – Devorski, Driscoll.

07. 03. 2012 Philadelphia – Detroit 3:2
03. 02. 2012 Detroit – Philadelphia 4:3.
Detroit Red Wings

Tým složený převážně z mladých a nezkušených hráčů v úvodu sezóny překvapil nejen svými výkony, ale také bodovým ziskem. Red Wings nebodovali pouze v jednom ze sedmi utkání a nyní se nachází na více než solidní čtvrté pozici ve východní polovině soutěže. Nejproduktivnějším hráčem Detroitu je ale velezkušený Henrik Zetterberg, který ke třem brankám přidal také sedm asistencí.
Philadelphia Flyers

Letcům se vstup do nového ročníku NHL příliš nepovedl, zaměstnavatel českého útočníka Jakuba Voráčka pouze jednou vyhrál po základní hrací době a před dnešním hracím dnem mu s šesti získanými body patří ve východní konferenci až čtrnáctá příčka. Nejproduktivnějším hráčem Flyers je prozatím kapitán Claude Giroux, jenž má na svém kontě devět bodů za dva góly a sedm přihrávek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.