Ode mě je to dnes vše, děkuji za sledování a přeji příjemnou neděli. Těším se u dalších online přenosů nejen z NHL, na počtenou.

1. Sidney Crosby (PIT) – 1+2
2. Jevgenij Malkin (PIT) – 1+0
3. Marc-André Fleury (PIT) – 25 zás., 100% úsp., 1 asistence

Do zápasu nezasáhl žádný hráče české či slovenské národnosti.
Pittsburgh nakonec ovládl toto poněkud podivné utkání poměrem 3:0. O zisku dvou bodů rozhodl především ve třetí třetině, kdy rychle po sobě využil dvě přesilové hry, a srazil tak šance hostů na úspěch velmi nízko. Velikou zásluhu na vítězství má dnes Marc-André Fleury, jenž si připsal nakonec 25 zákroků a k tomu také jednu asistenci.
60:00
59:48
Krátce po vhazování zkusil své štěstí Smith, avšak Fleury je dnes nepropustný.
59:39
Ještě tu máme jedno vyloučení na straně hostů, dnes podruhé hráli v šesti hráčích, trest opět odpyká Downie.
59:33
Probíhá nám poslední minutka utkání, o vítězi už je na 99 % rozhodnuto.
58:53
Martin po buly vybojoval kotouč a vyvezl ho v klidu až na druhou polovinu hřiště, čímž sklidil uznání od svých spoluhráčů.
58:41
Další tečovaný kotouč končí mimo hřiště, vhazovat se bude nyní na druhé straně obranného pásma Tučňáků.
58:03
Smithova střela byla ztečována do ochranné sítě, vhazovat se bude po levici Fleuryho.
57:23
Pittsburgh už utkání pouze dohrává, na domácích je stále vidět snaha, avšak už ne tak veliká.
56:34
Další osvobození od Tučňáků přichází poté, co Downie vybojoval kotouč na modré čáře a poslal ho mimo nebezpečí.
55:55
Hostující obránci už si s ničím hlavu nelámou, jakmile získají kotouč, ihned ho vyhodí i za cenu zakázaného uvolnění.
55:03
Jones vypálil ostře od modré čáry, Fleury si s touto střelou ale opět poradil. Domácí jsou ale stále v útočném pásmu.
54:35
Hostující trenér Johnston si navíc bere oddechový čas, aby si mohli klíčoví hráči odpočinout.
54:35
Následuje sice další osvobození od Pittsburghu, avšak nyní už je jim odpískáni zakázané uvolnění.
54:21
Maatta vybojoval kotouč mezi kruhy a obloučkem ho vyhodil do středního pásma.
53:37
Tučňáci už pouze vyhazují kotouče do středního pásma, poté v klidu střídají. Na domácích je vidět frustrace ze skvěle chytajícího Fleuryho, jenž má momentálně na kontě 19 zákroků.
53:01
Hosté se na chvilinku podívali do útoku, avšak poté opět ukořistili kotouč domácí a ihned se přesunuli do útočného pásma.
52:31
Nakonec z toho byla pohledná akce, kdy se kotouč dostal na modrou čáru k Ellisovi, jemuž se sice položil do střely Hornqvist, to mu ale v dělovce nezabránilo. Fleury měl ale nekrytý výhled a puk v klidu chytil do lapačky.
52:21
Crosby bojoval sám za bránou proti dvou protihráčů, ti ho o puk nakonec připravili, a domácí tak mají dále silný tlak.
51:26
Tu mohl klidně přidat Roy po kombinaci s Josim, avšak to by musel překonat dnes skvělého Fleuryho.
50:29
Poslední třetina se nám přesunula do druhé poloviny, domácí jsou velmi aktivní a prahnou po kontaktní brance.
49:15
To nám to cinká! Opravdu rychlá střela Neala se odrazila od konstrukce Fleuryho svatyně zpět do hřiště.
48:16
Ellis našel našel najíždějího Roye, který puk potkal v mezikruží a vší silou se do něj opřel, Fleuryho ale nepřekonal.
47:25
Ujali se toho velmi rychle a ihned se přesunuli do útočného pásma. Na Fleuryho mířilo sice pár střel, avšak ani jedna neměl gólové parametry,
46:55
Domácí jsou nyní opravdu opaření, tento vývoj utkání nečekali. Nyní už to budou mít hodně těžké.
45:25
Pittsburgh právě vstřelil branku!
Další využitá přesilová hra a hosté rázem vedou o tři branky! Ehrhoffova střela byla sražená do rohu, odtud se s pomocí Crosbyho dostala k Downiemu, jehož střelu Rinne vyrazil jen před sede. Tam se natáhl se svou holí PASCAL DUPUIS a se štěstím puk doklepl do sítě. Asistence: Steve Downie, Sidney Crosby
44:58
Po souboji u mantinelu na modré čáře musí Tučňáci s pukem ven z útočného pásma.
44:30
Domácí se zatím dvakrát osvobodili, na ledě je ale znovu Malkin a Rinne je v ohrožení.
43:50
Další přesilová hra pro hostující celek, James Neal (NSH) je vyloučen na dvě minuty za hákování.
42:03
Krásná přesilovková akce hostů, nyní potvrdili, v čem jsou tak silní. Crosby na modré zamíchal s pukem všiml si najíždějícího JEVGENIJE MALKINA, který jen do rychlé přihrávky nastavil hůl a poslal puk za bezmocného brankáře. Asistence: Sidney Crosby, Marc-Andre Fleury
41:47
Špastná přihrávka na modrou čáru a hosté musí z pásma ven.
41:31
Hostujícímu celku se nepodařil přechod přes modrou čáru, a je jim tak odpískán ofsajd.
41:04
Máma tady vyloučení na straně domácích, Nystrom (NSH) dostává dvě minuty za držení.
40:23
Jako první se ke střele dral Jevgenij Malkin, domácí obránci ale byli obětaví a Rinne nemusel zasahovat.
40:01
Utkání zatím ubíhá opravdu velmi rychle, na NHL je to celkem nezvyk. Je to i díky tomu, že ve druhé třetině nepadla žádná branka. Oba týmy měly nějaké šance, avšak většinu z nich zlikvidovali brankáři, jen Crosbyho střela skončila na tyči.
Další třetina začne přibližně ve 3:49 letního času, 2:49 již nového zimního času.
40:00
39:36
Domácí jsou střelecky aktivní, avšak většina střel jde mimo bránu, Fleury musel zasahovat jen dvanáctkrát.
38:44
Hosté pouze vyhazují tak, aby mohli na poslední minutu v klidu vystřídat a posla na led nejsilnější formaci.
38:11
Crosby se prosmýkl domácí obranou a jeho střela zápěstím skončila na tyčce, která zazvonila celou halou!
37:36
Tučňáci se nakonec ubránili a hrají v plném počtu.
37:17
Domácí se bleskurychle drali do útočného pásma, k údivu všech fanoušků jim byl ale odpískán ofsajd.
36:35
Hosté ujeli v oslabení do přečíslení dva na jednoho, zakončení na vzal Adams, Rinne ale skvěle zasáhl lapačkou.
36:04
Tučňáci ale puk ihned vybojovali a rychle vyhazují přes celé hřiště.
35:36
Nakonec je z toho vyloučení, ale pro celý tým. Díky posunuté brance si rozhodčí všimli, že hosté hráli poměrně dlouho v šesti.
35:36
Roy nahazoval kotouč na bránu z velkého úhlu, Smith se přitom tlačil na teč. Avšak sám Smith nakonec skončil v brance, jelikož ho tam jeden z obránců natlačil.
35:02
Martin dostal od Kunitze nabito na modrou, vypálil z první, Rinne se štěstím zasáhl ramenem. O dorážku se pokoušel Crosby, avšak kotouč až příliš poskakoval.
34:06
Roy upaloval kupředu, avšak ve středním pásmu puk pouze odevzdal a odjel na střídačku, stejně jako jeho ostatní spoluhráči.
33:12
Rinne se musí v bráně sakra rychle obracet. Střely na něj chodí z jedné strany, poté ihned z druhé, sám nevím, kde má chytat dříve.
32:01
To byla akce! Neal na modré získal kotouč, přihrál ho volnému Forsbergovi, který ale nikým nebráněný, tváří v tvář Fleurymu vysoko přestřelil.
31:26
Hra se rychle přelévá ze strany na stranu, týmy volí přímočařejší styl hry.
30:41
Útočná snaha domácího celku je veliká, avšak zatím dělají zbytečné chyby, které je pomalu sráží do kolen.
30:04
Nyní si asi neuvědomili, že již nehrají v oslabení a po "klidném" vyhození je jim odpískáno zakázané uvolnění.
29:54
Tučňáci se bez větších obtíží ubránili a opět hrají v plném počtu.
29:47
Přichází další osvobození se do hostujícího celku.
29:02
Jones vyčkával s pukem a hledal Neala, ten se ale nedokázal uvolnit od protihráče, hosté nakonec vyhazují.
28:27
Domácí jsou usazení v útočném pásmu a kombinují po celé jeho ploše, zatím ale bez střelby.
27:54
Následuje ale další vyloučení, tentokráte na straně hostujícího celku. Za hákování je vyloučen na dvě minuty Steve Downie (PIT).
27:15
Domácí se nakonec i se štěstím ubránili a opět hrají v plném počtu.
26:14
Domácí se osvobodili, avšak poté rychle vjel do pásma Kunitz a stál sám před Rinnem, svým blafákem ho ale nepřekonal. Následně se pokoušel o dorážku Malkin, avšak ani on neuspěl.
25:30
Hosté mají nejlepší přesilovky ze všech týmů NHL, domácí nyní čeká opravdová zkouška ohněm.
25:15
To přichází až nyní, kdy je vyloučen Olli Jokinen (NSH) ze držení protihráče.
24:59
Hraje se velmi rychle, navíc se ve druhé třetině ještě nepřerušovalo..
24:17
Hosté se na chvíli uvolnil zpod tlaku a vydali se kupředu, avšak domácí obrana je odpočatí, na hráče si počíhala a nic jim nedovolila.
23:39
Tvrdá střela od Forsberga, Fleury kotouč vyráží ramenem do rohu kluziště. Domácí pokračují ve svém náporu.
22:56
Tučňáci se po úvodní útočné akci zatím jen brání, puky z obranného pásma posílají obloučkem do středního pásma.
22:04
Tvrdá střela od modré čáry jednoho z domácích hráčů, která se podivně odrazila, až se puk odkutálel až do obranného pásma.
21:17
V útoku už se také ukázali domácí, avšak ani Fleury nepřipustil, aby puk prošel do branky.
20:29
Pittsburgh začal druhou třetinu velmi aktivně ihned vyslal na Rinneho zajímavou střelu, ten si ale v klidu připisuje dvanáctý zákrok.
20:01
První třetinu bychom mohli rozdělit do několika fází. Zpočátku byli aktivnější rozhodně domácí, avšak po inkasované brance je toto nadšení odpustilo. Následující minuty patřily Tučňákům, kteří byli brankou Crosbyho nakopnutí. Avšak Rinne předváděl skvělé zákroky. Závěr první periody patřil opět spíše domácímu celku, který se snažil o vyrovnání, to mu však i kvůli pozornému Fleurymu nepodařilo.
Další třetina začne přibližně ve 3:00 letního času.
20:00
19:11
V poslední minutě první třetiny jsme málem měli vyrovnáno! Ribeiro vypálil od modré, Fleury kotouč vyrazil pouze před sebe, tam byl ale připravený Neal, který se na dva pokusy pokusil dostat puk za brankáře, avšak nepodařilo se mu to, Fleury skvěle zasáhl betony.
18:37
Tučňákům se nedařila rozehrávka a dostali se na chvíli pod tlak, avšak po příchodu Malkina se to hned změnilo.
18:20
Nashville se po vhazování přesunul za modrou čáru, kde chvíli kombinoval. Na konci celé akce stála střela Becka, na kterou ale Fleury viděl a schoval ji ve své lapačce.
17:39
Domácí se vydali na rychlý protiútok, ten ale zastavuje čárový rozhodčí odpískáním ofsajdu.
17:13
A málem se jim to podařilo. Maatta si popojel od mantinelu u modré čáry směrem do hřiště a vypálil zápěstím, Rinne nakonec zasahovat nemusel, puk do brány nemířil.
17:02
Hosté jsou stále usazeni v útočném pásmu a pokouší se ohrozit zatím skvěle chytajícího Rinneho.
16:33
Malkin v rychlosti vjel do útočného pásma, natáhl na sebe tři protihráče a po příjezdu spoluhráčů z otočky vypálil. Kotouč se odrazil do ochranné sítě, vhazovat se bude v pásmu Nashvillu.
16:09
Ellis tvrdě vypálil od modré čáry, a ačkoliv měl Fleury zakrytý výhled, tak dokázal tuto střelu pomocí betonů zlikvidovat.
15:26
Blíží se nám konec první třetiny a tempo hry se stále zvyšuje. Hosté se pomalu zatahují do obrany a brání svůj náskok, domácí se snaží všemi silami vyrovnat.
14:51
Na druhé straně se do šance dral Neal, jeho střela ale Fleury z míry nevyvedla.
14:07
Letang pálil už z poměrně velkého úhlu poblíž levého kruhu, puk však pouze proletěl brankovištěm.
13:24
Stalberg se snažil vybojovat kotouč u mantinelu ze Fleuryho bránou, avšak obrana hostů jednoho jediného útočníka v pohodě uhlídala a sama se pak vydala kupředu.
12:13
Nashville vedl po dvou minutách na střely 4:1, nyní byl mnohem aktivnější Pittsburgh a otočil tuto statistiku na 7:4 z jeho pohledu. Fleury už si tedy velmi dlouho nesáhl pořádně na puk.
11:24
Domácí hokejisté se na krátkou chvíli vydali do útoku, po lehkém nahození na bránu se však musí opět bránit.
10:32
Malkin si výborně najel na přihrávku od Dupuise, napoprvé neuspěl, napodruhé také ne. Rinne předvedl dva perfektní zákroky, navíc poté zlikvidoval i následnou dorážku.
10:14
Nenápadná, avšak nakonec velmi nebezpečná střela Marcela Goce, který se prosmýkl obranou až kousek před Rinneho. Neměl už však dostatek prostoru pro zakončení, a tak trefil pouze Rinneho hruď.
09:37
Jeden hit za druhým, hráči si nedarují ani kousek hřiště zdarma. I díky této tvrdé hře se dostali domácí z obranného pásma.
09:05
Stalberg marně sprintoval pro puk, i přes jeho snahu je domácím odpískáno zakázané uvolnění.
08:23
Sutter dostal nabito na modrou čáru, chvíli vyčkal až bude mít Rinne zakrytý výhled a poté kotouč nahodil na bránu. Hráči se před Rinnem však pohnuli v pro Pens nesprávný okamžik, tudíž Rinne dobře viděl a puk schoval v lapačce.
07:18
Domácí jsou touto brankou jako opaření a hosté se toho ihned snaží využít, nemohou se ale udržet v útočném pásmu.
06:21
Máme tu vedoucí branku, kterou dává Pittsburgh z prakticky první střely na bránu! SIDNEY CROSBY unikl po levém křídle a svižnou přihrávkou nabídl kotouč před bránu svým spoluhráčům. Ti jeho přihrávku nezužitkovali, a kotouč tak poskakoval v v chumlu hráčů. CROSBY bránu objel, našel odražený puk a z úhlu ho procpal pod Rinnem do brány – 0:1. Asistence: Olli Maatta, Patric Hornqvist
05:47
Smith vystihl špatnou rozehrávku Tučňáků, na modré ukořistil puk a ihned vypálil, Fleury zasahuje.
05:10
Hosté jsou zatím směrem kupředu neškodní, domácí nechávají obranu otevřenou a všechny síly soustředí na útok.
04:27
Teď ale byli Predátoři až příliš hladoví po útočení a nepovedl se jim přechod přes modrou čáru, ofsajd.
03:55
Domácí si nyní vytvářejí jednu šanci za druhou, během chvilky donutili Fleuryho třikrát zasahovat.
02:45
Ekholm dvakrát prověřil Fleuryho! Nejprve vypálil ihned po buly, tuto střelu kanadský brankář vyrazil do rohu. Tam si Ekholm pro kotouč dojel, obtočil se s ním kolem brány až před ní, odkud znovu pálil, Fleury avšak opět dobře zasáhl.
02:23
První přerušení dnešního zápasu přichází po střele Jonese, kterou Fleury schoval ve své lapačce. Vhazovat se bude po jeho levici.
01:54
Domácí pouze vyváží kotouč do středního pásma, tam ho nechávají volný a odjíždějí střídat.
01:17
První střela přišla od Crosbyho, který se protáhl skrze obránci až do mezikruží odkud vypálil, avšak pálil je do mantinelu za bránou.
00:41
Avšak ani Nashville se v útočném pásmu nezdržel příliš dlouho, bránu vůbec neohrozil.
00:18
Utkání začalo nepovedeným útokem hostujícího celku, u puku je domácí tým.
00:01

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber, Volčenkov, Jones, Ekholm, Ellis – Forsberg, Ribeiro, Neal – Wilson, Roy, Smith – Jokinen, Jarnkrok, Beck – Nystrom, Gaustad, Stalberg.

Pittsburgh Penguins: Fleury (Greiss) – Ehrhoff, Martin, Maatta, Letang, Scuderi, Despres – Kunitz, Crosby, Hornqvist – Dupuis, Malkin, Comeau – Spaling, Sutter, Downie – Sill, Goc, Adams.

Rozhodčí: Francois St. Laurent, Rob Martell – Brad Kovachik, Tim Nowak.
Pittsburgh by si představoval určitě o něco lepší start, avšak není to úplně nejhorší. Po sedmi zápasech mají na kontě 7 bodů, což je řadí na 11. místo tabulky Východní konference. Poslední dva zápasy se Tučňákům příliš nevydařily, nejprve prohráli s Philadelphií, poté po prodloužení s Detroitem.

Patric Hornqvist – 8 bodů (4+4)
Nashville zažívá velmi povedený vstup do sezony. Odehráno má sedm zápasů, pětkrát zvítězili. Poraženi zůstali jen dvakrát, vždy navíc až po prodloužení, tudíž vždy brali alespoň jeden bod. Na kontě mají tedy 12 bodů, což je řadí na 2. místo Západní konference. Poslední utkání sehráli s Chicagem, hattrickem se blýskl James Neal, a zařídil tak výhru 3:2.

James Neal – 5 bodů (5+0)
Vítám všechny fanoušky toho nejlepšího hokeje! Zámořská NHL už je v plném proudu a opět si pro nás připravila několik skvělých utkání. Jedním z nich bude také střetnutí Nashvillu Pedators a Pittsburghu Penguins. Utkání začíná v 02:00 starého, tedy letního času, a provede vás jím Tomáš Hála.