To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších utkání se budu těšit na shledanou.

Utkání sledovalo 15 343 diváků.
Prodloužení dospělo přesně do své poloviny, když se hosté začali radovat z prémiového bodu. Ten zařídil svou tečí Thompson. Tlak Dallasu tak vyšel naprázdno, svěřenci Lindyho Ruffa se musí spokojit s bodem.
62:30
Anaheim právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! U pravého mantinelu udělal kličku na střed Perry, zbavil se tak Spezzy a jeho ránu tečoval před brankou NATE THOMPSON. Lehtonen na teč nestačil zareagovat a kapituloval. Asistence: Corey Perry, Cam Fowler.
62:01
A znovu Seguin v akci, nyní tečoval střelu od modré, puk skončil těsně vedle pravé tyčky.
61:37
Domácí vyhráli vhazování a Seguin zblízka mířil na lapačku. Andersen vyrazil.
61:33
Zakázané uvolnění Anaheimu, hra opět míří před Andersena.
60:08
Hned po buly se před branku Anaheimu nacpal Roussel a snažil se překvapit Andersena. Ten vyrazil před sebe, puku se chopili jeho spoluhráči.
60:01
Statistiky

Střely na branku: 20:23
Zásahy brankářů: 22:19
Vyhraná vhazování: 30:38
Hity: 23:22
Šedesát minut nám vítěze nepřineslo, neboť domácí dokázali využít vzrůstající tlak a v 55. minutě srovnat Rousselem. Čeká nás tedy pětiminutové prodloužení.
60:00
59:17
Těsně za modrou vypálil Eakin, s jeho pokusem si Andersen hravě poradil.
59:00
Poslední minuta třetí části hry!
58:34
Je tu trochu nervózní závěr třetí třetiny, Dallas se snaží o tlak, ten je ale přerušen postavením mimo hru.
57:30
Zakázané uvolnění hostujícího týmu, je tu malá výhoda pro Stars.
57:14
Jamie Benn prostrkával puk na najíždějícího Spezzu, přihrávka však byla o něco prudší a puk nakonec skončil v rohu.
56:23
Puk je v hledišti, následuje komerční přestávka, oba týmy mají několik chvil na oddechnutí.
55:41
Perry je zpátky na ledě, přivítalo jej bučení domácího publika.
55:00
Domácí jsou najednou v laufu, opět se tlačí před branku Anaheimu, tohle ještě bude zajímavý závěr třetí třetiny.
54:33
Dallas právě vstřelil branku!
Je srovnáno! Dallas využil svůj obrovský tlak a zrušil Andersenovo kouzlo. Od pravého mantinelu přišla rychlá přihrávka na vzdálenější tyč, kde stál volný ANTOINE ROUSSEL, kterému nedělalo problém zblízka přesně zakončit. Asistence: Trevor Daley, Ryan Garbutt.
54:30
Přesilovka Dallasu je u konce.
54:10
Rozhodčí během tlaku přehlédli Seguinovu vysokou hůl, vylučovat se nebude.
54:00
Domácí tlačí, před Andersenem je pěkně horko, do zakončení se cpali Hemský a Horcoff, obrana Ducks stále odolává.
52:30
Tak nakonec je vše jinak, skutečně se vylučuje za příliš mnoho hráčů na ledě, ovšem na straně Anaheimu!
52:30
Kesler reklamuje u sudích, že Dallas měl na ledové ploše příliš mnoho hráčů, rozhodčí se nyní o celé situaci radí.
52:22
Bomba Stonera od modré byla zblokovaná, puk se odrazil do středního pásma.
51:40
Naštěstí to vypadá, že je vše v pořádku, Perry je na střídačce.
51:40
Hra je přerušená, neboť se na ledové ploše svíjí Corey Perry. Ten byl sražen Jamiem Bennem. Perry náraz vůbec nečekal, jeho pohled směřoval do zcela jiného místa.
51:14
Andersen má opět puk v lapačce, od modré na něj po Hemského přihrávce pálil Jordie Benn.
50:34
Rána Oleksiaka od modré byla zblokována, Andersen nemusel zasahovat.
49:58
Brejk Anaheimu. Ve čtyřech se vydali proti dvojici domácích, rána Cogliana se ale mezi tyče nevešla.
49:14
Seguin byl sice těsně bráněn, přesto se mu podařilo dostat puk na modrou čáru, odkud rychle vystřelil Jordie Benn. Andersen ale máchl lapačkou a ránu skryl!
48:01
Connauton ztratil na modré čáře puk, do úniku se dostával Jackman, jenže Lehtonen jeho bekhend vyrazil. Jak byl Jackman rozjetý, srazil gólmana domácích a dorážka Beauchemina už tak nebyla uznána. Gól neplatí, vylučovat se za atak na Lehtonena také nebude.
47:15
Goligoskiho pokus o vyvezení puku končí tečí jednoho z hráčů Ducks. Puk je mimo ledovou plochu, vhazovat se bude ve středním pásmu.
46:23
Teď už to zakázané uvolnění je, hra se vrací před Andersena.
45:48
Anaheim v posledních vteřinách pouze vyhazuje puky tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění. Domácí začínají stupňovat tlak.
45:11
Obrovskou šanci na srovnání právě spálil Jamie Benn. Seguin vybojoval puk za brankou, předložil přihrávku mezi kruhy, Andersen se ale vytáhl a Bennovu střelu chytil.
44:18
Od modré čáry střílel Lindholm, jeho razantní pokus byl sražen a puk skončil těsně vedle Lehtonenovy branky.
43:43
Na druhé straně měl chviličku na střelu Dillon, jeho pokus srazil Stoner mimo ledovou plochu.
43:00
Zpoza branky vyjel Etem, z ostrého úhlu ovšem nezamířil přesně, dopředu jdou domácí.
42:03
Dlouhý pas mířil na Jamieho Benna, ten byl ale pod přísným dohledem Beauchemina, takže se útočník Dallasu do šance nedostal.
40:58
Od modré pálil Beauchemin, jeho tvrdou ránu vyrazil Lehtonen levým betonem.

Trestné minuty: 10:12
Máme za sebou druhou třetinu, ve které jsme se dočkali úvodní branky. Postaral se o ni v 37. minutě Perry, když zužitkoval více prostoru a z pravé strany nedal Lehtonenovi šanci. Druhá část byla střelecky chudší, než ta první, hosté zaznamenali pět střel, domácí vystřelili pouze jednou! Výsledek je stále otevřený, těšme se na třetí třetinu.
40:00
39:56
Z ostrého úhlu se o překvapivý pokus snažil Jordie Benn, jenže domácím zatím není vůbec přáno.
39:00
Je tu poslední minuta druhé třetiny, části, ve které Dallas zaznamenal pouze jednu střelu na branku!
38:02
I hosté jsou v plném počtu.
37:30
Seguin se dnes nemůže prosadit, na obráncích skončil i jeho další pokus o průnik.
37:29
Domácí jsou v plném počtu, začíná jejich zkrácená přesilovka.
36:45
Ve hře čtyřech proti čtyřem dostal COREY PERRY dlouhý pas na modrou čáru, a z kruhu ranou o tyčku prostřelil Lehtonena. Asistence: Francois Beauchemin, Ryan Kesler.
36:13
Seguin si sjel z modré a z pravého kruhu se snažil zamířit na Andersenovu lapačku. Karlsson mu do střely vložil hůl a puk nakonec skončil v ochranné síti.
36:02
A je po přesilovce... Před brankou se hrubosti dopustil Ryan Getzlaf a i on už sedí na trestné lavici.
35:52
Zápěstím pálil Kesler, mířil na vzdálenější tyčku, puk skončil těsně vedle.
35:29
Přesilová hra pro Ducks. S dvouminutovým trestem za držení hole je už na trestné lavici domácí Kevin Connauton.
35:09
Fiddler si sice obhodil svého strážce, jenže s pukem následně skončil v rohu kluziště. Hosté se mezitím stačili vrátit a společnými silami dostali puk do středního pásma.
34:15
Prudká přihrávka na Garbutta byla nepřesná, hra je tak přerušená pro zakázané uvolnění domácích.
33:05
Další přesilová hra Dallasu je pryč, oba týmy jsou v plném počtu.
32:38
V oslabení ujel po pravém křídle Cogliano, vystřelil přes obránce a Lehtonen pro jistotu přerušil hru.
32:09
Po pravé straně najel do pásma Hemský, snažil se posunout puk na modrou, své spoluhráče ovšem vyhnal z pásma.
31:50
Podobně dopadl i Spezza, hosté obětavě padají do střel.
31:35
Střela Seguina do chumlu hráčů před Andersenem se zastavila o nékterou z bruslí.
31:05
Do čtyř jdou nyní hráči Anaheimu, za nedovolené bránění je vyloučen Hampus Lindholm.
30:54
Stars jsou v plném počtu.
30:38
Neuspěl ani Smith-Pelly, který si najížděl mezi dva obránce. Dostal se ale trochu z úhlu a střelu po ledě pokryl pozorný Lehtonen.
30:26
Další vyhození domácího týmu, Anaheimu se tato přesilovka vůbec nedaří.
29:33
Domácí vyhodili po mantinelu až k Andersenovi.
29:06
Puk je v obranném pásmu Anaheimu, hosté tak musí začínat prakticky od nuly.
28:54
Přesilovka tentokrát pro hostující tým. Před vlastní brankou fauloval Jamie Oleksiak a vykoledoval si dvouminutový trest za držení.
28:37
Na druhé straně se po chybě v rozehrávce dostal do střelecké pozice Thompson, Oleksiak jej na poslední chvíli zpacifikoval.
27:15
Obrovská šance domácího Scevioura! Ten se dostal před Andersena, snažil se zamířit ke vzdálenější tyčce, ani tato střela nakonec brankou neskončila, hosté autora střely vytlačili a znemožnili mu dorážku.
26:05
Anaheim se ubránil, hraje tak opět v plném počtu.
25:54
V oslabení se puk na levé straně dostal k Beleskeymu, ten neváhal a golfákem prověřil Lehtonena. Domácí gólman prudkou střelu vyrazil.
25:15
Spezza chtěl rychlou přihrávkou dostat puk křížem na Hemského, tento pas ale vystihl Cogliano a vyhodil.
24:44
Útok Dallasu se nevydařil, Jordie Benn byl příliš rychlý, Cole se nestihl vrátit z útočného pásma.
24:05
Moc dlouho to ale nevydrželo, neboť hostující Josh Manson dostal dvě minuty za zdržování hry, puk z jeho hole skončil mezi diváky.
23:53
Oba hříšníci se už vrátili z trestných lavic, hraje se v pěti.
23:52
Hemský se pokoušel proklouznout kolem levého mantinelu, nebyl úspěšný a přišel o puk.
23:06
Pokračuje úporný boj z obou stran, zatím stále čekáme na první střelu na branku v této části hry.
21:53
Další vyloučení, tentokrát na obou stranách. Domácí Antoine Roussel dostal dvouminutový trest za vysokou hůl, hostující Corey Perry za nafilmovaný pád.
21:05
Po několika rychlých přihrávkách se puk dostal k volnému Spezzovi, jeho dělovka skončila mimo.
20:59
Přesilovka Dallasu je u konce, domácí jsou přesto stále v náporu.

Trestné minuty: 4:4
První třetina je za námi a my stále čekáme na úvodní branku. Šancí zatím moc nebylo a pokud se už některý z hráčů dostal na dostřel, vše si pohlídali Lehtonen s Andersenem. Doufejme, že druhá třetina bude v střelecky a gólově zajímavější.
20:00
19:40
Silfverberg přebruslil Seguina, dostával se do zakončení, nakonec jeho bekhendový pokus zablokoval Hemský.
18:59
Přesilovka pro Stars, Tim Jackman totiž dostal dvě minuty za sekání.
18:59
Těsně před začátkem poslední minuty první třetiny přišla ještě jedna střela hostů. Na Lehtonena poté dorážel Jackman, což nenechal líbit jeden z obránců a dal mu to ručně najevo.
18:30
Ve hře je teď hodně nepřesností, oba týmy mají velký problém založit kloudnou akci.
17:25
Je to tak, dvouminutový trest je pryč, hraje se v plném počtu na obou stranách.
17:19
Hra je přerušená, vhazovat se bude ve středním pásmu. Tato přesilovka zřejmě zůstane nevyužitá.
16:42
Dallas se dokonce dostal do útoku, kombinace Dillona s Jamie Bennem ovšem střelou neskončila.
16:14
Puk je ve středním pásmu, což domácí publikum nadšeně kvituje.
15:25
Druhá přesilovka pro Ducks, na trestné lavici už sedí Antoine Roussel s dvouminutovým trestem za nesportovní chování.
15:03
Dallas se usadil v útočném pásmu, je to ale tlak bez střel, Andersen může být zatím v klidu.
14:22
Domácí Roussel střílel od levého mantinelu, Andersen toho moc neviděl, přesto dokázal puk dostat z vlastního brankoviště.
14:02
Hra je teď hodně rozkouskovaná, přichází další přerušení. Nyní se provinili domácí zakázaným uvolněním.
13:43
Puk je na střídačce Anaheimu, vhazovat se bude ve středním pásmu.
12:29
Z druhé vlny napřahoval Jamie Benn, puk se mu ale svezl z hole a vznikl z toho slaboučký pokus.
11:44
Velký závar před Andersenem, puk se vykutálel k volnému Connautonovi, jeho střela skončila vedle.
11:08
I hosté jsou v plném počtu, úvodní přesilovky tak skončily neúspěšně.
10:50
Hosté vyhodili puk přes všechny čáry.
09:47
Dallas je v plném počtu, začala zkrácená přesilovka domácích.
09:26
Beleskey zkusil štěstí střelou přes obránce, ani tento pokus neskončil gólem, Lehtonen vyrazil pravým betonem.
09:08
Je po přesilovce, neboť dvouminutový trest za podražení dostal hostující Ryan Kesler.
08:59
Perry dostal puk na modrou, dělovka Vatanena skončila u Lehtonena.
08:03
Getzlaf z pravého kruhu prohodil puk na Maroona, který hlídkoval před Lehtonenem, ten však nedokázal domácího gólmana překonat.
07:47
Je tu první přesilovka, zahrají si ji hosté. Dvě minuty za vysokou hůl dostal Tyler Seguin.
07:29
Od levého mantinelu pálil Getzlaf, jeho pokus neprošel přes houštinu těl před Lehtonenem.
06:10
Dlouhá přihrávka na Roussela byla příliš prudká, vzniklo z toho zakázané uvolnění.
05:21
Domácí se najednou dostali do brejku dvou na jednoho, Eaves se rozhodl vzít vše na sebe, mířil k tyčce, Andersen střelu vyrazil.
04:38
Cogliano pálil z mezikruží, jeho střela se ale nevešla mezi tři tyče, které hájí Lehtonen.
03:57
Beleskey dostal puk do jízdy, předvedl kličku na střed, jeho následná střela ale Lehtonena nemohla vystrašit.
03:01
Roussel vjel do pásma, hodlal vrátit puk na modrou čáru, tuto rozehrávku ale hosté vystihli a okamžitě dostali hru do středního pásma.
02:14
Cole předvedl dokonalý hit, jeho ukázkový strom na Maroona doslova zvedl diváky ze sedadel!
01:26
Stars pouze nahodili puk do útočného pásma, kde si jej vyzvedl Fowler a založil útok Ducks.
00:30
Zápas začal zakázaným uvolněním domácího týmu. Hra se stěhuje před Lehtonena.
00:01

Dallas Stars: Lehtonen (Lindbäck) – Daley, Goligoski, Dillon, Jordie Benn, Oleksiak, Connauton – Seguin, Spezza, Jamie Benn – Garbutt, Eakin, Roussel – Sceviour, Horcoff, Cole – Hemský, Fiddler, Eaves. Trenér: Lindy Ruff.

Anaheim Ducks: Andersen (Gibson) – Lindholm, Beauchemin, Vatanen, Fowler, Stoner, Manson – Perry, Getzlaf, Maroon – Beleskey, Kesler, Smith-Pelly – Silfverberg, Thompson, Cogliano – Etem, Karlsson, Jackman. Trenér: Bruce Boudreau.

Rozhodčí: Leggo, Sutherland – Galloway, Murchison.
Zápas v American Airlines Center začne v 1:30 našeho času, takže si nastavte budíky, ať nezaspíte. Ke sledování jste všichni srdečně zváni.

Anaheim Ducks

Hostům momentálně patří první pozice Pacifické divize Západní konference. Ducks odehráli 11 utkání a v nich posbírali celkem 16 bodů. Naposledy hrál Anaheim v St. Louis a odjel s prázdnou, neboť Blues svůj led uhájili s výhrou 2:0 po trefách Steena a Reavese. Dnešní zápas je třetím utkáním kalifornského celku na čtyřzápasovém tripu.

Dallas Stars

Domácí tým mám po devíti odehraných utkáních na svém kontě 11 bodů, což stačí na pátou příčku Centrální divize Západní konference. Naposledy se Dallas představil doma proti St. Louis a zápas dospěl až do prodloužení, ve kterém hráči Blues rozhodli o své výhře 4:3. Za Dallas se v utkání prosadili Oleksiak, Seguin a Daley.

Dallas – Philadelphia 5:6 pp
Dallas – Vancouver 6:3
New Jersey – Dallas 2:3 sn
NY Islanders – Dallas 7:5
Dallas – St. Louis 3:4 pp
Dobré, velice brzké ráno u sledování zámořské NHL. Dnes se společně podíváme na duel mezi týmy Dallas Stars a Anaheim Ducks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.