To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou!

Jiří TLUSTÝ (CAR) – 1+0, 1 střela, čas na ledě 18:58
Andrej SEKERA (CAR) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 22:28

Martin ERAT (ARI) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 16:51
Martin HANZAL (ARI) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:59
Zbyněk MICHÁLEK (ARI) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:53
Hvězdy utkání:
1. Cam WARD (CAR) – 25 úspěšných zákroků, 0 inkasovaných gólů, úspěšnost zásahů 100%, 1. čisté konto v sezóně

Největší čas na ledě: Sekera 22:28 – Ekman-Larsson 25:55

Branky a nahrávky: 4. Lindholm (Bellemore, Gerbe), 18. Lindholm (Nash, Faulk), 36. Tlustý (E. Staal, Faulk). Diváci: 10870. Rozhodčí: L’Ecuyer, Joannette – Racicot, Alphonso.
Carolina se může radovat! Hurikánům se dnes poprvé v letošní sezóně podařilo zvítězit, když celkem jednoznačným způsobem smázla na svém ledě Arizonu 3:0.

Skóre dnešního střetnutí otevřel již ve 4. minutě Elias Lindholm, který se nadvakrát prosadil z dorážky Bellemorovy střely. V závěru třetí části se pak ocitl ve velké šanci Doan, svůj únik ale nedokázal proměnit.

V podstatě z protiakce se pak jako přes kopírák prosadil opět mladý švédský útočník Elias Lindholm, který opět využil zmatků před brankou Coyotes.

Ve 36. minutě se pak v přesilové hře prosadil Jiří Tlustý, pro něhož to byla již šestá branka v letošní sezóně. Nutno ale dodat, že velkou zásluhu na třetí brance Hurricanes má brankář hostů Smith.

Ve třetí třetině už žádná branka nepadla, Carolině se podařilo uhájit tříbrankové vítězství a poprvé v sezóně se tak Hurricanes mohou radovat. Se 4 body se však od samotného ligového dna neodlepí, Coyotes zůstávají poslední v Západní konferenci.
60:00
59:47
Cam Ward se ještě prezentoval parádním zákrokem lapačkou proti střele Keitha Yandlea od modré čáry.
59:28
Murphyho střela končí za brankou, hosté se ještě snaží něco vymyslet v útočném pásmu.
59:05
Už probíhá poslední minuta třetí třetiny, Connor Murphy nahazuje puk do útočného pásma.
58:49
Cam Ward si připsal další úspěšný zákrok. Pokud se mu podaří udržet čisté konto, stane se tak poprvé od března 2012!
58:30
Tlustý ještě vytvořil zajímavou příležitost pro Erica Staala, kapitán domácích ale Smithe neprostřelil.
58:16
Brad Malone a Kyle Chipchura si nyní něco vysvětlovali u mantinelu, k bitce nakonec nedošlo, oba hříšníci ale dostávají menší tresty za nesportovní chování.
57:50
Vitale dobrou prací připravil šanci pro McMillana, ten ale než si připravil kotouč na střelu, tak byl doražen obránci Caroliny.
57:27
Puk se dotkl ochranné sítě, vhazovat se bude ve středním pásmu.
57:05
Domácí hráči už pouze vyhazují puky z vlastního pásma do co nejbezpečnějších míst od své vlastní branky.
56:28
Dnes hodně aktivní Martin Erat byl nyní přistižen v ofsajdu.
56:08
Gagnerův pokus z otočky končí vysoko nad brankou, domácí následně otáčí hru na druhou stranu.
55:34
Po chybě Michálka se dostával do šance McClement, před brankou ale nedokázal zpracovat kotouč.
54:49
V další šanci se ocitl Justin Faulk, ani on se ale z dorážky neprosadil.
54:27
Elias Lindholm útočil na hattrick! Z úhlu mířil do vzdálenější šibenice, Smith ale zasáhl ramenem!
53:44
McMillan nacentroval puk do brankoviště, kde pracoval Kyle Chipchura. Ward ale společně se svými kumpány dokázali celou situaci ubránit.
53:10
Čas jde navíc výrazně proti hostujícím nadějím na případné zdramatizování zápasu, ve své akci se nyní neprosadil Lauri Korpikoski.
52:27
Hosté se opět v útočné třetině neprosadili. Pomalu, ale jistě i jim už dochází, že z dnešního zápasu na ledě Caroliny si nic neodvezou.
51:40
Vermette s Doanem se při svém přechodu přes útočnou modrou čáru dostali do postavení mimo hru.
51:15
Po zakázaném uvolnění Caroliny se hra přesune opět před branku Cama Warda.
50:40
Hostujícím hráčům sice nechybí nasazení ani pohyb, jejich snaha ale přichází vniveč se špatnými přihrávkami.
49:59
Gagner šikovně přenechal puk na modré čáře pro Boedkera, jehož pokus se odrazil od hrany mantinelu až do ochranné sítě, vhazovat se bude ve středním pásmu.
49:23
Hanzalovi se zasekl kotouč na útočné modré čáře, na druhé straně pak pálil Gerbe, Smith vyrazil nad sebe.
48:30
Tlustý je na ledě, Hurricanes hrají v plném počtu.
48:13
Hostům dnes přesilovky nevychází, Vermette pokazil lehkou přihrávku a vyhnal svůj tým z útočné třetiny.
47:59
Domácí hráči se ale v oslabení brání dobře, nyní si dokonce vybojovali vhazování před Smithovou brankou.
47:35
Ward nejdříve lehce vyrazil střelu Yandlea od modré čáry, následně si počíhal i na šanci Gagnera z bezprostřední blízkosti branky.
47:11
Kombinované sestavě Coyotes na přesilovou hru se sice dařilo přihrávat v útočném pásmu, bez zakončení to ale nejde.
46:30
Za hákování míří na trestnou lavici Jiří Tlustý, třetí přesilovka pro Arizonu v dnešním zápase.
46:22
Doan vypálil dobře po otočce, jeho pokus ale Ward vyrážečkou poslal do rohu!
46:01
Brad Malone byl ve své akci zastaven pro postavení mimo hru.
45:33
Smith opět namazal puk přímo na hokejku Lindholma, který tentokrát zaváhání hostujícího brankáře nedokázal využít.
45:04
Nathan Gerbe už se hnal do šance, kterou mu ale zmařil výborným defenzivním zákrokem Zbyněk Michálek.
44:16
Mikkel Boedker se individuální akcí neprosadil, jeho bekhendová střela nebyla vůbec přesná.
43:59
Ward raději pokryl kotouč ve své lapačce i za cenu vhazování před jeho brankou.
43:36
Domácí hráči nyní pouze nahazují puk do útočného pásma a míří střídat.
43:02
Povedená kombinace prvního útoku Caroliny skončila tvrdou střelou Erica Staala, puk ale končí mimo branku.
42:18
Do třetí části hry poslal hostující kouč Tippett s Eratem a Hanzalem na led nováčka Justina Hodgmana, nově složená formace se zatím slušně drží v útočném pásmu.
41:34
Smith v pohodě pokryl střelu Raska, hra se už přesunula před branku Cama Warda.
41:18
Další ofsajd zastavil průnik elitní útočné formace Coyotes do útočného pásma.
40:52
McClementovu střelu z velkého úhlu Smith pouze kontroloval, střela domácího útočníka končí hodně mimo tři tyče.
40:23
Na začátku třetí třetiny se hosté rychle dostali do postavení mimo hru.

Největší čas na ledě: Sekera 15:18 – Ekman-Larsson 18:14
Ve druhé části hry se obraz hry od prvního dějství příliš nezměnil, Carolina si připisuje více střeleckých příležitostí, šance ale byly k vidění na obou stranách, Smith si dvakrát počkal na Skinnerovo zakončení, na druhé straně Ward začaroval proti dorážce Vermetta.

O jedinou branku ve druhé třetině se tak postaral ve 36. minutě Jiří Tlustý, který využil přesilovou hru. Nutno ale podotknout, že třetí brance Canes předcházela obrovská chyba brankáře Smithe. Po čtyřiceti minutách hry tak Carolina vede nad Arizonou 3:0 a kráčí si za svým prvním vítězstvím v sezóně.
40:00
39:25
Z boje o kotouč u hrazení nakonec vzešli jako vítězové domácí hráči, kteří ale vzápětí vyhodili puk na vlastní střídačku, a tak se bude vhazovat opět před Wardovou brankou.
38:46
Cam Ward měl nyní i velkou porci štěstí, když se puk po teči McMillana odrazil od jeho betonu pryč od jeho branky.
38:21
Po icingu domácích se hra přesune před Wardovu branku, vhazovat se bude po levici brankáře Caroliny.
37:50
Kojoti se po třetí inkasované brance vůbec nemohou dostat zpátky do hry, na hostech je vidět značná frustrace z výsledku.
37:13
Hra opět přerušena pro ofsajdové postavení, tentokrát znovu na straně Hurricanes.
36:37
Ofsajd také na druhé straně, píšťalka čárového rozhodčího zastavila zajímavě se rozvíjející akci Martina Erata.
36:12
Domácí hokejisté se po boji o kotouč u hrazení dostali do postavení mimo hru.
35:37
Hosté už ukazují svou frustraci, po dalším zásahu Smithe se to u hostující branky začalo lehce mlít.
35:21
Carolina právě vstřelila branku!
Obrovská chyba Mika Smithe! Hostující brankář se snažil rozehrát po mantinelu, na modré čáře ale zachytil puk Justin Faulk, který rychle našel před brankou volného JIŘÍHO TLUSTÉHO, pro kterého už nebyl problém zasunout kotouč do branky! Asistence: Eric Staal a Justin Faulk.
34:52
Přesilovka pro Hurricanes, za podražení je vyloučen Michael Stone.
34:24
Střela Brandona McMillana sražena do ochranné sítě, vhazovat se bude v obranném pásmu Caroliny.
33:50
Domácím se v posledních minutách podařilo rozmělnit tlak Arizony, nyní se více hraje před Smithovou brankou.
33:11
Zakázané uvolnění Hurricanes.
32:45
Skinner s Tlustým dotírali před Smithovou brankou, puk se nakonec odráží na hole hráčů Coyotes.
32:09
Smith likviduje střelecký pokus Zacha Boychuka z levé strany.
31:26
Smith opět kryje puk ve své lapačce, tentokrát střílel Riley Nash.
31:08
Brad Malone střílel z levé strany, jeho pokus končí nad brankou.
30:30
Zápas se již přehoupl do své druhé poloviny, hosté se snaží přidat na aktivním pojetím své hry.
29:43
Oba dva týmy již hrají v plném počtu, střela Ekman-Larssona končí mimo tři tyče.
29:25
Smith musel vytáhnout dva velmi důležité zákroky proti střelám Erica Staala a Jeffa Skinnera.
29:07
Druhá polovina hry ve čtyřech ale zatím patří domácím.
28:28
Jeff Skinner se opět dostal do zajímavé situace, s bekhendovým blafákem si ale na Smithe nepřišel!
28:10
Při hře ve čtyřech na obou stranách se hraje především před brankou Cama Warda.
27:29
Vyloučení na obou stranách, za nedovolené bránění je vyloučen Tim Gleason, potrestán je ale také Kyle Chipchura na straně Coyotes.
27:14
Po Murphyho střele puk končí za Wardovou brankou, hosté pokračují v tlaku v útočném pásmu.
26:47
Hodgman se snažil z otočky rychle poslat přihrávku před branku, puk ale získali hráči Caroliny.
26:12
Další střelu Erata blokuje domácí obrana, na druhé straně kluziště se ve své akci neprosadil Riley Nash.
25:37
Obrovská příležitost také na straně Hurricanaes! Jeff Skinner se po dobré přihrávce Tlustého dostal do samostatného úniku, svou střelou ale pouze nastřelil Smithe!
25:06
Shane Doan se sice ve velké rychlosti prohnal přes celé kluziště, poté ale nemohl do útočného pásma, neboť by se dostal do ofsajdu.
24:30
Odpískaná hra vysokou holí v podání hostů, vhazovat se bude před Smithovou brankou.
24:09
Další úspěšný zákrok Cama Warda, který si přímo vychutnal zákrok lapačkou proti střele Martina Erata.
23:35
Hosté opět přidali na své aktivitě, ve druhé třetině se zatím hraje hodně plynule.
22:52
Obrovská šance hostů! Boedkerovu střelu z levé strany dokázal Ward vyrazit pouze před sebe, dorážka Vermette už mířila do prázdné branky, domácí brankář ale zázračným způsobem nepustil kotouč za brankovou čáru!
22:29
Mikkel Boedker se v souboji se Sekerou neprosadil, navíc ztratil rovnováhu.
21:55
Joe Vitale nyní v krátké době předvedl hned několik výborných obranných zákroků, čtvrtý útok hostů se usadil v útočném pásmu.
21:13
Další střelecký pokus Chrise Terryho končí mimo tři tyče.
20:49
Druhá útočná formace Coyotes nyní sice dobře kombinovala v útočném pásmu, Yandle poté ale zavařil Stonovi, který nedokázal zpracovat puk a Nathan Gerbe se tak dostal do úniku, který zakončil střelou pouze do Smithe.
20:23
Eric Staal na začátku druhé třetiny ihned prozkoušel Smithovu pozornost, z úhlu ale střela kapitána Caroliny nemohla hostujícího brankáře překvapit.

Největší čas na ledě: Tlustý 6:11 – Ekman-Larsson 8:31
V první třetině dnešního souboje dvou nejhorších týmů svých konferencí byli výrazně úspěšnější domácí hráči z Caroliny, kteří do dnešního duelu vstoupili výborně.

Už ve 4. minutě se z dorážky prosadil Elias Lindholm. Hosté se pak dostali do hry, ale nedokázali využít několik dobrých příležitostí včetně krátké přesilovky 5 na 3.

V závěru první dvacetiminutovky pak neproměnil svůj únik Doan a v podstatě z protiakce se na druhé straně prosadil velmi podobně jako na začátku zápasu opět Elias Lindholm. Carolina tak po první třetině vede nad Arizonou 2:0.
20:00
19:40
Domácí se snaží dohrát první třetinu bez inkasované branky, hosté se nemohou dostat z vlastního pásma.
19:13
Justin Faulk nyní inkasoval zásah pukem do obličeje, hra je přerušena, domácí obránce by ale měl být v pořádku, sám rychle vstal z ledu.
18:49
Velmi aktivní Doan se tentokrát proti dvěma soupeřům individuálně neprosadil.
18:10
Hosté se s nepříznivým skóre snaží rychle něco udělat, zapomenutý Martin Erat ale nedokázal Warda překonat.
17:22
Velmi podobná situace jako před první brankou, v podstatě téměř totožná! Opět nahození od pravého mantinelu z hokejky Faulka, Nash se svou dorážkou ještě neuspěl, ELIAS LINDHOLM už byl úspěšnější! Asistence: Riley Nash a Justin Faulk.
17:05
Shane Doan se velmi snadno dostal až před Warda, klička do bekhendu se mu sice povedla, kotouč ale končí za brankou!
16:38
Zakázané uvolnění domácích, hra se tak stěhuje opět před branku Cama Warda.
16:09
Lauri Korpikoski měl problém zkrotit neposedný kotouč, nakonec se s ním dostal do postavení mimo hru.
15:35
Connor Murphy nyní nevyřešil situaci tří na dva vůbec dobře a přihrávkou do levé strany pouze odevzdal puk soupeři.
14:59
Ward betonem vyráží Hanzalovu střelu až do ochranné sítě, vhazovat se tak bude v obranném pásmu Caroliny.
14:15
V posledních minutách už ale hosté přidávají na své aktivní hře, rozhodně jim prospěli dvě přesilové hry, ačkoliv zůstaly neproměněné.
13:32
Nevídaná situace! Za odraženým kotoučem spěchal Antoine Vermette, u puku byl sice dřív Ward, trefil ale pouze padajícího protihráče, od kterého se puk odrazil jen malý kousek od branky!
13:05
Schovaná střela Zbyňka Michálka málem zapadla za Wardova záda, domácí brankář se za pukem jen ohlédl, naštěstí pro něj skončil mimo jeho svatyni.
12:47
Tlustý je na ledě, domácí tak přečkali těžké chvíle a už opět hrají v plném počtu.
12:30
Při dalším přechodu do útočného pásma si hosté nepohlídali ofsajdové postavení.
12:16
Stonova střela končí mimo branku, Faulk následně vyhazuje.
11:51
Andrej Sekera se v oslabení dokonce dostal k zakončení, jeho pokus ale Smith v pohodě pokryl.
11:23
Ekman-Larsson se ale ukazuje i na druhé straně, jeho další střelecký pokus likviduje Cam Ward.
11:07
Ekman-Larsson nezachytil přihrávku na modré čáře a Faulk, který naskočil z trestné lavice, se mohl hnát sám na Smithe, nakonec ho ale ještě hostující hráči dostihli. Carolina se už každopádně opět brání ve čtyřech.
10:47
Další vyloučení na straně Caroliny, za sekání míří na trestnou lavici právě český útočník Jiří Tlustý. Hosté si tak 13 vteřin zahrají přesilovku 5 proti 3.
10:29
Jiří Tlustý nyní nastřádal několik cenných vteřin perfektní prací při vlastním oslabení v útočném pásmu.
10:00
Domácím se konečně podařilo dostat kotouč ze svého pásma, kam se jim ale velmi rychle vrací.
09:26
Se svou střelou se neprosadil ani Oliver Ekman-Larsson, jeho pokus z pravé strany končí mimo tři tyče.
09:10
Po rychlé a pohledné kombinaci střílel z předbrankového prostoru Antoine Vermette, nastřelil ale pouze Warda.
08:59
Uvidíme také první přesilovou hru Coyotes, za nedovolené bránění je vyloučen Justin Faulk.
08:42
Terryho střelu srazil Yandle do rohu, domácí ale jsou v úvodu zápasu aktivnější.
08:06
Schlemkovo zaváhání za vlastní brankou málem využil Patrick Dwyer, z otočky se ale neprosadil.
07:45
Puk nyní opustil hrací plochu, vhazovat se bude po pravici Cama Warda.
07:20
Elitní formace Coyotes se v útočném pásmu neprosadila, domácí obránci dokázali dostat kotouč alespoň do neutrálního území.
06:51
Riley Nash vypálil bez přípravy z vrcholu pravého kruhu, branku těsně přestřelil.
06:24
Mikkel Boedker se v situaci jeden na jednoho proti Hainseymu neprosadil, po komerční přestávce se bude vhazovat před Wardovou brankou.
05:55
Nyní měli Hurricanes štěstí, že jim nebyla odpískaná hra v šesti, hosté přidali na důrazu.
05:22
Domácí hráči se nyní dobře vykombinovali z vlastního pásma a uklidňují hru.
04:40
Na druhé straně se pokusil prosadit Martin Erat, jeho střela ale byla hodně nepřesná.
03:57
Po skončení přesilové hry ale zůstali domácí hráči v tlaku, který nakonec dokázali využít! Bellemore nahodil puk před branku, kde se nadvakrát prosadil ELIAS LINDHOLM! Mladý švédský útočník nejdříve tečoval puk do Smithova betonu, aby se pak prosadil z dorážky! Asistence: Brett Bellemore a Nathan Gerbe.
03:44
Úvodní přesilová hra se Carolině vůbec nevyvedla, Stone je zpátky na ledě, hosté hrají v plném počtu.
03:01
Andrej Sekera musí opět rozjíždět postupný útok zpoza vlastní branky.
02:37
Raskova střela byla hodně nepřesná, hostům se opět povedlo vyhodit.
02:13
Hráči Arizony se ale v početní nevýhodě dobře brání, už podruhé dokázali vyhodit kotouč do bezpečí.
01:44
Za držení Dwyera v rohu kluziště je vyloučen obránce Coyotes Michael Stone.
01:39
Vitale zblokoval střelu Jaye Harrisona, domácím je ale poskytnuta výhoda.
01:10
Mike Smith v pohodě likviduje nahození Nathana Gerbeho od modré čáry, vzápětí se hosté osvobodili pouze za cenu zakázaného uvolnění.
00:54
Ani hosté se při svém prvním útoku neprosadili, dopředu opět míří Hurricanes.
00:22
Jiří Tlustý se při svém prvním útoku neprosadil přes Ekman-Larssona.
00:01

Carolina Hurricanes: Ward (Chudobin) – Sekera, Faulk, Gleason, Harrison, Hainsey, Bellemore – Tlustý, E. Staal (C), Skinner – Gerbe, Nash, Lindholm – Boychuk, Rask, Terry – Malone, McClement, Dwyer
Trenér: Bill Peters.

Arizona Coyotes: Smith (Dubnyk) – Ekman-Larsson, Murphy, Yandle, Stone, Schlemko, Michálek – Boedker, Vermette, Doan (C) – Klinkhammer, Hanzal, Erat – Gagner, Hodgman, Korpikoski – McMillan, Vitale, Chipchura
Trenér: Dave Tippett.

Rozhodčí: L’Ecuyer, Joannette – Racicot, Alphonso.
Československá stopa:

Jiří TLUSTÝ (CAR) – 8 zápasů, 7 bodů (5+2)
Andrej SEKERA (CAR) – 7 zápasů, 3 body (0+3)

Martin ERAT (ARI) – 9 zápasů, 5 bodů (3+2)
Martin HANZAL (ARI) – 6 zápasů, 5 bodů (2+3)
Zbyněk MICHÁLEK (ARI) – 9 zápasů, 1 bod (0+1)
ARIZONA COYOTES

Poslední 3 zápasy:
Florida – ARIZONA 2:1
Tampa Bay – ARIZONA 7:3
ARIZONA – Florida 2:1 po pr.

Největší letní změna v Arizoně byla rozhodně v názvu, jinak se toho u Kojotů až na odchod dlouholetého kanonýra Radima Vrbaty moc nezměnilo. Jedničkou zůstal Mike Smith, místo vyplaceného Ribeira přišel Sam Gagner.

Co se ale rozhodně u Kojotů nečekalo, je jejich forma na začátku ročníku. Arizoně, která se v posledních letech prezentovala především kvalitní obrannou hrou, totiž přestala fungovat jejich defenziva, formu nemá ani brankář Smith a rázem je z toho poslední místo v Západní konferenci.

Sedm získaných bodů z 9 odehraných utkání také nemůže znamenat nic jiného než umístění na chvostu tabulky. Coyotes dokonce vyhráli pouze jediné utkání po základní hrací době. Skóre 22:34 také nesvědčí o žádné pohodě v týmu z pouště.

Nejproduktivnější hráč: Keith Yandle – 9 bodů (1+8)
Nejlepší střelec: Mikkel Boedker – 5 gólů
Nejproduktivnější obránce: Keith Yandle – 9 bodů (1+8)
Brankářská jednička: Mike Smith – 7 zápasů, 2 výhry, úspěšnost zásahů 84,0%, průměr obdržených branek na zápas 3,95
CAROLINA HURRICANES

Vancouver – CAROLINA 4:1
Edmonton – CAROLINA 6:3
Calgary – CAROLINA 5:0

V Carolině se přes léto děly po dlouhé době věci, na místě GM skončil Jim Rutherford, kterého nahradila jedna z největších ikon klubu Ron Francis. Rekordman organizace v počtu získaných bodů (1175) pak na místo trenéra přivedl Billa Peterse.

Většina expertů se před startem letošního ročníku shodla na tom, že Hurricanes nebudou žádným strašákem a měli by být hlavním adeptem na zisk prvního místa na draftu 2015 a tím velkou možnost získat ofenzivní star Connora McDavida. Zatím se vše vyvíjí podle představ hokejových odborníků.

Carolina je totiž po 8 odehraných zápasech jasně nejhorším týmem celé soutěže, ještě nedokázala vyhrát a na svém kontě má pouze 2 body za prohry po prodloužení nebo samostatných nájezdech, což ji řadí na poslední místo Východní konference.

Hurikánům vůbec nefungují opory týmu, oba bratry Staaly dlouhodobě trápí zranění, Alexander Sjomin je zas proslulý svou psychikou. Ani Wardovi se v brance zatím vůbec nevede, a tak se zatím nejlépe jeví český útočník Jiří Tlustý, který v 8 zápasech nastřádal již 5 branek.

Nejproduktivnější hráč: Jiří Tlustý – 7 bodů (5+2)
Nejlepší střelec: Jiří Tlustý – 5 gólů
Nejproduktivnější obránce: Jay Harrison – 3 body (1+2)
Brankářská jednička: Anton Chudobin – 4 zápasy, 0 výher, úspěšnost zásahů 89,1%, průměr obdržených branek na zápas 3,24
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky nejlepšího hokeje, který již po několik let představuje zámořská NHL. Ta nedávno odstartovala svůj 98. ročník, dnes je na programu hned několik zápasů, v jednom z nich budeme sledovat souboj mezi Carolina Hurricanes a Arizona Coyotes, zápas začíná v 00:05!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:05.