To je z dnešního utkání vše. Já se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek víkendu.

Dnešní utkání sledovalo 18 111 diváků.
Dallas Stars tedy nakonec udrželi velice těsné vedení a domácí celek si připisuje už svou druhou domácí výhru v řadě. V třetí třetině už jen pouze snížil svou druhou brankou Wiliams, a tak se, jako vítězná branka, ukázala premiérová trefa Demerse.
60:00
59:40
Eaves jen poslal puk do středního pásma.
59:25
Dallasu se podařilo vyhodit puk přes celé kluziště.
59:05
Quick míří na svou střídačku!
58:40
Střela Goligoského je sražena a puk míří mimo obranné pásmo Kings.
58:31
Jeff Carter (LAK) však v musel seknout zakončujícího Eavese, a tak hostující útočník dostává dvě minuty v nejméně vhodnou chvíli.
58:19
Demers po vyhraném vhazování jen poslal puk na zakázané uvolnění.
58:12
Střela Cartera je sražena až do ochranné sítě, a tak se bude vhazování opakovat.
58:07
Ke střele se nakonec protlačil McNabb a Lehtonen raději udržel puk ve své lapačce, aby jeho tým mohl odejít vystřídat.
57:48
O puk se bojuje za bránou Dallasu.
57:22
Stars se nyní podařilo dostat puk alespoň do středního pásma.
56:55
Cole zavezl touš až do útočného pásma Dallasu.
56:23
Pearson se dostal ke střele ze středu útočného pásma a jeho pokus byl sražen mimo bránu Stars.
55:52
Puk následně končí až na střídačce Dallasu, a tak se po poslední komerční přestávce bude vhazovat ve střední třetině.
55:44
Seguin poslal puk do útočné třetiny, kde se k němu opět dostávají hosté.
55:10
Hemský je zpět ve hře a domácí přežili i tohle oslabení.
54:47
Muzzinova střela byla zblokována a domácí následně vyhazují puk.
54:29
Eaves jen odevzdal puk za bránu Kings.
54:01
Demers vystihl rozehrávku Kings a domácí obránce následně poslal puk přes celé kluziště.
53:08
Přesilovka Dallasu však končí předčasně, protože Aleš Hemský (DAL) dostává dvě minuty za držení protihráče.
52:48
Hemský nahrál křižně na Daleyho, který následně poslal puk chytře na teč Eakinovi, jenže Quick podržel svůj tým.
52:06
Puk končí až na střídačce Dallasu, kam jej tečoval Regehr, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
51:48
Benn vystřelil od modré, ale jeho pokus letěl mimo bránu Kings.
51:25
Los Angeles se podařilo vyhodit puk přes celé kluziště.
51:15
Tanner Pearson (LAK) však oslabuje svůj tým, protože dostává dvě minuty za krosček.
50:44
Los Angeles právě vstřelilo branku!
A je to tu. Brown vystřelil z levé strany a Lehtonen jeho pokus vyrazil před sebe, kde se k puku dostal JUSTIN WILLIAMS, jenž si ještě puk zpracoval a poté ho i s trochou štěstí dostal až do domácí brány. Asistence: Dustin Brown, Jarret Stoll.
50:35
Touš je tečován mimo kluziště a po reklamní pauze se bude vhazovat v obranné třetině Dallasu.
49:48
Richards se dostal do velmi zajímavé pozice a Lehtonen opět podržel svůj tým. Stars si nyní přímo koledují o branku.
49:33
Jenže ten puk špatně rozehrál, a tak se ještě do zakončení dostal Williams a lapačka Lehtonen musela být znovu v akci.
49:26
Regehr vystřelil od modré čáry a jeho zakončen vyrazil Lehtonen přesně k Spezzovi.
49:19
Brownova střela z levé strany je přizvednuta až do ochranné sítě, a tak se bude vhazovat po pravici Lehtonena.
48:56
Dallasu se nyní podařilo procpat puk až za bránu Kings, jenže zde si jej opět přebírají hosté.
48:20
Stars opět jen dostávají puk do středního pásma, kde se touše zmocňují hosté.
47:39
Doughty neudržel touš v útočné třetině, a tak se z ní musejí hosté vystěhovat.
47:06
Po vyhraném vhazování se touš dostal na modrou k Demersovi, který jej ihned poslal směrem na Quicka, jenž jej udržel ve své výstroji.
47:02
Los Angeles nyní příliš uspěchali svou rozehrávku a touš končí až na zakázaném uvolnění.
46:47
Spezza jen poslal puk do útočného pásma a domácí tým odchází střídat.
46:09
Jokipakka vystřelil od modré čáry, jenže jeho střela nemířila mezi tři tyče Quickovy brány.
45:48
King poslal puk z rohu kluziště přímo na Lehtonena, který jej raději udržel ve své lapačce.
45:08
Cole chtěl zpoza hostující klece nahrát Horcoffovi, jenže ten byl skvěle pohlídaný obranou Kings.
44:05
Muzzin vystřelil od modré a Lehtonen měl s jeho střelou menší problémy, ale domácí nakonec vše zvládli.
43:51
Stars se podařilo postrčit puk do středního pásma.
43:39
Dallasu je nyní odpískáno zakázané uvolnění a hra se přesune před Lehtonena.
43:13
Williams nabil Regehrovi na modrou a dělovka hostujícího obránce končí až ve výstroji Lehtonena.
43:00
Lehtonen si připisuje další úspěšný zákrok, když na něj letěla střela od Browna.
42:55
Spezzovi a Hemskému se podařilo dostat puk alespoň do středního pásma.
42:05
V útočném pásmu se srazili hned dva hráči Kings, a tak do protiútoku vyrazili Stars, kde McKenzie chtěl přihrát Coleovi, jenže jeho pas neprošel přes posledního obránce Kings.
41:43
Touš se od zadního mantinelu odrazil před Quicka, který jej raději ukryl ve své lapačce.
41:14
Moen jen poslal puk za bránu Kings, kde se k němu dostávají hosté.
40:38
McNabb vyslal další střelu od modré, kterou domácí brankář vyrazil do rohu kluziště.
40:30
Pearson se dostal ke střele z pravého kruhu, kterou dokázal Lehtonen udržet ve své výstroji.
40:24
Muzzin se svou střelou od modré trefil pouze blokujícího Pearsona.
40:15
Demers poslal touš přímo na střídačku Dallasu, a tak se bude vhazovat po pravici Lehtonena.
40:01
Statistiky po druhé třetině:

Střely na bránu: 21:24
Vhazování: 24:23
Zblokované střely: 9:7
Hity: 14:21
Je za námi hodně divoká druhá třetina, ve které padlo hned pět branek. Nejdříve Stars navýšili své vedení, protože se po přihrávce od Lehtonena trefil nejlepší střelec NHL Seguin. Kings však nehodili flintu do žita a dvěma brankami dokázali snížit, když se postupně trefili Pearson a Williams.

Dallas dokázal své vedení opět navýšit v přesilové hře, protože ve svém premiérovém utkání v dresu Stars vstřelil svou první branku Demers. Jenže Kings znovu snížili za dalších 37 vteřin, kdy si Jokipakka srazil puk do vlastní brány.
40:00
39:25
Po špatné rozehrávce Dallasu je domácím odpískáno zakázané uvolnění a hra se tedy ještě přesune před Lehtonena.
38:29
Jenže Kings se prosazují ihned z následného útoku, kdy se hosté dostali do úniku dvou na jednoho a přihrávku MIKA RICHARDSE si do vlastní brány srazil domácí obránce Jokipakka. Asistence: Kyle Clifford, Drew Doughty.
37:53
Dallas právě vstřelil branku!
Tak to je parádní premiéra pro DEMERSE! Bývalý obránce San Jose se prosazuje ihned ve svém prvním utkání v dresu Stars. Hemský nabil JASONU DEMERSOVI na modré čáře a jeho pumelice skončila až za Quickem. Pro Demerse je to i dokonce jeho premiérová trefa v letošním ročníku. Asistence: Aleš Hemský, Patrick Eaves.
37:39
Puk znovu putuje pryč z obranné třetiny Kings.
37:21
Kings zatím zvládají své oslabení bez větších potíží.
36:52
36:41
Robyn Regehr (LAK) přidržel Colea, a tak hostující obránce dostává dvě minuty.
36:21
Nyní musela být naopak v akci lapačka Lehtonena, kterého svou střelou z levého kruhu odzkoušel Brown.
36:04
Fiddler postrčil touš za sebe na Seguina, který ihned vystřelil, ale Quick byl pozorný a puk chytil do své lapačky.
35:12
První útočná formace Dallasu dostala puk do svého útočného pásma, ale Stars se nemohou protlačit do zakončení.
34:50
Hra bude pokračovat až po komerční přestávce.
34:50
Kopitar se z pravé strany protlačil až před Lehtonena, který si však prostor u své tyče pohlídal a puk má ve své moci.
34:25
Horcoff zavezl puk do útočného pásma, kde se Stars pokusí rozjet další zámek.
33:38
Eakin vystřelil přes bránícího hráče a Quick musel zasáhnout svou vyrážečkou.
33:20
Spezzova formace nyní nadělala obraně Kings hodně velké problémy, ale hosté si nakonec se vším poradili.
32:51
Z levého kruhu nyní vyslal svou střelu Hemský a Quick touš jen vyrazil za svou bránu.
32:16
Kings využívají přesilovou hru! McNabb vypálil od modré čáry a Lehtonen vyrazil touš přesně na střed útočného pásma, kde se k němu dostal JUSTIN WILLIAMS, který poté poslal puk do odkryté brány Stars. Asistence: Jarret Stoll, Brayden McNabb.
32:02
Williams střílel z téměř totožné pozice, jako Kopitar, jenže jeho střela prošla až k Lehtonenovi, který však vytáhl zákrok lapačkou.
31:40
Puk znovu míří až ke Quickovi.
31:24
Stars se podařilo vyhodit touš přes celé kluziště.
31:05
Kopitarova střela z pravé strany byla zastavena hned prvním hráčem Dallasu.
30:56
Přesilovka Kings však začne až po komerční přestávce.
30:56
Přesilovou hru si nyní zahrají hosté z Los Angeles, protože je na dvě minuty za držení protihráče vyloučen Cody Eakin (DAL).
30:15
Greene vyslal další střelu od modré čáry a Lehtonen jeho pokus vyrazil do rohu kluziště.
29:32
Kings vstřelují kontaktní branku. Muzzin vystřelil od modré čáry a Lehtonen následně vyrazil touš na pravou stranu, kde byl nikým nehlídaný TANNER PEARSON, jenž už poslal puk za záda domácího brankáře. Asistence: Jake Muzzin, Kyle Clifford.
28:49
Kings nakonec přežili i tohle oslabení, ikdyž v něm měli hosté hodně namále.
28:23
Seguin dostal nabito na modré čáře a jeho pumelici vyrazil Quick za sovu bránu.
28:05
Spezza vystřelil z levé strany, ale jeho pokus letěl mimo bránu Kings.
27:36
Domácí zatím kombinují v útočném pásmu, ale nepřichází žádná střela.
27:10
Stars jsou nakonec vytlačeni ze svého útočného pásma.
26:38
Kyle Clifford (LAK) je vyloučen na dvě minuty, a tak si Stars zahrají další přesilovou hru.
26:22
Obrovská chyba Hemského, jenž v obranné třetině přihrál přímo Toffolimu a Lehtonen musel předvést hodně důležitý zákrok.
26:11
Carter vyhazuje touš ze svého obranného pásma.
25:40
Brown se dostal do zakončení v oslabení, ale jeho střela letěla hodně mimo.
25:07
Lewis zachytil přihrávku Benna a následně poslal puk až k Lehtonenovi.
24:44
Seguin neudržel touš v útočné třetině, a tak se z ní musí Stars vystěhovat.
24:22
Stars jsou hodně při chuti a domácí si nyní vybojovali další přesilovou hru, protože je na dvě minuty za držení protihráče vyloučen Drew Doughty (LAK).
23:57
Touš se dostal k Lehtonenovi, který viděl najíždějícího SEGUINA, a tak přes střed kluziště vyslal dlouhou přihrávku přímo do jízdy TYLERU SEGUINOVI, jenž už poté poslal touš přesně mezi betony Quicka. Asistence: Kari Lehtonen.
23:24
Stoll vystřelil z pravého kruhu a Lehtonen jeho pokus dokázal vyrazit mimo svou bránu.
23:13
Cole chtěl nahodit puk do útočné třetiny, jenže domácí útočník poslal touš až do ochranné sítě.
22:51
Špatná rozehrávka Jokipakky končí až na zakázaném uvolnění.
22:41
Eaves vystřelil ihned po přejetí útočné modré a Quick jeho pokus vyrazil.
22:25
Dallas přežil menší zámek druhé formace Kings, a tak se domácí mohou vydat do svého útočného pásma.
21:56
Kings jen nahodili touš do svého útočného pásma, kde se k němu velice rychle dostávají Stars.
21:31
Seguin vystřelil z pravé strany, jenže jeho pokus letěl hodně mimo bránu Kings.
20:54
Už to mohlo být 4:0, protože po přihrávce od Seguina se od modré prosadil Goligoski, jenže jeho branka není uznána, protože Benn při svém projetí zasáhl Quicka.
20:38
Demers zblokoval rozehrávku Kings, a tak touš následně míří mimo obranné pásmo Stars.
20:17
Stars pouze poslali touš přes celé kluziště, a tak je domácím odpískáno zakázané uvolnění.
20:01
Statistiky po první třetině:

Střely na bránu: 13:10
Vhazování: 12:10
Zblokované střely: 2:5
Hity: 8:7
Tak to byla přímo třetina z říše snů pro hráče Dallasu. Stars se nejdříve podařilo skvěle odbránit hned tři přesilové hry Los Angeles a v posledních pěti minutách první periody Dallas nastřílel hned tři branky, když dvě z nich vstřelil kapitán Jamie Benn a o jednu se ještě postaral hodně talentovaný obránce Klindberg .
20:00
19:59
Stars využívají přesilovou hru v samotném závěru první třetiny! Tak to byla lahůdka v podání mladého obránce Dallasu Klinderga, jenž nejdříve oklamal jednoho z bránících hráčů a následně poslal milimetrovou přihrávku mezi kruhy na JAMIEHO BENNA, který už jen vstřelil touš do horních pater Quickovy brány. Asistence: John Klingberg, Antoine Roussel.
19:40
Kings se podařilo vyhodit puk ze svého obranného pásma a Stars se poté při dalším založení útoku dostali do ofsajdu.
19:27
Ihned po vyhraném vhazování se k střele dostal Seguin, jenže Quick znovu podržel svůj tým.
19:20
Seguin přihrál na levou stranu Spezzovi, jehož střelu však dokázal chytit Quick.
19:11
Benn ještě v závěru první části vybojoval přesilovou hru pro svůj tým, protože jej přidržel Jake Muzzin (LAK), jenž si tak odsedí dvě minuty.
18:52
Regehr přihrál Richardsovi rukou, a tak je samozřejmě hra zastavena a vhazovat se bude ve středním pásmu.
18:22
Pearson se protlačil přes Jokipakku a Oleksiaka až do samostatného úniku, jenže hostující útočník se svou střelou trefil Lehtonena do jeho masky.
18:15
Domácí hokejisté se nyní dostali do ofsajdu, a tak je jejich slibně vyvíjející se akce zastavena.
17:16
Už to vypadalo tak, že se dostane obrana Stars do problému, ale naopak se domácí vydali do rychlého protiútoku, kde nakonec Benn přihrál mezi kruhy JOHNU KLINGBERGOVI, jenž se trefuje do zcela stejného místa, jako v předešlém zápase. Asistence: Jamie Benn, Cody Eakin.
16:51
Fiddler využil menšího zaváhání Quicka, který jen zastavil touš za svou bránou, kde se k němu poté dostal právě domácí útočník, jenže Fiddler poslal touš přesně pod tělo hostujícího brankáře.
16:42
Moen chtěl nahodit puk do útočného pásma, jenže to trochu přehnal, protože poslal touš až do hlediště.
16:15
Stars drží puk ve svém obranném pásmu, kde si jej vyměňují Daley a Demers.
15:25
Richards nyní příliš dlouho otálel se svou přihrávkou, a tak hostující útočník následně o puk přišel.
15:02
Spezza vystřelil od modré, jenže jeho pokus letěl hodně mimo bránu Kings.
14:40
Po ofsajdu Stars je hra přerušena a následuje poslední reklamní pauza první třetiny.
14:35
Tak to byla nádherná akce Stars! Eakin ve středním pásmu vybojoval touš pro Seguina, který poté potáhl touš po pravé straně, aby nahrál JAMIEMU BENNOVI před zcela prázdnou bránu a domácí kapitán poslal svůj celek do vedení. Asistence: Tyler Seguin, Cody Eakin.
14:06
Kings nyní trochu uklidňují hru za svou bránou, kde puk drží Greene.
13:27
Naopak se musel mít pozoru i na druhé straně Lehtonen, na něhož mířila střela velmi nebezpečná střela Pearsona.
12:55
Střelu Seguina z pravého kruhu dokázal Quick vyrazit mimo svou bránu.
12:38
Seguin vyhnal Stars z útočného pásma, a tak se domácí musí pokusit založit další útok.
11:47
Quick má v přesilovce Kings paradoxně na kontě více zákroků než Lehtonen.
11:15
Po Toffoliho střele z bezprostřední blízkosti musel opět zasáhnout Lehtonen a po jeho zákroku následně míří touš přes celé kluziště.
10:41
Stars se opět dostali do útoku ve vlastním oslabení, ale střela Fiddlera byla opět zblokována.
10:12
Stars měli nyní hodně štěstí, protože Daleyho vyhození mířilo mimo kluziště, ale dle rozhodčích byl touš ještě tečován, a domácí bek tak nedostane žádný trest.
10:07
I tato přesilová hra Los Angeles však začne až po komerční přestávce.
10:07
Stars jdou znovu do čtyř. Jamie Benn (DAL) zcela zbytečně zasáhl Kopitara holí do obličeje, a tak si dvě minuty odpočine na trestné lavici.
09:42
Benn posunul touš na modrou ke Goligoskému, který ihned vystřelil, ale Quick neměl zakrytý výhled, a tak ho tato střela nemohla překvapit.
09:23
Doughty dostal hodně prostoru na modré čáře a následně si vybruslil až na okraj pravého kruhu, odkud vystřelil, ale Lehtonen jeho střelu vytěsnil.
08:52
Eaves se pokusil o střelu z otočky, jenže jeho pokus letí mimo bránu Kings.
08:15
Daley zřejmě naposledy vyhazuje touš přes celé kluziště a Hemský se už za malou chvíli vrátí do hry.
08:04
Stars se opět podařilo dostat puk do středního pásma.
07:35
Eakin se dostal do zakončení ve vlastním oslabení, které musel Quick vykopnout svým betonem.
07:10
Muzzin vystřelil od modré a Lehtonen jeho střelu vyrazil svým betonem.
06:31
Demers zachytil přihrávku Gáboríka a následně poslal touš až za bránu Kings.
06:07
Dvouminutový trest za špatné střídání odsedí Aleš Hemský (DAL).
06:21
06:21
Los Angeles budou hrát další přesilovou hru, protože si Stars nepohlídali své střídání a na ledové ploše bylo hned šest hráčů v zeleném dresu.
05:58
Cole přistrčil touš Horcoffovi, avšak i jeho střela byla opět zblokována.
05:22
Eaves vystřelil ze středu útočného pásma, ale i jeho střelu zblokovali hosté za svou bránu.
04:55
Lehtonen se musel mít na pozoru, protože na něj vyslali své střely Stoll a následně i Pearson.
04:38
Tak to byl nádherný hit! Nová akvizice Stars obránce Demers si skvěle počíhal na Stolla, jenž vůbec nedával pozor a útočník Kings se následně proletěl.
04:25
Roussel nyní příliš váhal s rozehrávkou, a tak nakonec jen nahodil touš do útočné třetiny.
03:51
Roussel chtěl překvapit Quicka z hodně velkého úhlu, ale brankář Kings touš vyrazil za svou klec.
03:29
Gáborík nyní tečoval nahození jednoho z obránců Kings a touš letěl jen těsně vedle pravé tyče domácí klece.
03:05
Cole protlačil touš až do útočného pásma, ale zde se k němu dostávají Kings.
02:40
Stars přežili své první oslabení a Daley se vrací zpět do hry.
02:15
Demers skvěle zatlačil na Browna, který následně svou přihrávku poslal zcela mimo útočné pásmo Kings.
01:42
Horcoff vyhrál následné vhazování a Klinberg ihned poslal puk směrem na Quicka.
01:37
Los Angeles neudrželo puk v útočné třetině, a tak je hostům odpískáno postavení mimo hru.
01:06
Muzzin nahrál Carterovi k levé tyči domácí brány, odkud si hostující útočník vybruslil a pokusil se překonat Lehtonena, ale domácí brankář touš vyrazil.
00:40
Los Angeles se následně dostalo do útoku, kde si hosté ined vybojovali svou první přesilovou hru, protože Trevor Daley (DAL) dostává dvě minuty za držení protihráče.
00:12
Hemský se velice rychle dostal až do zakončení z pravého kruhu, jenže jeho střelu zblokovali hosté mimo svou bránu.
00:01
Ceremoniál je již u konce, a tak za malou chvíli už vypukne samotné utkání.
A nyní už po krátkém videu přichází i Mike Modano.
A nakonec ještě střelec snad nejdůležitější branky v historii Stars Brett Hull, jenž svým "sporným" gólem rozhodl o zatím jediném Stanley cupu pro texaský tým.
Následně přichází další hráč z velké enklávy Dallasu a bývalý manažér Stars Joe Nieuwendyk.
Na ledové ploše se nyní objevuje i dlouholetá brankářská opora Dallasu Ed Belfour.
Na ledě jsou nyní oba komentátoři Dallasu Stars, kteří na ledě přivítají už současného člena hokejové síně slávy Mika Modana.

Dallas Stars: Lehtonen (Lindback) – Goligoski, Klindberg, Daley, Demers, Jokipakka, Oleksiak – Benn, Eakin, Seguin – Roussel, Spezza, Hemský – Moen, Fidller, Eaves – Cole, Horcoff, McKenzie.

Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Muzzin, Doughty, McNabb, Greene, Regehr, McBain – Gáborík, Kopitar, Lewis – King, Carter, Toffoli – Brown, Stoll, Williams – Clifford, Richards, Pearson..
Dallas Stars

Naopak Stars jsou na tom zatím hodně bídně. Dallas zatím zcela nenaplňuje očekávaní, které mu byla před sezónou předpovězena a po dvaceti zápasech mají na svém kontě pouze 18 bodů, které je řadí až na 12. místo Západní konference. Stars se zatím hodně trápí a v poslední dnech došlo dokonce k několika změnám, kdy nejdříve Dallas prodloužil smlouvu s Jasonem Spezzou a následně vyměnil obránce Brendena Dillona za Jasona Demerse ze San Jose.

Los Angeles Kings

Obhájci Stanley cupu zatím v letošním ročníku drží svou pověst a po 20 odehraných utkáních mají na svém kontě 26 bodů, které je řadí na čtvrté místo Západní konference. Kings mají zatím na svém kontě 11 výher, 5 porážek a 4 prohry v prodloužení či po samostatných nájezdech. Bodování Los Angeles však překvapivě vede mladý Tyler Toffoli, jenž ve dvaceti zápasech nastřádal 18 bodů za osm branek a deset asistencí.

Tanner Pearson – 12 bodů (8+3)
Vítám vás u dalšího on-line přenosu ze zámořské NHL, ve kterém se blíže podíváme na utkání Dallasu Stars a Los Angeles Kings. Utkání má naplánovaný start na 02:00, jenže před utkáním bude ještě probíhat ceremoniál, ve kterém Stars pogratulují svému dlouholetému tahounovi Miku Modanovi, jenž byl v minulém týdnu zapsán do hokejové síně slávy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.