Tomáš Fleischmann (FLA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:23
Tomáš Kopecký (FLA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:08
Tři hvězdy utkání:
1. Filip Forsberg (NSH) 0+0
2. Roberto Luongo (FLA) 48 zák., 2 góly, 96,0%
3. Pekka Rinne (NSH) 28 zák., 2 góly, 93,3%
Dnešní zápas končil lépe pro hokejisty Nashvillu, kteří dokázali vyhrát po samostatných nájezdech. Domácí si závěr utkání zkomplikovali, když ztratili v poslední minutě své dvoubrankové vedení a Floridě darovali jeden bod.
65:00
V samostatných nájezdech zvítězil tým Nashville Predators.
Autorem vítězné branky je FILIP FORSBERG.
Boyes tíhu zodpovědnosti neunesl, když nedokázal překonat Rinneho po kličce do bekhendu. Nashville vítězí!
Forsberg se rozjel a z pravého kruhu prostřelil Luonga mezi betony. Na druhé straně bude muset Boyes skórovat.
Bjugstad zkusil kličku do bekhendu, ale Rinne mu kotouč vypíchl.
Smith to na druhé straně zkusil střelou mezi nohy, ale i tento pokus si Luongo pohlídal.
Jokinen to zkusil proti Rinnemu střelou pod vyrážečku, ale brankář Predators byl úspěšný.
Dalším hráčem byl Ellis, ale jeho kličku do forhendu Luongo vystihl a kotouč vyrazil.
Se svým nájezdem neuspěl ani Huberdeau.
Derek Roy se postavil k prvnímu nájezdu, ale Luonga kličkou do bekhendu nepřekonal.
Samostatné nájezdy začínají.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:30
Trocheck vybojoval puk, ale následně si puk nadhodil daleko od sebe.
63:50
Nashville se snaží zvítězit, aspoň v prodloužení, když konec třetí třetiny mu nevyšel.
63:00
Weber nahodil puk, ale pouze mimo branku.
62:20
Luongo skvělým zákrokem vyrazil puk a udržel šance svého týmu na výhru v dnešním zápase.
61:10
Ellis tečoval střelu před Luongem, ale kanadský brankář dokázal zareagovat a tento nebezpečný pokus vyrazil.
60:10
Florida začal prodloužení velkým tlakem, který brankou nekončí.
60:01
60:00
59:29
Florida právě vstřelila branku!
Neuvěřitelný závěr v podání Floridy. Hned po vyhraném vhazování se hosté dostali do útočného pásma. Rinne poté chyboval při rozehrávce za brankou, když nedokázal poslat kotouč do středního pásma. Ten se posléze dostal na hůl JIMMYHO HAYESE, jenž poslal kotouč za rozhozeného brankáře Predators a srovnal na 2:2. Utkání zřejmě půjde do prodloužení. Bez asistence.
59:17
Florida dramatizuje závěr utkání. ROCCO GRIMALDI se dostal na levém kruhu ke kotouči a střelou zápěstím překonal Rinneho. Poslední sekundy utkání ještě budou zajímavé. Asistence: Brian Campbell, Aaron Ekblad.
58:30
Nashville vyhazuje z pásma, ale pouze za modrou čáru.
58:02
Hosté hrají bez brankáře a snaží se vstřelit branku.
58:02
Oddechový čas pro hosty.
58:02
Nashville vyhazuje na zakázané uvolnění.
57:05
Florida přidává na obrátkách a snaží se vstřelit kontaktní branku.
56:20
Kopecký zavezl puk a snažil se zpoza branky nahrát před branku, ale jeho pokus zneškodnil Rinne.
55:10
Jokinen nedokázal usměrnit puk, když dostal přihrávku před prázdnou branku.
53:01
Nashville právě vstřelil branku!
Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení, o které se postaral MATT CULLEN, jenž využil zaváhání Mitchella, který špatně rozehrál na střed, kde stál právě Cullen, jenž následně překonal Luonga střelou nad beton. Bez asistence.
52:35
Hostům se stále nedaří dostat do pásma a vstřelit tak důležitý gól.
51:30
Huberdeau dostal pas na modrou, ale puk mu přeskakuje hůl, a tak domácí zakládájí svojí útočnou akci.
51:25
Luongo drží svůj tým, i když dneska inkasoval tak se za svůj výkon stydět nemusí.
50:10
Hosté se snaží útočnou akci, ale ta stále nepřichází.
49:10
Domácí nyní kombinují v útočném pásmu.
48:45
Fleischmann se pokoušel zavést puk do pásma, ale jeho pokus zmařil Josi.
48:00
Hosté se změnit stav, ale Nashvill se může chlubit svojí obranou, která odvádí svou práci na jedničku.
47:50
Neal se dostal do postavení mimo hru a překazil tak útočnou šanci domácích.
47:15
Domácí hrají v plném počtu. Hostům se nepodařilo proměnit šance v gól.
46:30
Domácí vyhazují a na chvíli se dostávají z tlaku.
45:56
Veliká šance pro hosty. Bjugstad se snažil překonat na zemi ležícího Rinneho, ale jeho pokus byl marný.
45:15
Huberdeau vystihnul přihrávku soupeře a Jonesovi nezbylo nic jiného než podrazit před bránu najíždějícího Bjugstada.
44:17
Hosté hrají v plném počtu.
43:45
Campbell zblokoval střelu Josiho, který střílel z voleje.
43:28
Ribeirova střela minula branku.
42:55
Domácí kombinují v útočném pásmu.
42:17
Domácí se pokusí navýšit vedení, když na trestnou lavici odjíždí Thornton za držení hole.
41:58
Volčenkov vyslal puk na bránu, ale Luongo puk vyráží pravým betonem.
41:20
Ellis sbírá nahozený puk Fleischmanna a zakládá útok domácích.
41:05
Fleischmann protečoval puk do útočného pásma.
40:12
Hosté se snažili rozjet útočnou akci, ale to překazil uprostřed hřiště Forsberg.
40:01
Domácí se zaslouženě dostali ve druhé třetině do vedení, když se v jejím závěru přesně trefil Wilson. Třetí dějství začne přibližně ve 3:53.
40:00
39:24
Domácí si konec třetiny hlídají, aby nepřišli o své vedení.
38:33
Nashville se dostavá do vedení. COLIN WILSON jako první překonal skvěle chytajícího Luonga, když vystřelil zpoza branky a s pomocí Luonga zapadl puk do branky hostů. Asistence: Jarnkrok, Smith.
37:50
Domácí předvedli opravdu ukázkové oslabení.
37:15
Nashville mohl vstřelit gól, když skvělým výpadem se dostali do přečíslení dva na jednoho.
36:26
Domácí odvádí výbornou práci zatím hosty nepustili v přesilové hře ani ke střele.
35:50
Weber je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
35:45
Florida teď přidala a vytěžila si ze svého tlaku dnešní první přesilovou hru.
35:16
Smith se snažil protáhnout kolem levé tyče, ale obránce ho srazil.
34:45
Florida spíše nahazuje puk do rohu kluziště, kde musí o puk bojovat.
33:18
Další skvělý zákrok Luonga, když se ho střelou od mantinelu snažil prověřit Jokinen.
32:56
Nashville je v tuto chvíli více aktivní.
31:29
Hosté jsou pořád pod tlakem a snaží se otřepat z oslabení.
30:58
Hosté hrají v plném počtu. Ani nyní se nepodařilo domácím vstřelit gól z přesilové hry.
30:15
Nashville kombinuje v útočném pásmu, které vedlo k obrovskému závaru před brankou, ale Luongo byl připraven, i když mu obránce odkopnul hokejovou hůl.
29:28
Domácím se v této přesilové hře zatím nepovedlo udržet v útočném pásmu.
28:58
Nashville bude chtít vstřelit vedoucí gól. Povede se mu to v této přesilové hře?
28:58
Olsen je vyloučen na dvě minuty za hákování.
28:27
Ribeiro se snažil dostat stahovačkou do lepší pozice. To se mu sice nepodařilo, ale vybojoval pro svůj tým přesilovou hru.
27:30
Gudbranson udržel puk v útočném pásmu, ale Nashville rychle zareagoval a je u puku první.
26:30
Kopecký se snažil od modré nastřelit puk na Rinneho, ale trefil pouze před sebou stojícího obránce.
25:45
Hosté kvůli velkému tlaku vyhazují na zakázané uvolnění.
25:15
Nashville se usadil do útočného pásma.
24:45
Ekholm vystřelil od modré, ale pouze do betonu Rinneho.
24:15
Neal se dostal do velmi dobré pozice, ale rychlá lapačka Luonga Nealovu střelu za svá záda nepustila.
23:45
MacKenzie naznačil střelu, ale poslal puk po modré na úplně volného Cambella, ale jeho střela minula branku.
22:30
Nyní útočí Nashville, druhá třetina začala ve velkém tempu.
21:00
Grimaldi se protáhl kolem mantinelu a snažil se přihrát na Barkova, ale přihrávka byla nepřesná.
20:32
Florida začala úplně jinak, než v první třetině. Nashville se zatím k ničemu nedostal.
20:10
První zákrok ve druhé třetině si připsal Rinne, když Huberdeau nahodil puk na bránu.
20:01
Domácí byli v této třetině aktivnější, ale úvodní branku ani jeden z týmu nevstřelil. Druhá třetina začne přibližně ve 3:00.
20:00
19:30
Poslední minuta se dohrává spíše ve středu, když oba dva celky nechtějí inkasovat takzvaný gól do šatny.
19:00
Florida se dostává z tlaku domácích, když se hostům podařilo poslat puk za modrou čáru.
18:28
Ribeiro vyhrál buly v útočném pásmě, ale Josiho střela Luonga nepřekonala.
17:10
Další úspěšný zákrok si připsal Luongo, který v první třetině podává opravdu skvělý výkon.
16:45
Nyní Luongo podržel svůj tým, když skvěle kombinujícího Forsberga s Nealem vychytal betonem. Forsberg střílel po ledě k pravé tyči.
15:30
Tomáš Fleischmann si nahazuje puk do rohu kluziště, kde svádí souboj s Jonesem.
14:30
Forsberg se odvážil vzít všechno na sebe, ale jeho pokus byl zmařen obranným zákrokem Gudbransona.
13:23
Luongo skvěle vyrazil střelu Roye, který se snažil kanadského brankáře prostřelit.
12:30
Florida nyní přitlačila domácí, ale úvodní branku zatím zápas nepřinesl.
11:40
Florida se po dlouhé době usadila v pásmu domácích, ale střela obránce trefila pouze stojícího obránce.
11:05
Bjugstad vyhrává vhazování, které nevedlo k rychlému útoku Floridy.
10:21
Florida se snaží postupným útokem dostat do útočného pásma, ale skvěle bránící Nashville nedává Floridě mnoho prostoru.
09:39
08:32
Domácí se nemohou udržet v útočném pásmu, nyní obrana Floridy odvádí skvělou práci.
07:42
Hosté vyhráli buly a na chvíli se osvobozují.
07:39
Thornton ve středním pásmu krosčekoval Jokinena a odjíždí na trestnou lavici.
07:15
Hosté se chtějí dostat do útočného pásma, ale Nashville si skvěle hlídá střední pásmo.
06:35
Ribeiro vyhrál buly v útočném pásmu, ale Josi trefil jenom před sebou stojícího hráče.
06:15
Luongo teď ukázal své kvality, když vychytal několik dorážek, které měli domácí.
05:04
Rozjíždějící útok Nashvillu končí, jelikož se Wilson dostal do postavení mimo hru.
03:50
Nashville nyní kombinuje v útočném pásmu, ale obrana Floridy odvádí skvělou práci.
02:30
Forsberg nahodil do pásma Floridy, ale z pokusu o útok nakonec nic nebylo.
02:13
Z pravého horního kruhu vystřelili hosté, ale Rinne si puk pohlídal.
01:00
Hosté sice vyhrávali úvodní vhazování, ale Nashville následně vybojoval puk a první zákrok si připsal Luongo.
00:01

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber, Josi, Jones, Volčenkov, Ellis, Ekholm – Neal, Ribeiro, Forsberg – Smith, Jarnkrok, Wilson – Roy, Jokinen, Cullen – Beck, Gaustad, Nystrom

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Ekblad, Campbell, Kulikov, Mitchell, Gudbranson, Olsen – Boyes, Bjugstad, Huberdeau – Grimaldi, Barkov, Fleischmann – Hayes, Trocheck, Jokinen – Thornton, MacKenzie, Kopecký.
Florida Panthers

Floridě patří sedmá příčka v divizi, po sedmnácti odehraných zápasech má devatenáct bodů. Florida bude chtít navázat na minulý zápas, kdy porazila San José Sharks 3:2.
Nashville Predators

Nashvillu patří druhá příčka v divizi, po devatenácti odehraných zápasech má na kontě šestadvacet bodů. Nashville bude dneska bojovat o dva body před domácím publikem, kde se mu hodně daří.
Přeji brzké dobré ráno u sledování zápasu NHL. Na ledě Nashvillu Predators se představí hokejisté Floridy Panthers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.