To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou!

Tomáš HERTL (SJS) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 12:41

Martin ERAT (ARI) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 12:53
Zbyněk MICHÁLEK (ARI) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 23:54
Hvězdy utkání:
1. Tommy WINGELS (SJS) – 1+0, 1 střela, čas na ledě 15:55
2. Shane DOAN (ARI) – 1+1, 2 střely, čas na ledě 20:37
3. Antoine VERMETTE (ARI) – 1+0, 2 střely, čas na ledě 20:32, rozhodující nájezd

Největší čas na ledě: Burns 26:37 – Ekman-Larsson 27:59

Branky a nahrávky: 25. Wingels (Goodrow), 38. Desjardins (Kennedy, Nieto), 48. Pavelski (Burns, Couture) – 7. Vermette (Doan, Boedker), 13. Schlemko (Boedker, Korpikoski), 41. Doan (Gagner, Rieder), rozh. náj. Vermette. Diváci: 17297. Rozhodčí: Sutherland, O'Halloran – Driscoll, Wheler.
Dnešní zápas dvou dlouhověkých rivalů z Pacifické divize nepostrádal téměř nic. Hostům z Arizony se náramně povedla první třetina, ve které se dostali do dvoubrankového vedení zásluhou Antoina Vermetta a Davida Schlemka.

Herně lepším týmem ale byli po celý zápas domácí Žraloci, kterým se aktivní hra vyplatila ve druhé části hry. V 25. minutě nejdříve v oslabení snížil Tommy Wingels, aby pak v závěru prostřední dvacetiminutovky srovnal Andrew Desjardins.

Coyotes se ale nedali a hned na začátku třetí třetiny vrátil vedení na stranu hostů kapitán Shane Doan. Ve 48. minutě se ale v přesilové hře povedenou tečí prosadil Joe Pavelski, pro kterého se jednalo o 200. trefu v kariéře v NHL.

Utkání tak dospělo až do prodloužení, ve kterém branka nepadla a rozhodnout tak musely samostatné nájezdy. V nich dlouho kralovali oba brankáři až nakonec ve třetí sérii našel na Niemiho recept Antoine Vermette a rozhodl tak o vítězství Arizony 4:3 po samostatných nájezdech.
65:00
V samostatných nájezdech zvítězil tým Arizona Coyotes.
Autorem vítězné branky je ANTOINE VERMETTE.
Antoine Vermette zvolil hodně rozvážný postup, nakonec ale našel volné místo u pravé tyčky, o kterou nakonec posílá kotouč za Niemiho záda a rozhoduje tak o vítězství Coyotes!
Barclay Goodrow nepředvedl téměř nic, jeho zakončení postrádalo hodně věcí.
Mikkel Boedker zkusil krátký blafák do bekhendu s následným zasunutím kotouče mezi nohy, ani on neuspěl.
Ani Joe Pavelski se svou střelou neuspěl, Dubnyk opět zůstal dlouho stát.
Sam Gagner zkusil trochu zvláštní kličku, kterou se vyhnal do velkého úhlu, ze kterého se mu nepovedlo prostřelit Niemiho.
Nájezdy načal Logan Couture, s jeho střelou ale neměl Dubnyk sebemenší problém.
Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení o majiteli bonusového bodu z dnešního zápasu nerozhodlo, na řadu tak přijdou samostatné nájezdy, již desáté ve vzájemných kláních od sezóny 2009-10. Žádná jiná dvojice týmů nezažila od této doby více penaltových střetnutí.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:48
Antti Niemi nyní zachránil domácím naději na vítězství! Hosté totiž mířili hned tři na jednoho, Sam Gagner vzal celou akci na sebe, jeho střelu ale finský brankář v barvách San Jose dokázal zastavit!
64:18
Nováček Rieder dnes v barvách Coyotes hraje výborný zápas, jeho další útok ale není úspěšný.
63:58
Michálek našel před brankou Vermetta, jeho zadovka na druhou tyč ale nebyla úspěšná.
63:32
Tobias Rieder se dostal do úniku, který ale nedokázal zakončit střelou. Niemi následně sbírá kotouč po nahození Keitha Yandlea.
63:05
Arizoně se povedlo ubránit oslabení ve třech, kapitán Doan je zpátky na ledě.
62:45
Wingels opět ztrácí kotouč a Vermette posílá puk opět do bezpečí z pohledu Coyotes.
62:23
Domácí si vytvářeli už drtivý tlak, nakonec ale přišla zbytečná chyba, kterou Ekman-Larsson ryhcle potrestal vyhozením přes všechny čáry.
61:50
Po Burnsově ráně puk zůstal ležet na brankovišti, odkud jej dokázal Ekman-Larsson dostat do bezpečí!
61:21
Dubnyk se štěstím zastavil střelu Thorntona, Vitale následně vyhazuje alespoň do středního pásma.
61:05
Domácí trenér Todd McLellan si pochopitelně před důležitou částí prodloužení bere oddechový čas.
61:05
Velká šance pro Sharks na vítězství v dnešním zápase! Za hru vysokou holí je vyloučen Shane Doan.
61:01
Gagnerova ideální přihrávka našla Connora Murphyho, jenž nastřeluje tyčky Niemiho branky!
60:28
Oliver Ekman-Larsson, který letos rozhodl už dvě prodloužení ve prospěch svého týmu, se natlačil až před branku, jeho pokus z úhlu ale Niemi pokryl.
60:01
Po krásném závěru základní hrací doby svítí na výsledkové tabuli na obou stranách číslovka 3, a tak se o majiteli bonusového bodu z dnešního zápasu rozhodne v prodloužení, případně v samostatných nájezdech. Nastavený čas začne už za malou chvilku.
60:00
59:55
Sheppard se ještě v samém závěru natlačil před branku, mířil ale těsně mimo.
59:21
Gagner s Doanem si v útočném pásmu moc nerozuměli, na druhé straně v dobré šanci pálil Joe Pavelski, skvělý Dubnyk ale zachránil svůj tým.
58:54
Puk vypadl mimo hrací plochu, vhazovat se bude ve středním pásmu.
58:10
Už probíhají poslední dvě minuty základní hrací doby, utkání zřejmě dospěje do prodloužení.
57:31
Dubnyk rychle rozehrál puk od své vlastní branky pryč, aby si nezadělával na případné nebezpečí.
57:03
S blížícím se závěrem třetí třetiny má hra ale rychlý spád, hraje se nahoru dolů, žádný ustrašený hokej.
56:30
Hosté zašlápli kotouč v útočném pásmu, rozhodčí nechávají hráče dlouho zápasit o černý kus pryže, což se divákům nelíbí.
55:54
Kyle Chipchura nyní jen o malý kousek minul prostor u levé tyčky Niemiho branky.
55:28
Muellerova střela od modré čáry byla nepřesná, puk končí v rohu kluziště, domácí ale zůstávají usazení v útočném pásmu.
54:44
Doan hledal před brankou Gagnera, nakonec z druhé strany pálil Zbyněk Michálek, český obránce ale netrefil branku.
54:11
Korpikoski nahodil puk do útočného pásma, kus černé pryže se ale lehce otřel o ochrannou síť, a tak se po reklamní přestávce bude vhazovat ve středním pásmu.
53:51
Po střele Kyla Chipchury od levého mantinelu se bude opět vhazovat před brankou Sharks, Niemi totiž nedostal prostor rozehrát.
53:06
Hannan dobře vložil hokejku do střely Sama Gagnera, puk tak putoval vysoko nad Niemiho branku.
52:37
Mladý Mueller udělal velkou chybu před vlastní brankou, nakonec měl ale štěstí, že Gagnerovi se nepodařilo lépe zpracovat kotouč.
52:05
David Schlemko nyní zblokoval nejdříve střelu Burnse od modré čáry a i následnou dorážku Goodrowa z mezikruží.
51:07
Hosté se dostali do postavení mimo hru.
50:35
Patrick Marleau nejdříve neprostřelil Schlemka, následnou střelou pro změnu netrefil branku.
50:12
Další střela Logana Couturea z velkého úhlu končí na boční síti.
49:46
Yandle udělal hrůzostrašnou chybu, Pavelski rychle vysunul volného McGinna, kterého v obrovské šanci vychytal skvělý Dubnyk!
49:28
Domácí hráči jsou nyní na koni, Scott Hannan uklidňuje hru u vlastní branky.
48:59
Nietovi se nakonec povedlo dostat puk do útočného pásma a i vystřelit, Dubnyk jeho pokus sráží do bezpečí.
48:15
Gagner s Riederem na druhé straně chtěli rychle strhnout vedení zpátky na stranu Coyotes, proti jejich vůli stál Niemi.
47:47
San Jose právě vstřelilo branku!
Domácím se v přesilové hře povedlo vyrovnat! Po několika přihrávkách na modré čáře s Couturem se Brent Burns odhodlal ke střele, kterou v těsné blízkosti Dubnyka tečoval nehlídaný JOE PAVELSKI! Asistence: Brent Burns a Logan Couture.
47:43
Další pokus z hole Joa Thorntona lapí Dubnyk.
47:26
Střela Couturea sražena vysoko do ochranné sítě.
47:12
Coyotes ale půjdou do oslabení, za hákování míří na trestnou lavici Michael Stone.
47:05
Thornton schoval svou střelu za obránce, Dubnyk ale dokázal jeho pokus vyrazit.
46:38
Keith Yandle má puk za vlastní brankou, čeká na své spoluhráče, až dostřídají.
46:07
Dubnyk jednou ruku rozehrál až na Boedkera, který se v následné akci dostal až ke střele, která ale sražená končí v rohu.
45:32
Chipchura natlačil puk před branku, odkud střílel Martin Erat, Niemi připraven.
45:16
Puk vypadl mimo hrací plochu, vhazovat se bude v obranném pásmu Coyotes. V posledních minutách se hra hodně kouskuje.
44:52
Joe Vitale se rychlostí prohnal po pravé straně až ke střele, kterou musí Antti Niemi pokrýt.
44:20
Boedker dobře vložil hůl do Goodrowovy přihrávky, Vlasic už nezpracoval puk na modré čáře.
43:51
Sheppard nabral po pravé straně rychlost, jeho střela bekhendem končí ale nad brankou.
43:29
Doanova lajna se nyní opět usadila v útočném pásmu, z mezikruží pálil nekrytý Tobias Rieder, Niemi vyráží betonem do rohu.
43:02
Rieder přenechal puk v útočném pásmu pro Gagnera, jehož střela ale končí mimo tři tyče.
42:24
Dubnyk se musí mít opět na pozoru, nyní zasahoval proti střele Andrewa Desjardinse, který zkoušel štěstí po otočce.
41:50
Další práce pro Dubnyka, který musí likvidovat tvrdou střelu Marca-Edouarda Vlasica od modré čáry.
41:06
Dubnyk si poradil se střelou Mirca Muellera z levé strany.
40:52
Arizona právě vstřelila branku!
Hosté se opět na začátku třetí třetiny ujímají vedení! Hertl nezpracoval puk na obranné modré čáře, Yandle jej o něj obral, rychle přihrál na Gagnera, s jehož bekhendovou střelou si Niemi ještě dokázal poradit, na dorážku SHANA DOANA z bezprostřední blízkosti už byl ale krátký! Asistence: Sam Gagner a Tobias Rieder.
40:21
Hosté vstoupili do třetí třetiny postavením mimo hru.

Největší čas na ledě: Burns 15:46 – Ekman-Larsson 17:30
Ve druhé třetině domácí hráči zvýšili svůj tlak, který navíc dokázali konečně projevit i na výsledkové tabuli. Na střely vyhráli Sharks druhou třetinu 14:6. O snížení se postaral ve 25. minutě paradoxně v oslabení Tommy Wingels.

Coyotes pak celkem v klidu přečkali dvě po sobě jdoucí oslabení, snad jen tutovka Burnse trochu hnula s nervy hostů. Žralokům se ale stejně podařilo vyrovnat, když se ve 38. minutě prosadil z dorážky Andrew Desjardins. Po čtyřiceti minutách hry tak hraje San Jose s Arizonou nerozhodně 2:2.
40:00
39:49
Při dalším přechodu do útočného pásma se Thornton s Marleauem dostali do postavení mimo hru.
39:35
Nakonec ale ještě Mikkel Boedker bojuje v útočném pásmu.
38:50
Hosté jsou po vyrovnávací brance Sharks v mírném útlumu a možná ještě budou rádi, když dohrají druhou třetinu bez další inkasované branky.
38:09
V další útočné akci se hráči San Jose dostali do postavení mimo hru.
37:53
Coyotes sice zvládli ubránit dvě po sobě jdoucí oslabení, i tak ale inkasují! Po chybě ve středním pásmu se do útočného pásma dostal Kennedy, jeho střelu od pravého mantinelu Dubnyk vyrazil pouze před sebe, kde stál připravený ANDREW DESJARDINS, který uklidil puk do odkryté části branky! Asistence: Tyler Kennedy a Matt Nieto.
37:34
Vermette je na ledě, Coyotes zvládli i druhé oslabení v dnešním zápase.
37:12
Dubnyk nyní trochu zariskoval, když vyjel daleko od své branky. Goodrow toho chtěl využít, netrefil ale vůbec branku.
36:35
Tobias Rieder vybojoval puk v souboji s Pavelskim a rychlým vyhozením osvobodil svůj tým.
35:59
Brent Burns střílel po Thorntonově přihrávce zpoza branky, Dubnyk připraven.
35:34
Další přesilová hra pro Sharks, za vražení na hrazení míří na trestnou lavici Antoine Vermette.
34:51
Lauri Korpikoski se ve své akci neprosadil, Stone ale ještě udržel útočné pásmo pro Arizonu.
34:10
Zakázané uvolnění Coyotes vrátí hru zpátky před Dubnykovu branku.
33:59
Shane Doan se nyní po chybě v obraně Sharks mohl prosadit, kapitán Coyotes ale ještě přihrávkou hledal McMillana, který byl obsazen.
33:34
Doan se vrací na ledovou plochu, Arizona své první oslabení v dnešním zápase přečkala bez újmy.
33:11
Po Coutureově střele se v obrovské šanci ocitl Brent Burns, který ale nejen, že nedokázal trefit polovinu odkryté branky, ale dokonce vystřelil kotouč vysoko do ochranné sítě!
32:47
Coutureova střela trefila Dubnyka do masky, hra je přerušena, vhazovat se bude před brankou Coyotes.
32:29
Akce hostů zastavena pro přihrávku rukou, vhazovat se bude ve středním pásmu.
32:12
Vlasicovu střelu od modré čáry zblokoval Stone, hosté vyhazují.
31:43
Dubnyk měl nyní při Couturově střele také velkou porci štěstí, domácí forvard neuspěl ani z následné dorážky.
31:34
První vyloučení na straně Coyotes v dnešním zápase, za hákování je vyloučen kapitán Shane Doan.
31:26
Nahození Martina Erata od modré čáry nemohlo nadělat Niemimu žádné problémy.
31:10
Domácí hráči se ale usazují v útočném pásmu.
30:36
Thorntonovi se povedlo poslat přihrávku před branku pro Patricka Marleaua, ten ale poslal puk pouze do Dubnyka!
29:45
Dubnyk likviduje střelu Logana Couturea z levé strany, na druhé straně do Niemiho pálil Crombeen.
29:06
McGinn získal kotouč a rychle střílel, Dubnyk jeho pokus vyráží.
28:32
Barclay Goodrow pálil po rychlém protiútoku z levé strany, jeho pokus byl sražen a puk končí za brankou.
28:07
Elitní formace Coyotes se nyní ocitla v postavení mimo hru.
27:38
27:13
Sam Gagner se individuálně tlačil až před Niemiho branku, přes obránce se ale centr Coyotes neprosadil.
26:29
Crombeen se tlačil do velké šance, nakonec byl Vlasicem ubráněn, k dorážce téměř do prázdné branky se ale dostal McMillan, branku jen o kousek minul!
26:06
Joe Vitale se teď pro změnu dostal do postavení mimo hru.
25:53
Coyotes tentokrát nevyšla rozehrávka a poslali kotouč pouze na zakázané uvolnění.
25:30
Hosté se nyní na delší dobu usadili v útočném pásmu, Mueller ale nakonec dobrou obrannou prací vyhnal Chipchuru do středního pásma.
24:46
Desjardins se vrací na ledovou plochu, Sharks hrají v plném počtu.
24:29
Doan ani Schlemko se svými střelami neuspěli, domácí navíc rychle vyhazují do bezpečí.
24:11
Nejenom, že se hostům v početní výhodě příliš nedaří, oni dostávají dokonce gól! Goodrow vybojoval puk na obranné modré čáře v souboji s Ekman-Larssonem a situaci dvou na jednoho vyřešil ideální přihrávkou na TOMMYHO WINGELSE, který trefil přesně odkrytý prostor, Dubnyk neměl šanci zasáhnout! Asistence: Barclay Goodrow.
23:41
Střela Nieta v oslabení končí hodně mimo tři tyče, hostům se ale zatím v početní výhodě moc nedaří.
23:10
Po sražené střele Ekman-Larssona se před Boedkerem otevřela prázdná branka, útočníkovi Coyotes ale nešťastně přeskočil puk hokejku, a tak nemohl ani vystřelit.
22:46
Rieder si u mantinelu vybojoval faul na Andrewovi Desjardinsovi, který se provinil podražením. Hosté si tak zahrají svou druhou přesilovku v dnešním zápase, tu první dokázali využít.
22:21
Další průnik Brandona McMillana do útočného pásma zastavil čárový rozhodčí, který odpískal postavení mimo hru hostů.
21:55
McMillan to nyní zkoušel z velkého úhlu, hosté vstoupili do druhé části hry hodně aktivně.
21:26
Shane Doan se nyní dostal k zajímavé střele, kterou ale ještě před Niemim srazil jeden z bránících hráčů Sharks.
21:02
Keith Yandle se snažil najít na útočné modré čáře Doana, puk ale získávají domácí hráči.
20:35
Oba týmy se ve svých prvních útocích ve druhé třetině neprosadili ani ke střele.

Největší čas na ledě: Burns 8:31 – Ekman-Larsson 8:11
První třetina dnešního zápasu dvou rivalů z Pacifické divize se vyvíjela velmi zajímavě, opticky lepším týmem jsou zřejmě domácí Žraloci, kteří ale ze svých střeleckých příležitostí nedokázali na rozdíl od Arizony nic vytěžit.

Skóre dnešního zápasu otevřel v 7. minutě Antoine Vermette, který celkem šťastnou střelou procedil kotouč za Niemiho záda. Druhou branku pak přidal ve 13. minutě David Schlemko. Coyotes tak vedou na ledě San Jose po první dvacetiminutovce 2:0.
20:00
19:34
Crombeen nyní od mantinelu našel před brankou zcela volného Joe Vitaleho, který ale tváří v tvář Niemimu zaváhal a nastřelil puk pouze do finského brankáře v barvách Sharks!
19:23
Po chybné rozehrávce hostů se nyní dostal ke střele McGinn, trefil ale prvního hráče před sebou.
18:49
Desjardins pouze odevzdal puk Yandleovi, Sharks sráží také špatné přihrávky v útočném pásmu.
18:07
Tobias Rieder střílel bekhendem z mezikruží, branku přestřelil.
17:42
Tomáš Hertl přišel v rohu o kotouč v souboji s Ekman-Larssonem, dopředu tak mohou po delší době také Coyotes.
17:03
Hostující trenér Dave Tippett vycítil, že jsou jeho svěřenci na ledě dost unavení, a tak si vybírá oddechový čas.
17:03
Hosté se nyní museli bránit a osvobodili se pouze za cenu zakázaného uvolnění.
16:40
Devan Dubnyk s ledovým klidem zasahuje proti nahození Justina Brauna od modré čáry.
15:58
Hertl počkal se svou přihrávkou na Nieta, jeho střelecký pokus ale trefil pouze Marleaua, který spěchal před branku na dorážku.
15:21
Joe Thornton si přes Michálka nedokázal píchnout kotouč a pokračovat do útočného pásma, naopak domácí musí začít opět od vlastní branky.
14:50
Niemi měl nyní co dělat, aby udržel skotačící kotouč u své tyče, vhazovat se tak bude před brankou San Jose.
14:14
Logan Couture schoval svou střelou za obránce, Dubnyk ale černý kus gumy po celou dobu viděl, a tak v klidu zasáhl.
13:39
Ani nyní se domácí nedokázali prosadit, Tyler Kennedy přes těsnou obranu od Chipchury neměl prostor vymyslet nějakou zajímavou přihrávku či střelu.
12:48
Průběh první třetiny musí být pro domácí hokejisty, kteří jsou zatím opticky lepší, hořkou pilulkou.
12:05
To je neuvěřitelné, hosté dokáží z mála vytěžit hodně! Korpikoski u mantinelu dokázal prostrčit kotouč na Boedkera a najednou z toho byla situace 3 na 2. Dánský útočník zpětnou přihrávkou našel DAVIDA SCHLEMKA, jehož střela do Niemiho protipohybu se zastavila až v šibenici! Asistence: Mikkel Boedker a Lauri Korpikoski.
11:45
Yandle našel na druhé straně Doana, toho ale od puku odzbrojil Marleau.
11:16
Joe Pavelski se probíjel do útočné akce, zakončení mu ale zmařil dobrou obrannou prací Connor Murphy.
10:40
Hosté se opět na malou chvíli usadili v útočném pásmu, zatím ale Arizoně chybí střely, San Jose vede v tuto chvíli na střelecké pokusy 9:3.
10:09
Barclay Goodrow vystřelil rychle po přechodu do útočného pásma, domácí se ale dostali do postavení mimo hru.
09:34
Dubnyk nyní zastavil dvě nepříjemné střely od modré čáry, pálili Dillon a následně Burns.
09:02
Thornton zpětnou přihrávkou vybídl ke střele Burnse, jeho tvrdá rána se ale mezi tři tyče nevešla.
08:23
Pavelskiho nahození od pravého mantinelu končí v rohu kluziště.
07:41
Scott Hannan si nezvykle sjel až před branku, odkud málem prostřelil Dubnyka, ten si ale zatím vede výborně.
07:13
Martin Erat znovu v postavení mimo hru.
06:57
Tomáš Hertl na druhé straně chtěl rychle odpovědět, Dubnyk si ale s jeho střelou s menšími problémy poradil.
06:08
Hosté se v přesilové hře ujímají vedení! Boedkerova střela po dobré Yandleově přihrávce sice nevyšla, Doan ale v souboji s Burnsem dokázal prostrčit puk před branku, kde ANTOINE VERMETTE jen lehce šťouchl do kotouče a prostřelil Niemiho! Asistence: Shane Doan a Mikkel Boedker.
05:30
Coyotes se zatím v početní výhodě příliš nedaří, Doan opět ztratil kotouč a domácí se už podruhé osvobozují.
04:58
První přesilovou hru v dnešním zápase si zahraje Arizona, za nedovolené bránění je vyloučen Tomáš Hertl.
04:38
Další ofsajdové postavení ale zastavilo průnik Sharks do útočné třetiny.
04:17
Murphyho nahození od modré čáry sraženo jedním z domácích hráčů, Žraloci navíc míří s pukem dopředu.
03:22
Čtvrtá lajna Coyotes, která většinou jen "rozbijí" útoky soupeřů se nyní na hodně dlouho usadila v útočném pásmu, Niemi ale mohl zůstat celkem v klidu.
02:50
Crombeen se snažil protlačit s pukem na hokejce před branku, následně pálil ze slušné pozice Ekman-Larsson, hosté se usazují v útočném pásmu.
02:01
Niemi si připisuje první zákrok v dnešním zápase, od modré čáry pálil Michael Stone.
01:49
Chipchura s Eratem se svou kombinací dostali do ofsajdu.
01:28
Patrick Marleau si odstoupil na přihrávku od mantinelu, jeho ránu z mezikruží ale likviduje Devan Dubnyk.
00:54
Odpískáno postavení mimo hru v podání Sharks, vhazovat se bude ve středním pásmu.
00:33
Pavelskiho lehké nahození se stalo snadnou kořistí pro Dubnyka v brance Coyotes, hosté se v prvním útoku neprosadili.
00:01

San Jose Sharks: Niemi (Grosenick) – Vlasic, Braun, Dillon, Burns, Mueller, Hannan – Marleau, Thornton, Hertl – Nieto, Couture, Pavelski – Goodrow, Sheppard, Wingels – McGinn, Desjardins, Kennedy. Trenér: Todd McLellan.

Arizona Coyotes: Dubnyk (Smith) – Ekman-Larsson, Michálek, Yandle, Murphy, Schlemko, Stone – Korpikoski, Vermette, Boedker – Rieder, Gagner, Doan (C) – Klinkhammer, Chipchura, Erat – McMillan, Vitale, Crombeen. Trenér: Dave Tippett.
Československá stopa v dnešním utkání:

Tomáš HERTL (SJS) – 22 zápasů, 10 bodů (4+6)

Martin HANZAL (ARI) – 15 zápasů, 11 bodů (5+6)
Martin ERAT (ARI) – 20 zápasů, 9 bodů (4+5)
Zbyněk MICHÁLEK (ARI) – 20 zápasů, 4 body (0+4)
ARIZONA COYOTES

Poslední 3 zápasy:
Dallas – ARIZONA 3:1
ARIZONA – Washington 1:2 po pr.
Edmonton – ARIZONA 1:2

Nejproduktivnější hráč: Keith Yandle – 14 bodů (2+12)
Nejlepší střelec: Mikkel Boedker – 7 gólů
Nejproduktivnější obránce: Keith Yandle – 14 bodů (2+12)
Brankářská jednička: Mike Smith – 15 zápasů, 4 výhry, úspěšnost zásahů 89,0%, průměr obdržených branek na zápas 3,30
SAN JOSE SHARKS

SAN JOSE – Florida 2:3 po náj.
Buffalo – SAN JOSE 4:1
Carolina – SAN JOSE 0:2

Nejproduktivnější hráč: Joe Thornton – 20 bodů (7+13)
Nejlepší střelec: Joe Pavelski a Logan Couture – 8 gólů
Nejproduktivnější obránce: Brent Burns – 18 bodů (7+11)
Brankářská jednička: Antti Niemi – 15 zápasů, 7 výher, úspěšnost zásahů 91,7%, průměr obdržených branek na zápas 2,56
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky nejlepšího hokeje, který již po několik let představuje zámořská NHL. Ta nedávno odstartovala svůj 98. ročník, dnes je na programu hned několik zápasů, v jednom z nich budeme sledovat souboj mezi San Jose Sharks a Arizona Coyotes, zápas začíná ve 4:30!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.