Tímto se s vámi loučím, někdy zase u sledování zápasu NHL.

Michael Frolík (WPG) – (0+0), čas na ledě 18:19

1.Alexander Steen (STL) – (0+2), čas na ledě 20:07
2.David Backes (STL) – (1+0), čas na ledě 14:57
3.Blake Wheeler (WPG) – (0+1), čas na ledě 18:36
60:00
59:20
St. Louis právě vstřelilo branku!
Hosté dávají pojistku na dnešní vítezství! PAUL STASTNY si dojel kotouč do útočné třetiny a rozhoduje o dnešním vítězi. Asistence: Alex Pietrangelo
58:29
Domácí jsou na ledě v šesti! Vhazuje se po levici Allena.
58:29
Oddechový čas pro domácí. Půjdou hrát ze šesti bruslaři?
57:41
Domácí vjeli do třetiny dřív než puk a píská se ofsajd.
56:30
Domácím nezbývá moc času, ale nemohou se dostat do útočné třetiny.
55:15
Domácí přežili dlouhé oslabení bez úhony. Kane je na ledě.
54:39
Hosté se teď sami vyhodili z útočné třetiny.
54:19
Dokonce teď zaútočili domácí, ale střela Wheelera od modré čáry neohrozila branku Allena.
53:18
Hosté se v posledních vteřinách nemohou dostat do pásma. Domácí zatím skvěle brání dlouhou přesilovku hostů.
52:50
Střelu Tarasenka z pravého kruhu chytil Pavelec do lapačky.
52:17
Domácí vyhazují a hosté začínají od vlastní branky.
51:37
Střela Oshieho od levého mantinelu jen vyprášila pravý beton Pavelce.
51:15
Bude se vylučovat. Vyloučen domácí Kane na čtyři minuty za vysokou hůl.
50:53
Konec oddechového času. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
50:53
Oddechový čas pro hosty.
50:36
Wheeler nabil na modrou Pardymu, ale jeho střela byla zblokovaná.
49:48
Konec přestávky. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
49:48
Komerční přestávka.
48:30
Hosté ani už nenapadají a hlídají si jednobrankový náskok.
46:56
Domácí se dostali do situace tři na tři a Kane zkusil vystřelit přes obránce, ale Allen byl připraven a vyráží kotouč do rohu.
45:41
Hra v posledních minutách neni moc pohledná. Hosté se snaží bránit a udržet si náskok.
45:15
Domácí se dostali s pukem za modrou čáru a píská se ofsajd.
45:01
Allen radši přikryl kotouč před dojíždějícím Byfuglienem.
44:15
Střela Wheelera od modré čáry skončila v lapačce Allena.
43:34
Zakázané uvolnění Jets. Vhazovat se bude po pravici Pavelce.
43:06
Kotouč mimo hrací plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
42:25
Hosté jdou do vedení! Kotouč poskakoval před brankovištěm a RYAN REAVES se z otočky trefil přesně mezi nohy Pavelce! Asistence: Steve Ott, Alex Pietrangelo
41:34
Backes se natlačil do brány, ale Pavelce nepřekonal.
40:40
Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se bude po pravici Allena.
40:01
Střely na branku po druhé třetině:

St. Louis – 19 (9+10)
Winnipeg – 24 (12+12)
Ve druhé třetině byli jasně lepším týmem hosté a po zásluze také vyrovnali zásluhou Schwartze, ale domácí z ničeho nic šli znovu do vedení zásluhou Slatera. Hosté nic nevzdali a vyrovnali dvě minuty před koncem druhé třetiny zásluhou Backese, který jel sám na Pavelce a nedal mu šanci.
40:00
39:55
Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se bude po pravici Allena. Do konce druhě třetiny zbývá pět vteřin.
37:57
Hosté vyrovnávají na 2:2! Steen našel nádhernou nahrávkou z vlastní třetiny DAVIDA BACKESE a ten jel sám na Pavelce a střelou nad lapačku mu nedal šanci! Asistence: Alexander Steen, Jake Allen
37:37
Frolík teď výborně zapracoval v obranné třetině a vyhazuje až k Allenovi.
37:10
Domácí vyhazují do středního pásma.
37:01
Hosté budou mít k dispozici přesilovku. Dvě minuty dostává Kane za hrubost.
36:34
Frolík našel mezi kruhy Scheifeleho, ale jeho střela neměla parametry a Allen jí v klidu chytil do lapačky.
35:39
Tarasenko našel před brankou úplně volného Schwartze, ale toho skvěle vychytal Pavelec levým betonem. Výborný zákrok českého brankáře!
35:18
Střela Postmy od modré čáry byla zblokovaná do ochranné sítě.
34:06
Konec přestávky. Vhazovat se bude po pravici Allena.
34:06
Frolík se vydal sám do protiútoku. Jeho střelu Allen chytil do lapačky a přerušil hru. Následuje komerční přestávka.
33:48
Hosté pokračují ve své aktivní hře, ale domácí zatím pozorně brání a k ničemu vážnějšímu je nepouští.
32:24
Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se bude po pravici Pavelce.
30:28
Wheeler nastřelil tyč po individuální akci. Domácím teď narostli křídla a snaží se vstřelit další branku!
29:53
Winnipeg právě vstřelil branku!
Domácí jdou do vedení svojí první střelou ve druhě třetině. Hned po buly vystřelil Halischuk, ale jeho střelu vyrazil Allen pouze k volnému JIMU SLATEROVI a ten se střelou z kruhu trefil přesně. Asistence: Matt Halischuk, Chris Thorburn
28:47
Střelu Oshieho od pravého mantinelu chytil Pavelec do lapačky bez větších problémů.
27:59
Obrovská šance hostů! Tarasenko našel mezikruhy volného Pietrangela, ale jeho střelu Pavelec skvěle vyrazil do ochranné sítě.
27:39
Konec přestávky. Vhazovat se bude po levici Pavelce.
27:39
Nahození Tarasenka přikryl Pavelec a přerušuje hru. Následuje komerční přestávka.
26:28
Hosté pokračují ve své aktivní hře a znovu jsou v útočném pásmu a snaží se ohrozit branku Pavelce.
25:14
A hosté vyrovnávají! Střelu od modré čáry těsně před Pavelcem tečoval JADEN SCHWARTZ a vyrovnává! Asistence: Alexander Steen, Joakim Lindstrom
24:51
Ladd teď posbíral cenné vteřiny v útočné třetině.
24:29
Vyloučen hráč domácích Lowry na dvě minuty za zdržování hry.
24:13
Steen vystřelil hned po buly, ale Pavelec byl připraven a chytá jeho střelu do lapačky.
24:04
Zakázané uvolnění Jets. Vhazovat se bude po levici Pavelce.
23:08
Domácí se zatím nedostali pořádně k puku ve druhé třetině.
22:18
Hosté jeli tři na dva, ale Schwartz to vzal na sebe a jeho střelu Pavelec chytá do lapačky.
22:00
20:58
Hosté začali velikým náporem, ale zatím bez střely na Pavelce.
20:01
Střely na branku po první třetině:

St. Louis – 9
Winnipeg – 12
Domácí vedou po první třetině 1:0, když se v desáté minutě z dorážky prosadil Little. Hosté se snaží, ale zatím bez větší příležitosti.
20:00
18:43
Střelu Tarasenka vyrazil Pavelec do rohu.
18:21
A teď opačně nahrávka Stuarta nenašla Frolíka a taky se píská zakázané uvolnění.
17:53
Gunnarsona přihrávka na Oshieho byla nepřesná a píská se zakázané uvolnění.
17:09
Střela Berglunda od levého mantinelu šla mimo dosah Pavelce.
16:25
Domácí jsou v plném počtu. Hosté se v přesilovce k ničemu nedostali.
15:37
Tarasenko nahrál na modrou Butlerovi, ale tomu puk přeskočil hůl a píská se ofsajd.
14:57
Hosté jsou v útočné třetině a kombinují, ale domácí k nim zatím rychle přistupují a k ničemu je nepouští.
14:25
Vyloučen hráč domácích Wheeler na dvě minuty za vražení na hrazení.
14:06
Tarasenko jel ze strany sám na brankáře, ale střela mu vůbec nesedla.
13:50
Hosté jsou po obdržené brance aktivnějším týmem, ale chybí jim finální nahrávka.
13:34
Oshie natlačil Pardyho do vlastní branky a ta se vychýlila ze své pozice.
12:54
Nepřesná rozehrávka domácích a píská se zakázané uvolnění.
12:29
Střelu Frolíka chytil Allen do lapačky a přerušil hru.
12:07
Domácí zakládají útok.
11:23
Tvrdá střela Butlera od modré čáry skončila na betonu Pavelce.
11:05
Střela Schwartze z mezikruží byla zblokovaná do ochranné sítě.
10:34
10:34
10:34
Hosté se snažili hned odpovědět, ale střela Oshieho z vrcholu kruhu skončila na hrudi Pavelce a ten přerušuje hru.
09:04
A domácí jdou do vedení! Wheeler našel před brankou úplně volného Ladda a ten na Allena nevyzrál, ale BRYAN LITTLE dorazil kotouč do branky a posílá domácí do vedení! Asistence: Andrew Ladd, Blake Wheeler
08:40
Domácí mají kotouč za vlastní brankou a snaží se rozehrát.
08:04
Střela Kanea byla zblokovaná a hosté hned vyjeli do protiútoku.
07:39
Zakázané uvolnění domácích.
07:35
07:35
Střelu Pietrangela od modré čáry chytil Pavelec do lapačky. Následuje komerční přestávka.
06:32
Hosté jsou v plném počtu.
05:58
Trouba vyhazuje až k Pavelcovi. Domácí se zatím k ničemu nedostali při přesilovce.
05:21
Domácí jsou v útočné třetině a kombinují.
04:32
A je tu první vyloučení zápasu. Dvě minuty za držení dostal hostující Butler.
03:45
Střela Ladda od modré čáry jenom vyprášila betony Allena.
02:41
Domácí mají kotouč na holi a snaží se rozehrát.
01:47
Domácí přešli modrou čáru, ale píská se ofsajd.
00:56
Frolík se hned na začátku zápasu objevil ve velké šanci, ale Allen ho vychytal lapačkou!
00:01

Winnipeg Jets: Pavelec – Enstrom, Bogosian, Stuart, Trouba, Pardy, Postma – Wheeler, Little, Ladd – Byfuglien, Perreault, Kane – Frolík, Scheifele, Lowry – Halischuk, Slater, Thorburn
Trenér: Maurice P.

St. Louis Blues: Allen – Pietrangelo, Gunnarson, Shattenkirk, Butler, Cole, Jackman – Oshie, Stastny, Steen – Tarasenko, Lehtera, Schwartz – Paajarvi, Backes, Berglund – Reaves, Lapierre, Ott
Trenér: Hitchcock K..

Ondřej Pavelec (WNG) – 18 záp. 2,24 průměr obdr. branek
Michael Frolík (WNG) – 21 záp. (4+5)
Winnipeg Jets

Domácí jsou v tabulce Západní konference na deváté pozici, když v jednadvaceti zápasech vybojovali třiadvacet bodů. Nejproduktivnějším hráčem je Blake Wheeler, který v jednadvaceti zápasech vstřelil devět branek a u dalších čtyř asistoval.
St. Louis Blues

Hosté se nachází v tabulce Západní konference na čtvrtém místě, když ve dvaceti zápasech vybojovali sedmadvacet bodů. Nejproduktivnějším hráčem Blues je Vladimír Tarasenko, který má v posledních utkáních neskutečnou formu a ve dvaceti zápasech vstřelil dvanáct branek a na jedenáct nahrál.
Dobrý den, vítám vás u dalšího zápasu NHL, ve kterém se střetnou týmy Winnipeg Jets a St. Louis Blues.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:30.