Ode mně je to pro tuto chvíli již vše, přeji krásný start do nového dne!
Tři hvězdy utkání:
1. Erik Karlsson (OTT) 0+0
2. Ian Cole (STL) 1+0
3. Alex Chiasson (OTT) 1+0
Hosté vítězí v dnešním utkání 3:2 po samostatných nájezdech, když se jediným úspěšným exekutorem stal Bobby Ryan.
65:00
V samostatných nájezdech zvítězil tým Ottawa Senators.
Autorem vítězné branky je BOBBY RYAN.
OTT: Bobby RYAN proměňuje – 0:1.
STL: Vladimir TARASENKO neproměňuje – 0:0.
47:55
Hosté snižují na 1:2! Střelcem branky je ERIC CONDRA! Asistence: Eric Gryba, Patrick Wiercioch
40:01
Omlouváme se, ale máme tady problém s přípojením k internetu. Budeme se ho snažit co nejrychleji odstranit. Děkujeme za pochopení.
40:00
32:05
St. Louis právě vstřelilo branku!
Domácí jdou do dvoubrankového vedení! ALEXANDER STEEN střílí další branku Blues. Asistence: Paul Stastny, Kevin Shattenkirk
28:49
Domácí teď zatlačili hosty a snaží se navýšit svůj náskok.
27:02
Legwand je na ledě. Hosté jsou v plném počtu.
26:11
Střela Tarasenka vyhnala domácí do středního pásma.
25:31
Hosté vyhazují až k Elliotovi.
25:02
Vyloučen hráč hostí Legwand na dvě minuty za držení.
23:52
Hosté se dostali do ofsajdu.
23:39
Domácí jsou v plném počtu.
22:34
A znovu. Hosté se nemohou dostat do útočného pásma.
21:57
Domácí vyhazují až k Lehnerovi.
21:39
Vyloučen hráč domácích Stastny na dvě minuty za držení.
21:16
Dvakrát střílel Turris, ale obě střely byly zblokovány.
20:24
Ofsajd domácích.
20:01
20:00
18:59
Karlssonovu střelu vyrazil Elliot do ochranné sítě.
18:31
Hosté mají kotouč za brankou a snaží se rozehrát.
17:55
Hokej není zatím moc pohledný a domácí mají trochu navrch, ale to se může změnit.
17:11
Zakázané uvolnění domácích.
15:04
Domácí se snaží stále útočit a zvýšit svůj náskok.
14:23
Domácí jdou do vedení! Střelou od modré čáry se prosazuje IAN COLE! Asistence: Ryan Reaves, Maxim Lapierre
12:59
Střelu Oshieho z pravého kruhu vyrazil Lehner betonem do rohu.
11:49
Střela Stastnyho hned po buly skončila v Lehnerově lapačce.
11:42
Ve hře je teď hodně nepřesností a píská se zakázané uvolnění Ottawy.
11:08
Domácí hned po buly šli do útoku, ale střela Schwartze z mezikruží šla mimo.
10:55
Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se bude po levici Elliota.
10:34
Střela Smitha z pravého kruhu nenadělala žádné problémy Elliotovi v brance domácích.
09:36
Hosté jsou v plném počtu. Domácí se během přesilové hry kromě neuznané branky k ničemu nedostali.
07:44
Domácí dle mého názoru vstřelili regulérní branku, ale rozhodčí jí neuznal pro postavení útočícího hráče v brankovišti!
07:36
A bude se vylučovat. Vyloučen hráč hostů Wiercioch na dvě minuty za nedovolené bránění.
06:19
Domácí se usadili v útočné třetině a snaží se něco vymyslet, ale zatím se puk přesouvá z jednoho rohu do druhého.
04:28
Karlsson našel od modré čáry přesně hůl Zibanejada, ale tomu kotouč přeskočil hůl.
03:51
To se jim povedlo, ale nepovedl se jim přechod modré čáry a píská se ofsajd.
03:30
Hosté mají kotouč za vlastní brankou a snaží se rozehrát.
02:45
Tarasenko střílel z kruhu, ale Lehner jeho střelu chytil.
01:32
Domácí jeli tři na dva, ale píská se ofsajd.
00:56
Hra se zatím odehrává ve středním pásmu ani jeden z týmu se nemůže dostat do útočné třetiny.
00:11
Domácí začínají utkání zakázaným uvolněním.
00:01

St. Louis Blues: Elliot – Pietrangelo, Jackman, Shattenkirk, Gunnarsson, Cole, Butler – Backes, Stastny, Lindstrom – Tarasenko, Lehtera, Schwartz – Oshie, Berglund, Steen – Reaves, Lapierre, Ott
Trenér: Hitchcock K.

Ottawa Senators: Lehner – Karlsson, Borowiecki, Gryba, Wiercioch, Ceci, Cowen – Chiasson, Turris, MacArthur – Zibanejad, Legwand, Ryan – Neil, Smith, Michálek – Stone, Lazar, Hoffman
Trenér: MacLean P.
Československá stopa v utkání:

Milan Michálek (OTT) – 20 záp. (2+5)
St. Louis Blues

Domácí se nachází v tabulce Západní konference na druhém místě, když v jednadvaceti zápasech posbírali devětadvacet bodů. Nejproduktivnějším hráčem je Vladimir Tarasenko, který v jednadvaceti zápasech vstřelil dvanáct branek a na dalších jedenáct asistoval.
Ottawa Senators

Hosté se nachází v tabulce Východní konference na osmé pozici, když ve dvaceti zápasech vybojovali dvaadvacet bodů. Nejproduktivnějším hráčem je Clarke MacArthur, který ve dvaceti zápasech vstřelil osm branek a na dalších šest nahrál.
Dobrý den, vítám vás u dalšího zápasu NHL, ve kterém se střetnou týmy St. Louis Blues a Ottawa Senators.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.