Samostatné nájezdy začínají.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:30
Nashvillu se však nedaří rozhodnout. Vítěze budou muset určit až samostatné nájezdy.
64:01
Poslední minuta prodloužení.
63:28
Regehr (LAK) dostává 2 minuty za vysokou hůl.
63:20
Z Jonese vypadl puk jen těsně vedle jeho branky.
62:50
Muzzin se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu ,ale o puk přišel.
60:01
60:00
40:38
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Autorem branky je DREW DOUGHTY. Bez asistence.
40:01
Zajímavá prostřední perioda je za námi. Nejprve se do vedení díky Gáboríkovi dostali do vedení. Domácí se dlouho nemohli vůbec dostat do třetiny a ohrozit Jonese, ale dva rychlé góly během minuty v závěru dějství to změnily a Predátoři tak půjdou do 3. třetiny, která začne ve 4:01, s jednobrankovým vedením.
40:00
39:01
Poslední minuta 2. třetiny.
38:28
Nashville právě vstřelil branku!
Predátoři nečekaně záhy po vyrovnávací brance otáčejí vývoj zápasu na svou stranu. Beck střelou z otočky nachytal nepřipraveného Jonese, kterého prostřeluje relativně jednoduchou střelou po zemi, jež ještě před brankářem hostí lehoulince lízl čepelí ERIC NYSTRÖM . Asistence: Taylor Beck, Shea Weber.
37:36
Ta ale nakonec po dlouhém trápení přichází. Zpoza branky našel Wilson na kruhu volného RYANA ELLISE, který střelou příklepem prostřelil, vše, co mu stálo v cestě včetně Jonese. Asistence: Collin Wilson, Craig Smith.
36:42
Predátoři opět dlouho kombinovali v útočné třetině, ale opět bez střeleckého pokusu. Takhle se gól dát nedá.
34:52
Domácí se pokoušeli něco vykombinovat, ale za brankou hostů o puk přišli.
33:32
Na druhé straně musel naopak zasahovat Rinne.
32:53
V suchých dresech přežili Kings druhé oslabení v zápase.
32:26
Domácí sice kombinují, ale střelba nepřichází žádná.
31:13
Nashville vystřelil v úvodní přesilovce pouze dvakrát. Tuto činnost bude muset v té druhé rozhodně zlepšit.
30:53
Jarret Stoll (LA) dostává 2 minuty za seknutí do Ellise.
30:40
Dlouhý souboj o kotouč v rohu nakonec pro uzmuli Králové.
29:12
Nashville se nemůže dostat do souvislejšího tlaku a na jeho rozehrávce je vidět patrná křeč. Tudy cesta k vyrovnání rozhodně nevede.
27:37
Hosté jsou kompletní.
27:02
Tvrdá střela Webera příklepem netrefuje prostor mezi třemi tyčemi hostující branky.
26:25
Jones udržel ve svých chráničích nahození Josiho.
25:37
Los Angeles potrestáno menším trestem pro hráčskou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě.
25:19
Zakázané uvolnění Králů.
24:10
Jakoby se kopírovala 1. třetině. Domácí tým se v úvodu druhé části nemůže vůbec dostat do pásma, s tím rozdílem, že LA akorát vstřelilo branku.
23:00
LA se opět v útočném pásmu.
21:01
Hostům vyšel parádně vstup do prostřední periody. Carter našel elegantním obloučkem z obranného pásma až do útočného MARIÁNA GABORÍKA, který v rychlosti prostřelil Rinneho. Asistence: Jeff Carter, Brayden McNabb.
20:01
Úvodní dějství je tedy za námi. V něm jsme viděli zpočátku nerozehranost Nashvillu, který se nemohl dostat z vlastní třetiny, což se povedlo až jedinou povedenou akcí ve třetině díky které se dostal do vedení. Kdo však čekal, že to LA rozhodí, tak byl na omylu. Hosté hráli dále svou urputnou defenzívu a a povedlo se jim z ojedinělé srovnat. Stav 1:1 svítí i o přestávku. 2. třetina začne ve 3:04.
20:00
19:01
Poslední minuta 1. třetiny.
18:02
Akce hostů 3 na 2 skončila nepovedenou přihrávkou do rohu.
16:22
Forsberg se dral dopředu, ale byl zastaven na útočné modré.
15:38
Domácí s přehledem přečkali své úvodní oslabení v zápase.
14:45
Domácí se dokázali osvobodit.
14:26
Střelu Williamse z kruhu si Rinne pohlídal.
13:38
Za zdržování hry – vyhození kotouče je vykázán na trestnou lavici Weber (NSH).
13:30
Hra se nyní uklidnila a hraje se především ve středním pásmu.
11:32
Hosté hned z protiútoku srovnávají. Justin Williams založil přes Gáboríka akci, na jejímž konci stála opět střela Williamse, jehož ráno srazil do brány na brankovišti JAMIE MCBAIN, Asistence: Justin Williams, Marián Gáborík.
10:48
Nashville ovládá puk a Jones musel předvést pár těžkých zákroků, LA ale ochránil od inkasované branky.
09:01
Wilsonovu tečovanou střela od modré vyrazil Jones těsně vedle levé tyčky.
08:15
Obraz hry se rázem změnil a Predátoři jsou zabydleni v útočném pásmu.
06:24
Domácí se sice v úvodních minutách moc do útočného pásma nedostali, ale jeden povedený únik jim stačil k tomu, aby se dostali do vedení. Parádní pas zpoza branky předvedl Volčenkov, jenž svou přihrávkou našel ve středním pásmu Wilsona a ten přeposlal puk na útočnou modrou rozjetému CRAIGU SMITHOVI, který střelou mezi betony překonal Jonese. Asistence: Colin Wilson, Anton Volčenkov.
04:46
Další Icing hostů.
04:30
Gaustad se dostal k odraženému kotouči. Mezírku mezi betony Jonese ale nenašel.
03:50
Muzzinova dělovka z kruhu neohrozila Rinneho.
03:17
Finský gólman ve službách Predátorů si připisuje další úspěšný zákrok.
02:52
Králům však nevyšla rozehrávka ve středním pásmu a posílají kotouč na zakázané uvolnění.
02:30
Nashville má zatím v úvodu utkání problémy dostat se ven z obranné třetiny.
01:27
Kopitarova první střela v zápase letěla mimo branku Rinneho.
00:33
McNabb rozjíždí první domácí útok zpoza vlastní branky.
00:01

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber, Josi, Jones, Volčenkov, Ellis, Ekholm – Neal, Ribeiro, Forsberg – Smith, Jarnkrok, Wilson – Roy, Jokinen, Cullen – Beck, Gaustad, Nyström. Trenér: PeterLaviolette.

Los Angeles Kings: Jones (Quick) – Doughty, Muzzin, Greene, McNabb, McBain, Regehr – Lewis, Kopitar, Gáborík – Toffoli, Carter, King – Williams, Stoll, Brown – Pearson, Richards, Clifforn. Trenér: Darryl Sutter

Rozhodčí: Kowal, Peel – Galloway, McElman.
Slovenská stopa

Do dnešního utkání zasáhne pouze jediný Slovák a to v dresu Los Angeles Kings Marián Gáborík.
Vzájemné zápasy

Velice zajímavá je statistika vzájemných zápasů. Z posledních 10 utkání dokázali vyhrát hosté 4, z toho dvakrát ale až v nastavení a dvakrát po 60 minutách. To se povedlo každému z nich. LA 7. března 2012 a Nashvillu 3. listopadu 2013.

Posledních 5 utkání

Nashville-Los Angeles 29.12.2013 3:2(1:0,0:1,2:1)
Los Angeles-Nashville 03.11.2013 3:4(1:2,0:1,2:1)
Nashville-Los Angeles 18.10.2013 1:2 P(1:1,0:0,0:0)
Los Angeles-Nashville 05.03.2013 5:1(0:0,1:0,4:1)
Nashville-Los Angeles 08.02.2013 3:0(1:0,2:0,0:0)
Nashville Predators

Predátoři jsou na tom ještě lépe než Králové. Jak již bylo řečeno, tak před LA mají náskok dvou bodů a 28 získaných je řadí aktuálně na 4. pozici. Pakliže dnes vyhrají a Vancouver doma prohraje doma s New Jersey a zároveň St. Louis také doma podlehne Ottawě, tak se Nashville vyšvihne na 2. místo Západní konference za vedoucí Anaheim.
Los Angekes Kings

Obhájci Staneley Cupu zatím získávají body především v domácí aréně a pár jich přidají venku. Zatím jich prozatím 26 dosažených bodů stačí na 6. místo s dvoubodovým náskokem na deváté San Jose a se stejnou ztrátou na svého dnešního soupeře.
Příjemné středeční ranní hodiny při sledování zámořské NHL. Téměř polovina týmů dnes zasáhne do programu nejprestižnější hokejové soutěžě a mezi nimi bude i zápas Nashville Predators – Los Angeles Kings. Jedná se tedy o souboj v rámci Západní konference a střetnou se celky, které chtějí útočit na přední příčky tabulky a měly by být na jaře ve vyřazovacích bojích.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.