Díky za pozornost. Pro dnešek je to z mé strany vše. Přejí příjemný zbytek noci/dne.

Československá stopa v zápase:

Roman Polák (TOR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 22:07
Richard Pánik (TOR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 10:30
Jakub Voráček (PHI) 0+4, 6 střel, čas na ledě 17:46
Toronto svůj poslední domácí zápas v tomto roce prohrává 4:7. Nyní se do ACC přesune MS juniorů a Leafs vyjíždí na venkovní trip. O to víc je tak dnešní prohra bolí. Připomeňme si, že domácí vedli už 2:0, ale pak Flyers vyrovnali. Vzápětí sice vrátil Leafs vedení Clarkson, ale poté vyrovnal Giroux. Od té doby převzali otěže zápasu hosté a nakonec si došli pro výhru 7:4. Jakub Voráček si připsal čtyři asistence a je na čele bodování celé NHL!

Střely na branku: 25 – 42
60:00
59:51
Leafs kombinují v útočné třetině, ale konec se blíží.
59:28
Hosté posílají puk až k Reimerovi.
58:51
Ještě uvidíme přesilovku Toronta. MacDonald podrazil Bootha je vyloučen.
58:34
Polák neměl kam a neměl komu, takže vše nakonec končí zakázaným uvolněním.
57:39
Torontu je pískáno zakázané uvolnění. Hra se tak vrátí před Reimera.
56:49
Fanoušky se v ACC snaží na lepší notu naladit alespoň vánoční písnička, ale to je proti prohře jejich milovaného klubu asi málo.
56:44
Máme tu přerušení a následuje komerční přestávka.
55:27
Stále je ale ztráta pro Maple Leafs až příliš velká a hra pokračuje jen tak, aby se neřeklo.
53:49
Toronto právě vstřelilo branku!
Ovšem domácí se prosazují. Tento gól jde na vrub Emeryho. Ten dnes celkově nepůsobí moc jistě. PETER HOLLAND se dostal od mantinelu až před branku, jenže byl hodně z boku. Emery si však neprokryl bližší tyč a útočník Toronta ho protlačil do sítě. Ani z něj neměl radost. Jen tak pokývl hlavou a poplácal si se spoluhráči. Asistence: Korbinian Holzer, Joffrey Lupul.
52:51
Ze strany Leafs je to taková bezradnost a zoufalství. Domácí už nevidí moc šancí ze zápasem něco udělat a na ledě to jde poznat.
51:57
Franson zavezl puk za branku, čeká až spoluhráči vystřídají a bude se snažit založit útočnou akci.
51:03
Při útočné snaze se dostali hosté do ofsajdu. Bude se tak vhazovat.
50:42
První zásah po Reimera, jenž kryje střelu z kruhu. Následuje komerční přestávka, pak se bude vhazovat u branky Leafs.
49:32
Sedm gólů už je na Berniera moc a v bráně ho střídá kolega James Reimer.
49:32
Philadelphia právě vstřelila branku!
Hosté se dostali do přečíslení. Simmonds unikl a ze strany předal puk přes ležícího Fransona na dojíždějícího MICHAELA RAFFLA, a ten se trefil přes pod horní tyč. Asistence: Wayne Simmonds, Luke Schenn.
48:32
Bellemare si poklepal hokejkou dostal puk na střed hřiště a vypálil na Berniera, který však byl dobře postaven a má puk ve své moci.
47:22
Holzer napřáhl k ráně od modré, ale Emery našel puk mezi betony.
47:04
Domácí tým je v plném počtu.
46:45
Flyers jsou v útočné třetině a hrají zkrácenou přesilovku.
46:12
Komerční přestávka skončila a vhazuje se po levici Berniera.
45:47
Voráček, Voráček, Voráček a počtvrté opět Voráček. Český útočník v souboji Čechů prošel přes Romana Poláka, objel bránu, poslal puk na vrchol kruhu, odkud se nádherně trefil pod břevno trefil SCOTT LAUGHTON a je to o tři góly. Voráček si navíc připisuje čtvrtou asistenci. Asistence: Jakub Voráček, Claude Giroux.
45:03
Franson však úplně zbytečně fauluje a tak přesilovka Maple Leafs končí. Obránce domácích si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.
44:55
Ovšem už podruhé hosté vyhazují puk do bezpečné vzdálenosti od brány.
44:23
Schenn si odsedí dvě minuty za podražení. Šance pro domácí tým.
44:01
Útok Leafs končí u mantinelu v útočné třetině. Flyers dostanou kotouč ven a to jim stačí.
42:51
Booth se probíjel podél mantinelu za branku a snažil se najít někoho se spoluhráčů, ale byl od kotouče odstaven.
42:03
Van Riemsdyk se natlačil z boku k brance a zkoušel to na Emeryho bekhendem, ale jeho střela šla těsně vedle.
41:07
Lupul to zkusil přes obránce, ale právě ten jeho pokus zastavil.
40:39
Holland stál mezi kruhy a puk se odrazil příhodně k němu, ale skákal a tak ho nesměroval nad branku.
40:15
Puk jde na zakázané uvolnění, vhazovat se bude u branky Berniera.
40:01
Ve druhé třetině jsme viděli "jen" dva góly, ovšem u obou byl přítomen Jakub Voráček, který se tak dostal na čelo kanadského bodování NHL. Ale zpět k zápasu. Leafs Emeryho příliš neohrozili, to Bernier se musel činit daleko víc. Jednou stálo štěstí při hráčích Flyers, když se trefil Grossmann, poté po pěkné akci skóroval Giroux a Flyers tak zaslouženě vedou 5:3.

Střely na branku: 16 – 34
Další třetina začne přibližně v 3:08.
40:00
39:16
Voráček míchal s pukem za brankou, čekal na někoho se spoluhráčů, ale nedočkal se.
38:02
Smith nezkrotil skákající kotouč, který k němu šel a tak o něj zabojuje za brankou Emeryho.
37:09
Obránci Maple Leafs na poslední chvíli zastavili pronikajícího útočníka Flyers.
36:03
Lupul ztratil u mantinelu v obranné třetině puk. Toho se zmocnil po přihrávce CLAUDEHO GIROUXE Voráček, počkal až si jeho parťák nabruslí před branku a pak mu poslal krásný pas, který Giroux proměnil v gól. Asistence: Jakub Voráček.
34:31
Holland naskočil do hry a hned mohl své vyloučení odčinit. Uvolnil se na kruhu a napřáhl ke střele, které skončila na břevnu. Emerymu zvoní v uších možná ještě teď.
33:45
Streit vyslal jedovatou ránu z vrcholu kruhu, ale pouze do středu brány, takže Bernier byl na místě.
33:06
Po dělovce od modré, která končí na zadním mantinelu dorážel z boku Voráček, ale Bernier zasáhl.
32:37
Toronto se ale podařilo dostat kotouč do bezpečí.
32:18
Další přesilovka pro Flyers. Holland je potrestán dvěma minutami za nedovolené bránění.
31:23
Santorelli byl v útočné třetině rychleji než puk a tak je pískán ofsajd.
30:31
Lupul vypálil od mantinelu, Emery kotouč vyrazil do jízdy Kadriho, ale ten ho bohužel pro domácí minul.
29:52
Coburn to zkusil od modré, ale jeho střela byla ztečována vysoko nad.
29:32
Domácí oslabení přežili, ale pořádně se zapotili.
28:47
Nejprve zvonila tyč za Bernierem a poté se hnali domácí do protiútoku 2 na 1. Clarkson předal puk na van Riemsdyka, ale tomu kotouč úplně nesedl a tak Emery zakročil betonem.
28:10
Voráček dostal nahrávku na vrchol kruhu a z první se opřel do kotouče. Bernierovi puk zůstal ležet u betonu, ale Simmonds byl možná i zahákován a tak nedopravil kotouč do odkryté sítě.
27:52
Rána od modré zablokována Polákem, Flyers však zůstávají u puku.
27:24
První přesilovka pro Philadelphii. Clarkson si jde odpykat dvě minuty za nedovolené bránění.
27:20
Umberger dával kotouč do středu hřiště, ale obránci Maple Leafs mu v tom zabránili.
26:47
Sledujeme boj o puk u mantinelu v útočné třetině Leafs.
25:36
Voráček dával puk na střed hřiště, kde chtěl z první vypálit Giroux, ale netrefil se do kotouče.
23:52
Flyers jsou z ničeho nic do vedení. Hodně kuriózní gól, na kterém se podílel i Jakub Voráček, ten se díky domu dostává na špici bodování NHL. NICKLAS GROSSMANN tedy napřáhl od modré a puk se od mantinelu odrazil na beton Berniera a od něj putoval do brány. Štěstí přálo Flyers. Asistence: Mark Streit, Jakub Voráček.
23:10
Lecavalier byl rychlejší než Rielly a tak se pomalu dostával až k Bernierovi, ale poté ho Rielly dostihl a puk mu vypíchl.
22:23
Kadri poslal až moc rychlý puk na van Riemsdyka, který ho nestihl a tak je pískáno zakázané uvolnění. Hra se přesune před Berniera.
21:29
Lupul znova v akci. Tentokrát se dostal ke střele z mezikruží, ale Emery puk vyrazil. K dorážce se ještě tlačil Clarkson, ale měl to na dlouhou hokejku a tak trefil jen beton gólmana.
21:05
Střela Lupula taktéž zblokována a puk letí do středního pásma.
20:43
Leafs ještě dohrávají přesilovku. Usadili se v pásmu a z kruhu to zkoušel Kessel, jenže jeho střela je sražena do ochranné sítě.
20:01
Leafs se v závěru skutečně trefili, ale bylo to pár vteřin po siréně, takže gól samozřejmě neplatí. I tak jsme ale viděli dvacetiminutovku, která se jen tak nevidí. Toronto vedlo už 2:0, ale hostům se povedlo vyrovnat. Pak si domácí vzali vedení zpět, ale za 11 sekund bylo zase srovnáno. K vidění byly za 23 vteřin hned tři branky. Neskutečné! Uvidíme zda tato kanonáda bude pokračovat i v druhé třetině.

Střely na branku: 9 – 17
Další třetina začne přibližně v 2:12.
20:00
19:47
Velký tlak do branky po střele Phaneufa, ale Emery odolal.
19:37
Kessel to zkusil z kruhu, ale jeho střela byla ztečována do ochranné sítě. Bude se tedy vhazovat a to před Emerym.
19:20
Schultz si jde odsedět dvě minuty za hákování. Minulou přesilovku Leafs využili, trefí se i nyní?
18:18
Lecavalier čekal až mu spoluhráč najede před branku a pak tam poslal puk, ale střela mu nesedla a Bernier si poradil.
17:49
Polák objel bránu, počkal až spoluhráči vystřídají a zakládá útočnou akci.
17:05
Van Riemsdyk opět v akci. Tentokrát jen tak nahodil od mantinelu a Emery našel kotouč v lapačce.
16:20
Van Riemsdyk to zkusil od modré, ale střela byla od jedné z hokejek ztečována nad.
15:44
Simmonds natáhl od mantinelu, ale jeho rána těsně míjí branku domácích.
15:09
MacDonald to zkusil od modré, ale minul branku Berniera.
14:35
Giroux nahazoval na branku a k puku se dostal Voráček, ovšem byl až příliš blízko Berniera a ten si poradil.
13:20
Bellemare se prodal přes obranu Leafs a jel na Berniera. Byl sice obtěžován obránce, ale i tak zakončil bekhendem. Gólman Toronta ramenem vytěsnil puk mimo.
11:44
Neskutečné! 11 sekund a je opět vyrovnáno. Na svědomí to má Jakub Voráček, který vystřelil puk na CLAUDEHO GIROUXE, jehož teč z mezikruží končí za zády Berniera. Asistence: Jakub Voráček, Michael Raffl.
11:33
To je rychlost! Leafs opět vedou. Winnik přenechal kotouč na vrchol kruhu, tam se ke střele natáhl DAVID CLARKSON a jeho přesně mířená střela zapadla do šibenice Emeryho brány. Asistence: Daniel Winnik, Stephan Robidas.
11:18
Lehkovážná rozehrávka domácích byla potrestána. Dobré napadaní Flyers a k puku se dostali hosté. Read předal z brankové čáry puk mezi kruhy, tam na nic nečekal SEAN COUTURIER a neomylně poslal puk do sítě. Asistence: Matt Read.
10:27
Booth dal puk na modrou, odkud pálil Rielly, jenže jeho střela skončila pouze na prvním obránci.
09:25
Nejsme ani v polovině třetiny a už byly k vidění tři góly. Nyní málem i bitka, když se srazili Simmonds a Rielly.
08:14
Máme sníženo. Read na modré předal puk na Couturiera, ten vystřelil z kruhu, Bernier kotouč vyrazil betonem před sebe a za záda bezmocného gólmana ho dorazil R. J. UMBERGER. Asistence: Sean Couturier, Matt Read.
07:34
Booth to zkusil od mantinelu, ale Emery lapačkou škrtl puk a ten končí v ochranné síti.
06:55
Flyers se dostávali k bráně Berniera, ale Polák včas zasáhl a střela od modré šla mimo.
05:40
Přesilovka je využita. To byla rychlost. Opět byl mozkem akce překvapivě Kessel. Ten dal puk na druhý kruh na Bozaka, jenž vyslal dělovku, kterou těsně před gólmanem tečoval do sítě JAMES VAN RIEMSDYK. Asistence: Tyler Bozak, Phil Kessel.
05:12
Další možnost pro domácí. Je tady přesilovka. První v zápase. Na trestné už sedí Laughton.
04:51
Celá akce začala na modré u Kessela, který dal puk na druhou stranu hřiště, kde se do pásma vřítil Rielly. Ten si najel z boku až k bráně, pak předložil kotouč před Emeryho a tam ho pod horní tyč uklidil JOFFREY LUPUL. Asistence: Morgan Rielly, Phil Kessel.
04:12
Po Kadriho přihrávce pálil z kruhu van Riemsdyk, ale jeho dobře mířená střela zápěstím končí pouze na tyči. Halou to jen zazvonilo.
03:42
Voráček se s pukem dostal až za bránu Leafs, ale tam na něj byli dva obránci a puku se nakonec ujal Phaneuf.
02:36
Chybná rozehrávka Leafs dala příležitost Lecavalierovi, ale ten neměl potřebnou rychlost a tak se nedostal ani ke střele.
01:57
Kessel se prodíral podél mantinelu do útočného pásma, z boku vystřelil, ale Emery drží puk někde ve výstroji.
01:34
Umberger se natlačil k tyči a snažil se zasunout k tyči, tam však našel beton Berniera a na podruhé opět zasáhl Bernierův beton.
01:01
Kessel to zkusil od modré, ale jeho střelu blokuje obrana.
00:43
Fransonovo nahození míjí branku Emeryho, ten tak nemusel zasahovat.
00:17
První střelu zápasu má na svědomí Voráček. Bernier bez potíží zasahuje.
00:12
Úvodní buly vyznělo lépe pro domácí, ale ti hned posílají puk na zakázané uvolnění.
00:01
Až nyní jsou na řadě národní hymny. Nejprve ta americká, poté i kanadská.
Co by to bylo za zápas NHL, kdyby nezačal se zpožděním. Pár minut si tedy počkáme.

Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Phaneuf, Franson, Robidas, Polák, Rielly, Holzer – Lupul, Bozak, Kessel – van Riemsdyk, Kadri, Santorelli – Winnik, Holland, Clarkson – Booth, Smith, Pánik.

Philadelphia Flyers: Emery (Zepp) – Grossmann, Streit, Schultz, Coburn, MacDonald, L. Schenn – Raffl, Giroux, Voráček – B. Schenn, Laughton, Simmonds – Umberger, Couturier, Read – Rinaldo, Bellemare, Lecavalier.
Československá stopa v zápase

V dresu Maple Leafs se představí obránce Roman Polák a slovenský útočník Richard Pánik. Na straně Flyers uvidíme produktivního Jakuba Voráčka.
Vzájemné zápasy v sezoně 2013/14

Philadelphia Flyers – Toronto Maple Leafs 4:2
Toronto Maple Leafs – Philadelphia Flyers 4:3 po náj.
Philadelphia Flyers – Toronto Maple Leafs 1:3
Philadelphia Flyers

Mužstvo okolo Jakuba Voráčka patří mezi nejhorší v celé NHL. Flyers prohráli poslední dva duely před domácími fanoušky. Naposled získali alespoň bod, když padli 1:2 po nájezdech v zápase s Floridou. Philadelphii momentálně patří 14. místo ve Východní konferenci, když v odehraných 31 zápasech získala 28 bodů. Tým pak táhne třetí nejproduktivnější hráče ligy, kterým není nikdo jiný než Jakub Voráček.
Toronto Maple Leafs

Leafs ukončili minulým zápasem na ledě Caroliny úspěšnou šňůru šesti výher v řadě. Toronto tak poprvé po dvou týdnech prohrálo. Maple Leafs však jsou nejúspěšnějším týmem na domácím ledě a to by chtěli potvrdit i proti trápící se Philadelphii. Toronto navíc čeká kvůli konání MSJ, jenže se bude hrát právě v jeho hale, poslední zápas roku 2014 před vlastními fanoušky. Motivace vyhrát je tak o to větší.
Sportu zdar a hokeji zvlášť. Pokud jste se rozhodli prožít hokejovou noc v Kanadě, tak jste na správném místě. Dnes máme na programu duel mezi Torontem Maple Leafs a Philadelphii Flyers, kde řádí Jakub Voráček.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.