Andrej Sekera (CAR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 23:08
Tři hvězdy utkání:

1. Cam Talbot (NYR) 18 zák., 0 gólů, 100,0%
2. Anton Chudobin (CAR) 30 zák., 1 gól, 96,8%
3. Ryan McDonagh (NYR) 1+0
Dnešní utkání končí a dva body za těsnou výhru 1:0 si z něj odnáší domácí hráči. O jedinou branku utkání se postaral již v 5. minutě Ryan McDonagh, všechny ostatní střelecké pokusy hokejistů obou týmů pochytali výteční brankáři Talbot a Chudobin, jenž byli po právu vyhlášeni prvními dvěma hvězdami utkání.
56:12
Rangers si navíc zahrají přesilovou hru. Sekera (CAR) dostává 2 minuty zapodražení nepodmíněně.
55:50
Chudobin raději uschoval puk pod rukavicí, aby uklidnil hru.
54:34
Rangers se spol=hají pouze na defenzívu a vyhazují kotouče. Carolina však zatím toho nedokáže využít.
53:00
Do konce zápasu zbývá 7 minut a na Talbota šly doposud v závěrečné časti dvě střely.
51:03
Nyní se vystavili i do ofsajdu.
50:05
Na Carolině je vidět, že chce vyrovnat, ale hra na puku nesačí. Chybí tomu střelba.
48:12
Hosté jsou sice na puku, ale hrají s ním zejména ve valstní obranné třetině.
46:22
Carolina se snaží o vyrovnání. K ohrožení Talbota má však hodně daleko.
44:55
Útok Caroliny zastvaen kvůli ofsajdu.
44:10
Staal to zkoušel sým, ale puk mu v poslední chvíli sjel a tak mu střela nesedla.
43:00
Carolina uklidňuje hru za vlastní brankou.
41:38
Pd začátku třetiny se hraje účed Chudobinem. Branký hostů však zatím zasahovat nemusel.
40:01
40:00
39:01
Poslední minuta 2. třetiny.
38:17
Chudobin raději zadržel puk v lapačce před dojíždějícími Jezdci.
37:47
36:33
Hosté se dokázali osvbodit.
35:47
Lindholm (CAR) vyloučen za držení hole.
34:08
Rangers jsou opět na kotouči, ale hrají s ním za brankou a Chudobin tak má minimum práce.
33:03
Na druhé straně likviduje střelu Nashe Chudobin.
32:17
Skinner nenašel mezírku mezi betony Talbota.
31:46
30:46
Carolina se dokázala osvobodit.
29:57
Chudobin se stihl přesunout prot střele St. Louise.
29:46
Faulk (CAR) vyloučen za hru vysokou holí.
29:19
Na druhé strane nevyzrál střelou z úhlu na Choudobina Nash.
28:10
Talbot měl potíže se střelou Sjomina, ale nakonec puk uschoval pod lapačkou.
26:28
Zakázané uvolnění na straně Rangers.
25:15
Oúpěr ze hraje po většinu času před brankou Caroliny, ale New York zatím odmítá navýšit vedení.
23:00
Staal vystřelil příklepem od modré, puk skončil v lapačce Talbota.
21:49
Tlačenice na hostujícíc brankovišti, ale i video prokázalo, že se kotouč nedostal do hostující branky.
17:44
Tlak Rangers trvá, ale Chudobin však zatím odolává.
16:55
Carolina se ale brání zuby nehty a posílá puk opět přes všechny čáry.
16:09
Jezdci rozjíždí další akci zpoza vlastní branky.
15:02
Girardiho nahození raději uschoval Chudobin ve výstroji.
14:38
Lundqvist raději přidržel kotouč před dotírajícími hráči Caroliny.
11:20
Hosté se snaží o kobinaci, ale to se jim moc nedaří a k ohrožení Lunqvista mají hodně daleko.
10:24
10:07
Opět posílají Jezdcí kotouč přes všechny čáry.
09:33
Rangers se navíc osvobozují.
08:57
Na domácího brankáře si nyní nepřšel ani Gebre.
08:33
Ludnqvist si po dlouhé době připisuje zákrok.
08:24
Za nedovolené bránění putuje na trestnou lavici Brassard (NYR).
07:24
Doácí celek je opět aktivnější a hraje se před brankou Caroliny.
04:10
Rangers právě vstřelili branku!
Zucarello nahodil puk za branku Caroliny, kde si ho přebral Stepan a zpoza branky našel před ní volného RYANA MCDONAGHA, který z první prostřelil Chudobina a otevérá skóre dnešního zápasu. Asistence: Derek Stepan, Marks Zucarello.
02:48
O první útok se pokusila také Carolina, ale nakonec zůstalo pouze u nahození puku za branku Lundqvista.
02:08
Nyná však Jezdcům nevyšla rozehrávka a je to zakázané uvolnění.
00:58
Doácí se pustili do prémiérové kombinace v zápase. Hostujícího gólmana však neohrozili.
00:01
Carolina Hurricanes

Carolina zažívá velmi špatnou sezonu. Momentálně je na samém dně Východní konference se ziskem 22 bodů. Je tak velmi pravděpodobné, že vyřazovací boje se Carolině vyhnou. Carolina z posledních dvou zápasů vybojovala 4 body. Nejdříve na svém ledě porazila silné Toronto 4:1 a opět na svém ledě přivítala Rangers a přišla prohra 2:3 na nájezdy. Uvidíme tedy, jak se Carolině bude dařit dnes na ledě Rangers.
New York Rangers

Rangers zatím neprožívají sezonu dle představ. Momentálně se nachází až na desátém místě Východní konference se ziskem 34 bodů. V posledních dvou zápasech ale Rangers uspěli. Nejdříve přišla výhra na ledě Calgary 5:2 a poté výhru na ledě dnešního soupeře 3:2 po samostatných nájezdech. Nejproduktivnějším hráčem Rangers je Rick Nash, který posbíral už 33 bodů.
Hezký pondělní večer! Zámořská NHL má dnes na programu další zápasy. My se společně zaměříme na zápas mezi New York Rangers proti Carolina Hurricanes. Úvodní vhazování je naplánováno na 1:00 a u textového onlajnu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.