Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:43
2. Cam Fowler (ANA) 1+0
3. Anti Niemi (SJS) 29 zák., 3 gólů, 90,6%
60:58
Anaheim právě vstřelil branku!
RYAN KESLER využil tlaku vybudovaného během přesilové hry. Střelou do horní části branky rozhoduje toto utkání. Bonusový bod zůstává "doma". Asistence: Patrick Maroon.
60:53
60:23
Getzlaf se dostal do dobré pozice, ale netrefil se přesně.
60:01
60:00
59:36
Marron měl na holi vítěznou branku, fantasticky ho vychytal Niemi. Klobouk dolů před hostujícím gólmanem.
59:00
To už běží poslední minuta.
58:53
Šance pro domácí. Vyloučen Brent Burns na dvě minuty za vysokou hůl.
58:23
Gólman Niemi raději podržel kotouč, bude se vhazovat před jeho brankou.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty základní hrací doby.
57:06
Zakázané uvolnění hostujícího týmu. Domácí jsou na tom lépe.
56:32
James Sheppard branku netrefil, jeho rána byla nepřesná.
55:44
Nádherná přihrávka Ryana Gerzlafa na hůl CAMA FOWLERA, který velmi pohodlně dopravil kotouč za brankovou čáru. Na tohle neměl brankář šanci zareagovat, natož chytit. Asistence: Ryan Getzlaf, Devante Smith-Pelly.
54:23
Komerční přestávka v době, kdy do konce základní hrací doby zbývá pět a půl minuty.
53:32
Postavení mimo hru znamená vhazování v neutrální zóně. Na střely na branku vedou hosté 30:27.
52:11
Jakob Silfverberg se dostal ke dvěma střelám, ani v jednom případě brankáře Niemiho překonat nedokázal. To by mohlo domácí mrzet, anžto stále prohrávají.
51:26
Niemi vůbec netušil, kde je kotouč. Až hvizd rozhodčího přerušil hru, a tak mohl brankář zjistit, že hrací předmět měl ve své výstroji.
50:00
Třetí třetina se naklonila do své druhé poloviny. Rickard Rakell nedokázal poslat kotouč přes hradbu těl za brankovou čáru. Obtížná pozice pro domácího hráče.
47:56
San Jose právě vstřelilo branku!
Do vedení se dostávají ale hosté. MELKER KARLSSON vystřelil od mantinelu. Kotouč propadl brankáři Andersenovi mezi betony. Asistence: Barclay Goodrow, Brenden Dillon.
46:36
Patrick Maroon byl blízko další brance, Niemi ho nataženým betonem vychytal. Domácí hokejisté se s blížícím se koncem snaží skórovat, zdá se, že prodloužení zajímavou destinací není.
45:20
Vlasicova nebezpečná rána měla gólové parametry, nicméně gólman Ducks byl pozorný a nenechal se překonat.
43:19
Joe Thornton střelou zápěstím neprostřelil Frederika Andersena v brance Anaheimu.
42:00
JOE PAVELSKI tečoval střelu od modré před brankou. Hostující tým vyrovnává gólem v přesilové hře. Využil ji poměrně rychle. Asistence: Brent Burns, Joe Thornton.
41:36
Clayton Stoner vyloučen na dvě minuty za hákování.
40:01
Ve druhé třetině se prosadili domácí, jmenovitě první branku v NHL vstřelil Rakell. Domácí tak vedou o jednu branku.
40:00
39:50
Třetina se v klidu dohrává.
39:15
39:00
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:47
Prvně jmenovaný v další šanci minul branku.
37:50
Ryan Kesler ani Ryan Getzlaf nedokázali překonat Antti Niemiho.
37:15
Vyloučen Scott Hannan na dvě minuty za podražení, přesilovka pro domácí hráče.
36:38
Buly v obranném pásmu hostů vyhrálo San Jose, ohrožení branky Niemiho se odkládá na dobu neurčitou.
35:16
Tommy Wingels nezasunul kotouč přesně.
35:00
Konec druhé třetiny se blíží. Hosté jsou v této části hry spíše v útlumu. Pokud jsme psal, že v první třetině byli velmi aktivní, tak nyní Žraloci rozhodně nejsou tak agilní.
33:44
Rickard Rakell, autor zatím jediné branky utkání, se dostal do dobré pozice, tentokrát nezvolil přesné zakončení.
33:20
Domácí Mark Fistric branku trestuhodně minul.
32:37
Hraje se spíše o střední pásmo, šancí je k vidění velmi omezené množství.
31:18
Tommy Wingels vyhrál vhazování nad Ryanem Keslerem.
30:00
Zápas se dostává do své druhé poloviny, stále vedou domácí o jednu branku.
29:20
Ryan Kesler měl na hokejce druhou branku svého týmu v zápase. Chtělo to vystřelit o pár centimetrů přesněji, jeho rána se vešla přesně do tyčky.
28:18
Vyloučen Andrew Desjardins na dvě minuty za nedovolené bránění brankáře.
27:20
Trochu překvapivě se do vedení dostávají domácí. RICKARD RAKELL se dostal ke šťastně odraženému kotouči před brankou, "plácl" do toho a padlo to tam. Jedná se o první gól tohoto hráče v National Hockey League. Asistence: Emerson Etem, Matt Beleskey
27:01
Tommy Wingels střelou zápěstím neuspěl.
26:20
Komerční přestávka.
25:29
Ke dvěma střelám během pár vteřin se dostal Clayton Stoner.
24:06
Barclay Goodrow ani o něco později Brent Burns nedokázali překonat domácího brankáře. Hosté jsou aktivnější v úvodu druhého dějství.
23:26
Patrick Maeleau střelou zápěstím našel pouze výstroj Andersena. Už by to pomalu chtělo gól.
21:25
Domácí Patrick Maroon minul branku ne úplně povedenou střelou.
21:02
Ryan Getzlaf nedokázal překonat Niemiho v brance San Jose. Jednalo se o první větší šanci ve druhé dvacetiminutovce.
20:01
V první třetině jsme branku neviděli, blíže k ni měli domácí i díky šancím Tomáše Hertla. Střely na branku 15:7 z pohledu San Jose.
20:00
19:37
Tomáš Hertl se objevil sám před brankou soupeře, Andersena nedokázal prostřelit.
19:00
Poslední minuta hry v první třetině.
18:42
17:45
Tato přesilovka se Žralokům absolutně nedaří.
17:00
Anaheim vyhazuje kotouč před všechny čáry.
16:42
Za držení hole vyloučen Hampus Lindholm. Přesilová hra pro hosty.
15:00
Domácí brankář svůj tým drží nad vodou. Joe Thornton se dostal do dobré pozice, Andersen ho vyčapal.
14:37
Adrew Desjardins neuspěl ani jedním ze dvou pokusů. Zejména druhá střela, zápěstím, nebyla vůbec špatná.
14:14
Tomáš Hertl se dostal ke střele, jeho střelu kryje brankář Andersen.
13:47
James Sheppard nedokázal trefit kotouč přesně.
11:45
10:09
Sime Vatanen minul branku hostujícího týmu v zajímavé pozici.
09:29
Za bitku vzájemné vyloučení. Pět minut pro Claytona Stonera a Tye McGinna.
08:08
Tommy Wingels bekhendovou střelou našel Andersonův beton.
06:52
Po delší pasáži bez střely se k ohrožení branky dostaly oba týmy. Stoner ani Wingels své šance nedotáhli do úspěšného konce.
03:14
Brend Burns to nemyslel zle, trefil jen dobře postaveného brankáře Ducks.
02:03
I domácí se dostávají k první přímé střele. Tye McGinn prověřil Andersena.
01:15
Jakob Silfberg znovu vyslal puk na branku hostujícího týmu.
00:43
První střela na branku, jejím autorem je Rickard Rakell.
00:01
Hostující celek odehrál o jedno utkání míně s bilancí 19-11-4, vybojoval čtyřicet dva bodů a v tabulce ligy je na desátém místě. Nejproduktivnějším hráčem je Logan Couture (13+16), druhý je Joe Thornton (8+21). Oba mají stejný počet bodů. Mezi třemi tyčemi je nejčastěji Antti Niemi.
Domácí hokejisté odehráli 35 zápasů (22-8-5) získali 49 bodů a jsou aktuálnější nejlepším týmem NHL. Kanadské bodování klubu vede s přehledem Ryan Getzlaf (12+25), druhý je Ryan Kesler (11+15). Nejvíce odchytaných minut má Frederik Andersen.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.