Marián Hossa (CHI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:29
Michal Rozsíval (CHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:19
Tři hvězdy utkání:
1. Patrick Kane (CHI) 2+1
2. Patrick Sharp (CHI) 0+4
3. Rickard Rakell (ANA) 1+0
Anaheim prohrává druhý zápas v řadě. Po prohře se San Jose v tomto zápase nestačil na Chicago.
60:00
59:02
Utkání se v klidu dohrává.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:61
Anaheim prohrává o tři branky, i tak bojuje srdnatě o každý metr ledu a závěr zápasu rozhodně nechce jen odbruslit z povinnosti.
56:00
Hraje se ve středním pásmu.
55:32
Oddechový čas domácích.
55:00
Do konce základní hrací doby zbývá pět minut.
53:25
Chicago právě vstřelilo branku!
PATRICK KANE nastavil hůl do přihrávky od Patricka Sharpa a skóruje podruhé v tomto zápase. Hosté vedou znovu o tři branky. Pěkně sehraná akce. Asistence: Patrick Sharp, Johny Oduya.
53:00
Času už Ducks nemají mnoho.
51:51
Domácí se snaží se zápasem ještě něco udělat, ale přes dobře hrající obranu to není snadný úkol.
50:06
Anaheim právě vstřelil branku!
Gól v přesilové hře, RICKARD RAKELL skóruje střelou pod horní tyčku. Domácí vykřesali naději. Asistence: Corey Perry, Patrick Maroon.
50:00
Třetí třetina se dostává do své druhé poloviny.
49:31
Hosté vyhazují do středního pásma.
48:55
Hosté ve čtyřech.
48:31
Nickas Hjalmarsson vyloučen na dvě minuty za podražení. Přesilovka o dva hráče pro domácí.
46:55
Vyloučen Andrew Shaw na dvě minuty hákování
46:28
Andersen předvedl pěkný zákrok lapačkou. Následuje komerční přestávka.
45:12
Hra přerušena pro přihrávku rukou, buly ve středovém kruhu.
45:00
Pět odehraných minut ve třetí třetině, pět střel na branku.
44:31
Crawford kryje nahození ze středního pásma, buly před jeho brankou. Pro Chicago je důležité neinkasovat z kryje třetiny.
42:56
Andrew Shaw branku minul v z předbrankového prostoru.
41:58
Zakázané uvolnění vrací hru před branku domácího mužstva.
40:28
Patrick Maroon, Francois Beauchemin ani Michal Rozsíval svou šanci nedokázali využít.
40:07
Fowler na ledě.
40:01
Po dvou třetinách platí stav 0:3.
40:00
39:24
Brent Seabrook donutil brankáře Andersena k zákroku.
39:00
Hraje se poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:07
Vyloučen Cam Fowler na dvě minuty za hákování.
37:38
Patrick Kane mohl vstřelit další branku, ale v dobré pozici nezamířil přesně.
36:46
Saad obkroužil branku a snažil se puk zasunout za tyčku, to se mu ale nepodařilo.
36:04
Komerční přestávka. Domácí hokejisté v dosavadním proběhu zápasu vyprodukovali třináct střel, což je nízké číslo, přihlédneme-li k faktu, že Ducks jsou na prvním místě v tabulce.
35:23
Střela přes beka na vyrážečku slaví úspěch. Jejím autorem je PATRICK KANE, díky kterému vedou hosté již o tři branky. Žádná složitá kombinace, nýbrž střela. Asistence: Patrick Sharp, Brad Richards.
33:29
Brandon Saad donutil Frederika Andersena k zákroku. Hraje se rychlý hokej.
33:15
Patrick Maroon střelou zápěstím našel jen rukavice dobře postaveného brankáře Blackhawsk.
31:58
Cam Fowler střelou zápěstím našel dobře postaveného Coreyho Crawforda.
31:01
Kotouč putoval brankovištěm Ducks, nechybělo mnoho a bud brankář nebo beci by si jej srazili do vlastní branky. Chytré nahození Chicaga.
30:00
Utkání se dostává do své druhé poloviny, Shaw vyhrál buly nad Rakellem.
29:16
Toews clonil před brankou Amdersena, jehož využil DUNCAN KEITH ke střele, která se nakonec dostala až do branky. Domácí reklamovali u rozhodčích Toewsovo postavení, ale nepomohlo to. Gól platí a Blackhawsk vedou 2:0. Asistence: Patrick Sharp.
28:16
27:13
Chicagu přesilovka nejde, má problémy se ziskem kotouče.
26:16
Vyloučen Tim Jackman na dvě minuty za nedovolené bránění brankáře.
24:52
Ryan Getzlaf branku hostujícího Chicaga minul.
24:00
23:30
Početní výhoda se Chicagu vůbec nedaří, nemůže se stabilně dostat do pásma.
22:00
Vyloučen Patrick Maroon na dvě minuty za podražení.
20:47
Marián Hossa se dostal ke střele, ale branku minul z dobré pozice.
20:01
Po první třetině vedou hosté o jednu branku. Prosadil se v 6. minutě Toews.
20:00
19:30
Anaheim se dostal do útočného pásma, kde ovšem nevydržel dlouho.
19:10
Postavení mimo hru odpískáno hostujícímu celku.
18:10
Konec první třetiny se blíží a hosté si stále drží jednobrankový náskok.
17:23
Komerční přestávka. Střelecky jsou aktivnější hosté (13:7).
17:00
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:15
Branton Saad se mezi střelce zápasu zatím nezapíše, jeho střela nebyla přesná.
15:20
Komerční přestávka.
14:05
Brad Richards měl dostatek prostoru ke střele, proč kotouč pouze nahodil na branku, to ví jen on sám.
13:13
Andrew Shaw rovněž střelou zápěstím, zkoušel najít mezírku mezi betony, ale neuspěl.
12:03
Marián Hossa střelou zápěstím řádně protáhl brankáře Frederika Andersena.
10:48
Komerční přestávka v době, kdy je poměr střel na branku 4:7.
09:41
David Rundblad střelou zápěstím nenašel recept na brankáře Ducks.
07:58
Hosté se dostali do útočného pásma, vedení chtějí navýšit. Niklas Hjalmarsson nedokázal prostřelit brakáře. Patrick Kane si počínal naprosto stejně. Brent Seabrook prostor vymezený třemi tyčemi netrefil vůbec.
05:48
Smith-Pelly se snažil rychle vyrovnat, nicméně v zakončení nebyl úplně přesný.
05:30
Pohlednou akci sehráli hostující hokejisté, kteří se dostávají do vedení. JONATHAN TOEWS střelou z kruhu překonal brankáře Andersena. Asistence: Patrick Kane, Patrick Sharp.
04:50
04:30
Další střela se k brankáři nedostala, protože jeden z beků si do ní ukázkově lehl.
03:27
Crawford si připsal důležitý zákrok, když v oslabení zlikvidoval střelu Perryho.
02:50
Vyloučen Duncan Keith na dvě minuty za podražení. Přesilová hra pro domácí mužstvo.
02:28
Bryan Bickell branku v dobré pozici minul, jeho střeleckému pokusu chyběl metr možná dva.
01:44
Patrick Maroon sestřelil nešetrně Brenta Seabrooka. Oba hráči střet čekali, a tak jsou připraveni pokračovat ve hře.
00:50
První střelu na branku v tomto zápase vyslal Saad. Brankář Andersen byl pozorný a celou situaci zneškodnil.
00:01
Utkání brzy začne.
Anaheim je v tabulce první, 49 odehraných zápasů (32-11-6) a získal 70 bodů. Nejproduktivnějším hráčem domácích je Ryan Getzlaf (15+35), druhý je Ryan Kesler (13+19). Nejvíce odchytáno má Frederik Andersen.
Hosté odehráli 48 zápasů s bilancí 30-16-2. Vybojovali 62 bodů a jsou devátí. Jediným hráčem, který se v týmu dostal nad 50 kanadských bodů je Patrick Kane (23+30). Jonathan Toews je další v pořadí (14+27). Brankářem číslo jedna je Corey Crawford.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.