To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek víkendu a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou!

Milan MICHÁLEK (OTT) – 1+0,1 střela, čas na ledě 16:24

Martin ERAT (ARI) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 15:08
Zbyněk MICHÁLEK (ARI) – 1+0, 1 střela, čas na ledě 20:50
Hvězdy utkání:
1. Marc METHOT (OTT) – 0+3, 0 střel, čas na ledě 21:08
2. Robin LEHNER (OTT) – 35 úspěšných zákroků, 2 inkasované góly, úspěšnost zásahů 94,6%

Největší čas na ledě: Karlsson 26:04 – Yandle 25:00

Branky a nahrávky: 2. Hoffman, 37. M. Michálek (Legwand, Methot), 39. Ma. Stone (Methot, Legwand), 42. Ryan (MacArthur, Zibanejad), 43. Pageau (Karlsson), 52. Karlsson (Ma. Stone, Methot), 59. Zibanejad (Ryan) – 1. Z. Michálek, 46. Gagner (Korpikoski, Yandle). Diváci: 18489. Rozhodčí: Martell, O'Halloran – Barton, Cameron.
Dnešní zápas mezi Ottawou a Arizonou začal hodně divoce, když se už po 40 vteřinách hry podruhé v sezóně prosadil český obránce Zbyněk Michálek. Trvalo ale jen necelou půl minutu a domácí srovnali, trefil se nováček Mike Hoffman.

Nerozhodný stav 1:1 pak zůstával svítit na světelné tabuli hodně dlouho, změnit se ho podařilo až ve 37. minutě, když se prosadil i druhý z českých bratrů Milan Michálek a Senators rázem vedli. Ještě do konce druhé třetiny se navíc prosadil Mark Stone.

Na začátku třetí třetiny se pak s góly přímo roztrhl pytel. Nejdříve se ve 42. minutě trefil Bobby Ryan, na kterého za dalších 20 vteřin navázal i Jean-Gabriel Pageau, který vyhnal z branky Mika Smithe, na jehož místo nastoupil Louis Domingue, který si dnes připsal svůj první start v kariéře v NHL.

Hostům se ještě ve 46. minutě zásluhou úspěšné teče Korpikoskiho střely povedlo snížit Samu Gagnerovi, poté už ale lovil puky ze své branky pouze novic Domingue. Jako první ho gólem uvítal v nejlepší lize světa elitní obránce Erik Karlsson.

V závěru se pak ještě po brilantní individuální akci Bobbyho Ryana prosadil Mika Zibanejad, který tak stanovil konečné skóre 7:2 pro domácí Ottawu, která si tak připisuje důležité dva body, které ji opět přiblíží play-off. Arizona zůstává na Západě předposlední.
60:00
59:39
Erik Karlsson dostal opět hodně času a prostoru, aby si připravil svou dělovou ránu, kterou ale tentokrát Domingue dokázal pokrýt.
58:58
Domingue další střelu domácích hráčů kryje, minutu před koncem dnešního zápasu se bude vhazovat před jeho brankou.
58:33
Ottawa právě vstřelila branku!
Domácí při hře ve čtyřech na obou stranách přidávají ještě další branku! Bobby Ryan s pukem na holi povozil na zádech Ekman-Larssona, uvolnil se i přes Gagnera a parádní přihrávkou do prázdné branky vybídl ke gólovému zakončení MIKU ZIBANEJADA! Asistence: Bobby Ryan.
58:12
Rozhodčí nyní přerušili hru kvůli menší roztržce mezi Shinniminem a Milanem Michálkem, svého mladšího spoluhráče se pak navíc šel zastat Zbyněk Michálek, a tak došlo k zajímavému umravňování dvou českých bratrů. Shinnimin i Milan Michálek dostávají menší tresty za hrubost.
57:49
Střela Michaela Stona sražena vysoko nad Lehnerovu branku, domácím se pak podařilo dostat kotouč mimo své pásmo.
57:02
Mika Zibanejad se opět tlačil k dorážce, Domingue ale dokázal utěsnit puk u svého betonu.
56:34
Karlssonovo nahození se pokusil tečovat Zibanejad, Ottawa dál pokračuje v tlaku v útočném pásmu.
56:16
Robin Lehner v klidu pokryl střelu Davida Mosse od pravého mantinelu do své lapačky.
55:54
Louis Domingue nyní uklidňuje hru u vlastní branky, oba týmy střídají.
55:20
Hra je přerušena, puk se totiž stal suvenýrem pro některého z fanoušků v ottawské Canadian Tire Centre. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
54:47
Nakonec se Mike Hoffman při pokračují akci Senators dostal k puku a svižnou střelou provětral Domingueho lapačku.
54:16
Kyle Turris hledal před brankou na střelu připraveného Hoffmana, který se k puku ale nedostal.
53:32
Po postavení mimo hru hostů se bude vhazovat ve středním pásmu.
53:13
Po další obrovské chybě v obraně Coyotes se ke střele dostal Eric Condra, branku ale minul.
52:37
Martin Erat se dostal k puku po zajímavé přihrávce od Ekman-Larssona, místo střely ale volil přihrávku dozadu, kde navíc nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.
51:52
Tentokrát už ale Domingue inkasuje. ERIK KARLSSON si vzal puk ve středním pásmu, přejel do útočného pásma a tvrdou ránou trefil přesně místo mezi Domingueovým betonem a lapačkou! Asistence: Mark Stone a Marc Methot.
51:30
Mark Stone se zpoza branky snažil najít Milana Michálka, puk byl ale sražen do rohu.
50:42
Louis Domingue nyní jako starý mazák v klidu rozehrál zpoza své branky, naděje organizace Coyotes si zatím při svém působení v brance nevede vůbec špatně.
50:04
Nyní se hodně prostoru otevřelo před Andrewem Campbellem, jehož střelu ale Lehner odkázal vyrazit.
49:47
Senátoři se nyní usadili v útočném pásmu, nahození Pageaua od mantinelu ale nebylo pro Domingueho žádným problémem.
49:14
Útočné snažení hostů je zastaveno kvůli ofsajdovému postavení.
48:57
Mika Zibanejad si odstoupil tak, aby mohl dostat od MacArthura přihrávku, střelu švédského mladíka ale zastavuje Domingue.
48:14
Domácí hráči se v oslabení bez problému ubránili, Borowiecki je zpátky na ledě.
47:50
Mark Stone se zadarmo dostal do obrovské šance, Domingueho několika pohyby sice dobře rozhýbal, poté ale zamířil vedle!
47:04
Tvrdá rána Keithe Yandlea od modré čáry orazítkovala pouze plexisklo za Lehnerovou brankou.
46:40
Ottawa se zatím dobře brání, už dvakrát se ji v početní nevýhodě povedlo vyhodit.
46:14
Matt Borowiecki je vyloučen za vysokou hůl, Coyotes si tak zahrají svou třetí přesilovku v dnešním zápase.
46:14
Robin Lehner nyní zachránil Senators od dalšího inkasování, když zastavil střelu aktivního Riedera.
45:57
Coyotes opět usazeni v útočném pásmu, Shane Doan se pokouší něco vymyslet.
45:16
Arizona právě vstřelila branku!
Na začátku třetí třetiny se nám s góly roztrhl pytel. Gagner vyhrál vhazování na modrou čáru pro Yandlea, který vyčkal s přihrávkou na ideální chvíli, našel Korpikoskiho, který schoval svou střelou tak ideálně, že Lehner nestihl zareagovat! Po přezkoumání videa byl navíc gól přiznán SAMU GAGNEROVI, který musel puk ještě lehce tečovat před brankou. Asistence: Lauri Korpikoski a Keith Yandle.
45:09
Další icing domácích, vhazovat se tak bude opět před Lehnerovou brankou.
44:36
Louis Domingue si připisuje první zákrok ve své kariéře v NHL, když zastavil střelu Bobbyho Ryana.
44:19
O vítězi dnešního zápasu je s téměř stoprocentní pravděpodobností rozhodnuto, utkání se ale bude muset dohrát, do konce zbývá ještě skoro celá třetina.
43:50
Robin Lehner kryje střelu Tobiase Riedera z velkého úhlu.
43:27
Po zakázaném uvolnění Senators se bude vhazovat v obranném pásmu Ottawy.
42:49
Hosté se snažili rychle odpovědět, v útočném pásmu ale nedokázali vymyslet žádnou kloudnou akci.
42:17
Pátá inkasovaná branka je už moc i na Mika Smithe, který přepouští své místo Louisi Dominguemu, pro něhož to je vůbec první zápas v kariéře v NHL!
42:17
A další branka v síti Mika Smithe! Po další chybě hostů ve středním pásmu získal kotouč Erik Karlsson, nahodil jej do rohu kluziště, od mantinelu se puk ale rychle odrazil před branku, odkud se bekhendovou střelou prosazuje JEAN-GABRIEL PAGEAU! Asistence: Erik Karlsson.
41:57
Ihned op skončení přesilové hry domácí zvyšují svůj náskok! Dva hráči Coyotes se nedohodli a nechali volný puk na modré čáře, kterého se zmocnil Zibanejad, přenechal jej MacArthurovi, jehož parádní bekhendovou přihrávku před branku proměnil BOBBY RYAN v gólové zakončení mezi Smithovy betony! Asistence: Clarke MacArthur a Mika Zibanejad.
41:28
Lehner betonem zastavil nepříjemnou přihrávku Ekman-Larssona před branku, vyloučený Methot se navíc již vrací z trestné lavice, Ottawa tak hraje v plném počtu.
40:56
Hodně rozvážná kombinace bez žádného nápadu nemůže v současné NHL při přesilové hře nést úspěch, domácí se zatím brání dobře.
40:25
Arizona na začátku třetí třetiny pokračuje v přesilové hře, zatím se ale hosté ale nebyli schopni usadit v útočném pásmu.

Největší čas na ledě: Karlsson 19:42 – Z. Michálek 16:10
Druhá třetina sice pro oko diváka nebyla tak pohledná jako první část hry, rozhodně i v prostředním dějství se ale bylo na co dívat. Více střel si ve druhé periodě připsali na své konto hráči Arizony, paradoxně ale branky padaly pouze na druhé straně.

Velkou šanci měl při přesilové hře Martin Erat, v polovině zápasu pak obrovskou příležitost zahodil také Keith Yandle, a tak domácí na druhé straně trestali. Ve 37. minutě se parádní střelou do šibenice prosadil Milan Michálek, v dnešním zápase se tak prosadili oba čeští bratři.

Minutu a pár vteřin před koncem druhé třetiny navíc Mark Stone úspěšně tečoval střelu Methota od modré čáry a poslal domácí do dvoubrankového vedení. Ottawa tak po čtyřiceti minutách hry vede nad Arizonou 3:1.
40:00
39:44
Domácím se podařilo vyhodit a už to vypadá, že do kabin se půjde za stavu 3:1 pro Senators.
39:28
Hosté se nicméně rychle vrhli do útoku a vysloužili si přesilovou hru, za držení hole je vyloučen Marc Methot.
38:54
Další branka domácích, kteří tak v závěru druhé třetiny odskakují do dvoubrankového vedení! David Legwand podržel v útočném pásmu kotouč, předal jej na modrou čáru pro Marca Methota, jehož střelu od modré čáry před brankou tečuje MARK STONE, Smith neměl šanci zasáhnout! Asistence: Marc Methot a David Legwand.
38:27
Mike Smith dlouhou přihrávkou hledal na útočné modré čáře Sama Gagnera, který ale těžký kotouč nedokázal zpracovat, a tak je odpískáno zakázané uvolnění.
38:09
Robin Lehner betonem vyráží nepříjemnou střelu Connora Murphyho od modré čáry.
37:27
Bobby Ryan se sice verdiktu rozhodčích diví, na ofsajdovém postavení domácích hráčů to ale nic nezmění.
36:51
Domácí se dostávají do vedení! Po nepřesvědčivém přechodu do útočného pásma, kdy Michálek s Legwandem se protlačili kolem pravého mantinelu, získal MILAN MICHÁLEK před sebou hodně prostoru a parádní střelou do zadní šibenice otáčí vývoj utkání na stranu Senators! Asistence: David Legwand a Marc Methot.
36:16
Mike Smith si nyní přímo vychutnal zákrok lapačkou proti střele Bobbyho Ryana z pravé strany.
36:03
Erik Karlsson poslal puk z obranného pásma jednoduše o mantinel, hosté si pak dali pozor, aby opět špatně nestřídali, hraje se dál.
35:26
Sam Gagner opět centroval puk před branku, kde byl připravený Martin Erat, v tísni se ale český útočník ke střele neprobojoval.
35:00
Borowieckiho střela končí až na zadním hrazení, domácí hráči ale přidávají na aktivní hře.
34:37
Po dobré práci Milana Michálka u mantinelu se domácí usazují s pukem v útočném pásmu.
34:04
Smith nyní namazal Marku Stonovi, který ale v těžké pozici nedokázal zamířit přesně mezi tři tyče.
33:55
Další ofsajd, kterým se provinili hráči z pouštního státu.
33:08
Robin Lehner likviduje další střelu Yandlea, u domácí branky se poté strhla menší mela, po které se ale nebude ani vylučovat.
32:48
Další přechod Arizony do útočného pásma už končí postavením mimo hru.
32:13
Střela Brendana Shinnimina sražena za Lehnerovu branku, s pukem pokračují domácí.
31:38
Erik Karlsson nyní málem nachytal Smithe, který vůbec nečekal dalekonosnou střelu.
30:57
Keith Yandle se nyní dostal k odraženému kotouči, nedokázal ale trefit odkrytou branku, Lehner vůbec netušil, kde je puk!
30:10
Smith betonem vyráží střelu Condry, odražený puk pak získávají hosté.
29:37
Zakázané uvolnění Ottawy.
29:05
Puk tentokrát sražen do ochranné sítě za Smithovou brankou, vhazovat se bude před brankou Coyotes.
28:43
Shane Doan servíroval puk před ottawskou branku, kde puk ale získali domácí hokejisté.
28:14
Puk se nyní odrazil do ochranné sítě za Lehnerovou brankou, po reklamní přestávce se bude vhazovat ve středním pásmu.
28:00
Hra se nyní hodně uklidnila, k vidění nejsou moc zajímavé akce, hraje se spíše ve středním pásmu.
27:19
Martin Erat opět pálil z pravé strany, Lehner vyráží jeho další střelecký pokus ramenem.
26:40
Cody Ceci uklidnil hru za vlastní brankou, jeho následná rozehrávka nebyla úplně šťastná, icing z toho ale nakonec nebyl.
26:09
Yandleova střela od modré čáry byla hodně nepřesná, v posledních minutách jsou hosté i díky přesilové hře jasně aktivnějším týmem.
25:24
Lehner nyní raději pokryje kotouč pod svou lapačkou, aby trochu uklidnil hru a dal svým spoluhráčům trochu času na odpočinek.
24:44
V závěru početní výhody bylo před Lehnerem hodně horko, po výborné přihrávce od Gagnera se v dobré pozici ocitl opět Erat, nastřelil ale pouze domácího brankáře, Gagner poté zpoza branky nemohl zacílit za Lehnerova záda!
24:22
Po několika přihrávkách se ke střele odhodlal Martin Erat, branku ale minul.
23:53
Lehner nyní předvedl velmi dobrý zákrok proti střele Tobiase Riedera z bezprostřední blízkosti.
23:20
Domácí hráči vědí, že si musí dát pozor především na Ekman-Larssona, a tak jej tak hodně na těsno dostupují.
22:53
Za držení protihráče míří na trestnou lavici Chris Neil. Arizona si tak zahraje vůbec první přesilovku v dnešním zápase.
22:33
Marc Methot nyní obdivuhodným bodyčekem jak za starých dobrých časů drsného hokeje poslal k ledu Lessia, čímž si zasloužil obdiv domácího publika.
22:11
Na druhé straně Lehner kryje střelecký pokus Shana Doana.
21:56
Mike Smith si nyní ve vzduchu našel neposedný kotouč, střelu vyslal Kyle Turris.
21:25
Po rychlém brejku mohl udeřit Erik Karlsson, přihrávkou pod sebe ale našel pouze hokejku protihráče Chipchury.
21:07
Senátorům se nepovedla využít ani pátá přesilová hra, Erat se vrací na led, Coyotes hrají v plném počtu.
20:28
Ottawa pokračuje v přesilové hře, Clarke MacArthur při své další šanci branku přestřelil.

Největší čas na ledě: Karlsson 11:19 – Michálek 9:56
Dnešní zápas mezi Ottawou a Arizonou začal hodně divoce, když už po 69 vteřinách hry se dvakrát měnilo skóre. Nejdříve se hned v 1. minutě prosadil svou druhou brankou v sezóně český obránce Zbyněk Michálek.

Netrvalo to ale dlouho a Ottawa zásluhou branky nováčka Mika Hoffmana vyrovnala. Senators pak měli k dispozici hned 5 přesilových her, dokonce velmi dlouhou dvojnásobnou početní výhodu, nic ale nedokázal využít.

Několika zákroky se činil Mike Smith, hostující brankář ale může děkovat také svým spoluhráčům v poli, kteří zblokovali hned několik střel. Po dvaceti minutách hry tak hraje Ottawa s Arizonou nerozhodně 1:1.
20:00
19:32
Pageau přišel znovu o kotouč a Tobias Rieder tak v naprostém klidu může vyhodit.
19:07
Neuvěřitelné, další trest na straně Arizony! Za špatné střídání hostů míří na trestnou Martin Erat, který s největší pravděpodobností celou situaci zavinil.
18:43
Doan je na ledě, Coyotes přežili i čtvrté oslabení v dnešním zápase bez inkasované branky.
18:18
Clarke MacArthur zůstal neobsazen na hranici brankoviště, kam dostal parádní přihrávku od Bobbyho Ryana. Domácí útočník sice stihl vystřelit, proti jeho střele byl ale Smithův beton, poté se puk ztratil v dojíždějícím chumlu hráčů.
17:56
Senátorům se v početní výhodě dnes zatím vůbec nedaří, puk opět míří směrem k domácí brance.
17:30
David Moss za pomocí mantinelu opět vyhazuje kotouč přes všechny čáry.
17:07
Rieder dalším obětavým zákrokem srazil střelu Karlssona, puk se navíc odrazil až k ottawské brance.
16:43
Mike Smith se nyní dopustil u brankářů nevídané chyby, když zahrál s pukem v nedovolené zóně pro brankáře, trest za něj míří odpykat kapitán Shane Doan.
16:14
Další zblokovaná střela domácích, do Phillipsovy rány vložil hokejku Lucas Lessio.
15:26
Vysoký forčeking se nyní domácím naplno vyplatil, Smith na poslední chvíli vypíchnul kotouč před Curtisem Lazarem.
14:42
Zakázané uvolnění na straně Coyotes, hra se tak opět stěhuje před Smithovu branku.
13:57
Mark Stone nedokázal ve slušné šanci přihrát svému spoluhráči na druhou stranu, skvělou práci odvedl Zbyněk Michálek.
13:33
Mike Smith nyní bravurním zákrokem vychytal šanci Davida Legwanda.
13:10
Shane Doan zkusil překvapit Lehnera střelou z nulového úhlu, ottawský brankář puk vyrazil, Coyotes se ale usazují v útočném pásmu.
12:27
Moss skáče zpátky na led, hosté hrají v plném počtu.
12:03
Kyle Chipchura dostal hodně času i prostoru, a tak ušetřil několik cenných vteřin s pukem v útočném pásmu.
11:42
Opět skvělá práce Vermetta při blokování střely Ceciho, puk končí v ochranné síti.
11:30
Cody Ceci nezpracoval kotouč na modré čáře, hostům tak umožil snadné vystřídání.
11:11
První Karlssonovu střelu zablokoval Korpikoski, druhý pokus kapitán Ottawy od modré čáry zlikvidoval pozorný Smith.
10:43
Domácí zahráli vysokou holí, a tak je hra přerušena, vhazovat se navíc bude v obranném pásmu Senators.
10:27
David Moss se ale při MacArthurově akci provinil hákováním, Ottawa si tak zahraje další přesilovou hru.
10:25
Clarke MacArthur se šikovnou kličkou uvolnil až k zakončení, Smith jeho pokus ale pokryl!
09:53
Lauri Korpikoski nemohl pokračovat s pukem v útočném pásmu, jelikož se nacházel v postavení mimo hru.
09:34
Doan nedokázal zpracovat dlouhou přihrávku od Ekman-Larssona, po zakázaném uvolnění se tak bude vhazovat před Smithovou brankou.
08:59
Robin Lehner kryje střelu Tobiase Riedera od levého mantinelu.
08:47
Chris Neil se ve středovém kruhu pustil do B. J. Crombeena. Při bitce samotné nakonec nepadlo moc ran, oba raubíři si ale míří odsedět pětiminutový trest za bitku.
08:08
Puk vypadl mimo hrací plochu, vhazovat se bude ve středním pásmu.
07:20
Po velmi divokém začátku zápasu se v posledních minutách hra uklidnila.
06:45
Odpískáno postavení mimo hru Arizony, po reklamní přestávce se bude vhazovat ve středním pásmu.
06:16
Shane Doan si nyní nakousl příliš velké sousto a nakonec ještě mohl být rád, že se puk neodrazil přímo Stonovi do jízdy.
05:31
Robin Lehner přikryl kotouč pod svou lapačkou, vhazovat se tak bude před jeho brankou.
04:49
Milan Michálek v další šanci přestřelil, Ekman-Larsson se navíc vrací na ledovou plochu, Coyotes tak ustáli dlouhé oslabení bez inkasování.
04:19
Michálek nedokázal přetlačit Smithův beton, první vyloučený Shinnimin už je na ledě, Coyotes tak hrají ve čtyřech.
03:55
Mike Smith likviduje další ránu Zibanejada, dvojnásobná početní výhoda Ottawy se pomalu, ale jistě krátí.
03:44
Clarke MacArthur opět pálil, tentokrát jeho střelu z pravé strany ale obětavě zblokoval Andrew Campbell.
03:17
Zibanejad zblízka neuspěl, následnou střelu MacArthura zlikvidoval Smith.
02:49
Ryan se ale rychle tlačil do další šance a Oliver Ekman-Larsson ho musel zastavit za pomocí faulu, švédský šikovný obránce ve službách Arizony tak míří na trestnou lavici za držení protihráče. Ottawa má k dispozici 90 vteřin přesilovky 5 na 3!
02:42
MacArthur nedokázal zpracovat nepříjemně poskakující kotouč a hostům se podařilo vyhodit.
02:19
Uvidíme první přesilovou hru v dnešním zápase, kterou si zahrají Senators. Za podražení míří na trestnou lavici hostující útočník Brendan Shinnimin.
01:44
Po divokém úvodu zápasu pokračuje v útočném snažení domácí Ottawa.
01:09
Máme ale velmi rychle vyrovnáno! Smith nejdříve zlikvidoval střelu Ceciho od modré čáry, Yandle s McMillanem ale v rohu kluziště zaváhali a jejich nepřesnost nekompromisní střelou potrestal nováček MIKE HOFFMAN! Bez asistence.
00:40
To je začátek zápasu! Erik Karlsson chtěl po mantinelu vyhodit kotouč do středního pásma, na modré čáře jej ale zachytil ZBYNĚK MICHÁLEK a rychlým nahozením prostřelil Lehnera, před kterým puk lehce rukavicí tečoval obránce Methot! Bez asistence.
00:25
První střelecký pokus Davida Legwanda nebyl vůbec přesný, bekhendový pokus končí hodně mimo tři tyče.
00:01

Ottawa Senators: Lehner (Hammond) – Methot, Karlsson (C), Cowen, Ceci, Borowiecki, Phillips – MacArthur, Zibanejad, Ryan – Hoffman, Turris, Lazar – Michálek, Legwand, Stone – Condra, Pageau, Neil. Trenér: Dave Cameron.

Arizona Coyotes: Smith (Domingue) – Yandle, Stone, Ekman-Larsson, Michálek, Campbell, Murphy – Rieder, Vermette, Doan (C) – Erat, McMillan, Gagner – Korpikoski, Chipchura, Moss – Lessio, Shinnimin, Crombeen. Trenér: Dave Tippett.

Rozhodčí: Martell, O'Halloran – Barton, Cameron.
Dobrý den, vítejte u sledování onlajn přenosu z NHL, nejlepší hokejové ligy světa! Dnes ve 21 hodin padne úvodní buly mače mezi Ottawou Senators a Arizonou Coyotes. Proti sobě se postaví bratři Milan a Zbyněk Michálkové, máme se tedy rozhodně na co těšit. Přejeme příjemnou zábavu.

Ottawa Senators
Celek z hlavního města Kanady je v rámci Východní konference až dvanáctý a bude tak muset zařadit vyšší výkonnostní stupeň, chce-li stále pomýšlet na účast v play-off. Sens svůj poslední zápas nezvládli, doma podlehli Dallasu vysoko 3:6. Brankář Craig Anderson stále netrénuje, mezi tři tyče se tak se železnou pravděpodobností postaví Robin Lehner.

Arizona Coyotes
Pouštní psi už vzdali snahu vybojovat si místenku do bojů o pohár Lorda Stanleyho, na osmé Calgary ztrácejí už 15 bodů. Generální manažer Don Maloney potvrdil, že je ochoten se před uzávěrkou přestupů zbavit jakéhokoliv hráče – s výjimkou kapitána Shanea Doana. Mezi horké adepty na trejd patří hlavně Antoine Vermette, Keith Yandle či český zadák Zbyněk Michálek.