Ode mě je to pro dnešek vše, u dalších online přenosů se s Vámi budu těšit na počtenou!

Aleš Hemský (DAL) 0+1, 0 střel, čas na ledě 12:24
Michael Frolík (WPG) 0+0, 3 střely, čas na ledě 18:07

1.John Klingberg (DAL) 2+2
2. Kari Lehtonen (DAL) 38 zákroků, 2 góly, 95 %
3. Tyler Seguin (DAL) 0+3
Na dnešní utkání si našlo cestu 15 016 diváků!
Je dobojováno! Dallas dnes trestal častá vyloučení svého soupeře, využil čtyři přesilové hry a po zásluze si připisuje dva body za vítězství 5:2! Skóre otevřel v šesté minutě přesnou dorážkou Eaves. Do druhého dějství vstoupili hráči Winnipegu velice aktivně a díky Laddovi po zásluze srovnali. Ovšem ještě do druhé sirény se prosadili Horcoff a Spezza a Dallas byl tak opět o krok napřed. Ve třetí periodě přidal dvě uklidňující branky John Klingberg, Enstömovo snížení bylo už jen pouze kosmetickou úpravou na jasné výhře hostů.
60:00
59:56
Stars se opět osvobozují a o vítězi dnešního duelu je jasno!
59:38
Scheifele tak dlouho držel puk na holi, až mu ho Jamie Benn odebral a nekompromisně vyhodil na zakázané uvolnění.
59:01
Běží poslední minuta třetí třetiny a s největší pravděpodobností i celého utkání.
58:34
Garbutt teď nedokázal vyhodit a namísto toho se do slibné šance dostal Kane, který ovšem přestřelil.
58:08
Nahození Enströma chyběla přesnost, Evander Kane se pak ještě zkoušel samostatně uvolnit, ale narazil na skálopevnou obranu Stars.
57:56
Wheeler byl v brankovišti až moc důrazný, poté, co poslal Lehtonena k zemi je pískáno postavení útočícího hráč v brankovišti.
57:33
Hutchinson je na lavičce, Jets to zkouší v šesti!
57:13
Wheelerovu nepřesnou rozehrávku vystihl Jamie Benn a ukrajuje cenné vteřinky ze zbývajícího času základní hrací doby.
56:44
Seguin ukázal, že je stále hladový po gólech a chce se zpět dostat na pozici nejlepšího střelce NHL. Nejprve obkroužil svatyni domácích a pokusil se o zakončení, ale nepochodil. Poté, co mu byl puk odebrán se mladý útočník poctivě vrátil, kotouč získal zpět, ovšem po jeho další ráně schoval Lehtonen touš v lapačce.
56:06
Little zkoušel Lehtonena překvapit z ostrého úhlu, ale ten si vše s velkým přehledem pohlídal.
55:43
55:19
Hostům se daří vyhodit kotouč do bezpečí.
54:44
Kane to vzal na sebe, ale vystřelil několik decimetrů nad horní tyč branky Stars.
54:00
Fantastický Lehtonen! Trouba svým lehkým nahozením vyzval k teči Ladda, ale finský muž v masce předvedl parádní zákrok!
53:43
Hrdina dnešního utkání John Klingberg (DAL) odchází na trestnou lavici, kde si odsedí dvě minuty za hru vysokou holí.
52:46
Winnipeg právě vstřelil branku!
Winnipeg se přece jen dočkává snížení! Wheeler se obtočil kolem branky, avšak zakončit nedokázal. Puk se poté však po sérii odrazů dostal na modrou čáru, kde byl připravený TOBIAS ENSTRÖM, který využil toho, že má Lehtonen zakrytý výhled a chytrou střelou ještě vykřesává pro domácí jiskřičku naděje. Asistence:Blake Wheeler, Andrew Ladd.
51:51
Situaci 2 na 2 nevyřešil střelec dnešní první branky Eaves vůbec dobře. Přihrávka mu nesedla a zahnala Moena zcela mimo ideální střelecký úhel.
51:22
Michael Frolík se zbavil svého strážce a střelou na vzdálenější tyč protáhl Kariho Lehtonena, ten však dnes chytá ve velké pohodě a svůj tým vede k vítězství!
50:21
Jamie Benn našel na druhé tyčce zcela volného Jasona Spezzu, ale zkušený centr prováhal ideální střelecký moment.
49:47
Domácí se po dlouhé době konečně osvobozují.
48:40
Dallas právě vstřelil branku!
Zdá se, že je rozhodnuto! Tyler Seguin posunul puk na JOHNA KLINGBERGA, který vypálil z hranice levého kruhu a tvrdou a velmi přesně umístěnou ranou propálil vše, co mu stálo v cestě! Asistence: Tyler Seguin, Jaime Benn.
48:17
Do bitky se ale poté zapojili i další domácí hráči. Dustin Byfuglien dostává dvě minuty za hrubost a k tomu ještě osobní desetiminutový trest a Andrew Ladd dvě minuty za nesportovní chování. Dallas si rovné dvě minuty zahraje přesilovku 5 na 3!
48:17
Skvěle a zkušeně to teď vyřešil Vernon Fiddler. Viděl, že jeho spoluhráči toho mají plné zuby, a tak ihned po buly vyprovokoval Littlea a pustil se s ním do menší rozmíšky, čehož si ihned všiml hlavní sudí, který přerušil hru. Oba hráči inkasují dvě minuty za hrubost.
48:08
Jets si vypracovali obrovský tlak, ale žádný ze střeleckých pokusů se neujal. Daley radši vyhrazuje puk přes všechny čáry, druhá pětka Stars je už hodně unavená.
47:26
Domácí jsou průběhem zápasu pochopitelně lehce frustrováni a do všech soubojů teď jdou opravdu tvrdě.
46:53
Lowry vyhrál buly v útočném pásmu a po Kaneově ráně za Lehtonenem zvoní tyč!
46:27
Scheifele se dral do zakončení, ale těsně před tím, než se chystal vystřelit, mu kotouč odskočil od čepele.
45:40
Zatímco se Byfuglien s Bennem pošťuchovali ve středním pásmu, Tyler Seguin se dostal po samostatné akci až k zakončení, ale rána mu příliš nesedla a Hutchinson tak neměl problém zasáhnout.
45:02
Trouba teď ukázkovým hitem od kotouče odstavil Roussella.
44:29
Jenže místo kontaktní branky přidává Dallas už svůj čtvrtý gól! JOHN KLINGBERG si na modré počkal na ideální střelecký moment a jeho pokus se k překvapení všech zastavil až za zády Michaela Hutchinsona. Pro mladého obránce je to už třetí bod dnešního večera! Asistence: Vernon Fiddler, Coloton Sceviour.
44:12
Domácím příznivcům se nelíbil zákrok hostujícího Roussella a hlasitým způsobem se dožadují vyloučení.
43:32
Troubova rána neohrozila Lehtonena ani v nejmenším, Eaves vyváží kotouč a po svém dlouhém působení na ledové ploše odchází po zásluze střídat.
42:55
Little se teď hodně zlobí na své spoluhráče, kteří místo toho, aby ho podpořili v útoku, odešli na střídačku.
42:26
Naštěstí pro domácí nesehrál Dallas tuto početní výhodu zrovna ideálně, Stuart se vrací na led a Jets jsou v plném počtu.
42:18
Garbutt byl nekompromisně zastaven tvrďákem Byfuglienem.
41:35
Aleš Hemský teď prokázal svou šikovnost, zbavil se protihráče a táhlou ranou provětral Hutchinsona.
41:01
Domácí vyhazují, Jason Spezza rozjíždí novou přesilovkou kombinaci. Ani ta ovšem nedopadla dobře, domácí se opět osvobozují.
40:26
A Jets si svou situaci ještě více komplikují. Po zcela zbytečném zákroku je vyloučen Mark Stuart (WPG), který si odsedí dvě minuty za hrubost.
40:01
Dnes večer poprvé se na úvodním buly lépe prezentoval Cody Eakin.
40:01
Druhé dějství je za námi. V jeho úvodu byli Jets výrazně aktivnějším celkem a za svou snahu byli odměněni vyrovnáním, trefil se Ladd. Ovšem poté Tryskáči doplatili na svou nedisciplinovanost. Dallas využil dvě přesilové hry a opět tak svému soupeři mírně odskočil, nejprve se přesnou tečí prezentoval Horcoff a na 3:1 zvýšil Jason Spezza. Poslední dvacetiminutovka začne přibližně v 03:14.
40:00
39:24
Stuartův pokus byl zablokován, Lehtonen nemusel zasahovat.
38:47
A do třetice tu máme využitou početní výhodu Stars! Tyler Seguin nebezpečně vypálil z mezikruží, jeho rána však mířila těsně mimo. Puk se však od zadního mantinelu odrazil k JASONU SPEZZOVI, který z úhlu trefil poloodkrytou klec. Nutno ovšem podotknout, že Hutchinson kotouči za brankovou čáru lehce a poměrně smolně pomohl. Asistence: Tyler Seguin, John Klingberg.
38:38
Spezza měl nabito v dobré pozici, Hutchinson opět na svém místě.
38:02
Dustin Byfuglien (WPG) vyhazuje kotouč mimo kluziště a je potrestán dvěma trestnými minutami za zdržování hry.
37:48
A lapačka brankáře Jets opět v akci, tentokráte se musela činit proti tvrdé ráně Dayleho.
37:07
Garbuttův bekhendový pas svého adresáta nenašel, puk se však dostal na modrou čáru, kde se do něj opřel Alex Goligoski a provětral lapačku Michaela Hutchinsona.
36:52
Puk je v ochranné síti, vhazovat se bude po Lehtonenově levici.
36:40
Byfuglien vysokým obloučkem odpaluje kotouč do středního pásma a odchází na střídačku.
35:53
Wheeler za brankou vybojoval puk, posunul ho na modrou na Enströma, tomu však puk utíká do středního pásma a Jets musí začít znovu od píky.
35:30
Jamie Benn se k puku dostal později než Bogosian, tudíž je pískán icing.
34:56
Od mantinelu se puk odrazil na hokejku Trouby, který do svého pokusu vložil veškeré úsilí a Lehtonena pořádně potrápil.
34:21
Jenže Dallas opět využívá přesilovou hru! Po vyhraném buly se puk dostal k Hemskému, ten ho předal na modrou čáru Trevoru Daylemu, jehož tvrdou ránu ještě dokázal tečovat SHAWN HORCOFF a posílá Stars opět do vedení! Asistence: Trevor Daley, Aleš Hemský.
34:05
Do Klingberova pokusu se srdnatě vrhl Byfuglien a dokázal ho zblokovat. Domácí na to konto získali kotouč a vyhazují ho přes celé hřiště.
33:38
Goligoski vypálil od modré, Hutchinson vyrazil kotouč přesně na hůl Jamieho Benna, ale následně se stihl včas přemístit a skvělým zákrokem vše napravil.
33:32
Další vyloučení na straně domácích. Zach Bogosian (WPG) teď tak dlouho osekával Roussella až sudí neměl na výběr, zvedl pravačku a posílá obránce Jets na lavičku hanby.
32:57
Roussell protečoval puk za Hutchinsonovu branku a mladý brankář Winnipegu se za ní vydává, aby kotouč rozehrál.
32:31
31:42
Domácí tým se osvobozuje a Wheeler teď skvěle forčekuje a Goligoski má obrovské potíže s rozehrávkou.
31:00
Spezza našel na hranici brankoviště Benna, ten chtěl celou akci ještě vyšperkovat křižným pasem na Seguina, ale celé to překombinoval.
30:31
Domácí se však budou muset bránit ve čtyřech. Mathieu Perreault (WPG) zvedl svou hůl příliš vysoko, zasáhl jednoho z protihráčů a po právu odchází na trestnou lavici.
30:14
Je vyrovnáno! Na led naskočila první lajna domácích, ale tlak stále pokračoval a rostl každou sekundou! Nakonec se puku ujal ANDREW LADD a nekompromisní ranou na vzdálenější tyč nedal Lehtonenovi sebemenší šanci! Finský brankář měl pravděpodobně zakrytý výhled. Asistence: Mark Stuart, Jacob Trouba.
29:26
Třetí útočná formace teď mačká obranu Stars jako citrón. Ve velké šanci se ocitl Evander Kane, jeho rána z mezikruží prosvištěla kolem masky strážce svatyně Dallasu.
28:42
Kane na brankovišti hledal volného Lowryho, ten však neposedný kotouč netrefil čistě.
28:27
Scheifele byl v útočném pásmu sám proti trojnásobné přesile, ale i tak z této situace vytěžil to nejlepší. Svou střelu následně dojel a nenechal Lehtonena rozehrát a získal tak pro svůj tým útočné pásmo.
27:32
Domácí opět nechali drobnou mezírku v obraně a v přečíslení 2 na 1 zahrozil Garbutt, jehož rána mířila jen těsně vedle levé tyče branky Jets.
26:51
Wheeler rozkmital své rychlé nohy, dostal se až k Lehtonenovi, ale jeho přihrávka na druhou tyč na Ladda nebyla úspěšná.
26:32
Kane posunul kotouč na Michaela Frolíka, tomu však kotouč na modré čáře malinko poodjel a je pískán ofsajd.
25:54
Colton Sceviour v přečíslení 2 na 1 hledal Moena, ale do jeho přihrávky se fantasticky položil Trouba a zažehnal tak hrozící nebezpečí. Skvělý obranný zákrok amerického mladíka!
25:14
Wheelerova střela z ostrého úhlu neměla sebemenší šanci na úspěch, stejně tak i následný pokus Dustina Byfugliena.
24:40
Laddovo nahození těsně před Lehtonenem tečoval Little, avšak kotouč přizvedl až příliš vysoko.
24:24
Ihned po buly se ke kotouči dostal Seguin, obkroužil branku, ale Hutchinsona na švestkách nenachytal.
24:17
Domácí tým zahrává na zakázané uvolnění.
23:52
Eakin zariskoval a to se mu nevyplatilo, o puk ho obral Frolík a nebezpečně vypálil.
23:40
O první bitku utkání se postarali Slater a Garbutt, pěstní souboj dosahoval vysoké intenzity, ale vítěze nepoznal. Oba rváči už sedí na lavičce hanby a odpykávají si pětiminutový trest.
23:29
Lehtonen se musel opět činit, tentokrát ho zaměstnávali důraznými dorážkami Lowry a Peluso. Winnipeg do této třetiny vstoupil velice dobře.
23:08
Hemský s Horcoffem si teď tak dlouho dávali přednost, až se mezi ně vetřel Stuart a kotouč jim vyfoukl.
22:36
Po Byfuglienově nahození se před brankou Dallasu vytvořil obrovský závar! Všichni tři příslušníci první útočné lajny domácích se všemi způsoby snažili dotlačit puk za brankovou čáru, ale Lehtonen všem jejich pokusům odolal a podržel svůj tým!
21:58
Druhá lajna Jets si vypracovala obrovský tlak. Lehtonen si však poradil se střelou Frolíka i s následnou dorážkou Perreaulta, Schlemko radši vyhazuje puk přes všechny čáry.
21:21
Scheifele si za brankou poradil s přesilou a podařilo se mu puk dostat před branku na volného Frolíka, ten však nezamířil přesně.
20:59
Kotouč se odrazil mimo kluziště, hra se stěhuje do středního pásma.
20:36
Little zavezl puk do obranného pásma Stars a tam ho přenechal Wheelerovi, který lehkým nahozením zkontroloval Lehtonenovu pozornost.
20:23
Eakin svou střelu skvěle schoval za obránce a lehce tak Hutchinsona překvapil. Mladý brankář Winnipegu však zvládl, s notnou dávkou štěstí, puk udržet ve své moci.
20:01
Domácí Lowry byl na úvodním vhazování opět úspěšnější.
20:01
První perioda nám nabídla poměrně tvrdý a agresivní hokej, oba týmy se do sebe pustily a v osobních soubojích je velmi znát, že jde o opravdu pikantní střetnutí. Jedinou branku úvodního dějství vstřelil v přesilové hře Patrick Eaves a spokojenější tak zatím mohou být hostující Stars. Druhá třetina začne přibližně v 02:12.
20:00
19:17
Wheeler se z pukem rozjel od vlastní branky, ale jeho akce skončila už ve středním pásmu, protože jeho mimořádně nepřesnou přihrávku neměl Little šanci zpracovat.
19:00
Probíhá poslední minuta úvodní periody.
18:40
Thorburn byl v ofsajdu, hra se stěhuje do středního pásma.
18:03
Frolík to zkusil od mantinelu, ovšem Lehtonen vytasil svůj beton a bez větších potíží jeho střelu kryje.
17:33
Přečíslení 3 na 1 vyřešili hráči Winnipegu na jedničku, jediné, co scházelo bylo přesné zakončení. Lowrymu však v nejdůležitější moment kotouč přeskočil hůl a celá akce byla zhacena. Do protiútoku se ihned vrhl Tyler Seguin a svou nepříjemnou ranou jen o vlásek minul branku Jets!
17:09
Enstrom si s pukem zajel za branku soupeře a pěkným pasem našel Wheelera, který však skákavý kotouč nedosáhl zasáhnout.
16:04
Trouba předvedl parádní kličku, kterou obelstil Horcoffa. Ovšem poté puk ztratil a Spezza se hnal do zajímavé příležitosti, ale nezamířil přesně.
15:28
Přetlačovanou u mantinelu nakonec vyhrál Kane a dokázal se dostat i ke střele, která však nezamířila mezi tři tyče.
14:31
Daleyho nahození míří opravdu hodně vedle branky Jets, puku se ujímá Byfuglien a zaváží ho do obranného pásma týmu soupeře.
14:19
Kus černé gumy je na střídačce domácích, hra se přerušuje a bude se vhazovat ve středním pásmu.
14:07
Tahle přesilovka se Dallasu opravdu nevyvedla, Bogosian je zpět a Jets jsou v pěti.
13:36
Slater se teď přes dva obránce snažil probít až k Lehtonenovi, ale proti byl Jason Demers, který unikajícího protihráče zkušeně pohlídal a získal puk do své moci.
12:59
Dallasu se v této přesilové hře nedaří na delší dobu se usadit v Hutchinsonově bezprostřední blízkosti.
12:21
Domácí v rohu vybojovali kotouč a osvobozují se.
12:07
Zach Bogosian (WPG) si odpyká dvě minuty za sekání.
12:07
Před Goligoskim se otevřela dálnice jako hrom, zadák Stars však neseřídil svá mířidla přesně.
11:32
Lehtonen teď poměrně odvážně vyjel z brankoviště a pokusil se rozehrát. I s trochou štěstí se mu to nakonec bez větší chyby podařilo.
11:03
Seguinova rána byla před Hutchinsonem nebezpečně tečována, ale naštěstí pro domácího strážce svatyně zamířila těsně vedle. Garbuttova střela už mezi tři tyče mířila, Hutchinson ponechává puk ve své výstroji.
10:34
Frolík to zkoušel z ostrého úhlu a následně Lehtonenovu pozornost testoval i Stuart, avšak finský gólman hájící barvy Stars si s oběma pokusy poradil. Schlemko ale vyhazuje puk přes všechny čáry a je pískán icing.
09:59
Trouba sice udržel puk na modré čáře, ale neměl komu nahrát a proto touš jen nahodil a odchází střídat.
09:32
Laddovo nahození zpracoval Wheeler, ale u hrazení byl tvrdě atakován Jordiem Bennem.
09:06
Bogosian se vydal do obranné třetiny Stars, ale nevšiml si, že Kane ještě z obranného pásma nevyjel a proto je pískáno ofsajdové postavení.
08:22
Hosté v plném počtu. Hemský naskakuje zpět na ledovou plochu.
08:13
Jacob Trouba vyslal štiplavý projektil, Lehtonen vyráží. Puku se však ujal Frolík a udržel pro Winnipeg útočné pásmo.
07:48
Ryan Garbutt se při vlastním oslabení dostal ke střele a Hutchinson nepředvedl úplně sebevědomý zákrok, puk je mimo hřiště a vhazuje se po levici brankáře Jets.
07:08
Až teď vystihl Fiddler rozehrávku domácího celku a osvobozuje svůj tým, vystřídat však nestačil.
06:48
Perreault měl v rohu drobné potíže s tím udržet puk na své holi, nakonec ale vše zvládl a akce pokračuje dál.
06:33
Aleš Hemský (DAL) teď nebezpečně napadal rozehrávku Chiarota a nadělal mu pořádné potíže. Nakonec to s aktivitou ale přehnal a je vyloučen na dvě minuty za sekání. Následuje komerční přestávka.
05:32
Dallas se opět hnal dopředu, ale Spezza byl příliš rychlý a je pískán ofsajd.
05:13
A Dallas přesilovku využívá! Klingberg si na modré čáře párkrát vyměnil kotouč s Tylerem Seguinem. Pokus nejlepšího střelce Stars Hutchinson vyrazil pouze na hokejku PATRICKA EAVESE, který se z dorážky nemýlil. Asistence: Tyler Seguin, John Klingberg.
04:58
Máme tu další vyloučení. Ben Chiarot (WPG) si odpyká dvě minuty za nedovolené bránění.
04:39
Frolík byl za brankou tvrdě, ale čistě odstaven od kotouče.
03:57
Ladd nezachytil přihrávku od Wheelera a do útoku se mohou vrhnout Hvězdy. Hemského pokus však Hutchinson v pohodě chytá.
03:28
Galiardi se uvolnil po levém křídle a puk naservíroval před branku, Kane však na kotouč nedosáhl. Další akci domácích zastavil ofsajd.
03:00
Mezi kruhy se ocitl zcela volný Eakin, ale v dobré šanci vysoko přestřelil.
02:34
Oba týmy jsou v plném počtu.
02:12
Perreault u mantinelu ukázkově obral o touš Scevioura a vyráži vstříc brance Stars.
01:58
Blake Wheeler se ocitl v první velké šanci utkání! Scheifele ho pěknou žabičkou vysunul do samostatného úniku, forvard s šestadvacítkou na zádech to zkusil bekhendovou kličkou, Lehtonen kryje.
01:24
I Kari Lehtonen si připisuje první zákrok, poradit si musel s ránou Blakea Wheelera.
00:54
Z otočky to zkoušel Seguin, ale domácí obrana dobře zasáhla a k Hutchinsonovi se kotouč ani nedostal.
00:33
Hutchinson si připisuje první úspěšný zákrok večera a před ním se ihned po odpískání strhla poměrně vážnější výměna názorů mezi Thorburnem a Roussellem, oba kohouti jsou posláni na trestnou lavici. Verdikt sudích zní – dvě minuty, hrubost.
00:01
Úvodní buly vyznělo lépe pro domácí tým, který se ihned vrhá směrem vpřed.
00:01
Aktéři dnešního utkání právě přichází na ledovou plochu, utkání začne každým okamžikem! Přednost však mají národní hymny, jak ta americká, tak i ta kanadská.

Winnipeg Jets: Hutchinson (Pavelec) – Enström, Byfuglien, Chiarot, Bogosian, Stuart, Trouba – Ladd, Little, Wheeler – Perreault, Scheifele, Frolík – Kane, Lowry, Thorburn – Galiardi, Slater, Peluso

Dallas Stars: Lehtonen (Lindbäck) – Goligoski, Klingberg, Schlemko, Daley, Jo. Benn, Demers – Ja. Benn, Seguin, Eaves – Horcoff, Spezza, Hemský – Roussell, Eakin, Garbutt – Moen, Fiddler, Sceviour

Rozhodčí: Kevin Pollock, Dave Jackson – Matt MacPherson, Shane Heyer.
Češi a Slováci v akci

Michal Frolík (WPG) 50 zápasů, 10+17
Ondřej Pavelec (WPG) 31 zápasů, 91,1 %
Aleš Hemský (DAL) 45 zápasů, 8+11
Vzájemné zápasy

9.12.2014 Dallas Stars:Winnipeg Jets 2:5

10. Seguin (Spezza, Jamie Benn), 24. Roussel (Jordie Benn, Demers) – 6. Perreault (Little, Byfuglien), 15. Wheeler (Ladd, Byfuglien), 28. Lowry (Frolík, Chiarot), 30. Lowry (Pardy, Halischuk), 40. Frolík (Wheeler, Stuart)

15.1.2015 Dallas Stars:Winnipeg Jets 1:2

59. Daley (Spezza, Garbutt) – 4. Frolík (Perreault), 48. Kane (Stuart)
Dallas Stars

Oproti svému dnešnímu soupeři se Hvězdy nachází mimo postupovou osmičku, v Západní konferenci okupují jedenáctou pozici, v Centrální divizi se drží na šesté pozici, ale na místa zajišťující postup do vyřazovacích bojů ztrácí pouze čtyři body. Poté, co Dallas válel na konci loňského kalendářního roku, opět nastává drobný útlum ve výkonnosti Stars. Z posledních deseti utkání vyhráli jen čtyřikrát, naposledy si však svěřenci kouče Ruffa poradili s Ottawou. Nejvíce kanadských bodů prozatím posbíral Tyler Seguin (28+25), kterého na pozici nejlepšího střelce NHL však nedávno vystřídal ruský kanonýr Ovečkin. Mezi třemi tyčemi by jsme dnes měli vidět Kariho Lehtonena.
Winnipeg Jets

Tryskáči zatím prožívají velice vydařenou sezónu, v Západní konferenci jsou pátí a v Centrální divizi jim patří čtvrtá příčka. Momentální forma Jets je poměrně slušná, z posledních deseti zápasů vyhráli šestkrát, ale po pauze způsobené All Star Game na své první body stále čekají, nad jejich síly byl Pittsburgh a naposledy i Philadelphia. Nejproduktivnějším hráčem Winnipegu je Andrew Ladd (17+23), s osmnácti přesnými zásahy je nejlepším střelcem svého týmu Bryan Little. Lodivod Paul Maurice má k dispozici jednu z nejvyrovnanějších brankářských dvojic z celé ligy, dnes by měl dostat přednost Michael Hutchinson.
Dobrý den, vítám Vás u sledování podrobného textového online přenosu z jednoho z dnešní vydatné porce jedenácti zápasů NHL. My se dnes společně zaměříme na velice pikantní souboj dvou týmů z Centrální divize, Winnipeg Jets na svém ledě hostí Dallas Stars. O zábavu bude zcela jistě postaráno, začínáme jednu hodinu po půlnoci!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.