Ode mě je to dnes vše, přeji dobrou noc, popřípadě dobré ráno. U NHL zase někdy nashledanou.

Marek Židlický (NJD) – 0+0, čas na ledě 20:43
Jaromír Jágr (NJD) – 1+0, čas na ledě 16:23
Patrik Eliáš (NJD) – 0+0, čas na ledě 19:17
Martin Havlát (NJD) – 0+0, čas na ledě 18:57
Tomáš Fleischmann (FLA) – 0+0, čas na ledě 19:11
Hvězdy utkání

3. Steve Bernier (NJD) – 1+1, čas na ledě 14:45
2. Mike Cammalleri (NJD) – 1+1, čas na ledě 17:32
1. Keith Kinkaid (NJD) – 27 střel, 26 zákroků, 96% úspěšnost
A je za námi konec zápasu. Po ledě již jezdí NJ Devil, maskot New Jersey, jenž zběsile mává vlajkou Devils. Domácí celek nakonec vyválčil vítězství 3:1 a to hlavně díky dobré první třetině. Zbylé třetiny pak byli hodně ochuzené o šance. V závěru jsme viděli ještě zásah do prázdné klece a čestnou branku Panterů.
60:00
59:55
Steve Bernier byl blízko k dalšímu zásahu do prázdné branky. Americký útočník ale branku od modré čáry minul.
59:28
Závar před Kinkaidovo brankou končí ukrytím puku v lapačce domácího brankáře.
59:16
Florida ztratila puk a musí pro něj dojet až do střední třetiny.
59:00
Začala poslední minuta utkání.
58:49
Vhazuje se v obranném pásmu Devils. Luongo opět na střídačce.
58:31
Florida právě vstřelila branku!
Po obléhání branky Keitha Kinkaida se nakonec ke střele odhodlal BRANDON PIRRI, jenž právě zkazil domácímu brankáři čisté konto!
Asistence: Brian Campbell
57:28
Devils právě vstřelili branku!
Ihned po buly se domácí zmocnili puku. Henrique ujížděl do protiútoku dvou hráčů proti jednomu obránci. Prvně jmenovaný nahrál STEVU BERNIEROVI, jenž dojel s pukem do branky!
Asistence: Adam Henrique
57:21
Oddechový čas pro domácí.
57:21
Marek Židlický lobem ze středního pásma netrefuje odkytou branku.
57:15
Roberto Luongo je na střídačce, následuje hra v šesti proti pěti.
56:45
Florida si zbytečně kazí své vytvořené šance individuálníma akcema.
56:28
Roberto Luongo kryje puk, který k němu sotva doklouzal.
56:20
Kinkaid si nyní poradil s podařenou střelou od modré čáry. Huberdeau měl před sebou naprosto volný prostor.
55:09
Bjugstad byl před brankou volný, ale z mírného úhlu zakončit nedokázal.
54:35
Opět vidíme marnou snahu Floridy s utkáním něco udělat.
54:17
Po zakázaném uvolnění, kterého se dopustili hosté je k vidění další komerční přestávka.
53:50
Cammalleri nahodil puk na branku a šel střídat. Škoda, mohl to vyřešit lépe.
52:50
Florida se nyní snažila zaměstnat Kinkaida várkou střel, ale ani s jednou neměl domácí brankář problém.
52:18
Ďáblové vjeli do pásma, kde během jedné sekundy ztratili puk.
52:10
Hosté se rychle dostali dopředu. Střela Petrovice byla ale další lahůdkou pro Kinkaida.
52:02
Zakázané uvolnění Floridy.
51:30
Teď se hrajeme nahoru dolů. Akorát nevidíme šance, ale nahození od branky k brance.
50:48
Hosté jsou usazeni v pásmu, ale nestřílejí prostě.
50:14
Keith Kinkaid se vypořádal i se střelou z úhlu. Florida by měla přijít s něčím jiným, aby tohoto brankáře překonala.
49:27
Hra je i ve čtyřech hodně neurovnaná, fanouškům se to nemůže líbit.
48:16
Nahození na branku Kinkaid raději kryje, neboť v jeho blízkosti byl Scottie Upshall.
47:47
Po odpískání se na ledě strhla menší šarvátka ve které byl například Henrique. Na trestné lavici je avšak Bernier a Thornton. Hraje se čtyři na čtyři.
47:29
Parádní přihrávku před bránku dostával Adam Henrique. Ten puk tečoval, ale branku netrefil.
47:04
Florida měla nyní šanci na snížení stavu, ale dnes jim prostě není přáno.
46:34
Hráči Devils kombinují ve vlastní pásmu.
46:26
V dalším ofsajdu nachytáni hosté.
46:11
Probíhá komerční přestávka.
46:11
A když jsme už mohli být svědky zajímavé šance, tak rozhodčí načapali v ofsajdu Jaromíra Jágra.
45:35
Hosté vyhodili na zakázané uvolnění.
45:29
Třetí třetina je hodně podobná té druhé. Žádné šance, marné dobývaní, hodně nepřesností. Prostě nuda.
45:08
Pokus Floridy od modré byl sražen mimo dosah Kinkaida.
44:55
Vhazuje se před Luongovo brankou.
44:14
Nyní je puk za brankou Luonga. Florida střádá plány na protiútok.
43:27
Florida se drží v útočném pásmu, ale všemu chybí střelba.
42:52
Hosté sebrali puk domácím, ale jejich útočná snaha nebyla dobrá a tak musí o puk opět bojovat.
42:27
Zakázané uvolnění Panterů.
42:09
Florida opět útočila až od své branky.
41:44
Bernier se chtěl co nejrychleji zbavit puku, ten ale skončil jen ve středním pásmu.
40:43
Z mezikruží vyslal hodně jedovatou ránu Patrik Eliáš. Jeho střela ale těsně přestřelila branku!
40:32
U puku Devils, ti se nyní ženou dopředu.
40:01
Na buky úspěšnější celek Floridy, který hraje kombinačně v obraně.
40:01
Hráči již kroužejí po ledě, třetí perioda může začít.
Střely v této třetině – 1:12
Střely celkem – 11:17
Hity – 16:21
Vhazování – 26:11
Druhá perioda je minulostí. New Jersey v ní tahalo za kratší konec a nic nepředvedlo. Nedá se ovšem říci, že by Florida svého soupeře nějak přehrávala. Třetina bez šancí s hodně nepřesnostmi je u konce a my se můžeme těšit na třetí třetinu, která bude doufejme mnohem lepší, než ta prostřední.
40:00
39:22
Florida nyní zajímavě kombinovala a Kinkaid musel roštěpem zasáhnout proti švihu Kulikova od modré čáry.
39:00
Ohlášena poslední minuta druhé třetiny.
38:44
Ke střele se dostal Dainius Zubrus, ale ani on zařízené netrefil.
38:25
V ofsajdu byli nachytáni Panteři, kteří následné vhazování ve středním pásmu vyhráli.
37:37
Po pravé straně ujížděl Adam Henrique, jenž se chtěl prorvat před branku, ale obránce jej skvěle odzbrojil.
37:12
Ekbladova tvrdá rána byla tečována.
36:56
A další pohodový zákrok pro Kinkaida. Florida moc tohoto brankáře nezaměstnává.
36:22
Nahození, které se k Luongovi sotva dokutálelo kanadský brankáč ukrývá ve své lapačce.
35:40
Devils stále v této třetině nevystřelili na branku.
Střely v této třetině: 0:7
35:36
Kinkaid ukryl puk v lapačce, následuje komerční pauza.
35:32
35:18
Alexandr Barkov, stojící před brankou hledal v mezikruží zadovkou své spoluhráče. K puku se dostal Huberdeau, jenž nadvakrát Kinkaida nepřekonal!
34:40
Devils vyhodili puk až k Luongovi, což jim v současné situaci vyhovuje.
34:34
Střela od modré čáry z hokejky floridského hráče byla sražena do sítě za brankou.
34:32
33:48
Devils si nahrávají v obraně, přičemž dělají individuální chyby. Florida je avšak nepotrestává.
33:32
Přesně na minutu se vyrovnají síly. Jaromír Jágr je potrestán za nedovolené bránění.
33:20
Potřetí během pár sekund se Florida osvobozuje.
32:45
Devils se avšak nedokáží v útočném pásmu udržet ani v přesilové hře.
32:32
Za držení je vyloučen Jussi Jokinen (FLA).
32:24
Vzrušení bylo k vidění před brankou Kinkaida, kde se otáčel jeden z hráčů, ale branku netrefil.
31:44
Přihrávka před branku domácím nevyšla. Puk zachytila obrana.
31:17
31:01
Střela Židlického byla zablokována, následná dorážka šla mimo tři tyče.
30:43
Židlický místo střely hodil puk za branku, kde puk mimo hřiště poslal jeden z hráčů, ale vylučovat se nebude.
30:22
Scottie Upshall byl zasáhnut pukem poté, co jej chtěl nahodit Mark Fraser. Tohle musí být pro hostujicího útočníka hodně bolestivé.
30:11
Ve druhé třetině jsme zatím nebyli svědky ani jedné střely domácích Devils, Florida jich vyslala pět.
30:11
V Prudential Center probíhá další komerční přestávka.
30:02
Štěstí zkoušel od modré čáry Marek Židlický. Střela rodáka z Mostu ale skončila mimo konstrukci.
29:32
Alexander Barkov pálil na Kinkaida, ke kterému jeho střela ani nedošla.
28:56
Kinkaid si připsal zákrok proti další střele. Vhazuje se v obranném pásmu domácího celku.
28:16
Nadějná příležitost pro hosty přerušena nepřesnou rozehrávkou.
27:27
Hra je stále takový neurovnaná, nevidíme vůbec pěkný hokej.
26:40
Nahozený puk zastavil ještě před čárou pro své spoluhráče Kinkaid.
26:18
Florida vyhazuje na zakázané uvolnění a před námi je komerční přestávka.
25:10
Florida ztrácí pásmo a hráči se musejí vrátit.
24:38
Florida se rozhodla zakombinovat si, zatím se jim ale nedaří využít své optické převahy.
24:19
Následně se do ofsajdu dostávají hosté, hra se tedy vrací do středního pásma.
24:10
Zadovka před branku na volného Berniera nevyšla.
23:49
Po dalším míchaní puku za brankou se píská zakázané uvolnění, autorem jsou hráči Floridy.
23:08
Vidíme hodně nepřesností na obou stranách. Díky tomuto faktu je hra hodně neurovnaná.
22:38
Poprvé v druhé třetině se Devils podívali do útočné třetiny. Střela Eliáše byla ale zblokovaná.
22:30
Další lehký zákrok pro brankáře Devils.
22:19
Utkání je hodně bojovné, techniky v tomto utkání asi nenajdeme.
21:28
Opět vidíme typický obrázek pro dnešní utkání. Souboj se odehrává za brankou.
21:17
Podruhé musela zasahovat spolehlivá dvojka Devils.
20:36
Jonathan Huberdeau projel do útočného pásma a prověřil Kinkaidovu pozornost – ta je dobrá.
20:27
Devils byli na buly úspěšnějším celkem, ale puk při přechodu do útoku vzápětí ztrácejí.
20:21
Zakázané uvolnění New Jersey. Bude se vhazovat po levé ruce Keitha Kinkaida.
20:08
Puk se ihned ocitl za brankou Devils.
20:01
Hráči jsou zpátky na ledové ploše, což znamená začátek druhp třetiny.
Střely: 10:5
Hity: 6:14
Vyhraná vhazování: 14:4
Končí první třetina duelu mezi Devils a Floridou. S optickou převahou začali hosté, ale branku, ani větší šanci si nevytvořili. V polovině první třetiny se z ničeho nic prosadil Jaromír Jágr a Devils šli do vedení. Pět minut na to byl vyloučen Dmitrij Kulikov. Početní převaha se domácím dlouho nevedla, ale nakonec skončila gólem v síti Luonga, trefil se Mike Camallerri. V první třetině byli asi o něco aktivnější Devils.
20:00
19:46
Dainius Zubrus dostal puk před branku, odkud asi třikrát zkoušel překonat Luonga, ale ani jednou nebyl úspěšný.
19:39
19:22
Florida se nyní osvobozuje.
19:00
Hraje se poslední minuta první periody.
18:53
Jordin Tootoo obdržel puk mezi kruhy, ale nezakončil, neboť jeho rána byla zblokována.
17:59
Devils ale pásmo ztrácejí po individuální chybě. Ihned se do pásma celek Scotta Stevense vrací.
17:39
Hraje přerušena a na trestnou lavici putuje Shawn Thornton, jenž si počínal nedovoleně v souboji za brankou.
16:59
Erik Gudbranson nyní narazil na mantinel jednoho z domácích hráčů a tím Florida získala puk.
16:33
Střela Adama Henriquea skončila mimo brankovou konstrukci.
16:14
Dvě šance domácích. V té druhé byl Patrik Eliáš, který tečoval puk před brankou, ale nebyl úspěšný.
15:55
Devils se zmocňují puku a vyrážejí do útoku.
15:30
Florida se pokoušela vrátit se do zápasu, ale Jokinen proti Kinkaidovi neuspěl. Následuje další komerční přestávka.
14:36
A já to nyní zakřikl! Scott Gomez nahrál na Steve Berniera, který stál před brankou. Tento útočník ještě posunul zadovkou na skvěle postaveného MIKE CAMMALLERIHO, jenž doklepl puk do odkryté branky!
Asistence: Steve Bernier, Scott Gomez
14:08
Florida se osvobozuje. Devils zatím v přesilové hře nic neukázali, stejně jako Florida ve své první početní výhodě.
13:45
Na přesilovce je člen čtvrté formace, Jordin Tootoo, což je docela zajímavé.
13:22
Marek Židlický ihned pálil, ale jeho rána skončila na hrudi brankáře.
13:10
A jsou za to potrestáni. Dvě minuty inkasuje Dmitrij Kulikov za držení.
13:02
Jenže hosté se nedokáží dostat ze své útočné třetiny.
12:40
Luongo kryje nahození Devils z poloviny hřiště. S hráčem za brankou rozehrává.
12:05
Lehčí nahození přes obranu Devils neprošlo. U puku opět domácí, kteří zakládají další útočnou akci.
11:20
Devils ztratili puk v útočném pásmu. Hrají hosté.
10:50
Stahovačkou se prezentoval Jonathan Huberdeaut. Kinkaid připraven.
10:32
Luongo ukryl puk ve své lapačce, což znamená další komerční přestávku.
09:40
A máme tu úvodní branku dnešního střetnutí. Dainius Zubrus přenechal puk JAROMÍRU JÁGROVI, jenž si s projektilem najel do prostředka hřiště a střelou pod břevno otevřel skóre!
Asistence: Dainius Zubrus
08:59
Jeden z hostujicích hráčů dostal skvělý pas zpoza branky. Z bezprostřední blízkosti trefil Kinkaida jen do betonů.
08:34
Keith Kinkaid ukryl puk ve své lapačce, což znamená buly po jeho pravici.
08:11
Další rána Henriquea. Nyní vyšla od modré čáry a skončila mimo ohrožení Luongovo branky.
07:36
Zajímavě vypadal přechod Henriquea do útoku. Jeho rána byla avšak zablokována.
07:08
Po nepřesné přihrávce se píská domácímu celku zakázané uvolnění.
06:58
Devils vyhráli buly divný stylem. Puk skončil až u Kinkaida.
06:56
Nyní již hostujicí brankář puk ukryl ve své lapačce. Následuje komerční přestávka.
06:47
Andy Greene obdržel puk v pravém kruhu a vypálil hodně svižnou ránu na Luonga, jenž projektil vyráží mimo!
06:14
Harroldova střela od modré zablokována hráčem Panterů.
05:22
Marek Židlický vystřelil tvrdou ránu na Luongovo branku. Poté následoval velký závar, který nakonec skončil protiútokem hostů, který pokryl Kinkaid.
05:04
U puku domácí, kteří se pomalou kombinací dostávají dopředu.
04:15
I po přesilové hře se Florida drží v útočném pásmu. Nebezpečná ale prozatím není.
03:47
03:40
Nyní již Kinkaid zasáhnou musel, ale nedá se říct, že by se musel nějak vytáhnout.
03:16
Floridě se přesilová hra vůbec nedaří a Devils opět vyhazují přes všechny čáry.
02:30
Florida se ocitla v ofsajdu. Vhazuje se ve středním pásmu.
02:10
Nyní jsme byli svědky zajímavé situace. Devils měli puk v obranném pásmu a nikdo jej nenapadal, tak jeden z obránců s pukem míchal a po deseti sekundách jej napálil pryč ze třetiny.
01:54
New Jersey dostalo puk ze svého pásma.
01:47
Mike Cammalleri (NJD) je vyloučen na dvě minuty za držení.
01:21
Střela Gudbransona zblokována jedním z domácích hráčů. U puku jsou Devils.
00:45
Hraje se za brankou Roberta Luonga. Devils vymýšlí překvapivou akci.
00:25
U puku jsou ovšem panteři.
00:01
Na buly úspěšnější domácí, jenž nastupují v červených dresech.
00:01

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – Larsson, Greene, Židlický, Fraser, Merrill, Harrold – Zubrus, Cammalleri, Jágr; Eliáš, Zajac, Havlát – Henrique, Gomez, Bernier – Ruutu, Josefson, Tootoo

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Ekblad, Campbell, Kulikov, Petrovic, Gudbranson, Mitchell – Boyes, Barkov, Huberdeau – Pirri, Bjugstad, Fleischmann – Jokinen, Bolland, Bergenheim – Thornton, MacKenzie, Upshall

Rozhodčí: Brad Watson, Justin St. Pierre – Derek Nansen, Jay Sharrers.
Statisticky dnes vše nahrává domácímu celku. Ať už se jedná o lepší formu, či poslední vzájemné střetnutí. Devils na Floridu umí.

Předpokládané sestavy

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – Larsson, Greene, Židlický, Fraser, Merrill, Harrold – Jágr, Gomez, Henrique – Havlát, Zajac, Eliáš – Bernier, Cammalleri, Zubrus – Tootoo, Josefson, Ruutuu
Zranění: Eric Gelinas, Michael Ryder

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Ekblad, Campbell, Kulikov, Petrovic, Gudbranson, Mitchell – Boyes, Barkov, Huberdeau – Pirri, Bjugstad, Jokinen – Fleischmann, Bolland, Bergenheim – Thornton, MacKenzie, Upshall

14.1 Kings 3-5 Devils
Rýsuje se další nepovedené sezóna pro New Jersey Devils. Celek bývalého skvělého obránce a místní legendy, Scotta Stevense je ve Východné konferenci na čtrnáctém místě. Stejně jako Florida, tak i Devils se podívali do vyřazovacích bojů naposledy v sezóně 2011/2012, kde ovšem došli mnohem dál. New Jersey má na svém kontě pětačtyřicet bodů při skóre 110-137. Tahouna tento celek stále nenašel. Nejvíce bodů získali Adam Henrique (26 bodů, 10+16), Jaromír Jágr (25 bodů, 9+16) a Mike Cammalleri (21 bodů, 15+6). Více by asi generální manažer Lou Lamoriello očekával od Patrika Eliáše (21 bodů, 6+15), či Travise Zajace (16 bodů, 8+8).
Florida Panthers neprožívá vůbec špatnou sezónu. Mladý tým vedený produktivní trojicí Nick Bjugstad (29 bodů, 16+13) – Aaron Ekblad (28 bodů, 7+21) – Jonathan Huberdeau (26 bodů, 9+17) ztrácí na play-off, jak jsem již zmiňoval šest bodů. Naposledy se tento celek dostal do vyřazovacích bojů v sezóně 2011/2012, kde se potkali právě s Devils. Tuto sérii vyhrál celek ďáblů v poměru 4:3. Cestu Devils ukončilo až Los Angeles Kings ve finále Stanley Cupu. Celek Gerarda Gallanta je na deváté pozici Východní konference se skóre 114-129. Po dlouhé době se může celek z Floridy spolehnout i na brankářskou jistotu, kterou je Roberto Luongo. Zklamání vidí určitě v neproduktivitě Tomáše Fleischmanna (13 bodů, 5+8), či Scottieho Upshalla (11 bodů, 5+6).
Dnes se proti sobě představí celky, které stále bojují o play-off. Větší šanci mají Panteři, kteří ztrácejí na toto vyvrcholení celé sezóny šest bodů, New Jersey už třináct.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.