Marián Gáborík (LAK) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:49
Milan Michálek (OTT) 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:57
Tři hvězdy utkání:
1. Andrew Hammond (OTT) 35 zák., 0 gólů, 100,0%
2. Jonathan Quick (LAK) 27 zák., 1 gól, 96,4,0%
3. Mike Hoffman (OTT) 0+0
Domácí tým vyhrál osm zápasů v řadě, což je druhá nejdelší série v historii klubu. Dnes vyhrávají hosté o jednu branku. Musím napsat, že jsme sledovali parádní hokej z obou stran.
60:00
59:25
Puk za brankou Los Angeles.
59:02
Gólman Hammond Toffolimu ukradl gól. Hráč domácích měl před sebou prázdnou branku, ale brankář fantasticky betonem udržel puk před brankou.
58:35
Domácí v šesti. Kombinují v útočném pásmu.
58:30
Králové se nemohou dostat do pásma.
58:03
Šance pro domácí, vyloučen hostující Pageau na dvě minuty za hákování.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:57
Zakázané uvolnění proto domácím.
57:26
Nick Stone minul branku.
56:56
Dwight King byl blízko, trefil ve výborné pozici pouze brankáře Ottawy.
56:30
Králové zakládají útočnou akci od své branky, na poprvé to nevyšlo, pokus číslo dva už končí lépe.
55:47
Quick kryje střelu nebo spíše nahození z oblasti kruhů. Buly před jeho brankou.
55:00
Konec třetí třetiny se blíží.
54:20
Jeff Carter zblokoval střelu jednoho z protihráčů.
53:30
Čas pro domácí běží hodně rychle, naopak z pohledu hostů vůbec.
52:45
Ne, ne ne! Andrew Hammond stále drží domácí střelce mimo hru. Jake Muzzin to byl, který se snažil snad natřikrát dostat puk za brankovou čáru, neuspěl.
52:15
Zakázané uvolnění hostů, buly před jejich brankou.
51:15
Fanoušci ve Staples Center ženou domácí tým za vyrovnáním, nicméně úkol to není snadný, protože Hammond dnes chytá v brance Senátorů velmi dobře. Nyní zneškodnil střelu Jeffa Cartera.
50:50
Domácí brankář kryje další střelu soupeře. Polovina třetí třetiny je minulostí.
50:18
49:40
Jedinou střelu si zatím vytvořili domácí v přesilové hře, Senátoři jsou velmi aktivní při bránění.
48:18
Bobby Ryan vyloučen na dvě minuty za podražení.
47:43
Matt Greene minul branku Ottawy v dobré střelecké pozici.
46:48
Kyle Turris sestřelil Anze Kopitara. Vše se obešlo v rámci pravidel než prohřešku.
45:25
Domácí se snaží vyrovnat, ale hosté dobře brání už střední pásmo.
44:43
Brankář Ottawy vůbec nevěděl, jak puk chytil, nicméně jej udržel před brankovou čárou. Buly před Hammondem.
44:00
Brankář Senátorů kryje puk po nahození ze středního pásma.
41:40
Ottawa právě vstřelila branku!
Domácí propadli v útočném pásmu. Mike Zibanejed zavezl puk do útočného pásma, před brankou přihrál na volného MIKE HOFFMANA, který měl před sebou volný horní kout branky, kam puk poslal. Asistence: Mike Hoffman, Bobby Ryan.
40:55
Anze Kopitarse dostal k první střele ve třetí třetině, puk byl tečovaný nad branku, a tak se vhazuje po levé ruce Hammonda.
40:01
Ani druhá třetina branku nepřinesla. 24:22, to je poměr střel na branku po 40 minutách.
40:00
39:57
Jean-Gabriel Pageau střílí z jízdy a Jonathan Quick je připraven.
39:07
Robyn Regehr se ke střele nedostal, puk mu uskočil z hole.
38:45
Colin Greening zápěstím nenašel recept na brankáře Los Angeles.
38:00
Hrají se poslední dvě minuty třetiny.
37:25
Domácí Jamie McBain se dostal do dobré pozice, beton Hammonda nepřehodil.
37:05
Cody Ceci si nepřišel na Quicka. 24:20, takový je poměr střel na branku.
36:50
Postavení mimo hru hostujícího týmu, buly ve středním pásmu.
35:56
Bobby Ryan se dostal ke dvěma střelám, ale domácí brankář dokazuje, že patří momentálně k nejlepším na světě.
34:41
Jean-Gabriel Pageau střelou zápěstím trefil tyčku. Tak tady rozhodovaly centimetry. Paní Štěstěna stojí při maskovaném muži LA.
34:29
Komerční přestávka v dobře, kdy do konce třetiny zbývá pět a půl minuty.
34:28
Drew Doughty krásnou samostatnou akcí projel celé hřiště, vystřelil. Brankář Hammond měl co dělat, aby puk udržel před brankovou čárou.
33:52
Marc Methot rychlou střelou zkoušel najít mezeru v postoji domácího brankáře, to se mu ale nepodařilo.
32:59
Anze Kopitar v brejku branku minul. Byl tísněn obránci, a tak neměl na střelu dostatek času a klidu.
32:15
Tyler Toffoli minul branku v jasné příležitosti. Následně Bryan McNabb nepřekonal střelou zápěstím brankáře Ottawy. To je parádní hokej.
30:42
Milan Michálek a David Legwand si položili Quicka, který byl takřka mimo hru, přesto dokázal parádně vychytat tyto dva střelce. Domácí brankář je hrdinou posledních vteřin.
29:50
Curtis Lazar byl zatraceně blízko skórování, trefil tyčku domácí branky.
28:50
Muzzin dostal přihrávku na brusle, s tím nemohl nic dělat.
28:16
Domácí v plném počtu. Domácí brankář teď hodně podržel tým, předvedl parádní zákrok.
27:22
Turris dostal pukem přímo do obličeje, okamžitě opustil ledovou plochu za asistence lékaře, pravděpodobně se bude šít.
27:22
Mark Stone pálil od modré, branku ale netrefil, možná puk ještě někdo tečoval.
26:58
Od výstroje Quicka se puk odrazil do ochranné sítě nad brankou.
26:16
Vyloučen domácí Jamie McBain na dvě minuty za sekání.
25:00
Patrick Wiercioch nedokázal střelou z mezikruží vystřelit přesně.
24:48
23:26
Hosté v plném počtu, začíná jejich přesilovka. Znovu Mark Stone a rovněž neuspěl.
23:05
Mark Stone v dobré pozici trefil jen brankáře Quicka.
22:48
Jamie McNabb vyloučen na dvě minuty za držení
22:26
Králové měli tři velké šance.
22:12
Domácí dostali puk do branky, Williams toho ale dosáhl po odpískání, a tak gól uznaný být nemůže. Domácí diváci se pochopitelně zlobí.
21:26
Eric Gryba vyloučen na dvě minuty za sekání. Šance pro domácí tým k otevření skóre.
21:16
Zakázané uvolnění proti Senátorům. Buly v jejich obranném pásmu.
20:25
Marián Gáborík si připsal první střelecký pokus druhé třetiny, Adrew Hammond byl pozorný.
20:01
V první třetině jsme branku neviděli, střelecky jsou aktivnější domácí 11:6.
20:00
19:18
19:01
Hostů vyhazují přes všechny čáry a střídají.
18:26
Jake Muzzin znovu z bezprostřední blízkosti ohrozil Hammonda, který kryje další střelu.
17:55
Jeff Carter měl na holi úvodní branku utkání, proti byl hostující brankář, který ho vychytal.
17:43
McNabb minul branku střelou od modré čáry.
17:18
Vyloučen hostující Patrick Wiercioch na dvě minuty za podražení. Přesilovka pro Krále.
16:30
Jake Muzzin vyvezl puk do útočného pásma, jeho střela byla zblokovaná ještě dříve než dolétla k brance.
15:27
Matt Greene znovu vystřelil, tentokrát však Hammond kryje kotouč, a tak se hra přerušila, buly před jeho brankou. Komerční přestávka.
15:15
Matt Greene zakončil tlak domácího celku střelou, na kterou brankář Senátorů dobře viděl, a tak poslal puk do rohu.
13:32
12:48
Alex Chiasson minul prostor vymezený třemi tyčemi v dobré pozici.
12:29
Patrick Wiercioch to nemyslel vůbec špatně, ale puk do branky neposlal z velkého střeleckého úhlu.
11:43
Bobby Ryan střelou zápěstím našel výstroj domácího brankáře.
11:32
Vyloučen Brayden McNabb na dvě minuty za podražení, první přesilová hra zápasu.
11:10
Quick se snažil rychlou rozehrávkou urychlit přechod do útočného pásma, ale nepodařilo se mu to.
10:20
Ottawa hraje hodně aktivně ve středním pásmu a na hraně útočné modré, domácí to mají s tvorbou útočných akcí velmi obtížné.
10:00
Úvodní třetina se dostává do své druhé poloviny.
09:10
Domácí Jeff Carter zaznamenal 10 kanadských bodů v posledních sedmi zápasech, naváže na tuto sérii i v tomto utkání?
08:06
Králové vedou na střely na branku poměrem 4:2, ani jedna z šesti střel nebyla vyloženou gólovou šancí.
06:42
Marián Gáborík se dostal do další šance, kotouč získal před brankou, ale hostujícího maskovaného muže překonat nedokázal. Komerční přestávka.
06:13
Tyler Toffoli to zkoušel střelou přes obránce, trefil jen dobře postaveného brankáře Senátorů.
04:50
Anze Kopitar střelou příklepem protáhl brankáře Andrew Hammonda.
04:40
Sledujeme hru zejména ve středním pásmu, kde probíhají souboje o kotouč. Hitů je hodně, ale zatím není důvod k přerušení hry z důvodu porušení pravidel.
03:38
Stejná situace na druhé straně, buly před Quickem, který musel následně likvidovat střelu Marka Borowieckého.
03:06
Zakázané uvolnění Senátorů vrací hru do jejich obranného pásma.
01:58
Marc Methot nebyl v zakončení přesný, hostující tým má dobrý vstup do zápasu, hraje aktivněji a během prvních dvou minut domácí k ničemu nepustil.
00:43
Teď až ale ano. Střelu Marka Stona zastavil betonem. Snadná práce pro Quicka.
00:01
Kyle Turris vyhrál úvodní vhazování nad Anze Kopitarem. Robin Regehr předvedl dobrý obranný zákrok, a tak brankář LA zasahovat nemusel.
00:01
Oba týmy přicházejí na ledovou plochu, utkání brzy začne.
Staples Center je připravené hostit další velkou bitvu, na jejímž konci domácí vyhrají devátý zápas v řadě, nebo jejich série skončí.
Domácí tým má bilanci 29-18-12. Je třetí v Pacifické divizi. Nejproduktivnějším hráčem je Jeff Carter mající 46 bodů. V brance pravděpodobně bude Quick.
Hostující tým má letos bilanci 25-23-10. V Atlantické divizi je šestý. Nejproduktivnějším hráčem je Erik Karlsson se 45 body. Jedničkou v brance je Hammond.
Jedná se o druhý vzájemný zápas v této sezóně. Ten první vyhrál dnešní domácí tým poměrem 5:3.
Dovolte mi, abych co nejpřímější hokejový zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům. V tomto zápase proti sobě nastoupí Los Angeles Kings a Ottawa Senators.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.