Jiří Hudler (CGY) 0+0, 3 střely, čas na ledě 21:18

Jaroslav Halák (NYI) 60 minut, 27 zákroků, 1 gól, 96,3 %
Ľubomír Višňovský (NYI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:21
1. Jaroslav Halák (NYI) 27 zák., 1 gól, 96,3
3. Karri Räm (CGY) 38 zák., 2 góly, 97,4%
Je dobojováno. Domácí Islanders vítězí a připisují si dva body do tabulky.
60:00
59:39
Calgary právě vstřelilo branku!
Tak přeci jen ještě není konec. Hosté snižují na rozdíl jediné branky, když se přesně mezi tři tyče trefil JOSH JOORIS. Asistence: Joe Colborne, Kris Russell.
59:19
Islanders právě vstřelili branku!
CAL CLUTTERBUCK nejprve trefil jen tyčku hostující odkryté branky, ale následně pak z otočky a z těžkého úhlu nakonec opuštěnou klec trefil. Domácí tak pečetí své dnešní vítězství. Asistence: Nikolaj Kuljomin, Thomas Hickey.
58:45
Ostrované nemohou stále trefit prázdnou branku.
58:26
Domácí vyhazují opatrně puky z pásma tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.
58:00
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:54
Rämö je z branky a hosté to zkouší se šesti bruslaři v poli.
57:53
Hosté si berou oddechový čas.
57:22
Domácí mají po většinu času puk na svých hokejkách a drží ho co nejdále od vlastní branky.
56:34
Hosté nebyli daleko k vyrovnání, vše ale zajistil Halák svým pozorným zákrokem.
55:54
Střela Hamonica skončila jen na boční síti hostující brány. Nicméně stále se domácí drží v pásmu hostí.
55:40
Hosté z Calgary se opět dopustili icingu a hra se tak stěhuje do jejich pásma.
55:28
Boychuk a jeho rána končí na hrudi Rämöho.
55:02
Zakázané uvolnění hokejistů Calgary.
53:57
Znovu se nepodařilo domácím dostat se na rozdíl dvou branek. Naopak na druhé straně pak udeřili hosté, ale i Halák byl na místě.
53:00
Neuvěřitelné co Rämö dnes pochytá. Znovu se na něho řítila lavina v podobě hráčů Islanders, ale on byl znovu připraven a neinkasoval.
51:59
Strome raději opatrně poslal puk do středního pásma, aby hosté neohrozili branku Islanders.
51:17
Ostrované se snažili o navýšení hubeného skóre, ale brankář Calgary Flames je dnes prostě nedobytný.
50:51
Znovu bylo rušno před brankou Calgary. Dvě střely však Rämö dokázal pokrýt a podržel svůj tým.
49:40
Nielsenovu jedovatou střelu nadvakrát ukryl ve své výstroji Rämö.
49:10
Vhazuje se v pásmu hostí po levici Rämöho.
49:04
Po něm hned také Boychuk, ale ani jeho střela nezamířila přesně mezi tři tyče.
48:21
Nielsen střílel z první na Rämöho, druhý jmenovaný se znovu zaskvěl perfektním zákrokem.
47:43
Flames začínají zvyšovat obrátky a hodně se tlačí před domácí branku. Ale Halák pozorný.
46:58
Nyní musel vytasit zákrok Halák, jenž zlikvidoval jedovku Brodieho od modré čáry.
46:23
Hosté chvíli hrozili před Halákem, ale následně je o puk připravila obrana Ostrovanů.
45:39
Divákům se to pochopitelně nelíbí a dávají to v hledišti dost znatelně najevo.
44:25
Sudí nyní neuznali Ostrovanům branku, kterou vsítil Clutterbuck. Pro postavení hráče v brankovišti však rozhodčí branku odvolali.
44:10
Clutterbuck střílel z levé strany, ale opět to byl zákrok hostujícího brankáře.
43:26
Další šance domácích, ale Kuljomin už vše překombinoval. Rämö tak neměl problém ve svém brankovišti.
42:49
Bailey s Tavaresem ujeli na Rämöho, ale prvně jmenovaný ho prostřelit nedokázal.
42:07
Hosté se snaží o vyrovnání pro ně nepříznivého stavu skóre, ale zatím se jim to z jejich akcí nedaří.
41:30
Domácí jsou v plném počtu.
40:40
Hudler málem zaskočil Haláka, ale jeho střelu domácí brankář nakonec pokryl.
40:12
I třetí třetinu zahájili s pukem na svých holích hosté z Calgary a mohou tak jít do útoku.
40:01
I druhá třetina už je za námi. V ní nepadla ani jedna branka, i když k ní měly stejně daleko oba týmy. Jenže oba gólmani ve svých brankovištích doslova čarují a puk za svá záda zatím nepouštějí. Uvidíme, co nám přinese další průběh hry. Třetí třetina začne přibližně ve 2:50.
40:00
39:50
Druhé dějství se už jenom dohrává.
39:30
Višňovský inkasuje dvě minuty za hákování. V závěru druhé periody se tak hostům naskytla výhoda přesilové hry.
39:00
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:20
Strome tváří v tvář Rämömu znovu neuspěl. Brankář Calgary má dneska prostě svůj den.
37:44
Od modré čáry pálil Brodie, ale ani jeho střela mezi tři tyče nezamířila. Hubený náskok domácích z první třetiny tak stále trvá.
36:58
Kuljomin trefil ze střední vzdálenosti jenom náruč brankáře Calgary.
36:16
O střelu na druhé straně se pokoušel Gaudreau, ale i on si vylámal zuby na pozorném Halákovi.
34:53
Další větší šance domácích zůstává bez odezvy. Dalhuisen pálil z pravé strany, ale Rämö vyráží puk za svou branku.
33:54
Po závaru před domácí brankou se vhazuje po pravé ruce Haláka.
33:14
Další střela Clutterbucka končí na hrudi Rämöho.
32:34
Komerční přestávka.
32:34
Clutterbuck si taktéž vylámal zuby na hostujícím brankáři.
31:31
Lee pálil z dálky, přesto brankáře Flames zaměstnal. Další úspěšný zákrok tohoto brankáře znamená, že se domácí nedostanou na rozdíl dvou branek.
30:49
Strome se hned zapojil do akce a před Rämöm si vytvořil pěknou šanci. Ale puk skončil jen těsně vedle branky hostí.
30:31
Oba týmy jsou už v plném počtu hráčů.
30:00
Oba celky střídají.
28:56
Do šance se dostal Hudler a následně i Gaudreau, ale ani jeden z těchto útočníku nedokázal poslat puk za záda Haláka.
28:31
Strome a Brodie putují na trestnou lavici. Domácí hráč inkasuje dvě minuty za nesportovní chování a Brodie zrovna tak. Uvidíme hru 4 na 4.
28:31
Nelson na Rämöho pálil z prostoru levého kruhu, ale hostující ochránce svatyně se znovu zaskvěl.
27:39
Grabner šel do úniku a poté v těsné blízkosti branky Calgary netrefil takřka odkrytou klec.
26:53
Hudlerova střela se neujala a do přečíslení se okamžitě poté dostali Ostrované, Rämö však vytasil další parádní zákrok.
25:52
Nebezpečně si nyní počínají hráči Islanders v pásmu Calgary, kde na Rämöho pálili snad z každé pozice. Hostující brankář ale uspěl.
25:14
Diaz nebezpečně pálil na domácí branku. S jeho střelou si však Halák dokázal poradit a raději přerušuje hru.
24:27
Hosté se znovu ubránili a už jsou v plném počtu.
24:05
Strome ve spolupráci s Višňovským ohrozili branku Calgary, ale Rämö znovu připraven.
23:37
Flames se znovu osvobozují a posílají kotouč až do blízkosti Haláka.
23:01
Backlund ale vyhodil puk z vlastního pásma mimo ohrožení branky Calgary.
22:27
Engelland dvě minuty za nedovolené bránění. Početní výhoda pro Islanders.
22:04
Na druhé straně ujel podél pravého mantinelu Kuljomin. Střelu poslal jen do připraveného Rämöho.
21:14
Jooris se dostal do blízkosti Haláka a okamžitě vystřelil z pravé strany. Brankář Islanders ale pozorný.
20:05
Druhou třetinu zahájili hosté s pukem na svých hokejkách. Ale před Halákem nic nevymysleli.
20:01
První perioda je minulostí. V ní se ujala pouze jedna střela, když domácí Islanders využili zásluhou Stromeho svou početní výhodu. Na druhé straně ale mohlo být vyrovnáno, když byl v jasné střelecké pozici faulován Ferland, ale nařízené trestné střílení proměnit nedokázal. Po první třetině jsou tak veselejší hráči Islanders. Druhá třetina začne přibližně ve 2:00.
20:00
19:51
Český útočník ve službách Calgary se dostal v závěru první třetiny ke střele, ale vyzkoušel jen pozornost Haláka.
19:31
Zakázané uvolnění Islanders.
19:03
Gaudreau skáče na led a Calgary jsou tak kompletní.
19:00
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:14
Znovu je však puk daleko od hostující branky a Islanders musí založit svou další akci z hloubi svého obranného pásma.
17:39
V pásmu Calgary ale znovu operují domácí hráči a snaží se využít další početní výhodu.
17:16
Hosté se osvobozují a vyhazují kotouč až před Haláka.
17:03
Nyní následuje další reklamní pauza.
17:03
Gaudreau dostává dvě minuty za hákování a putuje na trestnou lavici.
16:31
Rušno bylo před brankovištěm domácích, Halák však znovu dobře zasáhl.
15:58
Nyní se hrálo převážně ve středním pásmu, ani jeden tým se nedostal do pásma soupeře, kde by ohrozil brankáře.
15:03
Pohledná akce dva na jednoho na jejímž konci byl Gaudreau, ale svou přízemní střelu za záda Haláka neposlal.
14:30
Po akci Islanders se bude vhazovat v pásmu Calgary.
13:40
Halák si však s nájezdem Ferlanda poradil a puk vyrážečkou poslal do bezpečí.
13:40
Boychuk ztratil puk a do úniku šel Ferland. Byl faulován a sudí nařizuje trestné střílení!
11:40
Domácí hokejisté se v přesilové hře ujímají vedení. RYAN STROME se po dvou střelách domácích dostal do blízkosti brankáře Calgary a dokázal puk dopíchnout za jeho záda. První početní výhoda na straně Islanders je tak využita. Asistence: John Tavares, Travis Hamonic.
11:25
Puk je ve středním pásmu, hosté se tedy osvobozují.
10:39
Boychuk pálil od modré čáry a jeho projektil tečoval Tavares, ale brankář Calgary je znovu na místě.
10:05
Monahan putuje na trestnou lavici za podražení a je tu přesilová hra pro Islanders.
09:35
Tavares z mezikruží nebezpečně vystřelil, ale jeho přízemní střela skončila jen v rukou hostujícího brankáře.
08:56
Na druhé straně ujel Jooris, ale zblízka Halákovi neuspěl. Nicméně šance na straně hostí se začínají pomalu stupňovat.
08:44
Martin pálil z pravé strany a svou prudkou střelou provětral lapačku Rämöho. Ten si připisuje další veledůležitý zákrok.
07:54
Islanders kombinují před Rämöm, ale znovu nejsou úspěšní. Zatím jejich akcím chybí větší přesnost.
07:26
07:11
Rämö opět čelil střelám Islanders. Ani jedna se za jeho záda nedostala, a tak může být prozatím v klidu.
06:18
Po návratu Tavarese z trestné lavice znovu hrozí před hostující brankou domácí borci. Rämö je ale pozorný a další jejich střelu chytá.
05:46
05:13
V oslabení ujel Grabner, ale poté vyslal jen lehčí střelu na brankáře Calgary.
04:28
Flames se sice dostali do pásma Ostrovanů, ale ti okamžitě vyhazují puk do bezpečí. Následně se ale vrátili zpět a zahrozili Gaudreauem, ale Halák pozorný.
03:46
John Tavares dostává dvě minuty za sekání.
03:21
Na druhé straně ale byl znovu v pohotovosti Rämö, ale proti dvěma střelám domácích dokázal uspět.
02:52
Halák si připisuje zákrok, příliš práce však neměl.
02:06
Domácí mají znovu puk na svých hokejkách a snaží se obléhat branku Flames. Zatím se jim to ale nedaří a o puk následně přicházejí.
01:34
Islanders se opět dostávali do protiútoku, ale přihrávka Leddyho na Dalhuisena byla příliš dlouhá. Zakázané uvolnění.
01:02
I hosté se pokusili dostat do pásma domácího celku, což se jim povedlo. Vhazovat se bude po levici Haláka.
00:38
Hned na úvod obrovská šance Ostrovanů. Lee pálil z vrcholu levého kruhu, Rämö puk vyrazil pouze před sebe, ale Tavares nedokázal puk za jeho záda dorazit.
00:07
Domácí hokejisté se hned po vhazování snažili projít do útočného pásma, ale zastavilo je postavení mimo hru.
00:01
Nyní už halou zní hymna americká.
Nejprve ale ještě zazní hymny obou zemí. Nejprve si vyslechneme tu kanadskou.
Ještě jednou hezké velmi časné ráno. Za chvíli začne utkání mezi týmy New York Islanders a Calgary Flames.

New York Islanders: Halák (Johnson) – Boychuk, Leddy, Hamonic, de Haan, Hickey, Višňovský – Bailey, Tavares, Lee – Strome, Nielsen, Grabner – Clutterbuck, Nelson, Kuljomin – McDonald, Dalhuisen, Martin

Calgary Flames: Rämö (Hiller) – Wideman, Russell, Engelland, Brodie, Potter, Diaz – Hudler, Monahan, Gaudreau – Jones, Backlund, Bouma – Jooris, Colborne, Glencross – Bollig, Granlund, Ferland

Rozhodčí: Justin St. Pierre, Steve Kozari – Greg Devorski, Tim Nowak.
Jak dnešní duel nakonec dopadne a kdo se po jeho konci bude radovat z jakéhokoli vítězství nám ukáže až samotné utkání. Z něho je pro Vás připraven podrobný online přenos, kterým Vás budu provázet. Přeji tedy všem příjemnou počtenou.

Jiří Hudler (CGY) 19 + 29
Ladislav Šmíd (CGY) 0 + 1

Jaroslav Halák (NYI) 90,4% úspěšnost zákroků
Ľubomír Višňovský (NYI) 4 + 9
Vzájemná utkání

Oba celky se spolu v letošní sezóně utkaly zatím jenom jednou. Bylo to hned na začátku ledna a úspěšnější byli hokejisté New York Islanders, kteří vyloupili led v Calgary nejtěsnějším možným výsledkem v poměru 2:1. Plameny tak mají Ostrovanům co vracet a pokusí se taktéž na cizím kluzišti o úspěšný výsledek.
Calgary Flames

Plameny z kanadského města Calgary hrají v Západní konferenci a prozatím drží osmé, poslední místo pro postup do vyřazovacích bojů, kam by se jistě tento tým rád podíval. Hokejisté Calgary se naposledy střetli s New Jersey Devils. Ďábly dokázali porazit na jejich ledě 3:1. Kanadský celek drží nad vodou český hokejista Jiří Hudler. Ten má na svém kontě osmačtyřicet kanadských bodů, když dosud nastřílel devatenáct gólů a pro své spoluhráče připravil devětadvacet gólových přihrávek. V dnešním souboji s Ostrovany bude chtít tým okolo Jiřího Hudlera znovu bodovat, aby naději na postup do vyřazovacích bojů stále živil.
New York Islanders

Ostrované z New Yorku v letošní sezóně podávají skvělé výkony a po právu jim zatím patří druhé místo ve Východní konferenci. Naposledy sestřelili výsledkem 5:1 Kojoty z Arizony. Tým bezpochyby táhne jeho snad největší hvězda, a sice John Tavares, který si v právě probíhající sezóně připsal už třiašedesát kanadských bodů za devětadvacet branek a čtyřiatřicet asistencí. Jeho tým tak pomalu ale asi i jistě kráčí do play-off zámořské soutěže, tedy do bojů o nejprestižnější trofej jménem Stanley Cup.
Hezké brzké ráno všem nadšencům nejlepší ligy na světě, a sice NHL. V rámci tohoto online přenosu budeme sledovat utkání mezi týmy New York Islanders a Calgary Flames.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.