To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového týdne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou!
Československá stopa v dnešním zápase:

Aleš HEMSKÝ (DAL) – 0+0, 5 střel, čas na ledě 17:49

Jiří SEKÁČ (ANA) – 0+1, 1 střela, čas na ledě 15:18
Hvězdy utkání:
1. John GIBSON (ANA) – 39 úspěšných zákroků, 1 inkasovaný gól, úspěšnost zásahů 97,5%

Největší čas na ledě: Goligoski 23:43 – Fowler 23:40

Branky a nahrávky: 38. Eaves (Daley, Klingberg) – 18. Perry (Sekáč, Getzlaf), 45. Stoner, 55. Getzlaf (Perry). Diváci: 17657. Rozhodčí: L'Ecuyer, O'Halloran – Gibbs, Sharrers.
Domácí Dallas byl v dnešním utkání jasně lepším týmem, ani to ale na vítězství proti silnému Anaheimu nestačilo. Skóre dnešního duelu otevřel v 18. minutě po Sekáčově přihrávce Corey Perry.

Hvězdám se podařilo srovnat až v závěru druhé části hry, když se v přesilové hře prosadil Patrick Eaves. Druhá třetina vyloženě patřila Dallasu, který ji vyhrál na střely 17:3!

Ve třetí třetině se ale povedlo Anaheimu vstřelil dva góly a rozhodnout tak o cenném vítězství. Nejdříve se ve 45. minutě prosadil poprvé v sezóně Clayton Stoner.

Pět minut před koncem se pak do samostatného úniku dostal kapitán Ducks Ryan Getzlaf a střelou do šibenice nedal Enrothovi vůbec žádnou šanci a stanovil tak konečné skóre na 3:1 pro Anaheim.
60:00
59:47
Cogliano minul prázdnou branku, mrzet ho to už ale nemusí.
59:30
Trevor Daley ještě zaváží kotouč do útočného pásma, Dallas si z dnešního zápasu ale neodnese žádný bod.
59:08
Dva rychlé icingy v podání Anaheimu, domácím hokejistům už ale moc času nezbývá.
58:55
Alex Goligoski z levé strany střílel pod horní tyčku, branku ale přestřelil.
58:23
Anaheim dokázal vybojovat vhazování ve středním pásmu, Enroth zůstává na střídačce, do branky se postavil Alex Goligoski.
57:59
Enroth míří na střídačku, Dallas zkusí štěstí v šesti hráčích v poli!
56:48
John Gibson zastavuje další střelecký pokus Aleše Hemského z pravé strany.
56:18
Jokipakka je na ledě, Dallas hraje v plném počtu a může rozjet závěrečný tlak.
55:53
Dallas opět vyhazuje a už to vypadá, že se přesilové hře Ducks ubrání.
55:27
Anaheim hraje početní výhodu zatím velmi laxně, Kačeři se ještě nedokázali ani usadit v útočném pásmu, natož třeba vystřelit.
55:06
Cody Eakin teď dokonce vyslal nebezpečnou střelu, branku ale netrefil.
54:40
Dallas se zatím brání v oslabení skvěle, Goligoski už podruhé vyhazuje puk přes všechny čáry.
54:18
Dallas navíc půjde do oslabení, Jyrki Jokipakka totiž vyhodil kotouč z obranného pásma až do hlediště a je tak vyloučen za zdržování hry.
54:09
Anaheim právě vstřelil branku!
Domácí hráči sice jako blázniví tlačí, Anaheim zase vyučuje z efektivity! RYAN GETZLAF se dostal do samostatného úniku, který zakončil rychlou střelou zápěstím přímo do horního růžku! Asistence: Corey Perry.
53:55
Aleš Hemský je ve třetí třetině často na ledě, jeho další střelecký pokus nebyl přesný.
53:27
Čas se Dallasu pomalu už krátí, Klingbergova střela až ke Gibsonově brance neprošla.
52:22
Hra je přerušena, protože na ledě zůstal ležet Andrew Cogliano, který se drží za obličej. Vylučovat se ovšem nebude, Eaves byl v souboji čistě.
51:50
Anaheim se už snaží hrát jim oblíbený udržovací hokej, Dallas stále buší, zatím ale připomíná spíše hluchého bijícího do vrat.
50:56
Stars v postavení mimo hru, po další reklamní pauze se bude vhazovat ve středním pásmu.
50:37
Drtivý tlak Dallasu v posledních minutách docela ustál, Anaheim se více a více prosazuje v útočném pásmu.
50:05
Třetí třetina se přehoupla do své druhé poloviny, Sceviourova střela je sražena do rohu.
49:47
Palmieri hledal před brankou své spoluhráče, puk ale získal Spezza.
49:16
Enroth vytáhl parádní zákrok lapačkou proti štiplavému pokusu Palmieriho.
49:02
Sekáč nenechal Klingberga v klidu rozehrát, mladý domácí obránce tak musí počkat na své spoluhráče.
48:25
Cody Eakin si zvolil velmi těžkou individuální cestu, do útočného pásma se mu ale proniknout podařilo, o puk tam už ale přišel.
47:51
Colton Sceviour měl vyrovnání na hokejce, z nepochopitelných důvodů ale z bezprostřední blízkosti minul!
47:35
Dallas opět mačká svého soupeře v jejich obranném pásmu, rána Horcoffa končí mimo branku.
47:08
Demers šikovně skryl svou střelu přes několik hráčů, puk ale vypadl těsně vedle tyčky.
46:22
Aleš Hemský pomohl obraně s vybojováním kotouče, Klingberg jej pak ale poslal pouze na zakázané uvolnění.
45:47
Vernon Fiddler vyslal bekhendovou střelu, Gibson puk vyráží, Dallas ale pokračuje v tlaku dál.
45:12
Jhonas Enroth kryje střelu Bena Lovejoye, vedoucí branka Kačery opět po delší době trochu nakopla.
44:57
Alex Goligoski na poslední chvíli překazil střelu Perrymu.
44:19
Domácí sice tlačí, opět ale prohrávají! Demers špatně rozehrál puk na Horcoffa, který se před brankou zamotal do puku, Cogliano mu jej vypíchnul a CLAYTON STONER tvrdou střelou od modré čáry propálil i Enrotha! Bez asistence.
44:01
Dallas pokračuje v aktivní hře, Aleš Hemský teď málem přišel ke gólu jako slepý k houslím, pokračuje se ale dál ve hře.
43:37
Vernon Fiddler zazdil obrovskou tutovku, když se nedokázal prosadit do zcela odkryté branky, Gibson tygřím skokem dokázal jeho střelu ještě zastavit!
43:21
Ze druhé třetiny téměř nevídaná situace, Anaheim se usadil v útočném pásmu.
42:46
Puk končí sražen na tribuně, vhazovat se bude ve středním pásmu.
42:25
Ben Lovejoy nyní špatně přihrál v obranném pásmu, naštěstí pro něj a celý tým Ducks si ale v kombinaci neporozuměli ani domácí hráči.
41:44
Zároveň s nástupem Fowlera na ledovou plochu střílel Aleš Hemský, Gibson jeho pokus pokryl.
41:28
Lindholm nedal Hemskému téměř žádný prostor, domácí se ale nadále drží v útočném pásmu.
40:56
Domácí jsou vyhnáni z útočného pásma kvůli hodně těsnému postavení mimo hru.
40:33
Patrick Eaves mohl otočit skóre na stranu Dallasu, proti němu ale stál pozorný Gibson se svým zákrokem.

Největší čas na ledě: Daley a Goligoski 14:22 – Lovejoy 15:37
Ve druhé třetině předvedl Dallas doslova střeleckou kanonádu, když Stars přestříleli svého soupeře během 20 minut hned několikanásobně, konkrétně 17:3! O jedinou branku prostřední části hry se pak postaral ve 38. minutě v přesilové hře Patrick Eaves. Po 40 minutách hry je tak stav nerozhodný 1:1.
40:00
39:44
Hemský byl ale při úniku faulován, Cam Fowler míří na trestnou lavici za hákování.
39:44
Aleš Hemský se dostal do samostatného úniku, Gibsona ale nedokázal překonat!
39:12
Už běží poslední minuta druhé části hry, po delší době se v útočném pásmu ukazují také hosté z Anaheimu.
38:30
Vyrovnávací branka Dallas celkem nakopla, domácí chtějí přidat další branku.
37:51
Dallas právě vstřelil branku!
Domácím se podařilo využít přesilovou hru pouhou jednu vteřinu před vypršením trestu! Po marném dobývání Gibsonovy branky se k odraženému puku dostal Daley, rychle ho sklepl před branku na PATRICKA EAVESE, který jej poslal do z poloviny odkryté branky! Asistence: Trevord Daley a John Klingberg.
37:20
Jason Spezza opět zavezl puk do útočného pásma, kde už to s Hvězdami vypadá slibně.
36:58
Nyní se dokonce domácí hráči dopustili postavení mimo hru, navíc úmyslného.
36:37
Početní výhoda se zatím Stars moc nedaří, Goligoski už podruhé musí spěchat pro kotouč zpátky až ke své brance.
35:52
Clayton Stoner je vyloučen za hru vysokou holí, přesilová hra pro Dallas.
35:03
Jiří Sekáč je po asistenci v první části hry opět na ledě s Getzlafem a Perrym.
34:35
Po dlouhé době rušno také před Enrothem, Getzlaf ale nedokázal vystřelit a posléze ani přihrát.
33:43
Goligoskimu utekl kotouč do středního pásma, Dallas musí začít ze středního pásma.
33:24
Gibson si připisuje další úspěšné zákroky proti střelám Patricka Eavese.
32:58
Jamie Benn málem nachytal Gibsona u tyče, mladý brankář Anaheimu ale měl připravený beton.
32:23
Garbuttovi sice byla přeseknuta hokejka, vylučovat se ale nebude. Kačeři nicméně zahráli na zakázané uvolnění.
31:54
Stars opět v útočném pásmu, rána Demerse končí mimo tři tyče.
31:29
Dallas vede ve druhé třetině na střely drtivě 11:2, vyrovnání by si Hvězdy opravdu zasloužily.
30:40
Dallas nadále pokračuje v tlaku v útočném pásmu, rána Goligoskiho končí mimo tři tyče.
30:13
Gibson předvedl úžasný zákrok proti střele zapomenutého Jasona Spezzy, který se ukryl za obranou Ducks, Gibsona ale nepřekonal!
29:18
Hra je přerušena, jelikož domácí zahráli vysokou holí, vhazovat se bude ve středním pásmu.
28:30
Dallas v posledních minutách zcela evidentně zvyšuje své úsilí o vyrovnání.
27:57
Shawn Horcoff se nyní dostal k odraženému kotouči, z bezprostřední blízkosti Gibsonovy branky ale přestřelil!
27:33
Shawn Horcoff mohl postupovat s Eavesem do situace dva na jednoho, v poslední chvíli se mu ale svezl kotouč z čepele.
26:10
Postavení mimo hru v podání Anaheimu, po reklamní pauze se bude vhazovat ve středním pásmu.
25:56
John Gibson si připisuje další úspěšný zákrok, vhazovat se bude před jeho brankou.
25:01
Gibson už se po Jokipakkově střele otáčel za svá záda, puk ale skončil mimo tři jeho tyče.
24:37
Nováček John Klingberg se vydal na útočný výlet, který zakončil i střelou, která ovšem mířila pouze do Gibsona.
24:10
Roussel střílenou přihrávkou hledal před brankou Garbutta, nakonec ale musel zasahovat Gibson.
23:22
Aleš Hemský v souboji s Lovejoyem přišel o puk, hrát tak mohou hosté z Anaheimu.
22:33
Clayton Stoner se pustil do bitky s Curtisem McKenziem, kterou by na body vyhrál. Na tresty to mají ale oba hříšníci stejné, 5 minut za bitku.
22:13
Enroth nakonec musel likvidovat nebezpečnou střelu od Getzlafa.
21:58
Po chybě v rozehrávce ve středním pásmu může s pukem dopředu postupovat Hampus Lindholm.
21:06
Fowler pouze nahodil puk na zadní mantinel, Enroth jej nezachytil, ve hře dál ale mohou pokračovat domácí.
20:30
Dallas přímo vtrhl do druhé třetiny, Eaves se střelou po vyjetí zpoza branky neprosadil.

Největší čas na ledě: Goligoski 7:37 – Beauchemin a Lindholm 7:47
V první třetině jsme měli možnost sledovat celkem vyrovnaný souboj, ve kterém jsou po 20 minutách hry zatím šťastnější hosté z Anaheimu, kteří vedou 1:0. Skóre zápasu otevřel v 18. minutě po Sekáčově přihrávce Corey Perry.
20:00
19:31
V samém závěru první třetiny se ale v útoku drží domácí hokejisté, Gibson ale zatím může zůstat v naprostém klidu.
18:52
I v závěru první části hry se hosté z Anaheimu drží s kotoučem na holích v útočném pásmu.
18:04
Další střelecký pokus Coreyho Perryho končí sražen v ochranné síti.
17:46
Jiří Sekáč naskočil z trestné lavice rovnou do hry, přebral kotouč ve středním pásmu a přes Jokipakku našel ideální přihrávkou před branku COREYHO PERRYHO, který bekhendem zvedl kotouč přes Enrotha až do branky! Asistence: Jiří Sekáč a Ryan Getzlaf.
16:57
Dallas není v početní výhodě zatím vůbec nebezpečný, naopak Ducks se brání velmi dobře.
16:10
Anaheim se zatím brání v oslabení skvěle, Silfverberg dokonce dokázal i zakončit, Enroth byl připraven.
15:33
Uvidíme první přesilovou hru v dnešním zápas, za hákování je vyloučen Jiří Sekáč.
14:48
Trochu vzrušení na ledové ploše, Sceviourova střela jen těsně minula Gibsonovu branku.
14:04
Na druhé straně střílel Aleš Hemský do připraveného Johna Gibsona.
13:30
Hosté z Anaheimu mají v posledních minutách přeci jen o trochu více ze hry, zatím svou hru ale nedokáží zužitkovat ke vstřelení branky.
12:47
Utkání se zatím hraje nadále v poklidném tempu, oba týmy se nikam bezhlavě neženou.
12:11
Další zakázané uvolnění na straně Stars, vhazovat se bude před Jhonasem Enrothem.
11:38
Gibson kryje střelu Ritchieho, který na poslední chvíli nahradil v sestavě Erika Cola, jenž byl krátce před zápasem vyměněn do Detroitu.
11:15
Jacob Silfverberg neprostřelil blok v podobě Alexe Goligoskiho.
10:36
Aleš Hemský se dobře vrátil do obrany a sebral Maroonovi kotouč.
09:53
Sekáč chtěl rychlou přihrávkou vyslat dopředu Keslera, který na prudkou přihrávku nedosáhl.
09:30
Úvod zápasu zatím nabízí velmi opatrný hokej, oba týmy se moc netlačí do koncovky, utkání tak chybí šance.
08:59
Opět icing, tentokrát na straně Ducks, a tak se hra stěhuje před branku Jhonase Enrotha.
08:38
Další zakázané uvolnění na straně Ducks, vhazovat se bude před Gibsonem.
07:55
John Gibson v naprostém klidu likviduje nepovedenou střelu bekhendem z hokejky Jasona Spezzy.
07:13
Getzlaf jen bekhendem nahodil puk na Enrotha, který kryje pokus hostujícího kapitána do své lapačky.
06:51
Klingbergova střela od modré čáry se mezi tři tyče nevešla, Hvězdy z Dallasu se ale nadále drží v útočném pásmu.
06:32
Jiří Sekáč vyslal dopředu svého spoluhráče Etema, který svižnou střelou zaměstnal Enrotha.
05:56
Jamie Benn pouze odevzdal kotouč do útočného pásma a míří střídat.
05:24
Střílená přihrávka Francoise Beauchemin je sražena do ochranné sítě, vhazovat se bude ve středním pásmu.
05:01
Anaheim v posledních minutách zamkl svého soupeře v jejich obranném pásmu.
04:23
Ryan Getzlaf dostal hodně času i prostoru, aby si připravil střeleckou příležitost, Enroth ale jeho tvrdou ránu kryje.
03:46
Jackman se po chvíli zvedá a za pomoci lékaře opouští ledovou plochu a míří až do šatny.
03:46
Hra je přerušena, jelikož na ledě zůstal po nevinné srážce s Alešem Hemským útočník hostů Tim Jackman.
03:20
Ryan Kesler se dostal k odraženému puku v útočném pásmu, z úhlu pálil pod horní tyčku, Enroth ale zasáhl ramenem.
02:53
Emerson Etem se po obtočení kolem branky snažil puk zasunout mezi Enrothovy betony, švédský brankář hájící barvy Dallasu ale úspěšně zakročil.
02:29
Jiří Sekáč, který dnes hraje svůj třetí zápas po výměně z Montrealu, dobře zapracoval v obranném pásmu a překazil domácím kombinaci.
02:05
Další vhazování před brankou Anaheimu, John Gibson totiž pokryl kotouč před dojíždějícím Patrickem Eavesem.
01:48
Spezza sebral puk váhajícímu Stonerovi a domácí se tak mohou usadit s pukem v útočném pásmu.
01:19
Icing tentokrát na straně Stars, úvod zápasu zatím přináší především množství přerušení.
00:52
Klingberg byl u puku dříve než Perry, píská se tak zakázané uvolnění Anaheimu.
00:26
Kesler mohl otevřít velmi rychle skóre, po přihrávce od Silfverberga ale nezasáhl kotouč dobře.
00:01

Dallas Stars: Enroth (Lehtonen) – Goligoski, Klingberg, Jokipakka, Daley, Jo. Benn, Demers – Ja. Benn (C), Spezza, Ritchie – Roussel, Eakin, Garbutt – McKenzie, Fiddler, Hemský – Sceviour, Horcoff, Eaves. Trenér: Lindy Ruff.

Anaheim Ducks: Gibson (Andersen) – Lindholm, Beauchemin, Fowler, Lovejoy, Stoner, Manson – Palmieri, Getzlaf (C), Perry – Cogliano, Kesler, Silfverberg – Sekáč, Rakell, Etem – Maroon, Thompson, Jackman. Trenér: Bruce Boudreau.

Rozhodčí: L'Ecuyer, O'Halloran – Gibbs, Sharrers.
Československá stopa v dnešním utkání:

Aleš HEMSKÝ (DAL) – 56 zápasů, 26 bodů (9+17)

Tomáš FLEISCHMANN (ANA) – 52 zápasů, 21 bodů (7+14)
Jiří SEKÁČ (ANA) – 52 zápasů, 17 bodů (7+10)
ANAHEIM DUCKS

2. místo v Západní konference, 63 zápasů, 85 bodů, rekord 39-17-7, skóre 186:176

Poslední 3 zápasy:
ANAHEIM – Los Angeles 4:2
ANAHEIM – Ottawa 0:3
ANAHEIM – Detroit 4:3 po náj.

Nejproduktivnější hráč: Ryan Getzlaf – 59 bodů (19+40)
Nejlepší střelec: Corey Perry – 26 gólů
Nejproduktivnější obránce: Sami Vatanen – 34 bodů (12+22)
Brankářská jednička: Frederik Andersen – 44 zápasů, 29 výher, úspěšnost zásahů 91,6%, průměr obdržených branek na zápas 2,37, 3 čistá konta
DALLAS STARS

DALLAS – Colorado 4:5 po náj.
Winnipeg – DALLAS 4:2
Minnesota – DALLAS 6:2

Nejproduktivnější hráč: Jamie Benn – 60 bodů (23+37)
Nejlepší střelec: Tyler Seguin – 29 gólů
Nejproduktivnější obránce: Trevor Daley – 32 bodů (16+16)
Brankářská jednička: Kari Lehtonen – 51 zápasů, 25 výher, úspěšnost zásahů 90,5%, průměr obdržených branek na zápas 2,97, 4 čistá konta
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky nejlepšího hokeje, který již po několik let představuje zámořská NHL. Ta letos odstartovala svůj 98. ročník, dnes je na programu hned řada zápasů, v jednom z nich budeme sledovat souboj mezi Dallas Stars a Anaheim Ducks, zápas začíná ve 2:00!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.