Milan Michálek (OTT) 0+0, 3 střely, čas na ledě 21:04
Tři hvězdy utkání:
1. Matt Dumba (MNS) 2+0
2. Andrew Hammond (OTT) 36 zák., 2 góly, 94.7%
3. Charlie Coyle (MNS) 0+0, rozh. samostatný nájezd
Dnešní velmi pohledné utkání plné šancí je za námi a Minnesota nakonec slaví vítězství 3:2 po samostatných nájezdech. Pro domácí je to třetí výhra v řadě, hosté prohrávají poprvé po pěti vítězných zápasech.
65:00
V samostatných nájezdech zvítězil tým Minnesota Wild.
Autorem vítězné branky je CHARLIE COYLE.
Mike Hoffman musel dát, Dubnyk jeho střelu vytěsnil vyrážečkou a Minnesota vítězí!
Coyle párkrát zamíchal kotoučem a poté se trefil přesně pod břevno.
Mark Stone zkusil najít mezeru mezi betony, ale neuspěl.
Nino Niederreiter udělal dobrou kličku, ale při střele mu puk sjel a netrefil bránu.
Ale Kyle Turris má nervy ze železa, zvolil přesnou střelu pod břevno a vyrovnal.
Jason Pominville zvolil také střelu a dává! Turris musí dát!
Mika Zibanejad trefil i při nájezdu tyčku a ta je dnes jeho třetí!
Parise to zkusil stejně jako Koivu bekhendem, ale minul bránu.
Je vyrovnáno! Ryan zvolil pomalý nájezd, rychlou střelu a může slavit proměněný nájezd.
Mikko Koivu si navedl kotouč na bekhend a přesným zakončením dává gól.
Samostatné nájezdy začínají.
V prodloužení měli jednoznačně více šancí domácí, ale Hammond opět prokazuje skvělou formu a drží naději Ottawy na dvoubodový zisk. O všem rozhodnou nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:47
Poslední útok skončil nepřesným zakončením Dumby a zmiňované samostatné nájezdy jsou tady!
64:16
Ryan poslán na led, ale rozhodčí už nyní vylučovat nebudou. Vypadá to na samostatné nájezdy.
63:47
Michálek se pokoušel zpoza brány najít volného Stonea, ale k tomu se před bránu kotouč nedostal.
63:19
Třem střelám musel čelit Dubnyk, ale ani dvě Michálkovy ani jedna Wierciochova neznamenala velké nebezpečí.
62:24
Dvakrát teď domácí sebrali kotouč Senátorům a především v druhém případě se opět zaskvěl Hammond, který lapačkou zneškodnil únik Coylea.
61:35
Další šance domácích! Koivu našel u druhé tyče volného Leopolda, ale ten se nakonec přes výborný obranný zákrok Ceciho nedostal k puku.
61:06
Brodin se skvěle uvolnil, najel si až před Hammonda, ale ten udržel puk před brankovou čárou! Důležitý zákrok hostujícího brankáře!
60:48
Pominville skvělým napadáním vybojoval kotouč, hledal před bránou zcela volného Koivua, ale přihrávka byla přeci jenom příliš nepřesná a Koivu musel zvolit rozvážnou kombinaci.
60:19
Sens začali prodloužení aktivněji, po Karlssonově přihrávce střílel Hoffman z úhlu mimo.
60:01
Ani třetí třetina dnešního utkání nepřinesla rozhodnutí a i přes četné "megašance" na obou stranách uvidíme prodloužení.
60:00
59:48
Niederreiterovi se nepodařilo dostat do útočného pásma, Michálkův průnik skončil nepřesnou přihrávkou a uvidíme prodloužení.
59:09
Okamžitě po vyhraném buly střílel Karlsson, ale kapitán Ottawy minul Dubnykovu bránu.
59:05
Veledůležitý zákrok nyní předvedl Dubnyk! Jean-Gabriel Pageau na něj postupoval ze strany, vystřelil, ale brankář Minnesoty udržel puk mezi rukou a tělem.
58:10
Haula předal puk za bránu Vanekovi, rakouský útočník mu přihrávku opětoval a brankář Ottawy se musel opět činit a likvidovat dobrou příležitost Erika Hauly, který měl před bránou dostatek prostoru k nebezpečné střele.
57:48
Dvakrát v krátkém časovém úseku se hosté provinili zakázaným uvolněním.
57:33
Z útoku Ottawy nic nevzniklo, ale na druhé straně se už už chystal Hammond k dalšímu zákroku. Tentokrát střelu Sutera zatavil jeden z obránců hostů.
56:45
Nenápadnou střelu od modré čáry vyrazil Hammond před sebe, ale zde puk přebrali jeho spoluhráči a Ottawa může zaútočit.
56:36
Po dalším zákroku hostujícího brankáře se bude vhazovat po jeho levici.
56:12
Hodně špatný obranný zákrok Karlssona zapříčinil Granlundovu další dobrou šanci, kterou rychlým máchnutím lapačkou zneškodnil Andrew Hammond.
55:29
Na druhé straně se puk odrazil do ochranné sítě, po přebroušení Hammondovy brusle se bude vhazovat ve středním pásmu.
55:19
Stone "nacentroval" puk z rohu před bránu a Dubnyk se jen ohlédl za nebezpečnou tečí Milana Michálka, která šla vedle.
54:21
Naprosto neuvěřitelné tři, čtyři zákroky předvedl Hammond, který v brankovišti opět čaruje! To byl pro změnu obrovský kolotoč a palba od Minnesoty. Hosté se ubránili a Ryan s Karlssonem se samou úlevou radostí objali. Především Hammondův zákrok proti Granlundově střele byl opravdu fantastický, když se brankář Ottawy "pohaškovsku" převalil na bok a betony zastavil zakončení finského útočníka.
52:43
Hodně dlouho teď hosté točí Minnesotu a po dvou střelách Zibanejada a jedné Karlssona zněly tyčky! Opravdu neuvěřitelné! Tři tyče během dvaceti sekund zachránily domácí celek.
51:56
Další dělovka Erika Karlssona nemířila mezi tři tyče.
51:17
Nyní už se nejednalo o sraženou střelu, ale o nejistý zákrok Dubnyka, který nezkrotil Karlssonovu ránu od modré a musel rychle hledat puk pod nohami Chiassona. Uspěl a hosté se tak nedostali k dorážce.
51:00
Sražená Ryanova střela se vykutálela před Dubnykem a ten rychle kryje kotouč.
50:48
Matt Dumba (MNS) opět v akci, tentokrát v roli "záporňáka", který fauloval Zibanejada a jde za hákování na trestnou lavici.
50:26
Velký průvan v obraně hostujícího týmu udělal Dumba, který vyslal dvě střely, dvakrát se dostal zpátky k puku a celou akci zakončil třetí, nepřesnou střelou.
48:52
A Zibanejed se nyní navíc dostal k pořádnému zakončení, když střílel z pravého kruhu. Dubnyk si připsal jednadvacátý úspěšný zákrok.
48:37
Methotovo hodně nenápadné plácnutí do puku bylo nakonec docela nebezpečné, neboť Zibanead nevědomky tečoval puk těsně před Dubnykem, který tak musel hodně rychle reagovat na změnu směru kotouče.
47:43
Granlund s Parisem a Pominvillem rychle spěchali do přečíslení, které však Parise vyřešil hodně nepřesnou bekhendovou střelou.
47:31
Hodně starostí teď Michálek nadělal Dumbovi, který pod tlakem zahrál velmi nešťastně do brankoviště Dubnyka. Domácí brankář byl naštěstí pro Minnesotu pozorný a přikryl kotouč.
47:08
Chiassonovi se podařilo vybojovat puk v souboji s Koivuem a následně se kotouč ocitl na střídačce hostujícího celku. Vhazování ve středním pásmu.
46:18
Vůbec poprvé se ozývají fanoušci domácího celku, kteří se snaží podpořit Wilds. Ke zvýšené aktivitě hráč to však zaítm nevedlo.
46:04
Devan Dubnyk lapil kotouč do rukavice a přerušil tím hru. Následuje komerční přestávka.
45:46
45:27
Z dalšího pobytu v útočném pásmu vyprodukovali hosté Ryanovu nepřesnou a Karlssonovu sraženou střelu, po které domácí opět vyhazují kotouč.
44:48
Napodruhé už se Brodziakovi daří vyhodit puk až k Hammondovi a hosté střídají.
44:30
Hosté kombinují v útočném pásmu, ale střela ne a ne přijít.
44:03
Karlsson udržel puk před modrou čárou, avšak jeho tečovaná střela nemířila do brány.
43:46
Bobby Ryan si dobrou prací za bránou vykoledoval faul, na lavici hanby míří Ryan Suter (MNS), který se provinil hákováním.
43:22
Rychlého protiútoku se snažil využít Hoffman, ale jeho střela z poměrně velké vzdálenosti skončila na hrudi Devana Dubnyka.
42:43
Koivu se šikovně uvolnil, našel Stewarta, ale ten míjí. Další střelu, tentokrát od modré čáry, vytáhl Hammond betonem vedle.
42:32
Po více než dvou minutách třetí třetiny poprvé zasahuje Hammond, který likviduje střelu z levého kruhu.
41:20
Hodně nepříjemně nyní dotírali na Dubnyka hned tři hráči Ottawy, ale domácí brankář je na začátku třetí třetiny zatím velmi koncentrovaný a nenechal se překvapit nějakou dorážkou.
41:11
Ceci ještě udržel útočné pásmu pro Ottawu,ale Zibanejad se následně nedostal k puku, který záhy míří do středního pásma.
40:39
To však neplatí na druhé straně, kde se rozhodl tvrdě vypálit Koivu. Hammond se za nepřesnou ranou domácího útočníka jen ohlédl.
40:26
První útočnou akci měli na svědomí hostující hráči, ale kombinace se jim poněkud zadrhla a k zakončení nedošlo.
40:01
Další třetina začne přibližně v 3:58.
I druhá perioda dnešního střetnutí je fuč a stav utkání je i po čtyřiceti minutách vyrovnaný. Tentokrát je to však místo 0:0 po dvou trefách Dumby a odpovědích Zibanejada s Ryanem 2:2.
Domácí měli v první polovině třetiny více ze hry, což také potvrdili dvěma brankami, jenže po Zibanejadově bleskové reakci se do více šancí dostali hosté a kromě vyrovnání mohli klidně přidat dvě další branky. Nestalo se a do třetí třetiny se tak půjde za vyrovnaného stavu.
40:00
39:50
Hosté posílají puk na jistotu do středního pásma, v této třetině se již nic nestane.
38:37
38:14
Sám jel na Dubnyka Bobby Ryan, který zkusil forhendovou kličku, jenže v rozhodujícím momentu mu puk přeskočil hokejku a domácí fanoušci si tak mohli oddechnout.
37:42
Devan Dubnyk si vybral trochu slabší chvilku, když nechytil lehké nahození, ale Stone toho nedokázal využít a po objetí brány nezasunul puk za záda Minnesotského brankáře. Na druhé straně zasáhl proti střele Niederreitera Hammond.
37:14
Ani Ottawa si při přesilovce zatím nevede, kdo ví jak dobře. Hammond může nyní hodně děkovat Brodziakovi, který si nevšiml zcela volného Fontainea. Andrew Hammond tak v pohodě přikryl puk.
36:37
Mezi nohama Zibanejada nechal Mikael Granlund (MNS) hokejku a mladý útočník domácích je potrestán dvěma minutami za podražení.
36:00
Dlouho se Turris snažil přijít na kobylku Koivuovi, nestalo se a finský útočník tak následně mohl po objetí brány zkusit zasunout puk za Hammondovy záda. Hostující brankář však s tímto počítal a nenechal se nachytat na švestkách.
35:37
Dva hráči domácích ještě zůstali viset v útočném pásmu a proto je Coyleova akce zastavena hvizdem čárového rozhodčího, který pochopitelně viděl jasný ofsajd.
34:57
Hosté jsou v plném počtu. Je paradoxní, že právě Ottawa si během početní výhody domácích připsala více střel na bránu.
34:39
Další hodně nepovedenou přesilovku hrají domácí, kteří jsou nyní až u vlastního brankáře.
33:46
Ve vlastním oslabení se hosté dostali do obrovské šance! Methot doplnil přečíslení dvou na jednoho, obdržel přihrávku mezi kruhy, ale následně trestuhodně minul!
32:57
Milan Michálek (OTT) na ledě opravdu moc dlouho nepobyl. Český útočník dostává dvě trestné minuty za držení hole.
32:36
Po jednadvacátém úspěšném zákroku Hammonda je hra přerušena a přichází další komerční přestávka.
31:48
Ottawa právě vstřelila branku!
A je vyrovnáno! Po ubráněné přesilovce se hosté dostali k přečíslení čtyř na tři, rozhozená obrana domácích nestačila reagovat na rychlou kombinaci a BOBBY RYAN se trefuje do odkryté části branky. Přesunující se Dubnyk neměl šanci! Asistence: Mike Hoffman, Erik Karlsson
31:18
31:15
Pokus o vysunutí Hoffmana sice nevyšel, ale toto oslabení již hosté zvládnou.
30:33
Přeci jenom se domácí dokázali usadit v pásmu, ale střela Pariseho ani sražený pokus Sutera neznamenal velké nebezpečí pro Hammondovu bránu.
30:03
Zatím hodně nepovedená přesilovka Minnesoty. Hosté vyhazují puk k Dubnykovi.
29:18
Milan Michálek (OTT) hodně neohrabaně projížděl kolem Dubnyka, zasáhl ho holí do masky a dostává dvě trestné minuty.
28:33
Senátoři hodně rychle snižují na rozdíl jediné branky! Domácím se nepodařilo dostat puk z vlastního pásma, Ryan zadovkou našel před bránou MIKU ZIBANEJADA, který z otočky rychlou ranou prostřelil Dubnyka. Asistence: Bobby Ryan, Patrick Wiercioch
28:05
Minnesota právě vstřelila branku!
Nyní již ale ani Hammond nestačil a je to 2:0! Stewart skvěle mezi nohami Methota přihrál najíždějícímu MATTU DUMBOVI a ten zblízka zakončením pod břevno překonal Hammonda podruhé. Asistence: Chris Stewart, Mikael Granlund
27:36
Dva hodně těžké zákroky teď musel předvést Hammond, který čelil hned několika dorážkám. Brankář Ottawy drží svůj celek nad vodou.
26:58
Na malou chvíli si Michálkovi podařilo vytlačit domácí do středního pásma, ale ti už jsou opět nastěhování v pásmu útočném.
26:23
Po vyhození hostů se domácí hodně rychle dostali zpět k Hammondovi a ten musel zasahovat proti nebezpečné střele Pariseho.
26:01
Tak nakonec to není zakázané uvolnění, ale vyloučení Matta Puempela (OTT), které zapříčinilo přerušení hry. První přesilová hra por Minnesotu.
26:01
Zakázané uvolnění domácích a následuje komerční přestávka.
25:34
Dvě dobré šance si opět dokázali vytvořit hráči Minnesoty, ale ani přečíslení dvou na jednoho ani následná střela z kruhu k druhé brance nevedla. Ottawa však má velké problémy při založení útoku.
24:59
Jason Pominville si najel do dobré pozice, místo střely volil přihrávku a to se nakonec jevilo jako chyba, neboť domácí přišli o puk.
24:09
Další zákrok Dubnyka! Zibanejad při přečíslen dvou na jednoho dostal puk před bránu, ale domácí brankář mu skvěle hokejkou vypíchl puk a k pořádnému zakončení tak nedošlo.
23:29
Kyle Turris dělal velké problémy obráncům Wild, dokázal přihrát před bránu Stoneovi, avšak ten netrefil puk.
22:33
Nahození od modré čáry sice mířilo mezi tři tyče, ale jeden z domácích zastavil puk a brankář Minnesoty tak máchl lapačkou naprázdno.
22:30
Po icingu domácích se hra stěhuje před Dubnyka.
21:57
Hosté mohli záhy vyrovnat,a však solidní střelu z mezikruží zastavil opět velmi jistý Devan Dubnyk.
20:52
Právě Dumba založil rychlý protiútok, Mikael Granlund nabil domácímu obránci a MATT DUMBA tvrdou ranou, která cinkla o tyč otevírá skóre. Asistence: Mikael Granlund
20:41
Turris dobře vystřelil z pravého kruhu, Dubnyk zasáhl a Michálek se přes Dumbu nedostal k dorážce.
20:29
Kotouč pro změnu zavítal na střídačku hostujícího celku a hra je proto opět přerušena.
20:09
Tak nakonec bylo buly "pořádáno" ve středovém kruhu a puk získali hráči Minnesoty.
20:09
Domácí začali druhou třetinu zakázaným uvolněním a vhazovat se tak bude u Dubnyka.
20:01
Další třetina začne přibližně v 3:04.
Máme za sebou první třetinu a stav utkání je zatím bezbrankový. K vidění bylo pár šancí na obou stranách, avšak zápasu zatím vládnou skvělí brankáři, kteří prokazují výtečnou formu z posledních zápasů.
20:00
19:55
19:38
Ani další útok, tentokrát vedený Michálkem, nevedl k překonání Dubnyka a domácí budou za chvíli v plném počtu.
19:26
Teď se však hosté dostali do velké šance! Karlssonovu střelu od modré Dubnyk jen vyrazil a následně obstál i před několika nepříjemnými dorážkami. Ze všeho vyplynul rychlý protiútok dvou na jednoho, který však zmařil skvěle se vracející Legwand.
18:40
Další dvě vyhození přidali hráči Minessoty, kteří se zatím brání s velkým přehledem.
18:08
Hned po buly se domácí osvobodili vyhozením puku a Sens tak začínají přesilovku až zpoza vlastní brány.
17:55
Nino Niederreiter (MNS) si při souboji s Karlssonem pomohl přidržením soupeře a jde na trestnou lavici.
17:05
Hned po vhazování se prezentoval hodně nepřesnou střelou Erik Karlsson, avšak protiútok Koiva zmařil Vanek, který byl nachytán v ofsajdu.
16:48
Domácí se dostali pod velký tlak a Dumba poslal puk radši na zakázané uvolnění.
16:25
Po rychlé akci domácích se ke svižné střele dostal Granlund, avšak puk mířil přesně do míst, kde stál Hammond a ten si připsal další zákrok.
16:04
Na druhé straně si jednoduchý zákrok po delší době připsal Hammond, následuje komerční přestávka.
15:52
A teď při Dubnykovi stáli snad všichni svatí! Domácí brankář neudržel Stoneovu ani Turrisovu dorážku, puk se odrazil před bránu a zde si ho naštěstí pro Minnesotu našel obránce Brodin, který kus černé gumy odpravil do bezpečí.
15:20
Po zakázaném uvolnění a následném buly se hosté drží u Dubnyka. Žádné větší ohrožení jeho brány však zatím nepřišlo.
14:09
Zajímavou akci rozjel až zpoza vlastní brány Hoffman, který přenechal ve středním pásmu puk Zibanejadovi, ten mu ho vrátil před bránu a nejlepšímu střelci Ottawy chyběly centimetry k tomu, aby tečoval volný puk směrem na Dubnykovu svatyni.
13:51
Michálek zkoušel projít kolem Brodina, ale obránce Minnesoty byl dostatečně pozorný a nepustil českého útočníka před sebe.
13:06
Bergenheim u mantinelu hodně na hraně vyloučení atakoval Grybu, kterého následně jel pomstít Chiasson. Vše se obejde bez vyloučení.
12:26
Charlie Coyle si sjel před bránu pro Bergenheimovo nahození, ale přihrávka šla příliš na brusle a Coyle nedokázal usměrnit kotouč do brány.
12:15
Po dalším zákroku Hammonda se hra hodně rychle přesunula k Dubnykovi, který napodobil svého protějška a nakonec přerušil hru.
11:40
Tentokrát už Hammond musel zasahovat a nebyla to vůbec jednoduchá situace. Vanek totiž do jeho lapačky šťoural hodně nepříjemně a brankáře Senátorů zachránil písknutí rozhodčího, který přerušil hru.
11:05
Překvapit hostujícího brankáře se pokusil Sutter, který hned po vyhraném vhazování nahodil kotouč na bránu, kde stál jeden z domácích. Hammond nakonec nemusel zasahovat.
11:01
Hammond po druhé v krátkém čase v akci. Tentokrát u své tyče udržel přitisknutý beton, čímž zabránil případnému proniknutí kotouče za jeho záda. Z menší strkanice Turrise se Stewartem nevzniklo nic vážného.
10:20
Michálek se neprobil do útočného pásma a ztrácí kotouč. Na druhé straně se propagační střelou prezentoval Granlund a Hammond bez problémů zasáhl betonem.
09:13
Pěknou kombinaci, kterou začal Bobby Ryan zakončoval po přiťuknutí Methora Karlsson, ale střela hostujícího kapitána protentokrát nemířila mezi tři tyče.
08:54
Po dalším icingu domácích se hra vrací před Devana Dubnyka.
08:37
Skvělým způsobem zastavil Karlsson rodící se protiútok domácích a byla z toho šance pro Condru. ten zvolil před Dubnykem střelu, kterou však namířil přesně doprostřed brány.
08:26
Granlund by sice byl rychleji u puku, ale i přesto je pískáno zakázané uvolnění Minnesoty.
07:55
Po chybě v rozehrávce hostů se Koivu dostal zpět ke kotouči, předal jej Vanekovi a jeho střelu zastavil obětavý pád jednoho z hostujících hráčů. Další rána od modré končí v náruči Hammonda.
07:23
Milan Michálek rychle přešel modrou čáru, přenechal kotouč Grybovi a ten velmi tvrdou ranou prověřil Dubnyka. Brankář domácích má třetí úspěšný zákrok večera.
06:55
Jedna z hvězd minulého zápasu Wild, Erik Haula vysunul Brodziaka, ale tomu nakonec utekl puk vedle brány.
06:21
Hammond zvládl složitou situaci za svou branou, kde na něj dotíral jeden z domácích a po následném útoku Ottawy je pískán ofsajd.
05:54
Ceci hodně špatně vyhodil kotouč, Leopold jej zachytil na modré čáře, ale nakonec se sám obránce Minnesoty dostal do středního pásma.
05:28
Ke kotouči se nakonec dostali Wild, kteří již operují v pásmu Senátorů.
04:36
Sražená Turrisova střela končí u mantinelu, kde o puk svádí souboj právě Turris s jedním z obránců domácího celku.
04:13
Menší problémy teď měli hráči Minnesoty se založením útoku, což se jim také nakonec nepovedlo a puk získávají hráči v bílých dresech, tudíž hráči Ottawy.
03:49
Na svůj první útočný výlet se vydal Erik Karlsson, kterému ujel kotouč, ale Dubnyk i přesto přerušuje hru.
03:08
Wiercioch nedokázal dostat puk pryč od brány Hammonda a ten následně předvedl fantastický zákrok! Po střele od modré čáry se k dorážce dostal Fontaine, hostující brankář se natáhl, co nejvíce mohl a zastavil dorážku směřující do prázdné brány!
02:12
Matt Dumba vlétl do útočného pásma, avšak s jeho střelou neměl Hammond větší problémy. Domácí však zůstávají u brány Senátorů.
01:45
Pominville získal útočné pásmo pro Minnesotu, ale hosté se nakonec dostali ke kotouči a Bobby Ryan ohrozil bekhendem Dubnyka, který si tak připsal první zákrok.
00:53
Po dobrém forčekingu domácích se hosté zmohli jen na odevzdání kotouče do středního pásma.
00:15
Aktivním napadáním začal zápas Milan Michálek, který získal kotouč pro Stone. Ten jej však záhy ztratil a domácí obrací hru.
00:01
Úvodní pětky jsou připraveny, zápas každou chvílí začne.
Ještě jednou vítejte u zápasu Minnesoty s Ottawou. Utkání začne tradičně s menším zpožděním.

Minnesota Wild: Dubnyk (Puemper) – Brodin, Suter, Dumba, Prosser, Folin, Leopold – Pominville, Granlund, Parise – Vanek, Koiwu, Stewart – Bergenheim, Coyle, Niederreiter – Fontaine, Brodziak, Haula

Ottawa Senators: Hammond (Anderson) – Karlsson, Methot, Ceci, Wiercioch, Gryba, Borowiecki – Ryan, Zibanejad, Hoffman – Stone, Turris, Michálek – Lazar, Pageau, Condra – Chiasson, Legwand, Puempel

Rozhodčí: Rob Martell, Gord Dwyer – Brad Kowachik, John Grandt.

Thomas Vanek 62 záp., 13+26
Hostující celek je na tom přeci jenom o něco hůř než domácí. Sens se v tabulce Východní konference nachází se ziskem 64 bodů až na příčce jedenácté a na osmý Boston ztrácí sedm bodů.
Momentálně ale hrají Senátoři opravdu výborně. I oni prohráli jen tři z posledních deseti utkání, vybojovali v nich 15 bodů a především posledních pět zápasů vyhráli s celkovým skórem 16:5.
Ve všech pěti posledních utkáních chytal Andrew Hammond, který je až trojkou, ale při zranění Andersona i Lehnera si odbyl své první starty v NHL, které zvládl opravdu skvěle.
Domácí zatím prožívají solidní sezónu. Po 62 zápasech mají Wild 73 bodů a drží se na sedmém místě Západní konference. Náskok na pronásledovatele je však pouze tříbodový.
V posledních zápasech se Minnesotě velmi daří, když prohrála pouhé tři z posledních deseti utkání a momentálně má sérii dvou výher v řadě. Naposledy se Wild utkali s Coloradem, které vez problémů porazili 1:3.
Vítáme vás u on-line přenosu z kanadsko-americké NHL. Dnes se podíváme na zápas, ve kterém Minnesota Wild přivítá na svém ledě Ottawa Senators. Utkání začíná v 02:00.