Lubomír Višňovský (NYI) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 19:52
Jaroslav Halák (NYI) – 35 střel, 32 zákroků, 91,4%
Michal Neuvirth (NYI) – nezasáhl do utkání
Aleš Hemský (DAL) – 0+0, 5 střel, čas na ledě 13:52

2. Ritchie (DAL) – 1+0
3. Halák (NYI) – 35 střel, 32 zákroků, 91,4%
62:18
Dallas právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto! Jamie Benn v přečíslení 2 na 1 přihrál najetému CODYMU EAKINOVI, ten neváhal, napálil puk do poloodkryté branky, a tak rozhodl dnešní zápas. Asistence: Jamie Benn, John Klingberg.
62:04
Hickey mohl rozhodnout, ale nasměroval svojí střelu jen do horní tyče!
61:36
Hemský se po chybě hostujících beků dostal k puku, jenže z velké blízkosti nedokázal překonat Haláka.
60:14
Grabnerovu střelu lapil Lehtonen, čímž si připsal svůj první zákrok v prodloužení.
60:07
Po úvodním buly prodloužení se ujímají puku hosté.
60:01
Dallas vstřelil v poslední části hry dva góly, ale ty vítězství nepřinesly. Sekundu před koncem základní hrací doby vyrovnal na 2:2 Anders Lee.
60:00
59:58
Islanders právě vstřelili branku!
V poslední sekundě Ostrované vyrovnávají. ANDERS LEE v poslední vteřině vystřelil od mantinelu a jeho pokus se od brusle Benna odrazil za brankovou čáru. Bez asistence.
59:50
Garbutt vyhazuje kotouč za bránu Islanders.
59:18
Jokipakka vyhazuje kotouč přes všechny čáry.
58:53
Kotouč putuje do středního pásma.
58:34
Oddechový čas pro hosty. Halák zůstává na střídačce.
58:34
Hostující kapitán Tavares si krásně otočkou obešel Benna, jenže jeho následná střela končí pouze ve výstroji domácího brankáře.
58:18
Se střelou Višňovského si poradil s vypětím všech sil Lehtonen.
57:40
Domácí drží kotouč na svých holích a nikam se příliš neženou.
57:18
Domácí si svoji pozici zbytečně komplikují. Ritchie (DAL) je vyloučen na 2 minuty za sekání.
57:13
Hamonic vyhazuje kotouč na polovinu Dallasu.
55:28
Tečovaná střela de Haana za záda finského brankáře neprošla.
54:37
Po zakázaném uvolnění domácího celku se bude vhazovat před Lehtonenem.
53:20
Eavesovu bekhendovou střelu chytá Halák, čímž přerušuje hru.
52:52
Bailey z mezikruží trefuje pouze zadní mantinel.
52:25
Domácímu kapitánovi Bennovi byl odpískán ofsajd, který byl posouzen jako úmyslný.
50:57
Demers jen vyhodil kotouč do pásma Islanders, kde se černé gumy ujímá Leddy a zakládá akci svého týmu.
49:46
49:00
Domácí se osvobozují vyhozením přes všechny čáry.
47:46
Klingberg (NYI) je vyloučen na 2 minuty za zdržování hry.
47:28
Domácí jdou rázem do vedení! Garbutt vystřelil od modré čáry, jeho střela se odrazila od zadního mantinelu přímo na hůl VERNONA FIDDLERA, který dostal skákavý kotouč za brankovou čáru. Asistence: Rya Garbutt, Antoine Roussel.
46:58
Roussel se zkoušel z levého křídle natlačit před Haláka, jenže byl důrazně poslán k ledu Leddym.
45:38
Baileyho kličku lapil skvělým zákrokem betonem Lehtonen!
45:13
McDonaldovo nahození podržel v lapačce domácí gólman.
44:56
Po zásahu Haláka se bude vhazovat před tímto brankářem Islanders.
42:24
Stars vyrovnávají! Střelu Jokipakky vyrazil Halák jen do strany k najetému BRETTA RITCHIEHO, který překonal slovenského brankáře dorážkou nad lapačku. Asistence: Jyrki Jokipakka, Jody Eakin.
42:18
Benn servíroval kotouč na hůl Aleše Hemského, jenže české útočník odjel od puku.
41:49
Grabnerova střela z pravého kruhu míří vysoko nad bránu domácích.
40:08
Hokejisté v dresech s hvězdou na prsou začali třetí třetinu zakázaným uvolněním.
40:01
Ve druhé části hry jsme bohužel gól neviděli. Dallas si sice dokázal vytvořit slibné pozice, ale proti střele Ritchieho stála tyč a proti pokusu Eavese zase hostující brankář. Co nám nabídne třetí třetina?
Další třetina začne přibližně v 4:27.
40:00
38:56
Demers z velmi velkého úhlu netrefil hostující klec.
38:41
38:11
Hamonic ujel po pravém křídle a tvrdou ranou vyprášil betony domácího brankáře. Následně se k obránci Islanders odrazil puk zpět a Lehtonen měl problémy, aby jeho dorážku zlikvidoval.
37:57
Tentokrát Stars zastavuje v přechodu do útočného pásma ofsajd.
37:20
Ostrovanům se daří dostat puk do svého útočného pásma.
36:41
Hickey (NYI) je vyloučen na 2 minuty za zdržování hry.
36:21
36:18
Spezza nahrál puk do brankoviště Eavesovi, který ve velmi výhodné pozici minul bránu!
35:25
Ritchie trefuje po Hemského přihrávce z kraje kluziště brankovou konstrukci!
35:03
Kotouč končí v ochranné síti, vhazovat se bude po levé ruce Haláka.
34:21
Clutterbuck (NYI) je vyloučen na 2 minuty za zdržování hry.
32:59
Eakinova střela ze středu pásma byla velmi prudká, jenže také velice nepřesná.
32:23
Hosté zatím vedou v počtu střel na branku 26:17.
31:07
Z tlaku se hosté osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění.
30:03
Tvrdá rána Eakina z pravého kruhu zamířila vysoko nad hostující svatyni.
29:08
Odpískán postavení mimo hru domácích hokejistů.
27:29
Jokipakka nejprve nebezpečně střílel, následně se dostal opět k puku, zkoušel objet hostující klec, ale nepovedlo se mu zasunout kotouč za beton hostujícího brankáře.
25:40
Domácí formace teď Ostrovany velmi zatlačila, jenže ani jedna ze tří střel Hemského neprošla za záda Haláka.
24:45
Visňovského nebezpečná střela z mezikruží těsně minula domácí bránu.
23:50
Hemský si vyměnil puk se Spezzou, ale střelu druhého jmenovaného lapil jistým zákrokem hostující brankář.
23:25
Střelu Leddyho z vrcholu pásma drží domácí brankář ve své lapačce.
22:55
Hra je velmi rozháraná a plná nepřesností.
21:01
Lee stíhal puk, který mířil na branku Lehtonena, ale nakonec se mu povedlo zakončit jen na dlouhou hůl.
20:49
20:07
Stars jsou opět u puku a snaží se vymyslet nějakou gólovou akci.
20:01
První třetina nám přinesla pouze branku v síti domácích, když se po Stromově přihrávce prosadil Josh Bailey. Domácí měli na začátku velkou příležitost překonat Haláka, jenže pětiminutovou přesilovou hru nevyužili, a tak po první části vedou hokejisté z Long Islandu.
Další třetina začne přibližně v 3:34.
20:00
19:13
Boychuk ušetřil svému týmu cenné vteřinky ve středním pásmu.
18:49
Lee (NYI) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
17:52
Další nahození, tentokrát de Haana, ukryl Lehtonen ve svých chráničích.
16:56
Hamonicovo nahození se nevešlo mezi tři tyče.
15:25
A máme tu úvodní branku dnešního střetnutí! Těsně po návratu Klingberga na led přihrál zpoza brány Strome do brankoviště JOSHI BAILEYMU, který dokázal prostřelit Lehtonena. Asistence: Ryan Strome, Brock Nielson.
15:21
14:45
Hra je přerušena, protože domácí brána je vysazena ze své obvyklé pozice.
14:03
Boychukova tvrdá rána od modré těsně minula domácí klec.
13:21
Klingberg (DAL) je vyloučen na 2 minuty za podražení.
12:20
Další zákrok si připsal domácí brankář po nahození Boychuka od modré čáry.
11:25
Tavares obkroužil bránu a následně zakončoval bekhendem, ale s jeho pokusem si poradil Lehtonen.
10:07
Velmi nebezpečné nahození Goligoskiho jen prosvištělo brankovištěm, brankovou síť ovšem nerozvlnilo.
09:05
Dallas se v tomto utkání aktivnější, ale domácí hokejisté dělají zbytečné chyby, které je stojí možná i vedení.
08:23
Klingberg byl rychleji u puku než hostující útočník, takže se píská icing.
07:57
Aleš Hemský se krásně prokličkoval do pozice v mezikruží, jenže se mu nepodařilo přes blok hráčů vsítit úvodní branku.
07:33
A vidíme další icing domácích.
07:20
Po vyhození domácích přes všechny čáry je odpískáno zakázané uvolnění.
07:00
Hemský se dokázal natlačit před Haláka, ale bohužel pro domácí tým se mu nepodařilo slovenského brankáře překonat.
06:48
04:50
Jenže domácím se přesilovka vůbec nedaří, což vede k dalšímu vyhození puku až k Lehtonenovi.
03:52
Nielsenovu střelu vyráží domácí brankář a Stars se opět ženou kupředu.
03:23
Hráčům v zelených dresech se nepovedl přechod do útočného pásma, píská se ofsajd.
03:12
Islanders se podařilo vyhodit, navíc musel Lehtonen podržet puk.
02:19
Jamie Benn operoval v brankovišti, jenže proti jeho střele stál beton hostujícího gólmana.
01:48
Martin (NYI) je vyloučen na 5 minut + trest do konce utkání za faul kolenem
00:40
Goligoskiho nahození neprošlo až k Halákovi.
00:19
Halák si připsal první zákrok proti nahození od modré čáry.
00:06
Dallas vyhrává vhazování, ale hned se proviňuje proti pravidlům zakázaným uvolněním.
00:01
V American Airlines Center už zní hymny, za malý okamžik začne samotné utkání!

Dallas Stars: Lehtonen (Enroth) – Klingberg, Goligoski, Daley, Jokipakka, Demers, Jo. Benn – Hemský, Spezza, Ja. Benn, Garbutt, Eakin, Roussel, Eaves, Fiddler, McKenzie, Ritchie, Horcoff, Sceviour

New York Islanders: Halák (Neuvirth) – Boychuk, Leddy, Hamonic, Hickey, Višňovský, de Haan – Bailey, Tavares, Lee, Kennedy, Nielsen, Grabner, McDonald, Strome, Kuljomin, Clutterbuck, Nelson, Martin.
New York Islanders

Ostrované mají úplně jiné starosti než jejich dnešní soupeř. Tým z Long Islandu vévodí s 84 body Metropolitní divizi a v celé Východní konferenci je jen jeden výše postavený tým, kterým je Montreal.

Dallas Stars

Domácí tým se v letošní sezóně velmi trápí. S 64 body okupuje dvanáctou příčku Západní konference a na pozici zajišťující postup do play-off ztrácí šest bodů. Velkým problémem pro Dallas je fakt, že v posledních šesti zápasech Stars ani jednou nevyhráli.