Ondřej Palát (TBL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:38
Andrej Šustr (TBL) 0+1, 1 střela, čas na ledě 17:01
1. Pekka Rinne (NSH) 28 zák., 2 góly, 93,3%
2. Brian Boyle (TBL) 1+0
3. Cedric Paquette (TBL) 0+0
Střely: 30:19 (12:4, 7:9, 11:6)
Dnešní utkání sledovalo 19204 diváků.
Nashville nakonec dokázal své vedení 3:2 udržet a raduje se ze zisku dvou bodů za výhru 3:2! Predátoři v zápase ani jednou neprohrávali, navíc byli v úvodu velice efektivní v koncovce, a to byly klíčové faktory dnešního vítězství.
60:00
59:11
Andrej Vasilevskij míří z branky a domácí tak vyrovnají počet hráčů na ledě – 5 na 5.
57:48
Matt Carle (TBL) je vyloučen za vystřelení puku mimo hřiště.
57:41
55:41
Šance pro Blesky v přesilovce. Dvě minuty za podražení inkasuje Roman Josi (NSH).
55:00
Do konce zbývá pět minut a stav se stále nezměnil. Dokáže Tampa Bay vyrovnat? Nebo si Nashville své vedení pohlídá, případně ho navýší?
50:00
48:00
Jonathan Drouin (TBL) je vyloučen za hákování.
45:00
Pět minut třetí třetiny máme za sebou, stav je stále 3:2 pro Nashville. Tampa nevyužila dobrou šanci, do které se po příhře od Stamkose dostal Killorn. Rinne totiž dobře zareagoval a zasáhl.
40:01
Střely: 19:13 (12:4, 7:9)
Po druhém dějství hry stále vedou hosté o jednu branku, konkrétně 3:2. Další třetina začne přibližně ve 2:29 a přinese nám jistě zajímavou podívanou.
40:00
39:00
Začala poslední minuta druhé třetiny.
36:54
34:54
Paul Gaustad (NSH) je vyloučen za hrubost.
33:19
Tampa právě vstřelila branku!
Po parádní přihrávce od Browna se dokázal prosadit BRIAN BOYLE, domácí opět snižují na rozdíl jediné branky! Asistence: J.T. Brown a Jonathan Drouin.
32:33
32:07
31:15
Jones je zpět na ledě, hraje se 4 na 4.
30:33
A další vyloučení, Colin Wilson (NSH) inkasuje dvě minuty za vysokou hůl.
30:07
Alex Killorn (TBL) dostává dvě minuty za sekání.
29:15
Shea Weber (NSH) je vyloučen na dvě minuty za podražení.
26:47
Nashville právě vstřelil branku!
MIKE SANTORELLI bekhendem dopravil kotouč do branky a vyhnal z ní Bena Bishopa, kterého nahradí Andrej Vasilevskij! Asistence: Calle Järnkrok a Viktor Stålberg.
26:15
22:15
Tyler Johnson (TBL) je vyloučen na 2+2 minuty za hru vysokou holí.
20:01
Střely: 12:4
První třetina nám přinesla tři branky, hosté zatím vedou 2:1 a uvidíme, co nám přinese další dějství hry.
20:00
19:31
Autorem branky je VLADISLAV NAMESTNIKOV, který objel branku Pekky Rinneho a dotlačil kotouč s přispěním jeho brusle do klece! Asistence: Andrej Šustr a Mark Barberio.
19:00
Začala poslední minuta hry v první třetině.
13:58
11:58
Seth Jones (NSH) inkasuje dvouminutový trest za držení protihráče.
11:28
09:28
Brian Boyle (TBL) je vyloučen na dvě minuty za hákování.
04:08
Na druhou branku stačilo Predátorům pouze 40 sekund! PAUL GAUSTAD napálil puk ze vzduchu a překonal Bena Bishopa, 2:0! Asistence: Taylor Beck.
03:28
Hostující celek se dostává jako první do vedení! Ve čtvrté minutě se prosadil MIKE RIBEIRO, jenž tečoval Josiho střelecký pokus. Asistence: Roman Josi.
00:01

Tampa Bay Lightning: Bishop (27. Vasilevskij) – Hedman, Strålman, Carle, Garrison, Barberio, Šustr – Killorn, Stamkos, Callahan – Palát, Johnson, Kučerov – Namestnikov, Filppula, Paquette – Drouin, Boyle, Brown

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber, Ekholm, Jones, Franson, Ellis – Forsberg, Ribeiro, Smith – Wilson, Fisher, Arvidsson – Stålberg, Järnkrok, Santorelli – Beck, Gaustad, Bourque

Rozhodčí: McCauley, Rooney – Cherrey, Murphy.
Zdravím všechny příznivce NHL! Dnes nás čeká souboj dvou týmů, které jsou momentálně na třetím místě svých konferencí a mají nakročeno do play off. Tampa Bay Lightning přivítá na svém ledě Nashville Predators. Domácí mají dobrou formu, o které vypovídá série čtyř vyhraných zápasů v řadě. Hosté z Nashvillu porazili v minulém kole doma silný Montreal a dnes je čeká další přední tým Východní konference. Jak se bude Predátorům dařit na ledě Tampy? Zápas začíná v 00:30 a představit by se v něm měli dva čeští hráči v dresu Tampy – Ondřej Palát a Andrej Šustr.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:30.