Domácí se tak moc snaží, až dělají drobné chyby.
Ovečkinova střela od modré nebyla přesná.
58:30
Domácí mají puk za vlastní brankou.
58:17
Hra přerušena, kotouč se dotkl ochranné sítě nad brankou hostujícího celku. Domácí v šesti. Peters na střídačce.
57:42
Domácí se snaží vyrovnat, ale přes dobře hrající obranný val hostů se jim to nedaří.
57:21
Ryan Ellis sestřelil Ovečkina, který hit nečekal, a tak přichází o puk.
57:00
Hrají se poslední tři minuty třetí třetiny.
55:56
Hostující brankář kryje další šanci domácích, od modré to zkoušel Bäckström.
55:50
Čas do konce třetí třetiny se výrazně krátí.
55:00
Domácí fanoušci ženou své oblíbence za vyrovnáním, Caps nečeká nic snadného.
54:33
Komerční přestávka.
53:34
Ovečkin poslal k ledu Bourque.
52:24
Mat Niskanen rychlou střelou nedokázal prostřelit brankáře Pekku Rinneho.
52:09
Buly před brankářem Rinnem, který tak musí čelit první formaci domácího celku. K puku se ovšem dostali Predátoři.
51:03
Curtis Glencross se snažil rychlým pasem překonat nástrahy ve středním pásmu, nebylo to zlé řešení, ale úspěšné vyloženě nebylo.
50:12
Hostující tým zahrál na zakázané uvolnění, a tak se buly bude konat v jeho obranném pásmu.
50:02
Hra přerušena pro zásah vysokou holí.
49:58
Jason Chimera měl na hokejce vyrovnání, ale zařízení netrefil.
48:11
Brouwer sestřelil Volčenka. Oba hráči jsou v pořádku.
47:31
Utkání plyne hodně rychle, hosté zodpovědně brání jednobrankový náskok, navíc jsou aktivní směrem do útoku. Peters rozhodně musí dávat pozor.
46:46
Roman Josi se dostal do zajímavé pozice, ve které nedokázal svému pokusu dát přívlastek gólový.
46:40
Hostující celek je střelecky aktivní,nicméně se mu nedaří prostřelit Peterse.
45:00
Capitals se snaží vyrovnat, ale dobře hrají Predátoři jim k tomu mnoho příležitostí nedávají.
44:27
Buly v útočném pásmu Nashvillu, ten se k puku nedostal, a tak hrají domácí, kteří otáčejí směr hry.
44:05
Hraje se rychlý hokej, který se musí divákům líbit.
42:57
Forsberg zblokoval střelu Laicha.
42:11
Viktor Arvidsson nebyl v zakončení nejpřesnější. Jeho rána minula branku.
40:51
John Carlson střelou příklepem nedokázal překonat brankáře Rinneho.
40:20
Washington právě vstřelil branku!
Rychle po začátku třetiny se prosazují domácí. MIKE GREENE technickou střelou překonal brankáře Rinneho. Rozdíl ve skóre je minimální. Asistence: Matt Niskanen, Marcus Johansson.
40:01
Tři branky jsme viděli ve druhé třetiny, tu vyhráli domácí poměrem 2:1, celkově však ztrácí 2:4.
40:00
39:48
Wilson, Ekholm a Kuznětsov na ledě.
39:30
Peters kryje další střelu z kruhu, buly před jeho brankou.
39:08
Celkem šest hráčů je trestných lavicích – tři a tři.
39:08
Na dvě minuty jde sedět Roman Josi a Alexander Ovečkin.
38:08
Poměr sil na ledě se vyrovná, na trestnou míří na dvě minuty za vysokou hůl Taylor Beck.
37:48
Vyloučeni Tim Wilson a Mattias Ekholm na dvě minuty za hrubost, navíc Jevgenij Kuznětsov na dvě minuty za hákování. Přesilovka pro hosty.
37:04
Colin Wilson minul domácí branku.
36:39
Taylor Back mohl vstřelit pátou branku Predátorů, to by ovšem nesměl selhat v koncovce.
35:15
Eric Fehr to nemyslel vůbec špatně, ovšem ani jeden ze spoluhráčů neměl stejný nebo alespoň podobný myšlenkový pochod, a tak celá akce končí.
34:50
Hostující Filip Forsberg vede kanadské bodování nováčků NHL letošní sezóny.
34:19
Gabriel Bourque střelou zápěstím našel jen beton domácího brankáře.
34:00
Sledujeme pasáž hry, ve které jsou hostující hráči aktivnější. Vyhrávají osobní souboje i souboje o puk. Střelecky mají převahu 19:16.
31:56
Nashville právě vstřelil branku!
MIKE RIBEIRO tečoval střelu Filipa Forsberga. Domácí pětice hráčů celou situaci poněkud podcenila, nebyla důrazná a hrubě se jí to vymstilo. Nashville vede o dvě branky. Asistence: Filip Forsberg
31:43
Před branku si vybruslil Ryan Ellis, který dostal přihrávku od mantinelu, z bezprostřední blízkosti branku trestuhodně minul. Aby to hostujícího hráče po zápase nemuselo mrzet..
31:05
Hostující Wilson nahazuje vzduchem puk do útočného pásma, následně jde tento hráč střídat.
30:55
Buly v obranném pásmu hostů. Rinne zasahovat nemusel, Greenova rána od modré nebyla přesná.
29:55
Alexander Ovečkin rovněž minul branku ze zajímavé pozice.
29:27
Roman Josi střelou z horní hranice kruhu neohrozil Peterse.
28:05
Mattias Ekholm minul branku Peterse.
27:59
27:43
27:32
Gól v oslabení. TROY BROUWER střelou přes obránce trefil přesně prostor mezi tělem a rukou hostujícího brankáře. Rozdíl ve skóre je minimální. Asistence: Brooks Laich.
27:07
Filip Forsberg pálil nad prostor vymezený třemi tyčemi.
26:50
Početní výhodu hrají hosté špatně, nemohou se dostat do střeleckých šancí.
25:57
Mike Ribeiro v přesilové hře minul branku v dobré střelecké pozici. Pochvalu od trenéra na střídače rozhodně nedostane.
25:43
Matt Niskanen vyloučen na dvě minuty za držení. Přesilovka pro Nashville.
24:53
Nicklas Bäckström tvrdou střelu trefil lapačku brankáře hostů, kterému kotouč vypadl, nicméně do branky nezamířil.
23:55
Eric Fehr střelou zápěstím nedokázal usměrnit kotouč za záda hostujícího Rinneho.
23:22
Craig Smith ve velmi dobré pozici minul branku. Což o to, střela to byla kvalitní, jen ta přesnost byla na čtyřku.
22:20
Domácí tým se díky vstřelené brance stává aktivnějším. 2:0 je to na střely ve druhé části hry.
21:41
Brankář Peters kryje další ránu hostujícího celku, a tak se bude vhazovat před jeho brankou.
20:19
Velmi rychle po začátku druhé třetiny se prosazují domácí. TROY BOUWER se se štěstím prosadil, brankář Rinne kotouč málem chytil. Asistence: Jevgenij Kuzvětsov, Matt Niskanen.
20:01
Mike Fisher vyhrál buly nad Jevgenijem Kuznětsovem.
20:01
Úvodní třetina přinesla tři branky, všechny vstřelil hosté, a tak vedou tímto rozdílem.
20:00
19:50
Už se nic nestane.
19:15
Domácí se dostali do zajímavé pozice, ale brankář Rinne ukázal, že na dnešní zápas se dobře vyspal a je v naprosté pohodě.
19:00
Posledních šedesát sekund první části hry.
18:37
17:57
Rychlou akci Predátorů zastavili domácí hráči ve středním pásmu.
17:10
Poměr střel na branku hovoří lépe pro hosty – 13:10.
17:00
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
15:43
Jevgenij Kuzvětsov zkoušel dorazit střelu spoluhráče, což se mu podařilo, ale brankář Rinne dokázal zasáhnout.
14:47
Slabá chvilka domácího brankáře. Brenden Holtby nedosáhl na lehkou střelu FILIPA FORSBERGA. Tři inkasované branky znamenají střídání brankářů Washingtonu. Do hry jde Justin Peters. Asistence: Mike Ribeiro.
14:33
Ledaři museli vyměnit plexisklo, a tak se hra přerušila.
13:59
Eric Fehr dobrou střelou zápěstím dostal Rinneho do provozní teploty.
13:03
Domácí jsou poněkud otřeseni průběhem zápasů, Caps se nedaří vůbec nic směrem do útoku.
11:29
Tlak hostujícího celku dostává Predátory do vedení o dvě branky, možná poněkud nečekaný stav zápasu. MIKE FISHER střelou z druhé vlny trefuje mezírku mezi betony brankáře Holtbyho. Asistence: Filip Firsberg, Gabriel Bourque.
09:59
Nashville se dostal do zajímavých šancí. Craig Smith branku minul, následně Mike Ribeiro trefil jen brankáře.
09:19
Brooks Laich vyloučen na dvě minuty za podražení. Následuje přesilovka hostů a komerční přestávka.
09:02
MATTIAS EKHOLM ujel domácím hráčům, v brejku si poradil s brankářem Holtbym. Střela bekhendem nad lapačku se ukázalo jako vhodná koncovka. Gólman domácích pravděpodobně nemá čisté svědomí, neboť na tuto ránu měl dosáhnout. Asistence: Gabriel Bourque, Anton Volčenkov.
08:53
Hosté v plném počtu. Celkem bez problémů se Predátoři dokázali ubránit přesilovce domácího celku.
08:30
Mike Fisher vyhazuje přes všechny čáry.
07:48
Nashville ve čtyřech.
07:14
Alexandr Ovečkin tečoval střelu od modré mimo branku, následně hosté vyhazují.
07:08
Rinne kryje další střelu domácích hokejistů. Ward to byl, kdo se snažil dorážet.
06:53
Pro hosty ještě hůř. Matthias Ekholm vyloučen na dvě minuty za hákování, a tak si Washington zahraje 55 vteřin přesilovku 5:3.
06:37
Hostující Mike Fisher vyhrál buly nad Joel Wardem.
06:18
V oslabení vyrazil na útočný výlet Roman Josi, jehož střelecký pokus našel Holtby v lapačce.
05:59
Troy Brouwer rychlou ránou trefil dobře postaveného brankáře Nashvillu.
05:48
Cody Franson vyloučen na dvě minuty za hrubost. Šance pro domácí Capitals.
05:32
Ryan Ellis střelou zápěstím to myslel dobře, ale brankář Holtby měl dostatek prostoru před sebou, a tak ránu vyšel a puk ze vzduchu pohodlně sebral.
05:05
Mike Green hledal pasem Chimeru, dlouhá přihrávka adresáta nenašla, byla zablokovaná ve středním pásmu.
04:02
To už neplatí, Alexandr Ovečkin tvrdou střelou zkoušel prostřelit Rinneho. Z pravé strany ale neuspěl.
04:00
Poměr střel na branku je vyrovnaný. Po čtyřech zásazích mají oba brankáři.
03:17
Colin Wilson bekhendovou stranou hole pořádně vystrašil domácího brankáře. Holtby s velkou dávkou štěstí kotouč kryl.
02:30
Hraje se poměrně rychlý hokej, který se musí divákům ve Verizon Center líbit.
02:20
Brooks Orpik sestřelil Gabriela Bourque.
01:18
Rychlou akci Predátorů zkoušel založit Viktor Arvidsson, jeho přihrávku zblokoval domácí bek.
00:27
Marcus Johansson rychlou střelou zkoušel překonat hostujícího brankáře, to se mu nepodařilo.
00:01
Utkání brzy začne.
Domácí tým odehrál 74 utkání s bilancí 40-24-10. Získal 90 bodů, v tabulce NHL je třináctý. Nejproduktivnějším hráčem je Alexandr Ovečkin (47+26), druhý je Nicklas Bäckström (18+54). Jedničkou v brance je Braden Holtby.
Hostující tým odehrál 75 zápasů (46-21-8), vybojoval 100 bodů, v tabulce je na třetím místě. Nejproduktivnějším hráčem je Mike Ribeiro (14+43), druhý je Filip Forsberg (22+34). V brance pravděpodobně nastoupí Pekka Rinne.
Dovolte mi, abych co nejpřímější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům toho nejlepšího světového hokeje. V tomto zápase NHL proti sobě nastoupí Washington Capitals a Nashville Predators
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.