Aleš Hemský (DAL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 13:37.
3. Kari Lehtonen (DAL) 33 zák., 3 góly, 91,7%.

Střely na branku: 35 – 40 (9-10, 10-13, 14-12, 2-5)
Trestné minuty: 9 – 13
Využité přesilové hry: 2/3 – 0/1
Bodyčky: 20 – 14
Vyhrané vhazování: 30 – 34.
Vancouver dnešní duel sice prohrál, ale i jediný získaný bod může být v celkovém součtu velice důležitý, protože kanadský tým má aktuálně 91 bodů a náskok na Calgary, které zároveň bojuje s Los Angeles a Winnipegem, je po dnešku už čtyřbodový. I Dallas má ještě teoretickou naději na účast ve vyřazovacích bojích, ovšem to by musely týmy předním prohrát většinu ze zbývajících zápasů.
Fantastické utkání, ve kterém všech sedm branek zařídili hráči z prvních dvou formací, nabídlo výborný hokej a šance na obou stranách. Vedení se přelévalo z jedné strany na druhou, Canucks o to své přišli, ale zásluhou Radima Vrbaty došel zápas až do prodloužení, ve kterém se prosadil švédský mladík John Klingberg, díky kterému si Dallas zpravil chuť po neslavném výkonu v Edmontonu.
64:14
Dallas právě vstřelil branku!
Samostatných nájezdů se nedočkáme, Hvězdy rozhodují ještě v poslední minutě prodloužení! Celou akci přihrávkou z obranného pásma založil Eakin, Trevor Daley po přejetí modré čáry přenechal puk JOHNU KLINGBERGOVI, na jehož střelu zápěstím do šibenice nestihl Lack pořádně zareagovat. Asistence: Trevor Daley, Cody Eakin.
64:05
Bonino to zkoušel z pravé strany, ale nepříliš prudká střela neměla šanci na úspěch.
63:55
Krkolomná kombinace Stars žádnou další střelu nepřinesla, u puku jsou obránci Vancouveru.
63:34
Hemský v rychlém protiútoku nic nevymýšlel a ze tří metrů golfákem vypálil na Lacka, který s přehledem zasáhl.
63:25
Puk se po nepřesné střele odrazil od zadního mantinelu na hůl Hansena, jehož střelu Lehtonen nějakým způsobem zastavil ještě před brankovou čárou, i když sám asi netuší, jak se mu to povedlo.
63:14
Tanev otálel se střelou, kterou nakonec poslal hodně vedle pravé tyče.
62:59
Seguin přihrál k brankovišti Eakinovi, na něho se okamžitě vrhl Henrik Sedin, jenž ve spolupráci s Lackem celou situaci vyřešil.
62:47
Hraje se ve strhujícím tempu, kotouč se nyní pohybuje v blízkosti Eddieho Lacka.
62:29
Daniel Sedin dával puk mezi kruhy Henrikovi, který přihrával do rohu, kde však nikdo nebyl.
62:11
Klingberg neměl komu přihrát, a tak vyrazil za branku, kde ho soupeři ale obrali o puk.
61:42
Klingberg roztáhl hru doleva na Horcoffa, jehož střelu Lack pouze vyrazil, ale další střela Goligoskiho neprošla.
61:21
Oba týmy střídají, Daleymu puk uskočil do Lehtonenova brankoviště, ale kuriózní gól z toho nebyl.
61:05
Edler dal na modrou Tanevovi, po jehož přihrávce pálil do betonu Lehtonena Bonino.
60:54
Canucks získali útočné pásmo, zatím však nejsou v pozici, ze které by mohli vypálit.
60:14
Goligoski měl kolem sebe dost místa, také teď Lackovi pomohl blokující obrance.
60:01
60:00
59:52
Další závar v samotném závěru třetí třetiny žádný vážnější moment nepřinesl, zápas se bude prodlužovat.
59:31
O chvíli později už Bennova střela prošla, ale puk na branku neletěl.
59:24
Jamie Benn pálil z pravého bodu pro vhazování, avšak střelu zablokoval Weber.
59:10
Seguinovi střela nesedla, puk ještě skákal mezi kruhy, ale tam byli jako první obránci Canucks.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
58:48
Vancouver právě vstřelil branku!
Obrovská radost v Rogers Aréně, RADIM VRBATA svým třicátým gólem v sezóně vyrovnává na 3:3! Český útočník nejprve přihrál do předbrankového prostoru Danielu Sedinovi, jeho druhou střelu vyrazil Lehtonen jen před sebe a Vrbata z otočky uklidil puk do sítě. Asistence: Nick Bonino, Daniel Sedin.
58:37
Eddie Lack zůstává při buly v útočném pásmu Canucks na střídačce, domácí mají k dispozici přesilovku šest na čtyři.
58:37
Edler pálil z levého kruhu, k puku se ještě sápal Vrbata, jenže tomu dorážka moc nesedla.
58:28
Do hokejky Alexandera Edlera ve středním pásmu sekl Seguin, který zbytečně oslabuje hosty, které čeká hra v oslabení.
57:57
Canucks přežili nebezpečně vyhlížející akci a drží kotouč za vlastní brankou.
57:36
Aleš Hemský jel společně s Eavesem na jediného obránce Taneva, český útočník přihrál svému kolegovi, který si však vylámal zuby na Lackovi!
57:11
Daniel Sedin nastřelil Vrbatovu hůl, která nenasměrovala kotouč tam, kam by si domácí tým přál.
56:53
Kevin Bieksa z nouze napálil puk z modré čáry, Lehtonena střela určitě vystrašila, ovšem nepřekonala.
56:22
Burrows byl adresátem přihrávky Henrika Sedina, ovšem k hráči se čtrnáctkou na dresu rychle přistoupili obránci.
55:48
Opět v akci Tyler Segin, jehož švih letěl nad horní tyč domácí brány.
55:17
Vyhození Stars neznamená zakázané uvolnění a Canucks mají posledních pět minut na vyrovnání.
54:58
Bonino pálil z mezikruží, Goligoski zřejmě přesměroval puk mimo Lehtonenovu klec.
54:40
Nahozený puk byl tečován mezi diváky, následuje reklamní přestávka.
54:25
Bleskurychlá akce Stars! Eakin v obranném pásmu přihrál Daleymu, jehož bravurní přihrávka nastartovala TYLERA SEGUINA, který se v podobných pozicích nemýlil. Hvězda Dallasu si najela na Lacka z pravé strany a vystřelila k bližší tyči. Asistence: Trevor Daley, Cody Eakin.
53:59
Daniel Sedin přihrál ze zadního mantinelu Sbisovi, který zblízka Lehtonena nepřekonal.
53:45
Lehtonen vyhazoval podél mantinelu, ale kotouč ukořistil Bieksa a domácí můžou zahrozit.
53:24
Domácí se usadili v pásmu soupeře až po skončení přesilovky, Horvat bleskurychle vyjel zpoza branky, ale Lehtonen kontroloval prostor u levé tyčky.
52:56
Hansen měl na levé straně díky střídání Stars více prostoru, Horvat jeho střelu možná tečoval, ale puk nešel na branku.
52:32
52:25
Dobrá práce Stars, kteří svého soupeře do ničeho nepouští.
52:05
Burrows byl zdvojený a hosté opět kontrolují puk při vlastním oslabení.
51:42
Henrik Sedin převzal přihrávku od Edlera a vybídl ke střele Webera, jehož dělovka zaplula do Lehtonenovy výstroje.
51:37
Edler dal nabídku na teč, ta sice přišla, ale vše se obešlo bez zákroku finského gólmana.
50:59
Roussel ukořistil puk pro Stars a pak i proti třem hráčům v leže pošetřil několik vteřin.
50:38
Kotouč byl vyhozen na jednu ze střídaček, vhazovat se bude u modré čáry poblíž Lehtonena.
50:32
Dorsett nevzdal souboj u pravého hrazení a byl faulován Demersem, který je vyloučen za držení.
50:14
Komerční pauza se chýlí ke konci, vše se schyluje k pokračování zápasu. Na vhazování se sklání Bo Horvat a Cody Eakin.
50:14
Tanev si u mantinelu nepočínal úplně zkušeně, ale Fiddlerova střela z levé strany žádné větší vzrušení nepřinesla.
50:02
Vyhazující Fiddler zavinil zakázané uvolnění Dallasu Stars.
49:52
Daniel Sedin vystřelil zápěstím z pravé strany, Lehtonen byl pozorný a opět přerušil hru.
49:40
Edlerova střela směřovala přímo do Lapačky Lehtonena, před kterým číhal na možnou dorážku Dorsett.
49:30
Znovu v hlavní roli Keri Lehtonen, který po nahození nic nevymýšlel a ponechal si puk v lapačce.
49:12
Bonino z pravého kruhu nevystřelil, puk byl odražen k Weberovi, s jehož střelou neměl Lehtonen větší potíže.
48:31
Puk se zasekl u mantinelu a rozhodčí po několika vteřinách přerušili hru.
47:55
Aleš Hemský vydoloval puk pro Klingberga, jeho střela byla sražená do rohu, k puku se Goligoskiho zásluhou za brankou dostal Spezza, který víceméně jen natlačil puk hokejku PATRICKA EAVESE, který srovnává na 2:2. Asistence: Jason Spezza, Alex Goligoskiho.
47:36
Divákům se vůbec nelíbí výrok rozhodčích, kteří odpískali domácímu týmu icing.
47:13
Ritchie vystřelil z pravého mantinelu, ovšem Eddie Lack zasahovat nemusel stejně jako po ráně Fiddlera.
46:55
Arénu obíhá mexická vlna, fanoušci se baví.
46:35
Edler nastřelil puk do útočného pásma, odkud ho dostal McKenzie.
46:12
Eakin přišel o puk v nebezpečném prostoru, Goligoski ho však získal zpět po nahození Goligoskiho.
45:52
Stars uklidňují situaci zakázaným uvolněním.
45:25
Další velká šance Radima Vrbaty, který dostal puk na zlatém podnose od Taneva, ale Lehtonen se blýskl skvělým zákrokem pravým betonem!
45:14
Tanevova střela se od zadního mantinelu odrazila k Vrbatovi, který však nestihl zasunout puk za pravou tyčku.
44:55
Z ničeho nic se na branku řítil Higgins, Lehtonen vyrazil puk k Vrbatovi, který už finského gólmana nezaměstnal.
44:42
Burrows si skvěle pokryl puk před dvěma soupeři, kterým trvalo několik vteřin, než touš získali.
44:18
Hamhuisovo vyhození zastavil Fiddler, jehož střela z pravé strany šla jen do Lackova hrudníku.
43:43
Horvatův útok otupil nápor Dallasu, který si vybírá slabší chvilku.
43:18
Fanoušci poslední zákroky domácího gólmana ocenili pokřikem "Eddie! Eddie!".
42:59
Hemský přihrál na levou stranu, tam byl Spezza s Eakinem, ale Lack svůj tým opět podržel!
42:42
Dvojité zakončení Eavese k Lackovi neprošlo a Canucks dostali puk aspoň do středního pásma.
42:33
Puk byl v rohu hřiště, ale sudí museli přerušit hru, protože Lackova branky vypadla ze svého obvyklého postavení.
42:14
Dallas vstoupil do třetí části aktivněji, Sedinovci se v útočném pásmu moc neohřáli.
41:54
Horcoff vypálil z levé strany, ale Eddie Lack byl u pravé tyče připraven.
41:35
Seguin obešel Bieksu, ale přihrávka před branku nikoho nenašla.
41:18
Bekhendová střela Jamieho Benna už tak nebezpečná nebyla, Lack betonem vyrazil.
41:04
Velký zmatek před Lackem! Seguin nejprve trefil brankářův beton, další střelu zastavila až branková konstrukce!
40:53
Spezza ztratil stabilitu a po souboji s Hamhuisem narazil do zadního mantinelu, načež se pomalu zvedal z ledu.
40:21
Klingberg poslal krátkou přihrávku Bennovi, jehož postup však zastavil ofsajd.
40:05
Poslední třetina bohatého sobotního programu NHL začalo vhazováním, které vyhráli hosté.

Vyhrané vhazování: 19 – 18.
Stars, kteří hrají třetí zápas ve čtyřech dnech, i ve druhé třetině svého soupeři přestříleli, ovšem jedinou branku prostřední periody vsítili Kosatky, které poslal do vedení Chris Higgins. O zajímavé momenty nebylo nouze, a tak se jistě můžeme těšit i na vzrušující třetí třetinu, ve které se Dallas bude snažit něco udělat s nepříznivě se vyvíjejícím skóre.
40:00
39:52
Edler jako falešné levé křídlo přihrál na modrou Radimu Vrbatovi, který golfákem minul.
39:27
Ritchieho přihrávku sklepl jeden z hostů pro Demerse, jehož střelu Lack za své záda nepustil.
39:10
Horvat byl donucen nahodit za branku, kde se puku ujali hráči Dallasu.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:56
Z přihrávky Nemetha se vyklubalo vyhození na zakázané uvolnění Dallasu.
38:36
Hraje se dlouho bez přerušení, útok střídá útok a diváci se rozhodně nenudí.
38:05
Goligoski se octl mezi kruhy, jenže bekhendovou střelu Eddie Lack vyrazil.
37:22
Chyba domácích hráčů Lacka určitě nepotěšila, ale švédský gólman jejich zaváhání napravil.
37:16
Oba týmy v plném počtu.
37:13
Daley se natlačil před Sbisu a poté byl zatlačen do rohu kluziště.
36:55
Dlouhá přihrávka na Bieksu nebyla tím nejlepším řešením, Canucks se provinili icingem.
36:22
Klingberg byl na modré čáře podražen, ovšem rozhodčí žádný faul neviděli.
36:04
Daniel Sedin nezkrotil přihrávku od svého dvojčete a puku se ujali hosté.
35:47
Kosatky se usadily v útočném pásmu, kde si vyměňují jednu přihrávku za druhou.
35:25
Hraje se ve čtyřech na obou stranách, na ledě je tak více prostoru.
35:16
Vyloučení na obou stranách. Radim Vrbata zahákoval Alexe Goligoskiho, který se však také provinil faulem.
34:57
Nemeth nechal kotouč Boninovi, který se ovšem proti poslednímu hráči Dallasu neprosadil.
34:34
Canucks ukořistili puk ve středním pásmu, po nahození ho ale znovu mají pod kontrolou hosté.
34:14
Aleš Hemský posunul doleva na Spezzu, který si zasekl, ale Lack střelu zápěstím vyrazil.
34:02
Bieksovu přihrávku tečoval Keninsovi, díky kterému se icing nepíská.
33:39
Eakin nabil na modrou Demersovi, jehož střela trefila bránícího Veye.
33:29
Seguin nepočítal s přihrávkou, Jokipakka však zachránil útočné pásmo pro Dallas.
33:08
Eakin z pravé strany hledal Goligoskiho, který před brankovištěm nezpracoval prudkou nahrávku.
32:46
Kvůli přihrávce rukou je hra pozastavena, tlak Canucks přeruší i komerční přestávka.
32:34
Boninovu další střelu zastavil Daley, ale Stars kotouč rychle vrátili domácím hráčům.
32:19
Boninova tvrdá rána z pravého kruhu skončila na Lehtonenovi, který s problémy maskou vyrazil.
32:08
Po nepřesné střele Webera z nulového úhlu pálil Vrbata, ale z těžké pozice puk do branky nedostal.
31:42
Zakázané uvolnění i na domácí straně.
31:31
Daniel Sedin místo střely od modré zvolil pas na Henrika, jehož cent před branku Burrowse nenašel.
31:05
Tyler Seguin napřáhl zpoza pravého kruhu, jenže neměl přesnou mušku.
30:53
Dorsett bojoval za Lehtonenovou brankou, kde ho po dlouhém souboji ubránil Goligoski.
30:29
Stars jsou mírně opařeni, o čemž svědčí i zbytečný icing.
30:10
Canucks z několika přihrávek u modré čáry vytěžili vedoucí branku! Bonino přihrál puk Tanevovi, který okamžitě posunul na modrou čáru, odkud vystřelil Dan Hamhuis, jehož střelu tím nejlepším možným způsobem tečoval CHRIS HIGGINS. Asistence: Dan Hamhuis, Christopher Tanev.
29:45
A do třetice výborná práce bránící čtveřice Dallasu.
29:18
Vrbata na pravé straně neuspěl a hosté opět vyhodili puk do bezpečí.
28:58
Henrik Sedin nepřihrál dobře a Stars dostali kotouč z obranného pásma.
28:37
Výborně hrající čtvrtá formace Vancouveru branku nedala, ale alespoň získala přesilovou hru. Za seknutí Horvata si dvě minuty odsedí Alex Goligoski.
28:37
Hansen z první vysunul Horvatha, který v tváří tvář Lehtonenovi selhal!
28:21
Goligoskiho rána změnila směr, puk však letěl hodně mimo Lackovou branku.
27:49
Ritchie byl u mantinelu tvrdě atakován, což domácí fanoušci jistě ocenili.
27:31
Kenins si přichystal puk mezi kruhy, odkud však nezamířil přesně.
27:15
Tečovaný puk byl před domácí brankou nasměrován nad plexisklo.
27:01
Po ofsajdu Dallasu následuje přestávka k čištění ledu.
26:54
Bonino byl v útočném pásmu zcela sám, Jokipakka jeho střelu navíc zablokoval.
26:44
Jokipakka to zkusil od modré, avšak Eddie Lack tuto střelu zpacifikoval.
26:35
Po hlušší části zápasu měl problémy Lack, který nedokázal zkrotil puk po přihrávce ze zadního mantinelu.
25:21
Individuální akce Taneva přinesla bekhendové zakončení, Lehtonen byl na místě.
24:48
McKenzie byl na čárkách jako první a čárový rozhodčí tak nemusel pískat icing.
24:34
Po několika přihrávkách zakončil akci Canucks Tanev, Lehtonen jeho pokus ale zneškodnil.
24:23
Poprvé v zápase o sobě dávají vědět i fandové Canucks, kteří hlasitě podporují svůj tým.
23:49
Bonino vystřelil z pravého mantinelu a Lehtonen po zákroku chvíli nevěděl, kde je kotouč, ovšem k dorážce nedošlo.
23:30
Vrbatovu střelu zablokoval Nemeh, rychlý kontr Stars ovšem Lackovi vrásky na čele nepřielal.
23:10
Po spolupráci bratrů Sedinů byl v ofsajdu nachytán Burrows, kvůli kterému se bude vhazovat sve středním pásmu.
22:58
Benn ukradl puk Hamhuisovi, Eakin zpoza branky nabil Seguinovi, ale Lack si připsal důležitý zákrok!
22:40
Matthias jen tak nahodil kotouč na Lehtonena, jenž se rozhodl přerušit hru.
22:24
McKenzie přihrál najetému Jokipakkovi, který z levé strany Lacka nepřekonal.
22:16
Puk se ocitl u levé tyčky, kde zaúřadoval Eddie Lack a přerušil hru.
22:03
Domácí dostali puk do branky, jenže gól není kvůli rozhodčím uznán! Kenins byl po přihrávce Daleym natlačený do brankoviště, čímž znemožnil Lehtonenovi zakročit proti střele Horvatha, jenž poslal puk do prázdné branky. Hodně diskutabilní rozhodnutí mužů v pruhovaném.
21:46
Weber ohrozil jen mantinel za brankou, číhající Kenins se k dorážce nedostal.
21:31
Další střela z větší vzdálenosti, kterou Kari Lehtonen vyrazil betonem.
21:25
Spizza se ujal volného kotouče, jenže střele od modré nedal moc razance a Lehtonen moc práce neměl.
20:49
Eakin uspěl v šavlovačce v obranné třetina a dostal puk alespoň k útočné modré.
20:13
Benn vystřelil z ostrého úhlu, ovšem Lack byl na tuto variantu připraven a puk prokryl.

Vyhrané vhazování: 10 – 8.
Úvodní dvacetiminutovka se hrála v poklidnějším tempu, i přesto jsme zaregistrovali dvě branky. Tu první už ve druhé minutě vstřelil hostující kapitán Jamie Benn, jenže vedení Stars trvalo jen deset minut, když po přihrávce Radima Vrbaty vyrovnal Bonino. Puk se více pohyboval před domácí brankou, ale Dallas má nakonec jen o jeden střelecký pokus více než Kosatky.
20:00
19:58
V závěru třetiny ještě přišlo nebezpečí před Lackem, který musel čelit hlavně tvrdě střele Goligoskiho, kterou vyrazil na pravou tyč!
19:38
Finský gólman špatně rozehrál, Edler pálil z levého kruhu, ale branku nevstřelil i přesto, že Lehtonen toho moc neviděl.
19:26
Domácí znovu nahodili kotouč, který za svou brankou zastavil Lehtonen.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:56
Aktivní čtvrtý útok Kosatek opět zahrozil, avšak Hansenova střela zápěstím letěla vedle branky.
18:29
Eakin byl v rohu hřiště odstaven od kotouče, který Higgins vzápětí jen nahodil za Lehtonena.
17:57
Weber sám založil útok a dostal se hluboko do útočné třetiny, kde však narazil za brankou Lehtonena.
17:39
Kotouč se dotkl ochranné sítě, po přerušení přichází buly v útočném pásmu Dallasu.
17:23
Spezza zbytečně přišel o puk u modré čáry, ani domácí tým však nedokázal ohrozit branku soupeře.
17:07
Hamhuis se vydal na útočný výlet, po narážečce se ale octl v postavení mimo hru.
16:35
Henrik Sedin posouval puk na modrou čáru, před ní ho ale ukořistil MacKenzie.
16:15
Horvat však vyhrál vhazování a domácí můžou konečně odjet na střídačku.
16:05
Unavená pětice Canucks zůstává po vyhození na zakázaném uvolnění na ledě.
15:52
Dallas krouží kolem Lacka, který musel zasahovat po střele z levé strany a dorážce Goligoskiho.
15:19
Hansen zavezl puk do útočného pásma, kde si Horvatha pohlídal Kevin Bieksa.
14:56
Higgins se před brankou neprosadil, puk se odrazil k Vrbatovi, jehož střela však byla zablokovaná.
14:44
Higgins obešel Demerse a druhá formace Vancouveru tak může ohrozit Lacka v brance Stars.
14:19
Seguin se s ničím nepáral a napálil kotouč do zadního mantinelu, odkud se kus gumy odrazil k pravé tyči, kde si ho schoval Lack.
14:08
Seguin přenechal puk Demersovi, který z osy hřiště přestřelil domácí svatyni.
13:39
Goligoskému utekl puk do středního pásma a hosté musí vyklidit prostor před Lackem.
13:25
Ritchie se mezi kruhy nedostal, Goligoski vzápětí pálil z levého mantinelu, ale Lack si kotouč v pohodě stáhl do lapačky.
12:47
Oba týmy střídají, Canucks pouze nahodili, ale Lehtonen odevzdal puk Henriku Sedinovi.
12:27
Hosté už poněkolikáté přišli o puk v obranné třetině, nyní však byla následná střela Edlera nepřesná.
11:53
Útoky obou týmů byly ukončeny krátce po přechodu modré čáry, u puku tak jsou obránci Stars.
11:18
Pěkná akce Canucks končí vyrovnávající brankou! Vrbata před modrou čárou převzal Tanenovu přihrávku z vlastní poloviny, poté si počkal na přihrávku, kterou vybídl NICKA BONINA, jenž přehodil padajícího Lehtonena. Asistence: Radim Vrbata, Christopher Tanev.
10:48
Aleš Hemský zabojoval proti dvěma obráncům, po přihrávce Spezzy už ale hosté o puk přišli.
10:32
Hemský objel levý kruh, bekhendové zakončení však Lack kontroloval.
10:21
Přihrávka na Hemského byla protihráči sražena mimo hřiště, následuje komerční přestávka.
10:19
Po zakázaném uvolnění Dallasu odešel do kabiny Horcoff, což není pro už tak hodně okleštěnou sestavu Stars vůbec dobrá zpráva.
10:04
Kenins se ocitl u puku, který ale nedokázal procpat přes Lehtonena.
09:47
Daniel Sedin se ocitl za vlastní brankou, odkud rozehrál krátce trvající akci Canucks.
09:32
Sedinovci však v útočném pásmu nic nevymysleli a teď se musí rychle vracet do obrany.
09:11
Garbuttovo zakončení Lackovi moc problémů nenadělalo a Canucks se vydávají dopředu.
08:52
08:43
Goligoski přihrál na pravou stranu Hemskému, kterému však puk utekl a domácí ho vyhodili.
08:19
Goligoski dvakrát odložil zakončení a Lack tak v oslabení ještě zasahovat nemusel.
07:47
Seguin ztratil kotouč, Hansen jel do brejku, který však nedokončil žádnou střelou.
07:22
Domácí mají páté nejlepší oslabení v celé lize, také nyní drží Dallas daleko od branky Lacka.
07:00
Vancouver na začátek oslabení vyhodil kotouč přes všechny čáry až na druhý konec hřiště.
06:52
Eakina při zakončení evidentně podrazil Dan Hamhuis, který se stává prvním vyloučeným hráčem zápasu.
06:18
Následnou akci Dallasu ukončili sami muži v bílozelených dresech, kteří vyjeli z útočného pásma.
05:56
Další střela lotyšského útočníka, který z levého kruhu minul prostor mezi třemi tyčemi.
05:35
Čtvrtý útok Canucks se ocitl v dobré šanci, po Horvatově přihrávce však Keninse vychytal přesunující se Lehtonen.
05:21
Edler ztratil puk na útočné modré, do brejku se už hnal Hemský, který ale byl zastaven hokejkou Edlera.
05:16
Střela Daniela Sedina byla sražená až do ochranné sítě za brankou Stars.
04:53
Jeden z hostujících hráčů zasáhl puk vysokou holí, hra tak byla přerušena a vhazovat se bude po pravici Lehtonena.
04:38
Chybnou rozehrávku Dallasu mohl potrestat Vey, který však vystřelil jen do výstroje Kariho Lehtenena.
04:09
Přečíslení dvou na jednoho zakončoval Vrbata, který z bezprostřední blízkosti ale naprosto minul branku Dallasu.
03:45
Lehtonen po nahození rozehrál na Nemetha, ten však puk ztratil a finský gólman musel předvést dva zákroky.
03:24
Po boji mezi modrými čarami Stars prostrčili puk do útočného pásma, což však znamenalo zakázané uvolnění.
02:55
Vey marně hledal před brankou Matthiase, po odpískání se do sebe pustili Derek Dorsett a Antoine Roussel, které od sebe museli po několika ranách rozdělit až rozhodčí. Oba hráči dostávají pětiminutové tresty.
02:31
Takový úvod si Canucks asi nepředstavovali, krátce po buly musí navíc opět bránit.
01:54
Hosté začali utkání aktivněji a rychle se dostávají do vedení! Demers přihrál podél modré čáry Seguinovi, jehož střelu Lack vyrazil pravou rukou pouze před sebe, kde u něj byl jako první číhající JAMIE BENN, jenž poslal kotouč za záda dezorientovaného Lacka. Asistence: Tyler Seguin, Jason Demers.
01:39
Seguin vypálil z první, ale hokejka jednoho z obránců nasměrovala puk do rohu.
01:21
Hansen vrátil puk Horvathovi, kterému se však za brankou zamotal mezi nohama a Lehtonen mohl být v klidu.
00:47
Eaves vyzkoušel Lackovu pozornost střelou z levé strany, ale švédský gólman byl připraven.
00:21
Hned v první minutě zasahoval Lack po střele Benna, který se dostal ke kotouči v prostoru mezi kruhy.
00:01

Vancouver Canucks: Lack (Markstrom) – Tanev, Edler, Weber, Hamhuis, Bieksa, Sbisa – Burrows, H. Sedin (C), D. Sedin – Vrbata, Bonino, Higgins – Dorsett, Vey, Matthias – Hansen, Horvat, Kenins.

Dallas Stars: Lehtonen (Enroth) – Goligoski, Jokipakka, Klingberg, Daley, Demers, Nemeth – Eaves, Seguin, Benn (C) – Hemský, Spezza, Eakin – Garbutt, Fiddler, Roussel – Ritchie, Horcoff, McKenzie.

Rozhodčí: Kozari, Walsh – Alphonso, Mach.
Československá stopa v utkání

Radim Vrbata (VAN)

Útočník, 33 let, 71 zápasů, 56 bodů (29+27)

Aleš Hemský (DAL)
Útočník, 31 let, 69 zápasů, 32 bodů (11+21).
Mírným favoritem utkání jsou i díky domácímu prostředí Kosatky, které jsou v Západní konferenci na šesté pozici a na deváté Calgary mají před dneškem náskok tří bodů, což jim osm zápasů před koncem základní části jistotu účasti ve vyřazovacích bojí ještě ani zdaleka nedává i přesto, že v Pacifické divizi je Vancouver dokonce druhý za silným Anaheimem.

To v Dallasu po včerejšku moc dobrou náladu nemají, Stars před zápasem v Edmontonu vyhráli sedm z osmi utkání, ovšem na ledě Olejářů včera předvedli velice špatný výkon a po prohře 0:4 odjeli s prázdnou. To pro tým z Texasu není vůbec dobrá zpráva, jelikož na účast v playoff aktuálně ztrácí šest bodů, které se budou dotahovat už hodně těžko.
Vzájemné zápasy

18.12.2014 Vancouver – Dallas 0:2
22.10.2014 Dallas – Vancouver 6:3
07.03.2014 Dallas – Vancouver 6:1
20.12.2013 Dallas – Vancouver 4:1
18.11.2013 Vancouver – Dallas 1:2.
Všem hokejovým fanouškům přeji příjemné nedělní ráno při sledování textového přenosu ze zápasu kanadsko-americké NHL. Od čtyř hodin se můžeme těšit na duel mezi Vancouverem Canucks a Dallasem Stars.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.