1. Mike FISHER (NSH) – 1+1, 3 střely, čas na ledě 21:52
2. Cody FRANSON (NSH) – 1+0, 3 střely, čas na ledě 22:01
3. Nick BONINO (NSH) – 0+2, 1 střela, čas na ledě 19:05, vítězný nájezd

Trestné minuty: 8:39
Přesilové hry: 2/7-1/3

Nejvíce střel: Smith a Wilson 5 – Edler, H. Sedin, Hansen a Horvat 3
Největší čas na ledě: Josi 30:16 – Edler 24:53

Branky a nahrávky: 5. Franson (Fisher), 9. Beck (Gaustad), 40. Stalberg (Volčenkov), 55. Fisher – 25. Vey (Dorsett, Hamhuis), 27. Hansen (Bonino, Hamhuis), 42. Burrows, 46. Higgins (Burrows, Bonino), rozh. náj. Bonino. Diváci: 17113 (vyprodáno). Rozhodčí: Joannette, St. Laurent – Miller, Cherrey.
Vynikající hokejovou podívanou jsme dnes měli možnost vidět v nashvillské Bridgestone Areně! Predators začali hodně dobře, v 5. minutě otevřel skóre v přesilové hře obránce Cody Franson, na jehož branku o chvíli později navázal úspěšně provedeným únikem Taylor Beck.

Vancouver se ale nedal, ve druhé třetině vyrovnal hru a především také skóre. Nejdříve ve 25. minutě snížil Linden Vey a za dalších pár minut srovnal parádní střelou do šibenice Jannik Hansen. Domácí hráči pak dvakrát nastřelili tyč Läckovy branky.

V poslední minutě druhé třetiny ale poslal domácí opět do vedení Viktor Stalberg. Začátek třetí periody ale vyšel opět lépe hostům, v oslabení ujel všem Alexandre Burrows a svůj brejk zakončil vyrovnávací brankou.

Ve 46. minutě se navíc Canucks blýskli parádní souhrou v přesilové hře a Chris Higgins poslal Kosatky poprvé v zápase do vedení. Pět minut před koncem se ale povedlo Predátorům vyrovnat, prosadil se Mike Fisher.

Utkání tak dospělo do prodloužení, ve kterém branka nepadla, rozhodnout tak musely samostatné nájezdy. V nich byli mnohem úspěšnější hráči Vancouveru, trefil se jak Nick Bonino, tak Vrbata. Canucks tak ze strhující bitvy na ledě Nashvillu berou velmi cenné dva body za vítězství 5:4 po nájezdech.
65:00
V samostatných nájezdech zvítězil tým Vancouver Canucks.
Autorem vítězné branky je NICK BONINO.
Radim Vrbata vytáhl svůj klenot v podobě bekhendového blafáku, kterým nedal Rinnemu žádnou šanci. Puk skončil přesně v šibenici, Vancouver tak vítězí!
Filip Forsberg možná až příliš zbrkle vystřelil příliš brzy, Läck si s jeho pokusem poradil.
Nick Bonino rychlými kličkami a ještě rychlejší střelou nedal Rinnemu šanci!
Mike Santorelli si sice dobře Läcka roztáhl, střelou z úhlu ho ale nepřekonal.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení o dnešním vítězi nerozhodlo, na řadu tak přijdou samostatné nájezdy!
65:00
Prodloužení skončilo.
64:38
Domácí trenér Laviolette si vybírá oddechový čas, aby si jeho svěřenci mohli před posledními vteřinkami ještě odpočinout.
64:38
Strhující prodloužení pomalu finišuje, Predators se ještě dopustili zakázaného uvolnění.
64:08
Jannik Hansen už střílel z mezikruží, Ekholm mu ale v rozhodující chvíli nadzvedl hokejku.
63:42
Henrik Sedin šikovnou přihrávkou chtěl vysunout Hansena, který se přes těsnou obranu ale k puku nedostal.
63:10
Tvrdá rána Webera se mezi tři tyče nevešla, v akci ale pokračuje na druhé straně Edler.
62:34
Seth Jones zůstal po tvrdém hitu od Hamhuise ležet v útočném pásmu, domácí hráči tak musí počkat až odjede na střídačku.
62:07
Forsberg se vymotal z rohu až ke střele, jeho pokus ale byl zblokován.
61:39
Mike Fisher sice na chvíli sebral Hamhuisovi puk, rázem o něj ale zase přišel.
61:06
Canucks přežili velmi dlouhé oslabení a už hrají v plném počtu!
60:55
Filip Forsberg si našel dobrou střeleckou pozici, jeho pokus ale srazil Sbisa až do ochranné sítě.
60:26
Nashville i na začátku prodloužení hraje stále v přesilové hře, Läck si se střelou Romana Josiho poradil.
60:01
Šedesát minut o vítězi dnešního zápasu nerozhodlo, za stavu 4:4 tak za malou chvilku začne prodloužení.
60:00
59:54
Bourque dorážel z bezprostřední blízkost, Läck byl už v podstatě překonán, domácí útočník ale netrefil branku!
59:30
Roman Josi měl na hokejce vítězný gól, svou střelou ale minul branku a puk se od hrazení odrazil až mezi diváky.
59:01
Začala poslední minuta třetí třetiny, Filip Forsberg zavezl puk do útočného pásma.
58:43
Eddie Läck zalehl kotouč u své branky, bude se vhazovat po jeho pravici.
58:18
Rána Ellise končí mimo branku, další pokus z hole Mika Ribeira likviduje Läck, k dorážce se domácí už nedostali.
57:47
Predátorům se zatím ale příliš v početní výhodě nedaří, stále ale mají ještě dost času utkání strhnout na svou stranu.
57:20
Colin Wilson se dostal k dorážce po Forsbergově střele, Läck se ale stihl velmi rychle přesunout!
56:56
Josiho ránu schytal před brankou clonící Wilson, domácí pokračují dál v tlaku.
56:30
Hráči Canucks se zatím brání dobře, Edlerovi se po mantinelu podařilo vyhodit.
56:06
Alexandre Burrows inkasuje trest na 5 minut + do konce utkání za nedovolené bránění. Trest do konce utkání inkasuje také Kevin Bieksa.
56:06
Paul Gaustad teď inkasoval velmi tvrdý hit od Burrowse přímo na hlavu, rozhodčí přerušují hru a uvidíme, jak celou situaci vyhodnotí.
55:55
Z hráčů Nashvillu čiší ohromná pozitivní energie, po vyrovnávací brance jsou Predators opět v útoku.
55:28
Máme tak opět srovnáno, Rinne likviduje tvrdou střelu Jannika Hansena z pravé strany.
54:57
Nashville právě vstřelil branku!
Domácím se povedlo v přesilové hře vyrovnat! Colin Wilson vystřelil od pravého mantinelu a domácí hráči se jako sršni sletěli před branku na dorážku, nakonec uspěl MIKE FISHER, jehož trefil Bonino svým vyhozením do nohy a puk se odrazil následně do branky! Bez asistence.
54:19
Přesilová hra pro Nashville! Za hákování míří na trestnou lavici Chris Higgins.
54:02
Smith zavezl puk do útočné třetiny, kde se ale Predators dlouho neudrželi.
53:29
Rinne vyrazil Hansenovu střelu pouze ke Keninšovi, na kterého opět zívala poloprázdná branka, lotyšský útočník ale bekhendem opět minul!
53:00
S postupujícím časem se tlak Nashvillu více stupňuje, Canucks už v podstatě jen brání hubené vedení.
52:24
Dvě Fransonovy střely teď nadělaly problémy Läckovi a jeho kumpánům ve hře, nakonec vše hosté zvládli bez újmy.
51:57
Hra je přerušena, protože Eddie Läck zůstal ležet na ledové ploše, jelikož byl zasažen hokejkou Filipa Forsberga do masky. Brankář Canucks by ale měl pokračovat ve hře.
51:32
Roman Josi chtěl uvolnit Craiga Smithe, kterého ale neposlechl kotouč.
50:57
Domácí hráči se opět sami vyhnali z útočného pásma pryč, Kosatky se naopak už začínají zavírat do obrany.
50:14
Mike Ribeiro další přihrávkou už vyhnal Ellise do středního pásma, hosté si tak mohou jít po dlouhém střídání odpočinout.
49:46
Domácí se dokázali usadit v útočném pásmu, Mike Ribeiro krouží s kotoučem na holi v rohu kluziště.
49:17
Linden Vey přišel v útočné třetině o puk a na druhou stranu už rychle míří Colin Wilson.
48:46
Ronalds Keninš po výborné přihrávce od Hansena střílel téměř do prázdné branky, nastřelil ale pouze tyčku Rinneho branky!
48:07
Burrows vybojoval puk v souboji s Ekholmem a v akci už pokračuje Henrik Sedin.
47:33
Järnkrok hledal před brankou Santorelliho, přihrávka ale mířila až příliš před něj.
47:01
Zakázané uvolnění domácích vrátí hru zpátky před Rinneho branku.
46:42
Predátory nepříznivý stav opět nabudil, domácí hráči se snaží napadat hodně vysoko.
46:11
Bo Horvat si mohl odpustit ledovou sprchu, kterou daroval Rinnemu, což se výrazně nelíbilo domácím fanouškům, vylučovat se ale nebude.
45:48
Vancouver právě vstřelil branku!
Hostům se v závěru přesilové hry ale povedlo skórovat! Parádní kombinaci druhé přesilovkové formace začal Bonino, přihrávkou roztáhl hru na pravou stranu na Burrowse, který rychle našel před brankou CHRISE HIGGINSE, který zakončoval téměř do prázdné branky! Asistence: Alexandre Burrows a Nick Bonino.
45:30
Úžasnou práci při vlastním oslabení teď předvedl Mike Fisher, který i bez hokejky dokázal tělem dostat kotouč z obranného pásma.
45:14
Edler hledal před brankou Daniela Sedina, který ale neměl připravenou hokejku na případnou teč.
44:43
Josimu se povedlo o mantinel šikovně vyhodit, domácí hokejisté tak mohou vystřídat.
44:24
Radim Vrbata se z trestné lavice ihned zapojuje do začínající přesilové hry Vancouveru.
44:04
Síly na ledě se vyrovnají, za nedovolené bránění míří na trestnou lavici Craig Smith.
43:51
Läck udržel beton přilepený u své tyče a nepustil tak puk do svého brankoviště.
43:30
Predátoři se nemohou dostat s pukem zpátky do útočného pásma, Kosatky se v oslabení dobře brání.
43:08
Colin Wilson zavezl kotouč do útočného pásma, rychle ale o něj přišel a Horvatovi se povedlo znovu vyhodit.
42:45
Eddie Läck dokázal zlikvidovat tvrdou ránu Romana Josiho od modré čáry, tak dorážku Colina Wilsona zblízka.
42:24
Vancouver jde ale opět do čtyřech, Radim Vrbata je vyloučen za hákování.
42:05
Hostům vyrovnávací branka vlila opět novou krev do žil, bratři Sedinové se usazují v útočném pásmu.
41:31
Ronalds Keninš je na ledě, Vancouver hraje v plném počtu.
41:23
V závěru přesilové hry Predators chyboval na útočné modré čáře Seth Jones, ALEXANDRE BURROWS mu odebral puk a svůj samostatný únik zakončil parádním blafákem do forhendu s následným zasunutím kotouč mezi betony! Bez asistence.
41:02
Eddie Läck likviduje tvrdou ránu Setha Jonese od modré čáry.
40:37
Nashville pokračuje v přesilové hře ze závěru druhé třetiny, domácí hráči se ale až nyní dokázali naplno usadit v útočném pásmu.

Největší čas na ledě: Josi 16:35 – Edler 14:53
Do druhé třetiny vstoupili mnohem aktivněji hosté z Vancouveru, jimž se také podařilo celkem brzy stáhnout dvoubrankové manko. Nejdříve v 25. minutě snížil Linden Vey, o chvíli později se parádní střelou prosadil také Jannik Hansen a rázem bylo vyrovnáno.

Nashville se ale dokázal oklepat a ve druhé polovině prostřední části hry nastřelil hned dvakrát tyčku Läckovy branky. Nakonec se na Predátory usmálo štěstí v závěru, kdy se trefil Viktor Stalberg. Nashville tak po 40 minutách hry vede nad Vancouverem 3:2.
40:00
39:31
Navíc Predators budou pokračovat v přesilové hře, jelikož Ronalds Keninš neunesl nervy a po góle napadl slavící hráče Nashvillu. Lotyšský útočník je tak vyloučen za hrubost.
39:31
Tentokrát už byl Läck krátký, hostujícímu brankáři nepomohla ani tyč. VIKTOR STALBERG získal kotouč ve středním pásmu, po pravé straně se dostal do útočné třetiny a v situaci dva na jednoho vyslal parádní střelu pod horní tyčku! Asistence: Anton Volčenkov.
39:10
Luca Sbisa dokázal dostat kotouč z vlastního pásma do bezpečí, Nashville vysunul svůj presink hodně vysoko.
38:34
Forsberg zpoza branky našel v mezikruží Mika Fishere, který nastřelil opět tyčku Läckovy branky!
38:06
Pekka Rinne v naprostém klidu sráží střelu Webera, na druhé straně musel Läck předvést mnohem lepší zákrok proti ráně Gaustada.
37:18
Na druhé straně se Eddie Läck zaskvěl proti střeleckému pokusu Mika Ribeira.
36:54
Rinne vyrazil střelu Radima Vrbaty pouze před sebe, kde stál na dorážku připravený Chris Higgins, i s jeho pokusem si ale finský brankář ve službách Predators poradil!
36:05
Zápas má teď opravdu výborné tempo, Linden Vey rozjíždí nový postupný útok Canucks.
35:33
Predators opět s pukem v útočném pásmu, Jonesova střela nebyla ale vůbec přesná.
34:51
Colin Wilson ihned po vhazování vyslal výbornou střelu, kterou zastavila tyčka!
34:48
Utkání má v posledních minutách výborné tempo, Eddie Läck udržel tvrdou střelu Setha Jonese od modré čáry na svých chráničích.
34:04
Mike Ribeiro schovaný za všemi obránci Vancouveru málem nasměroval puk za Läckova záda, na druhé straně z rychlého brejku v dobré pozici neuspěl Burrows.
33:37
Radim Vrbata inkasoval tvrdý hit od Setha Jonese a v předklonu odjíždí na střídačku.
32:54
Čtvrtá formace Vancouveru se nyní usadila s pukem v útočném pásmu, kromě přihrávek Keninše s Horvatem ale zatím nic nevymysleli.
32:01
Po zakázaném uvolnění Canucks se bude vhazovat před Läckovou brankou.
31:41
Henrik Sedin napřáhl k tvrdé střele, napálil ale pouze před sebou stojícího Ellise.
31:04
Kevin Bieksa nabízel velmi těžkou přihrávku na teč pro Henrika Sedina, s tímhle švédský šikula příliš dělat nemohl.
30:10
Predators mohli být rádi, že jim rozhodčí teď neodpískali příliš mnoho hráčů na ledě, situace u jejich střídačky byla hodně zajímavá.
29:43
Radim Vrbata teď nabízel zajímavou přihrávku před branku na Bonina, který ale v tísni nedokázal zamířit přesně.
29:14
Vrbatovu střelu dokázali domácí hráči ještě zblokovat, Hamhuisův pokus od modré čáry už musel likvidovat Rinne.
28:58
Vancouver výrazně přidal také na důrazu, domácí zatím ve druhé části hry zaostávají téměř ve všem.
28:20
Shawn Matthias vůbec nevěděl, že mu puk leží přímo pod nohami, a tak domácí hráči neměli problém mu ho odebrat.
27:27
I Craig Smith je zpátky na ledě, Nashville tak také hraje v plném počtu.
26:40
Henrik Sedin je na ledě, začíná tak krátká přesilová hra Vancouveru.
26:04
Je vyrovnáno! Bonino vyslal ve středním pásmu dopředu JANNIKA HANSENA, který nabral rychlost a po přejetí modré čáry se s ničím nepáral a tvrdou ranou se trefil přesně do šibenice! Asistence: Nick Bonino a Dan Hamhuis.
25:53
Läck pokryl střelu Mika Fishera a puk rychle vytřepal ze své lapačky.
25:27
Síly na ledě se srovnají, za držení protihráče míří na trestnou lavici Craig Smith.
25:14
Eddie Läck likviduje tvrdou ránu Ryana Ellise od modré čáry.
24:40
Další vyloučení na straně Canucks a opět míří za katr Henrik Sedin, inkasuje menší trest za nedovolené bránění brankáře.
24:27
Alexandre Burrows mohl rázem srovnat, Rinne ale jeho teč Bieksovy přihrávky zneškodnil.
24:04
Hosté z ničeho nic snižují na rozdíl jedné branky! Derek Dorsett dokázal těžký kotouč poslat mezi třemi protihráči do volného prostoru v útočném pásmu, kam si nabruslil LINDEN VEY a střelou pod lapačku překvapil Rinneho! Asistence: Derek Dorsett a Dan Hamhuis.
23:55
Weber uklidňuje hru ve vlastním obranném pásmu.
23:19
Henrik Sedin je na ledě, Vancouver hraje v plném počtu, stále se ale musí bránit.
22:50
Domácí hokejisté se dlouho drží s pukem v útočném pásmu, další Josiho střelu likviduje obětavý Chris Tanev.
22:26
Roman Josi hledal Fisherovu hokejku na případnou teč, puk ale pouze projel za Läckovu branku.
22:00
Fisher střílel z hodně krkolomné pozice, a tak se ani není čemu divit, že jeho střela končí hodně mimo branku.
21:19
Z výhody Predators nic nevytěžili, za podražení ale míří na trestnou lavici hostující kapitán Henrik Sedin.
21:07
Henrik Sedin zcela evidentně podrazil ve středním pásmu Ekholma, Nashvillu je zatím poskytnuta výhoda.
20:33
Hosté vstoupili do druhé třetiny aktivně, Radim Vrbata se ale za Rinneho brankou neprosadil přes Ekholma.

Největší čas na ledě: Jones 8:33 – Tanev 7:10
Vancouver nevstoupil do dnešního zápasu zrovna dobře, první třetina patřila především a hlavně domácím Predators, kteří se celkem brzy ujali dvoubrankového vedení. V 5. minutě otevřel skóre v končící přesilové hře obránce Cody Franson, na nějž o chvíli později navázal v úniku skórující Taylor Beck. Nashville tak po úvodní dvacetiminutovce vede nad Vancouverem 2:0.
20:00
19:43
Tanevova střela od modré čáry končí sražena na zadním hrazení, kde puk získávají domácí hokejisté.
19:10
Už probíhá poslední minuta první třetiny, Nashville si už bude chtít pohlídat současný výsledek.
18:49
Hosté sáhli do kombinace Predators, puk skončil až v ochranné síti, vhazovat se bude před Läckovou brankou.
18:21
To nebyla povedená přesilovka v podání Canucks, Fisher je zpátky na ledě, Predátoři hrají v plném počtu.
17:38
Mattias Ekholm opět vyhazuje přes všechny čáry, domácí hráči tak mohou v klidu vystřídat.
17:04
Pekka Rinne neměl žádný problém s likvidováním nahození Alexandera Edlera od modré čáry.
16:50
Canucks se zatím v přesilové hře příliš nedaří, Sedinům se až nyní povedlo dovést puk do útočného pásma.
16:21
Mike Fisher je vyloučen za zdržování hry. Puk vyhodil z obranného pásma přímo na tribunu, za což samozřejmě následuje trest.
15:57
Arvdisson ani napotřetí nedokázal dostat puk na své spoluhráče, Vancouver tak získal kotouč a může rozjet nový útok.
15:24
Rinne teď musel likvidovat neposedný kotouč skotačící v blízkosti jeho brankoviště.
15:03
Sbisa vyhodil puk šikovně přesně na Rinneho, který pak byl donucen podržet kotouč ve své lapačce. Po reklamní přestávce se tak bude vhazovat před brankou Nashvillu.
14:47
Mike Ribeiro se pokusil o zajímavou střelu s hokejkou mezi nohami, branku ale minul.
14:24
Ryan Ellis se dostával do šance, na poslední chvíli ji mu ale zneškodnil dobrým obranným zákrokem Sbisa.
13:59
Taylor Beck šikovně skryl svou střelu za obránce, puk ale vyletěl těsně vedle Läckovy branky.
13:27
Rinne kryje střelu Daniela Sedina z levé strany, vhazovat se bude po pravici brankáře Predators.
13:06
Hraje se delší úsek bez přerušení, Roman Josi bez potíží zvládl rozehrávku i přes dorážejícího Veye.
12:35
Oba týmy již hrají v plném počtu, Viktor Stalberg po návratu z trestné lavice hned vyzkoušel Läckovu pozornost, ta je dobrá.
11:37
Pekka Rinne si poradil s tvrdou střelou Radima Vrbaty,
11:03
Hra ve čtyřech je zatím z obou stran hodně opatrná, Vancouver se už více zajímá o obranu než v první polovině první třetiny.
10:21
Po vzájemné strkanici jsou vyloučeni Viktor Stalberg za vysokou hůl a Derek Dorsett za hrubost, oba týmy hrají ve čtyřech.
10:21
Po Ekholmově ráně se k dorážce ještě dostal Calle Järnkrok, i s jeho pokusem si ale Läck dokázal poradit.
09:50
Další povedený útok čtvrté řady Canucks, střela Horvata z levé strany ale místo mezi třemi tyčemi nenašla.
09:24
Další rána z hole Arvidssona končí sražena v ochranné síti.
09:07
Craig Smith dobře našel na druhé straně najíždějícího Colina Wilsona, který z dobré pozice netrefil branku.
08:15
Läck musí lovit druhý puk ze své sítě! Paul Gaustad parádní přihrávkou našel mezi obránce najíždějícího TAYLORA BECKA, který svůj samostatný únik proměnil střelou pod lapačku brankáře Canucks! Asistence: Paul Gaustad.
07:51
Ekholm svým nahozením trefil přesně Taneva, Gabriel Bourque se ale zmocnil v útočném pásmu puku.
07:15
Calle Järnkrok dostal přihrávku do dobrého prostoru, ještě si ho ale dokázal vylepšit, Läck však jeho střelu pokryl.
06:48
Hansen skvělým obranným zákrokem přetavil přečíslení Preds tří proti jednomu, na druhé straně musel Rinne likvidovat střelu Bo Horvata.
06:10
Pekka Rinne zachytil střelu Taneva ze středního pásma a rychle vytřepal puk pro Ekholma.
05:43
Puk byl sražen na střídačku Vancouveru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
05:04
S dalším střeleckým pokusem z hokejky Setha Jonese už neměl Eddie Läck problém.
04:30
Domácí se ujímají v závěru přesilové hry vedení! CODY FRANSON nahodil puk od modré čáry, Läck zřejmě očekával s nějakou tečí od Wilsona, který se ale puku vyhnul a hostujícího brankáře tak hodně překvapil! Asistence: Mike Fisher.
03:45
Smith opět nenechal Edlera v klidu vyhodit, Nashville se tak nadále drží s pukem v útočném pásmu, početní výhodě domácích ale zatím schází střelba.
03:02
Edlerovi se ještě vyhodit nepovedlo, Jones totiž zachytil puk na modré čáře.
02:36
Uvidíme první vyloučení v dnešním zápase, po nepříjemném hitu od Kevina Bieksy zůstal za brankou Canucks ležet Viktor Stalberg. Bieksa inkasuje trest za úder do oblasti hlavy a krku.
02:00
Ellisovi se vůbec nepovedla střela na útočné modré čáře a mohl pak být hodně rád, že se hostům nepovedla přihrávka na již unikajícího Keninše, vše končí zakázaným uvolněním Canucks.
01:23
První útok Predators skončil bez zakončení, na druhé straně naopak musel Rinne předvést svůj první zákrok v zápase, z levé strany pálil Henrik Sedin.
00:49
Seth Jones vybojoval puk v rohu kluziště v souboji s Boninem, Nashville se osvobodil opět pouze za cenu icingu.
00:11
Utkání začalo velmi brzkým zakázaným uvolněním v podání domácího týmu.
00:01

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Jones, Ekholm, Franson, Ellis, Volčenkov – Forsberg, Ribeiro, Smith – Wilson, Fisher, Stalberg – Santorelli, Järnkrok, Arvidsson – Bourque, Gaustad, Beck. Trenér: Peter Laviolette.

Vancouver Canucks: Läck (Markström) – Edler, Tanev, Hamhuis, Weber, Sbisa, Bieksa – D. Sedin, H. Sedin (C), Burrows – Higgins, Bonino, Vrbata – Matthias, Vey, Dorsett – Keninš, Horvat, Hansen. Trenér: Willie Desjardins.

Rozhodčí: Joannette, St. Laurent – Miller, Cherrey.
Československá stopa v dnešním utkání:

Marek MAZANEC (NSH) – 2 zápasy, 0 výher, úspěšnost zásahů 91,5%, průměr obdržených branek na zápas 2,26, žádné čisté konto

Radim VRBATA (VAN) – 73 zápasů, 60 bodů (31+29)
VANCOUVER CANUCKS

Vancouver se letos po loňské neúspěšné sezóně s největší pravděpodobností opět podívá do vyřazovacích bojů. Pod trenérem Desjardinsem se Kosatkám opět začalo dařit, jistý postup ale stále Canucks nemají. Tým založený na souhře dvojčat Sedinů je aktuálně na 6. místě Západní konference se ziskem 93 bodů, což činí pětibodový náskok před devátým LA.

Poslední 3 zápasy:
St. Louis – VANCOUVER 1:4
VANCOUVER – Dallas 3:4 po pr.
VANCOUVER – Colorado 1:4

Nejproduktivnější hráč: Daniel Sedin – 68 bodů (16+52)
Nejlepší střelec: Radim Vrbata – 31 gólů
Nejproduktivnější obránce: Alexander Edler – 23 bodů (7+16)
Brankářská jednička: Ryan Miller – 44 zápasů, 28 výher, úspěšnost zásahů 91,3%, průměr obdržených branek na zápas 2,47, 6 čistých kont
NASHVILLE PREDATORS

Nashville letos prožívá zřejmě nejúspěšnější sezónu ve své zatím krátké historii, Predators se od samého počátku letošního ročníku drží na špici celé NHL a po třech letech míří opět do bojů o pohár Lorda Stanleyho. Svěřenci zkušeného trenéra Lavioletta jsou aktuálně na 2. místě Západní konference se ziskem 102 bodů, na první Anaheim ztrácí Preds 3 body.

NASHVILLE – Calgary 2:5
Washington – NASHVILLE 3:4
Tampa Bay – NASHVILLE 2:3

Nejproduktivnější hráč: Mike Ribeiro – 60 bodů (15+45)
Nejlepší střelec: Filip Forsberg a Craig Smith – 23 gólů
Nejproduktivnější obránce: Roman Josi – 55 bodů (15+40)
Brankářská jednička: Pekka Rinne – 60 zápasů, 41 výher, úspěšnost zásahů 92,6%, průměr obdržených branek na zápas 2,10, 4 čistá konta
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky nejlepšího hokeje, který již po několik let představuje zámořská NHL. Ta letos odstartovala svůj 98. ročník, dnes je na programu hned řada zápasů, v jednom z nich budeme sledovat souboj mezi Nashville Predators a Vancouver Canucks, zápas začíná ve 2:00!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.