Tomáš Tatar (DET) 0+0, 4 střely, čas na ledě 16:27
Marek Židlický (DET) 0+1, 0 střel, čas na ledě 18:12
Petr Mrázek (DET) 22 zákroků, 3 góly, úspěšnost 88%
Zdeno Chára (BOS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 25:54
David Krejčí (BOS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:43
David Pastrňák (BOS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 11:18
Hvězdy utkání

1. Tuukka Rask (BOS) 37 zákroků, 2 góly, 94,6%
2. Luke Glendening (DET) 1+0
3. Zach Trotman (BOS) 1+0
V úvodu třetí třetiny znovu dominovali domácí, za které zvýšil v přesilové hře na rozdíl dvou branek Stephen Weiss. Hosté se ale nevzdali a sympatickým výkonem dokázali otočit vývoj celého utkání! Ve čtyřicáté šesté minutě snížil na rozdíl jediné branky Carl Söderberg a jen o dvě minuty později již srovnával po vynikající přihrávce Reillyho Smitha Loui Eriksson. Obrat Bruins završil v osmapadesáté minutě Zach Trotman, který svojí první brankou v NHL překvapil Mrázka.
Chris Kelly skončil po souboji v rohu bez helmy, ale to mu nevadí, neboť Boston vítězí po neskutečné třetí třetině!
60:00
59:55
O puk se vede lítý boj v rohu kluziště!
59:41
Mrázek znovu spěchá na střídačku!
59:29
McQuaidova tvrdá rána prosvištěla nad Mrázkem.
59:15
Bergeron na buly uspěl a hosté drží kotouč v obranném pásmu Red Wings.
59:13
Trenér hostí si vyžádal oddechový čas pro své svěřence.
59:13
Tak to je nepříjemnost pro domácí! Střídačka Red Wings dostává trest za příliš mnoho hráčů na ledě.
59:05
Rozeběhla se poslední minuta druhé třetiny a domácí bojují o útočné pásmo.
58:41
Puk prošel bostonským brankovištěm, ale v něm stál jen obránce McQuaid.
58:19
Chára odrazem o mantinel vyhazuje puk tak, aby to nebylo zakázané uvolnění.
58:06
Nyquistovu střelu tečoval Tatar, ale kotouč se zastavil někde pod finským gólmanem!
58:00
Hosté se provinili zakázaným uvolněním a Mrázek odjíždí na střídačku! Domácí budou hrát s šesti hráči v poli!
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:52
Bruins právě vstřelili branku!
Hosté dokonávají obrat! ZACH TROTMAN se prosmýkl podél pravého mantinelu a poté vypálil z velikého úhlu na Mrázka, který nyní nemůže mít příliš čisté svědomí, protože si špatně pokryl svoji bližší tyč! Pro Trotmana je to první branka v NHL! Asistence: Ryan Spooner a Brett Connolly.
57:23
Trotman se ujímá puku a rozehrává další akci Bostonu.
56:49
Abdelkader tečoval těsně před Raskem nahození od modré čáry a finský gólman měl co dělat, aby skákavý kotouč zkrotil ve své lapačce!
56:17
V útočném pásmu Bostonu se vedl lítý boj o kotouč u mantinelu, ale uspěli bruslaři Red Wings.
55:55
McQuaid se dopustil přihrávky rukou a rozhodčí přerušuje hru.
55:28
Domácím se nabízel na středu Tatar, ale ten už kotouč nedostal a Rask přerušuje hru.
55:20
Lucic nabídl kotouč na teč Connollymu, ale ten neměl hůl na ledě a Mrázek zasahuje.
55:03
Connolly postupoval i po odpískání ofsajdu setrvačností vpřed, a tak jej Miller poslal k ledu.
54:22
Domácí si připsali menší zaváhání v rozehrávce před vlastní bránou ale Söderberg už se k puku nedostal.
53:41
Kellyho průnik po levé straně nevyšel a bostonský forward přišel o kotouč hned za modrou čarou.
52:58
Brett Connolly udělil tvrdý hit Sheahanovi a následně kotouč zasáhl střídačku domácích.
52:43
Red Wings se provinili zakázaným uvolněním. Hra se přesune zpět před Mrázka.
52:07
Za Mrázkovou brankou se hra rychle otočila a směrem vpřed postupuje Glendening se svými kumpány.
51:44
Claude Julien nyní zajímavě kombinuje jednotlivé formace. Nyní vedle Krejčího nastoupil Lucic a Söderberg.
51:01
Přesilová hra Detroitu znovu poněkud otupila tlak Bruins.
50:39
50:09
Adam McQuaid přes sebe doslova přehodil Helma u mantinelu a postup domácích je zastaven.
49:55
Kelly si nastřelil kotouč za Mrázka vyráží ještě napadat.
49:31
A Chára znovu vyhazuje, tato přesilová hra zatím v podání Red Wings není nebezpečná.
49:08
Chára obstál u zadního mantinelu a vysokým obloučkem posouvá alespoň do střední třetiny.
48:42
Gregory Campbell vyhrál výtečným způsobem buly a hosté díky němu vyhazují.
48:39
Brad Marchand (BOS) se nyní nechává naprosto zbytečně vyloučit za sekání.
48:39
Bergeron dělal, co mohl, aby dostihl letící puk, ale je pískáno zakázané uvolnění.
48:26
Pulkkinenův bekhendový pokus už nebyl ani zdaleka tak nebezpečný jako předchozí střela a Rask zasahuje.
48:09
Pulkkinen svoji střelu z bezprostřední blízkosti dokázal zvednout hodně vysoko, ale trefil jen masku připraveného Raska!
48:03
Před soupeřovu branku se pro změnu přesunuli domácí.
47:19
Tak to je neuvěřitelné, co nyní Reilly Smith předvedl! Smith obdržel přihrávku zpoza branky od Söderberga a poté na sebe parádní kličkou natáhl Mrázka, zpoza něhož ještě dokázal posunout před úplně volnou branku a tam si udělal prostor LOUI ERIKSSON, který srovnává stav dnešního utkání! Asistence: Reilly Smith a Carl Söderberg.
46:48
Hosty snižující branka pořádně nakopla a rázem jsou aktivnější.
45:05
A z naprosto zmatečné situace hosté snižují a Mrázek poprvé kapituluje! Po nepřehledné situaci na modré čáře si sjel na střed Reilly Smith, který prověřil Mrázka střelou k protější tyči a kotouč se poté od betonu českého brankáře odrazil přímo k volnému CARLU SÖDERBERGOVI, který už měl snadnou pozici. Asistence: Reilly Smith a Brett Connolly.
44:13
Krug mohl zakončovat do odkryté sítě z velikého úhlu, ale Mrázek ještě dokázal výborně zasáhnout!
43:48
Po Krejčího špatné zblokované střele ujížděli domácí ve dvou na jednoho, ale český útočník dokázal zabránit přihrávce.
43:36
Krejčího střela byla sražená a nemohla nadělat nepříjemnosti Mrázkovi.
43:28
Kyle Quincey (DET) je vyloučen za držení protihráče.
42:52
Detroit právě vstřelil branku!
A Bruins jsou za svoji neukázněnost potrestáni! Sheahan ještě nedokázal bekhendem překonat Raska, ale alespoň přiklepl puk na druhou stranu brankoviště, kam si sjel STEPHEN WEISS, který už doklepl kotouč do odkryté sítě. Asistence: Riley Sheahan a Marek Židlický.
42:19
Marchand byl sražený u zadního mantinelu a McQuaid se pustil do Abdelkadera. Nakonec si oba borci vše vyříkali jen slovně.
42:07
Ve zmatečné situaci Abdelkader doslova narval Raska do branky, ale překvapivě se nevylučuje.
41:46
Ze druhé vlny zakončoval Marchandovu přihrávku Seidenberg, ale puk byl zblokován.
41:24
Kelly vybojoval obětavě puk a prodlužuje jej alespoň do střední třetiny.
41:04
Zetterberg rovnou střílel z levého kruhu, ale nezamířil přesně.
40:58
Patrice Bergeron (BOS) je vyloučen za podražení.
40:50
Krugova střela se odrazila od Mrázka přímo k Erikssonovi, ale ten bekhendem nezasáhl skákavý puk.
40:42
40:25
Krejčí zavezl kotouč do útočné třetiny a hosté ještě v přesilovce můžou zahrozit.
40:07
Patrice Bergeron ale na úvodním buly neuspěl a domácí posílají puk na Raska.
40:01
Druhá dvacetiminutovka je za námi. V prostřední části už jsme se dočkali první trefy tohoto utkání, když dokázal zužitkovat tlak z přesilové hry už po jejím uplynutí Luke Glendening, který dokázal překonat Raska. Hosté poté příliš nepřidali a naopak měli ještě další šance domácí. Za Bruins měl asi největší příležitost Loui Eriksson, který ale v úniku nevyzrál na výtečně chytajícího Mrázka. Stav po druhé třetině je 1:0.
Třetí třetina začne přibližně ve 3:26.
40:00
39:47
Mrázek rozehrává za bránou a domácí už se v této třetině ubrání.
39:11
Erikssonova střela se odrazila od Mrázkova betonu před sjíždějícího si Kruga, ale ten nakonec nedokázal zakončit, protože kotouč zamířil mezi jeho brusle.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:42
Darren Helm (DET) je vyloučen za podražení.
38:23
Reilly Smith s Marchandem dostali kotouč až za branku Mrázka, ale tam o něj rychle přišli.
38:05
Židlický ve středním pásmu výborně zahrál i vleže a díky němu domácí ujížděli ve třech na dva, jenže Glendeningova střela skončila bezpečně v lapačce Raska.
37:48
Hosté po zakázaném uvolnění nedokázali ještě vystřídat a nyní v obranném pásmu sotva pletou nohama.
37:31
Hráči Bostonu posílají kotouč na zakázané uvolnění.
37:10
Abdelkader dostával dobrou křižnou přihrávku na pravou stranu, ale nakonec jen promáchl!
36:38
Domácí jakoby si zasedli na českého mladíka, neboť Pastrňák musel nyní podstoupit hned tři tvrdé hity a nutno říct, že ten Kronwallův byl na hraně pravidel.
36:11
Brad Marchand se dostal po dlouhé přihrávce od Cháry do úniku, ale měl hned na zádech DeKeysera, a tak zvolil svižnou střelu, kvůli které se musel Mrázek pořádně zkroutit, ale nakonec zasahuje!
35:46
Trotmanovi střela od modré čáry vůbec nesedla, a došla tak jen k nejbližšímu obránci.
35:10
Hosté se pokusili o vysunutí Reillyho Smitha dlouhým pasem, ale ten byl sražený.
34:01
Hosté znovu nechali před brankou trestuhodně volného Zetterberga, ale ten byl sám překvapen tím, jak snadno se dostal k puku a dokázal zakončit jen bekhendem, proti čemuž Rask zasáhl!
33:24
Tatar vypálil na Raska a následně si ještě sám sjel pro kotouč odražený od zadního mantinelu a dorážel. Rask byl připravený.
32:55
Tatar si u mantinelu doslova pohrál s Trotmanem, ale následně už dlouho puk neudržel.
32:27
Pulkkinen směřoval do útoku spolu s Anderssonem, ale Rask raději podržel puk a uvidíme vhazování po jeho levici.
32:10
Kronwallova rána měla tedy pořádnou razanci, ale Rask zasáhl i přesto lapačkou bez jediného problému.
31:44
Krugova tvrdá rána zůstala v chumlu těl před brankou a Mrázek nemusel zasahovat.
31:07
Marchand střílel z první ze středu útočné třetiny, ale v rozhodující chvíli ho zradilo náčiní, když se hůl rozlétla na několik kusů.
30:43
Campbell napadal dobře Zetterbergovu rozehrávku, ale domácímu kapitánovi přispěchali na pomoc spoluhráči.
30:05
Tatar zůstával úplně volný před Raskem, ale nedokázal jej ani nadvakrát překonat! Finský gólman znovu drží svůj tým.
29:19
A domácí přeci jen otevírají skóre dnešního zápasu! McQuaid zůstával zraněný ležet na ledě, díky čemuž zůstal před Raskem volný LUKE GLENDENING, který sice nejprve nedokázal tečovat, ale následně se k němu puk odrazil od zadního mantinelu a on dokázal výbornou střelou bekhendem zvednou kotouč za Raskova záda! Asistence: Danny DeKeyser a Stephen Weiss.
29:08
Nicméně domácí mají i nadále veliký tlak.
28:56
28:40
Krejčí s Marchandem vystartovali v oslabení do útoku a šetří drahocenné sekundy.
28:14
Sheahan hodil kotouč Židlickému na modrou čáru jako psovi kost a domácí přicházejí o útočné pásmo.
27:44
Loui Eriksson posílá puk na jistotu přes všechny čáry.
27:28
Zetterberg nahrál do mezikruží Pulkkinenovi, ale jeho střela byla sražená mimo.
26:59
Domácím však kotouč hned v úvodu přesilové hry utíká a budou muset znovu získat pásmo.
26:56
Chris Kelly (BOS) sice jen rozhazoval rukama, ale i přesto si bude muset odpykat trest za hákování.
26:28
26:04
Glendening znovu posílá puk až za záda brankáře Raska.
25:47
Chárova střela měla potřebnou tvrdost, ale chybělo jí trochu přesnosti.
25:33
Hosté se teprve nyní znovu usazují v útočné třetině.
24:57
Eriksson ujel obraně a ujížděl sám po levé straně na Mrázka! Švédský útočník si přejel před brankovištěm k protější tyči a během tohoto pohybu se pokusil vrátit puk zpět, jenže český gólman výborně v pohybu scvakl betony a připisuje si výtečný zákrok!
24:41
Krug se natahoval za pukem, ale už jej nezachytil a domácí se osvobozují.
24:36
Střelu z pravé strany si připravil Spooner, ale puk bezpečně zaplul do výstroje Mrázka.
24:27
Brendan Smith (DET) je vyloučen za zdržování hry, přestože pouze u mantinelu dohrál Pastrňáka, který skončil bez helmy. První přesilovka pro Bruins.
24:03
Krug se snažil ještě udržet útočné pásmo, ale to se mu nevydařilo a následně domácí ujížděli ve dvou na jednoho, jenže Pulkkinen svojí dělovou střelou k protější tyčce nezamířil přesně!
23:08
Connolly znovu ukázal svůj důraz, když vlétl do soupeřovy rozehrávky za Mrázkovou klecí, kde ztratil hůl.
22:41
Sheahan se chtěl uvolnit po pravé straně, jenže Bartkowski se nenechal přebruslit a stáhl jej k ledu.
22:13
Zetterberg svedl souboj o kotouč s Pastrňákem, ale s českým mladíkem si poradil.
21:48
Spooner byl u vlastní modré čáry rychle napadán, ale alespoň poslal kotouč do střední třetiny.
21:40
Hráči Bostonu se provinili zakázaným uvolněním.
21:04
Söderberg dostal spoustu prostoru na levé straně, čehož také náležitě využil, ale Mrázek si výborně vybruslil a zasahuje proti tvrdé střele!
20:29
20:03
Hosté vyhráli veledůležité úvodní buly druhé třetiny a rychle vyhazují kotouč za Mrázka.
20:01
První třetina je za námi. V té byli aktivnějším a celkově lepším týmem domácí, kteří si vytvořili několik šancí, ale Boston zatím drží gólman Rask. I ten byl ale bezmocný v dvacáté minutě, když měl před sebou odkrytou klec Zetterberg, který ale nedokázal zamířit přesně. Hostující Bruins si zatím mnoho střel nepřipravili, ale v první třetině nepůsobil vůbec špatně debutant Connolly, který předvádí veliký tlak do brány. Stav po první třetině je 0:0.
Druhá třetina začne přibližně ve 2:32.
20:00
19:58
Eriksson vybojoval kotouč v útočné třetině a připravil si tvrdou střelu z nápřahu, kterou ovšem český gólman vytěsňuje ramenem!
19:52
Kelly vyváží puk a dokonce ještě prověří Mrázka.
19:02
Domácí nádherně překombinovali obranu Bostonu, načež před kapitánem Zetterbergem zírala odkrytá klec! Rask se už jen bezmocně vrhl k odkryté tyčce, ale švédský útočník se netrefil mezi tři tyče.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:32
Adam McQuaid se do kotouče pořádně opřel a posílá jej po hrazení.
18:29
Tento zápas zatím nevypadá na zápas Zdena Cháry (BOS). Slovenský obr si půjde odpočinout na dvě minuty na trestnou lavici za nedovolené bránění.
18:10
Přihrávka Cháry neměla mnoho šancí na úspěch a končí na zakázaném uvolnění.
17:27
Po Židlického nahození vracel puk před brankoviště zadovkou Zetterberg, ale Nyquist nabízenou příležitost přejel!
16:44
Nyquist si sjel z pravé strany až k levému kruhu, načež vypálil ke vzdálenější tyči, ale Rask znovu dokázal vysunout svůj beton.
16:03
Ve středním pásmu se odehrával souboj o puk, z kterého vyšli lépe domácí.
15:26
Connolly ukázal svůj důraz, když si sjel až k levému kruhu a vypálil na Mrázka, načež se ihned hnal za dorážkou. Tu už ovšem český brankář nepřipustil.
15:12
Reilly Smith měl po delší době hodně času na střelu, ale i přesto trefil jen Clearyho.
14:34
Ne, ne a ne. Hráčům Bostonu se nic nedaří a jejich další nahození za bránu sbírá obrana Red Wings.
14:24
Hostím je odpískán ofsajd a my budeme svědky vhazování ve středním pásmu.
14:08
Pastrňák nabral u pravého mantinelu parádní rychlost, ale následně přes Brendana Smitha neprošel.
13:42
David Krejčí podržel puk, dovolil si kličku a následně se hosté konečně dostávají z vlastního pásma.
13:12
12:55
Trotman zkušeně vybruslil a vyhazuje puk na Mrázkovu klec.
12:52
Tatarovi střela z první sedla parádně, ale Rask rychle máchl lapačkou a svírá puk.
12:42
Kronwallova tvrdá střela od modré skončila sražená v ochranné síti, ale alespoň hosté mohou vystřídat.
12:11
Těsně před Raskem výborně tečoval Zetterbergovu střelu Pulkkinen, ale finský gólman znovu výtečně zasahuje!
11:49
Kelly aktivně vystartoval napadat a málem se mu podařilo dostat se do úniku.
11:27
Ale hned vzápětí posílají Bruins kotouč přes všechny čáry.
11:19
O kotouč se delší dobu válčilo, ale nakonec Kronwall udržel pásmo.
11:12
Zdeno Chára (BOS) je vyloučen za podražení a domácí si jako první v dnešním zápase vyzkoušejí početní výhodu.
10:39
Zdeno Chára byl u kotouče jako první, a tak je pískán další icing domácích.
10:03
Campbell dostal kotouč do mezikruží, ale v poslední chvíli byla jeho střela sražena mimo.
09:41
Ani mladé duo Spooner – Pastrňák nedokázalo svým pohybem rozhodit obranu Detroitu a domácí směřují vpřed.
09:09
Následuje další zakázané uvolnění, kterým se provinili domácí Red Wings.
08:47
Bostonští mají skutečně obrovské problémy s udržením útočné třetiny a s vytvořením nějakého tlaku.
08:30
Krejčího nahození zastavil za bránou Mrázek, a Eriksson se tak ke kotouči nedostal.
07:44
Chára vyrobil obrovskou hrubku za bránou, když nabil přímo do mezikruží Nyquistovi, ale proti tomu se ještě stihl vrhnout Rask, který sice skončil na ledě, ale naštěstí pro něj se už švédský forward k dorážce nedostal!
07:24
Po sražení Clearyho střely do ochranné sítě se vhazuje před Raskem.
07:20
Hra se rychle přesouvá z jedné strany na druhou, ale domácí mají přeci jen ze hry více.
06:45
Rask nezasáhl vůbec jistě proti Anderssonově vysokému nahození, a tak málem přišla ještě nebezpečná dorážka!
06:19
Čtvrtá hostující formace přidává na tvrdosti, což pocítil na vlastní kůži i Židlický.
06:10
Connolly projel nenápadně před brankovištěm a zatažením za beton poslal k ledu Mrázka. Rozhodčí ale zůstává v klidu.
05:57
Mrázek zastavuje letící puk a pomáhá svému týmu s rozehrávkou.
05:37
Pastrňák si zkusil u modré čáry obhodit Helma, ale ten se dostal k puku.
04:55
Zetterberg dokázal prostřelit Raska svojí střelou z velikého úhlu, ale kotouč se štěstím pro hosty prošel vedle vzdálenější tyče!
04:03
Connolly se hned při svém prvním pobytu na ledě za Bruins ocitl ve výborné příležitosti, ale z bezprostřední blízkosti na Mrázka nevyzrál!
03:38
Rask byl nyní naprosto dezorientovaný a nevěděl, kde se puk nachází, ale jeho obránci jej nakonec vyvážejí.
03:15
Pastrňákova formace se snaží vytvořit si nějaký tlak v útočné třetině, ale zatím stále jen nahání puk kolem mantinelu.
03:00
Dlouhá přihrávka přes střední pásmo nevyšla a domácím je pískáno zakázané uvolnění.
02:27
Marchand vypálil svižně od modré čáry, ale jeho nepřesná střela nemohla Mrázka ohrozit.
01:58
Tlak domácích přerušuje až hvizd rozhodčího, který následuje po opuštění kotouče kluziště.
01:39
DeKeyserovu střelu se snažil dorážet Nyquist, ale ten skončil i s pukem za bránou.
01:05
Abdelkader vyvezl puk a první nepříjemnou ranou prověřil gólmana Bostonu.
00:30
Hráči Bruins už se dokázali s kotoučem protlačit až do útočné třetiny a dokonce až před branku, ale k zakončení se nakonec nedostali.
00:04
Úvodní buly bylo vhozeno a u kotouče jsou domácí hráči.
00:01

Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – Kronwall, Ericsson, DeKeyser, Quincey, Židlický, B. Smith – Nyquist, Zetterberg "C", Abdelkader – Tatar, Sheahan, Helm – Pulkkinen, Weiss, Cleary – Andersson, Glendening, Miller

Boston Bruins: Rask (Svedberg) – Trotman, Chára "C", Seidenberg, Krug, McQuaid, Bartkowski – R. Smith, Bergeron "A", Marchand – Pastrňák, Spooner, Lucic – Söderberg, Krejčí, Eriksson – Connolly, Campbell, Talbot

Rozhodčí: Kozari, St. Laurent – Miller, Henderson.

Boston Bruins

Hosté v letošní sezóně pořádně zahráli na nervy svým fanouškům. Bostonští dlouho balancovali na hraně postupu, ale nakonec v posledních zápasech zabojovali a vypadá to s jejich postupem do play off již slibně. Aktuálně jsou Bruins osmí a na svém kontě mají jednadevadesát bodů. Náskok svěřenců trenéra Juliena na devátou Ottawu je aktuálně tříbodový a na sedmý Detroit ztrácejí Bruins dva body. Poslední mač odehrál Boston doma proti Floridě a připsal si veledůležité vítězství 3:2.

Nejproduktivnější hráči týmu

1. Patrice Bergeron (BOS) 76 zápasů (21+32)
2. Loui Eriksson (BOS) 76 zápasů (20+24)
3. Milan Lucic (BOS) 76 zápasů (18+26)
4. Carl Söderberg (BOS) 77 zápasů (12+30)
5. Dougie Hamilton (BOS) 72 zápasů (10+32)
Detroit Red Wings

Domácí prožívají vcelku vydařenou sezónu a po šestasedmdesáti zápasech se nacházejí na sedmé příčce a postup už mají téměř jistý. Red Wings mají na svém kontě třiadevadesát bodů a pouhé čtyři body jim scházejí dokonce na čtvrté místo! Šestý Washington má náskok jen jednobodový. Za Detroitem se nachází právě jejich dnešní soupeř – Boston – který má ztrátu dvou bodů. V posledním zápase uhráli Red Wings jeden bod za prohru po samostatných nájezdech 1:2 s Ottawou.

01.04.2015 Detroit – Ottawa 1:2 sn
29.03.2015 NY Islanders – Detroit 5:4
28.03.2015 Detroit – Tampa 4:0
27.03.2015 Detroit – San Jose 4:6
25.03.2015 Detroit – Arizona 4:5 pp

1. Henrik Zetterberg (DET) 72 zápasů (16+45)
2. Pavel Dacjuk (DET) 59 zápasů (24+36)
3. Tomáš Tatar (DET) 76 zápasů (28+26)
4. Gustav Nyquist (DET) 76 zápasů (25+27)
5. Justin Abdelkader (DET) 69 zápasů (23+21)
Základní část nejlepší hokejové soutěže světa se pomalu blíží ke svému konci. My se dnes společně budeme věnovat zápasu mezi Detroit Red Wings a Boston Bruins. Přeji Vám příjemný hokejový zážitek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.