Jaromír Jágr (FLA) 1+1, 3 střely, čas na ledě 17:27
Tomáš Kopecký (FLA) 0+1, 2 střely, čas na ledě 10:45
Michal Jordán (CAR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:31
Tři hvězdy utkání:
1. Roberto Luongo (FLA) 31 zák., 1 gól, 96,9%
2. Jaromír Jágr (FLA) 1+1
3. Vincent Trocheck (FLA) 2+1
Zápas končí za jednoznačného stavu 6:1. Jaromír Jágr (1+1) se dostal na dělené čtvrté místo historické statistiky produktivity celé soutěže.
60:00
58:56
Carolina právě vstřelila branku!
Gól v přesilové hře znamená kosmetickou úpravu skóre. CHRIS TERRY se prosazuje bekhendovou střelou z předbrankového prosotru. Luongo čisté konto neudrží. Asistence: Justin Faulk, Eric Lindholm.
58:19
Vyloučen domácí Derek Mackenzie na dvě minuty za nedovolené bránění.
58:00
Domácí se stále snaží vstřelit další branku, blízko byl hráč s číslem 68, puk mu uskočil z hole.
57:39
57:20
Na ledě je Jaromír Jágr se svou formací.
56:40
Hostující tým se musí bránit, na druhou stranu, Florida přesilovku nehraje úplně nejaktivněji.
55:39
Vyloučen hostující Jeff Skinner na dvě minuty za držení.
55:00
Sledujeme ne úplně záživnou pasáž hry, kdy se bojuje zejména o střední pásmo.
53:50
Zápas se blíží do své finální části, domácí vedou o šest branek, nic nenasvědčuje tomu, že by se měl výsledek nějak dramatizovat.
52:16
Buly v útočném pásmu hostů vyhrál bránící se tým, a tak se směr hry pochopitelně rychle otočil.
51:12
Střelecky je utkání vyrovnané, po třiceti ránách vyslali hokejisté na branky. Jen to skóre je poněkud výrazně rozdílné.
49:00
Že by byla Carolina nebezpečná v útočném pásmu, to se napsat opravdu nedá. Nejedná se o hurikán, nýbrž slabý a příjemný jarní vánek pofukující před brankou Floridy.
47:59
Ron Hainsey střelou příklepem nedokázal překonat brankáře Roberta Luonga.
46:45
Florida právě vstřelila branku!
Když se něco kazí, tak úplně. Tak nějak by se dala charakterizovat hra hostů. VINCENT TROCHECK dorazil vlastní střelu do branky. Druhá branka v dnešním zápase pro tohoto hráče. Fanoušci Floridy jsou v sedmém nebi. Asistence: Jimmy Hayes, Jussi Jokinen.
46:27
Komerční přestávka.
46:07
Začíná to být debakl. Pátou branku domácího týmu přidává střelou přes obránce VINCENT TROCHECK. Asistence: Tomáš Kopecký, Shawn Thornton.
44:15
První formace domácích pořádně zatopila hostující obranné formace. Snad minutu Florida kombinovala v útočném pásmu. Jágr ani jeho spoluhráči se ke střele však nedostali.
43:06
Zakázané uvolnění hostujícího celku vrací Floridu do útočného pásma.
42:33
41:37
Stejný hráč to o pár vteřin později zkusil ještě jednou, ani v tomto případě neuspěl.
41:31
Nakonec se přece jen ke střele dostal Victor Rask, který trefil jen brankáře Luonga.
41:01
Carolina se snaží něco vymyslet v útočném pásmu, proti jsou ovšem domácí obránci.
40:01
Florida Panthers ovládla hru ve druhé třetině, vstřelila tři branky, dva kanadské body (1+1) zaznamenala hvězda největší, tedy Jaromír Jágr. Carolině se nedaří vůbec nic v dnešním zápase.
40:00
39:30
Druhá třetina se blíží ke konci.
38:54
Erica Staala vychytal parádním zákrokem domácí Luongo.
38:28
Willie Mitchell střelou zápěstím trefil jen beton hostujícího brankáře.
37:23
Aaron Ekblad mohl vedení navýšit, ale zařízení minul, jeho rána byla možná ještě tečovaná.
36:27
ALEKSANDER BARKOV se dostal k dorážce vlastní střely, a tak posílá domácí do vedení o čtyři branky. Carolině se v zápase nedaří opravdu vůbec nic. Asistence: Jonathan Huberdeau, Erik Gudbranson.
36:25
Erik Gudbranson svou šanci neproměnil.
34:11
Tomáš Kopecký se dostal do brejku, který ovšem nedokázal zakončit přesnou střelou.
33:01
Domácí vedou o tři branky. Střelou zápěstím se prosazuje JAROMÍR JÁGR, pro kterého je to druhý bod v dnešním zápase. Důležitou práci předvedli hráči, kteří se na gólu podíleli asistencí. Asistence: Aleksander Barkov a Johathan Huberdeau.
32:05
Domácí tým si nyní nevytváří vyloženě gólové šance, nicméně je střelecky aktivnější než soupeř. To, že Florida vede o dvě branky není náhoda.
30:04
Florida začíná přebírat otěže zápasu, střelecký deficit, který v začátku utkání byl více než výrazný, dokázala během poloviny druhé třetiny úplně smazat. 17:17, to je počet střel na branku.
28:12
Willie Mitchell si počínal jako jeho kolega před několika desítkami vteřin. Ani on zařízení netrefil.
27:35
Domácí Shawn Thornton branku vůbec netrefil, přitom měl dostatek času na klidné zakončení a zamíření.
27:23
Tomáš Kopecký se zkoušel prosadit střelou bekhendem, neúspěšně. Nechybělo mu mnoho.
26:12
Komerční přestávka. 13:17,takový je poměr střel na branky.
25:01
Jaromír Jágr znovu ukázal, jak je důležité ho v týmu míti. Chytrou přihrávkou našel volného BRANDONA PIRRIHO, který dokázal Khudobina překonat. Domácí vedou o dvě branky, byť aktivnější jsou hosté. Asistence: Jaromír Jágr, Ekblad.
24:16
Jeff Skinner rychlou střelou neuspěl proti Luongovi.
24:07
23:31
Jordan Staal branku přestřelil. Carolina nehraje přesilovku špatně, ale chybí ji přesnost v zakončení.
22:37
Elias Lindholm si vybruslil mezi kruhy, v přesilovce zkusil vystřelit. Rána to byla dobrá, což o to, ale Luongo předvedl ještě lepší zákrok.
22:07
Vyloučen domácí Tomáš Kopecný na dvě minuty za nedovolené bránění.
21:26
Domácí Bradon Pirri v zajímavé pozici branku minul. Kotouč se mu postavil na hranu, a tak jej nedokázal trefit přesně.
20:01
Střelecky aktivnější hostující tým na svého soupeře vlétl. V průběhu prvního dějství byl jednoznačně lepším mužstvem, nicméně v poslední minutě se prosadili rychlou akcí domácí. Florida tak po první třetině vede 1:0.
20:00
19:40
Vhazování v obranném pásmu Caroliny, která takovouto koncovku prvního dějství nečekala.
19:10
Vincent Trocheck vyhrál čistě buly na Jimmyho Hayese, který posunul na WILLIEHO MITCHELLA. Jeho rychlá rána zápěstím skončila v brance hostů. Puk prolétl mezi betony brankáře Khudobina. Pohledná a rychlá akce znamená vedení domácího celku. Asistence: Jimmy Hayes, Vincent Trocheck.
19:08
Jonathan Huberdeau autorem další rány na branku Khudobina.
19:00
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
17:41
První útočná domácí formace ve složení Jágr, Barkov, Huberdeau dělá Carolině vyloženě problémy. Třetí jmenovaný to zkoušel individuálně, následně Jágr posílal od zadními mantinelu střílenou přihrávku na teč, ke které nakonec nedošlo.
16:45
Jay McClement si všiml volného puku, dobruslil ho, vystřelil. Trefil jen místo, kde byl připravený domácí brankář. Hostující hráč to nemyslel špatně, ale zakončení mu nesedlo podle představ.
15:45
Seminova střela z mezikruží byla zblokovaná, a tak se puk dotkl ochranní sítě nad brankou Floridy. Byly v jejím obranném pásmu. Vincent Trocheck udělal dobře práce, vyvezl puk do útočného pásma, navíc se dostal k zakončení.
14:22
Brandon Pirri střelou zápěstím mířil do horní části branky, kde měl pozorný brankář rukavici, a tak celá šance končí výsledkem nevyužito.
14:10
Luongo kryje další střelecký pokus. Celkem 16 střel (4:12) jsme viděli v dosavadním průběhu zápasů. Že by nějaká z nich byla vyložené gólová, to se napsat opravdu nedá.
13:10
Domácí se výrazně snadněji dokáží dostat přes střední pásmo, ovšem v útočné třetině je to už horší. Zatím ke třem střelám se dostali Panteři.
11:41
Povedené střídání české osmašedesátky, připsala si další střelu. Jágr je obrovským přínosem pro Floridu.
11:31
Zakázané uvolnění Caroliny.Před tím se do zajímavé šance dostal Jaromír Jágr. Zkušeně se uvolnil ve středním pásmu, najel si za obranu, dostal přihrávku, ale brankáře Khudobina nepřekonal.
10:36
Andrej Nestrašil vybojoval puk za brankou, vybruslil si do lepší střelecké pozice a vypálil. Brankář domácího týmu byl pozorný, situaci dobře přečetl, a tak znemožnil hráči skórovat.
10:19
Desátou střelu Hurricanes má na svém kontě Patrick Dwyer, s jehož pokusem si Luongo poradil bez větších problémů.
09:59
První třetina se dostává do své druhé polovina, střelecky zatím jednoznačně vládnou hosté, kteří vedou v tomto ohledu již 9:1.
08:57
Chris Terry z takřka nulového úhlu nahazoval puk na branku, spíše to jen tak zkoušel. Ale výsledek na nad míru dobrý, získal buly v útočném pásmu.
08:35
Zakázané uvolnění domácího týmu vrací hru před Luonga.
07:53
Komerční přestávka. Střelecky aktivnější jsou hosté, ti na svého soka vstoupili opravdu stylově, vedou 6:1.
07:20
Tlak Floridy v útočném pásmu korunoval Brad Boyes, který se dostal do zakončení z předbrankového prostoru. Anton Khudobin se předvedl v dobrém světce, šanci kryl.
06:52
Chris Terry a jeho další šance končí neslavně, zařízení absolutně netrefil.
05:36
Alexandr Semin se dostal mezi kruhy, rychlou střelou trefil střed branky, kde byl dobře postavený maskovaný muž.
05:13
Na druhé straně zahrozil Vincent Trocheck, jehož rána prostor vymezený třemi tyčemi minula.
05:05
Hostující Jeff Skinner střelou zápěstím nedokázal překonat domácího brankáře.
04:40
Hraje se rychle bez přerušení, hra se přelévá ze strany na stranu bez střeleckých pokusů.
03:08
Willie Mitchell sestřelil Brada Malona, který srážku příliš nečekal, a tak skončil na ledové ploše.
02:45
Bojuje se o střední pásmo, ani jeden tým se do střeleckých pozic nežene.
01:30
Hostující Terry je autorem první střely utkání, Luongo v pohodě zasáhl proti jeho lehké ráně ze střední vzdálenosti.
00:50
Vhazování v obranném pásmu Caroliny, která jej vyhrála, a tak brankář Khudobin zasahovat nemusel.
00:06
Jaromír Jágr prodloužil kotouč do útočného pásma, jeho tým o puk rychle přišel, a tak se hra otáčí.
00:01
Hokejisté obou týmů jsou připraveni, jdeme na věc.

Carolina Hurricanes

To hosté prožívají velmi nepovedenou sezónu. Hurikáni nasbírali v 76 zápasech pouhých 67 bodů, za což jim patří až čtrnácté místo Východní konference. Horšími týmy v konferenci jsou už jen Toronto s Buffalem.

Florida Panthers

Domácí nejspíše budou do posledního zápasu bojovat o příčky zajišťující postup do vyřazovacích, a tak by měli i v dnešním zápase bodovat. Panteři jsou zatím s 85 body na desáté příčce Východní konference.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.