Ode mě je to pro dnešní večer vše, v noci z neděle na pondělí se na Vás budu těšit při sledování očekávaného zápasu mezi Chicagem a St. Louis. Přeji Vám dobrou noc a opět u NHL na počtenou!
Na dnešní utkání si do Scottrade Center našlo cestu 19 308 diváků.

3. Jaden Schwartz (STL) 1+1
Blues znovu postupují do bojů o Stanley Cup, v dnešním utkání jim k tomu stačil jediný bodík, ale domácí si to pojistili a po výhře 4:1 nad Calgary si na své konto připisují rovnou body dva. Hráči St. Louis měli fantastický vstup do utkání, už po šestasedmdesáti vteřinách se trefil Schwartz. Vstup do druhý třetiny byl v podání svěřenců kouče Hitchcocka ještě lepší než v té první, tentokrát se už po třinácti vteřinách po učebnicové akci prosadil Stastny. Flames dokázali rychle odpovědět, po Hudlerově přesném pasu se o snížení postaral Monahan. Pojistku pro Blues přidal tři minuty před koncem Lehterä a na konečných 4:1 pečetil gólem do prázdné branky Berglund.
60:00
59:46
Blues už nikam nespěchají, zápas zakončí s pukem na holi za vlastní brankou Robert Bortuzzo.
59:00
Hlasatel ve Scottrade Center ohlásil poslední minutu třetí třetiny a zároveň celého utkání.
58:56
V krátkém časovém sledu je tu druhý icing Calgary.
58:39
Gocova rána byla zablokována Matem Stajanem. Následně zahrávají Flames na zakázané uvolnění.
57:55
St. Louis právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! Jiří Hudler nechal po přejetí útočné modré puk za sebou. Volného kotouč se chopil Lehterä, přihrál ho PATRIKU BERGLUNDOVI, který bez problému trefil prázdnou branku. Asistence: Jori Lehterä, Paul Stastny.
57:29
Hiller opouští branku, Flames to zkusí v šesti!
56:45
Blues navyšují své vedení! Na hranici obranné třetiny přišel o puk Shore. Švédský útočník Berglund zajel s kotoučem na holi za branku Flames, kolem které se obtočil a pokusil se zakončit. Po smolném odrazu od Hillerova betonu se volného puku ujal JORI LEHTERÄ a uklidil ho za záda bezmocného gólmana. Asistence: Patrik Berglund.
56:19
Backlund pořádně zatopil Widemanovi, když ho nepřesným pasem dostal do velkých problémů. Obránce Calgary o puk obral Oshie, nahrál Pietrangelovi, jehož rána jen těsně prosvištěla kolem pravé tyče branky Calgary.
55:30
Souboj o puk u mantinelu nakonec vyhráli domácí, konkrétně Goc, který ho zaváží za bránu a vyčká si na čerstvé spoluhráče.
54:33
Bouwmeesterova dělovka nepostrádala rasanci, přesnost však ano. Puk míří vysoko nad horní tyčku.
53:43
Dmitrij Jaškin teď místo střely volil přihrávku na Backese, ten to ale měl složité a nakonec o kotouč přišel. Blues však stále zůstávají u kotouče a pořádně zatápí obraně svého soka.
52:39
Další hezká kombinace první lajny Blues, která dnes opravdu hraje parádní utkání. Na jejím konci stál Stastny, ale do jeho střely se obětavě vrhl Wideman a úspěšně ji zablokoval.
51:46
Hiller však nechce zůstat pozadu a vytahuje parádní zákrok! Oshie si všiml z druhé vlny najíždějícího Pietrangela, který tvrdou ranou nechal vyniknout Hillerovu připravenou lapačku.
51:34
Další nelehký zákrok si připisuje Jake Allen, který v posledních minutách hodně drží svůj tým. Tentokrát se musel vytáhnout proti nepříjemné ráně Boumy.
51:19
Jackman osvobozuje svůj tým a téměř v tom samém okamžiku na led naskakuje Berglund.
50:40
Díry v obraně Flames využil Backes, který se řítil sám na Hillera, ale střelou zápěstím na švýcarského muže v masce nevyzrál.
50:21
Jiří Hudler zpoza branky vyzval ke skórování Gaudreaua, ten si však svá mířidla neseřídil přesně.
49:50
Za Allenem dnes už podruhé zvoní branková konstrukce! Po ne příliš šťastném vyhození Pietrangela ji střelou z mezikruží orazítkoval Sean Monahan.
49:19
A Calgary bude mít další šanci na vstřelení vyrovnávací branky. Patrik Berglund zvedl svou hokejku příliš vysoko a zasáhl do obličeje Johnnyho Gaudreaua, o dvouminutovém trestu nemůže být pochyb.
48:58
Přesilová hra je u konce. Flames šance sice měli, ale vyrovnání se nedočkali.
48:16
A nyní předvedl Allen famózní zákrok! Wideman nalezl na hranici brankoviště volného Hudlera, ale brankář Blues sebral díky skvělému zákroku betonem českému hokejistovi doslova gól z hokejky!
47:55
Widemanovu přízemní střelu Jake Allen kryje. Následuje další vyhození.
47:29
Pietrangelo obětavě zablokoval Hudlerovu ránu a nakonec i sám vyváží černou pryž do bezpečí.
47:02
Ale Blues vyhráli vhazování a Pietrangelo svůj tým osvobozuje.
46:58
Calgary se naskýtá šance na vyrovnání. Podražením se proti pravidlům provinil Kevin Shattenkirk.
46:39
Schwartz lehkou žabičkou vyzval ke skórování dnes velmi aktivního Stastnyho, Hiller připraven.
46:32
Kotouč se ocitl na střídačce Flames, vhazovat se bude ve středovém kruhu. Potencionálnímu konfliktu mezi Bortuzzem a Colbornem vystavili stopku čároví sudí.
46:00
Dnes je to utkání prvních formací, tentokráte z další šancí přispěchala ta domácí. Paul Stastny to mazácky zkoušel mezi betony Jonase Hillera, švýcarský brankář je však k sobe sklapl včas.
45:45
Oshie nedosáhl na Shattenkirkovu přihrávku, je z toho zakázané uvolnění.
45:21
První útok Flames si vypracoval další šanci. Gaudreau se zbavil v rohu svého strážce a mezi kruhy našel Hudlera, jehož rána zadělala Allenovi na nemalé problémy.
44:43
Brodieho pas nikoho ze spoluhráčů neoslovil, puk tedy dojel až téměř na druhou stranu kluziště, kde ho bere Michálek a rozjíždí protiakci.
44:01
Čárový sudí Knorr si nyní všiml dalšího ofsajdu v podání Plamenů, tentokráte si přechod přes modrou čáru nepohlídal Raymond.
43:37
Oshie ihned po buly hledal před branku si najíždějícího Stastnyho, ten však puk tečoval pouze do výstroje připraveného Jonase Hillera. První útočná trojice Blues dnes hraje velký zápas, nebezpečí pro Calgary hrozí téměř při každém jejím pobytu na ledové ploše.
43:25
Jeden z hostujících hráčů zahrál vysokou holí, hra tedy zůstane v Hillerově blízkosti.
42:55
Už to mohlo být 3:1! Do přečíslení 2 na 1 se dostali Jaškin a Beglund. První jmenovaný to vzal na sebe, ovšem po jeho ráně puk pouze orazítkoval tyč!
42:26
Schlemko nedokázal zastavit skákavý kotouč, který mu poodjel do středního pásma. Rozhodčí si toho všiml a píská ofsajd.
42:18
Raymond trefil pouze před sebou stojícího Jaye Bouwmeestera, k Allenovi kotouč nedošel, avšak nyní bude muset být brankář Blues v plné permanenci, vhazovat se bude po jeho pravici.
41:29
Zajímavá šance třetí formace domácích. Rattie se protáhl podél levého mantinelu a hledal Lehteru, který z první pálil velmi nepříjemně, avšak Hiller kotouč dokázal zkrotit.
40:47
Dobrý úmysl, ale špatné provedení. Tak by se dala popsat přihrávka Kevina Shattenkirka na Oshieho, bohužel pro domácí je z toho icing.
40:18
O první ránu třetí dvacetiminutovky se postaral Berglund, jeho pokus však nebyl přesný, Hiller zasahovat nemusel.
40:01
Blues i potřetí v tomto mači vyhrávají úvodní buly.
40:01
Vše je připraveno, jdeme na třetí třetinu!
Druhá perioda je za námi. Tempo hry oproti prvnímu dějství lehce opadlo, Bluesmanům se však opět parádně povedl vstup do třetiny. Po učebnicové kombinační akci zvýšil na 2:0 Stastny. Hosté však přispěchali z odpovědí už za tři minuty, Jiří Hudler vyzval parádní přihrávkou ke skórování Monahana a ten nepohrdl. Český útočník se díky této asistenci posunul už na sedmé místo tabulky produktivity NHL! Dokáží hráči St. Louis vstřelit rychlý gól i ve třetí třetině? Dovedou zápas do vítězného konce a zajistí si tak postup do vyřazovacích bojů? To vše a ještě více se dozvíme ve třetí periodě, která začne přibližně v 03:56.
40:00
39:46
Backes byl příliš rychlý a v útočném pásmu byl dříve než puk – ofsajd.
39:16
Bouwmeester zkrotil skákavý kotouč a udržel tak Blues v útočné třetině, o malou chvilku později se to ale nepovedlo Stastnymu a Bluesmani tak musí vyklidit pole a začít zase od píky.
39:03
Ottova rána sice mířila mimo tři tyče, ale Hiller si pro kotouč pro jistotu sáhl a schoval ho v lapačce.
39:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
38:21
Po Jaškinově nahození si Hiller nechal puk pro sebe, bude se vhazovat po jeho pravici.
38:04
Berglund se pokusil obejít Russella, ale to se hluboce přepočítal. Zadák Calgary jeho záměr přečetl a skvělým defenzivním zákrokem uzmul puk pro sebe.
37:10
Oba celky ke konci druhé periody dobře brání, ani jeden z nich nechce udělat chybu, což se projevuje na herním projevu. Hra se bez vážnějších příležitostí přelévá z jedné strany na druhou.
36:22
Shattenkirk při defenzivní práci vystihl Jonesovu přihrávku, ale puk odehrál tak nešťastně, že je z toho icing.
35:50
Další útočný přechod Flames zastavilo ofsajdové postavení.
35:29
Jaškin byl o puk obrán důrazným Widemanem, jenž posunul puk na Jiřího Hudlera, z jehož akce nic valného nevzniklo.
34:57
Brodie ihned po vhazování přenechal na modré kotouč Gaudreauovi, který táhlou ranou přestřelil.
34:51
Brodie prokázal své výborné bruslařské dovednosti, když s pukem na holi přejel půlku hřiště, zbavil se hlídajícího Bortuzza a bekhendovým pokusem prověřil Allena. Na programu je další komerční přestávka.
34:11
Trmu – vrmu ve středním pásmu vyřešil Schwartz, když si vzal kotouč do svého držení a pokusil se dostat do útočné třetiny, avšak byl zastaven Widemanem.
33:04
Nepřesné akce na obou stranách. Nejprve v zakončení přeskočil kotouč hůl hostujícímu Backlundovi, o malou chvíli později se to samé přihodilo Reavesovi.
32:20
Jaškin teď ukázal i něco ze své šikovnosti, když si povodil Engellanda jako malého kluka a servíroval puk před branku na Beglunda. Hiller však přečetl jeho záměr a chytil puk do lapačky.
31:39
Jaškinovi utíká puk, ale český mladík se o něj vydává srdnatě bít. Nakonec podlehl přesile, Flames mohou založit protiakci.
31:17
Po Michálkově nahození si Hiller ponechal puk v lapačce, hra se přerušuje. Bude se vhazovat po pravici strážce svatyně Calgary.
30:52
Brodiemu nenajížděl nikdo ze spoluhráčů, tak to bek Flames vzal na sebe a tvrdou ranou orazítkoval tyč Allenovy brány! Tomu bude ještě nějakou dobu zvonit v uších.
30:31
A domácím se daří znovu vyhodit, tentokráte se o to postaral Schwartz.
29:48
Hudler hledal na hranici brankovište volného Monahana, přihrávku však zablokoval Alex Pietrangelo a bez problému vyhrazuje.
29:11
Allen nyní velmi zariskoval když se rozhodl rozehrát před dotírajícím Hudlerem, nakonec vše se štěstím dopadlo dobře a Oshie vyváží kotouč.
29:03
Bude se vylučovat. Calgary si poprvé zahraje přesilovku, na trestnou lavici už usedá kapitán domácích David Backes. Verdikt sudích zní – dvě minuty, sekání.
28:33
Dmitrij Jaškin teď využil svých kilogramů, přetlačil svého strážce a dokázal i vystřelit. Pro Hillera byl však jeho bekhendový pokus jen takovým bonbónkem.
27:53
Engelland měl dost času k tomu, aby vypálil od modré. Když se k tomu konečně odhodlal, tak ale zlomil hůl. Smolný moment pro zadáka Flames.
26:30
Kombinace domácího týmu v Hillerově bezprostřední blízkosti vyústila v Bouwmeesterovo nahození, nikdo ze spoluhráčů ale puk netečoval a tak neměl švýcarský gólman v barvách Flames se zákrokem sebemenší trable.
26:08
Pietrangelo za účelem získání útočného pásma nahodil kotouč a Hiller ho ponechal ve své moci. Následuje další komerční blok.
25:23
Na Shattenkirkovu nabídku nedosáhl nikdo z jeho spoluhráčů, Hiller tak s lapením tohoto kotouče neměl problém.
24:20
Berglund teď spálil stoprocentní tutovku! Sám před rozhozeným Hillerem se mohl švýcarského gólmana zeptat, kam to chce, ale střela se švédskému útočníkovi vůbec nevyvedla a puk trefil v prostředku branky stojícího brankáře.
23:35
Calgary právě vstřelilo branku!
Jenže Flames poměrně rychle odpovídají a po pěkné akci první lajny dramatizují průběh utkání. Gaudreau přenechal v útočné třetině puk Hudlerovi, ten se ukázal být mistrem geometrem, když milimetrově přesnou nabídkou na teč vybídl ke skórování SEANA MONAHANA, jenž se nemýlil. Asistence: Jiří Hudler, Johnny Gaudreau.
23:06
Sean Monahan si vybruslil od mantinelu a štiplavou ranou pod horní tyčku nechal vyniknout Allena. Další pěkný zákrok domácího muže v masce.
22:48
Calgary už hraje v pěti.
21:55
Bouma se zkusil protáhnout mezi dvěma protihráči, ale ukousl si až příliš velké sousto. Na druhé straně pálil těsně vedle Oshie.
20:23
Blues vstupují do druhé třetiny stejně skvěle jako do té první! A nutno dodat, že tohle byla hokejová paráda! Backlund podklouzl ve středním pásmu, kde se kotouče chopil PAUL STASTNY, který přihrál Backesovi. Ten si ještě kotouč vyměnil se Schwartzem a nakonec ho přesným pasem poslal na vzdálenější tyč, kde stál úplně volný Stastny, jemuž stačilo jen trefit prázdnou branku. Asistence: David Backes, Jaden Schwartz.
20:01
Backes byl na úvodním buly opět úspěšnější než jeho oponent.
20:01
První třetina je za námi a nutno podotknout, že jsme se vůbec nenudili. Hra má velký spád a skoro vůbec se nepřerušuje. Úvod lépe zvládli domácí borci, když hned z první střely na branku dokázali skórovat, konkrétně se to podařilo Schwartzovi. Blues byli lepší i ve zbylém průběhu třetiny, ale žádnou ze svých šancí nedokázali přetavit v druhou vstřelenou branku. První periodu ještě obohatila bitka mezi Robertem Bortuzzem a Brandonem Bolligem, v pěstním souboji byl úspěšnější hostující tvrďák. Druhé dějství začne zhruba v 03:02.
20:00
19:26
Gaudreau nechal puk za sebou a pro Blues se tak otevřela dobrá příležitost v podobě přečíslení 3 na 1. Oshie na druhé tyčce našel volného Backese, tomu ale v rozhodující moment kotouč přeskočil hůl.
18:50
Oshie si poradil s protihráčem a mezi kruhy našel Pietrangelo, který však prováhal ideální střelecký moment.
18:28
Backes přihrál Berglundovi, ten však v dobré pozici minul.
17:48
Barret Jackman byl velice tvrdě zasažen Bolligem a dokonce si z tohoto zákroku odnesl krvavý šrám nad pravým okem. Do role vykonavatele spravedlnosti se pasoval Robert Bortuzzo, avšak bitku s tvrďákem z Calgary prohrál. Z tresty to vypadá následovně – Bollig obdržel trest do konce utkání a k tomu ještě pět minut za rvačku. Robert Bortuzzo dostává pětiminutový trest za rvačku, deset minut za nesportovní chování a dvě minuty za vyprovokování šarvátky.
17:13
Škoda pro Calgary. Diazův pas nedokázal Raymond zpracovat a je z toho tedy zakázané uvolnění. Kdyby se to kanadskému útočníkovi povedlo, hosté mohli jít v přečíslení 2 na 1.
16:35
Pěkný manévr předvedl německý bojovník Marcel Goc, jenž se z rohu kluziště dostal až před bránu, ale na Hillera si nepřišel.
15:54
První lajna Flames si nyní vypracovala slibnou šanci. Gaudreau za brankou obehrál Bouwmeestera a mezi kruhy našel volného Widemana, který však pouze nechal vyniknout lapačku Jakea Allena.
14:54
Backes zavezl puk za útočnou modrou, avšak jeho přihrávka našla pouze brusli jednoho z protihráčů, od níž se kotouč odrazili do středního pásma. Blues to musí zkusit znovu od začátku.
14:18
Oshie bekhendovým pasem naslepo našel na druhé straně kluziště rozjetého Schwartze, který unikl svému strážci a z ostrého úhlu zkusil překvapit strážce svatyně Plamenů. Jonas Hiller však jeho ránu bez sebemenších problému chytá.
13:23
Backlund se za brankou snažil přejít přes Michálka, ale utopil se ve vlastních kličkách a o kotouč přišel.
13:01
Hudler byl v útočném pásmu o chloupek dříve než kotouč, rozhodčí zcela správně odpískal ofsajd.
12:52
Zakázané uvolnění Flames.
12:30
Wideman naservíroval puk do dobré pozice Shoreovi, ten ale neseřídil svá mířidla vůbec přesně a vysoko přestřelil.
11:40
Barret Jackman si ve středním pásmu počíhal na Jonese a tvrdým, avšak čistým způsobem mu odebral kus černé pryže.
11:00
Backes dostal puk na modrou čáru, kde číhal Zbyněk Michálek. Po jeho pokusu se však touš k Hillerovi nedostal, výborně ho zablokoval Wideman.
10:31
10:17
Blues si vytvořili útočný zámek, ovšem nikdo z pětice hráčů se neměl ke střele. Nakonec to na sebe vzal Lehtera, po Hillerově zákroku však končí puk mezi diváky.
09:44
Bouwmeester vyslal dělovku od modré, Hiller jeho pokus pokryl jen s velkými obtížemi.
09:21
Do šance při vlastním oslabení se dostal Matt Stajan, který střelou z nápřahu otestoval Allenovu pozornost, ten však byl na svém místě.
08:45
Shattenkirk zkoušel překvapit Hillera, trefil ale pouze blokujícího spoluhráče Oshieho. Hosté se následně osvobozují.
08:31
Prvním vyloučeným hráčem utkání je Joe Colborne (CGY), který si na lavičce hanby odsedí dvě minuty za podražení.
07:37
Allen si nyní poradil hned s dvěma pokusy Calgary. Nejprve zneškodnil Russelovo nahození, puk vyrazil ale jen před sebe, kde si na dorážku počíhal Gaudreau, ale brankář Bluesmanů vytáhl další přesný zásah.
07:09
Pietrangelo zavezl kotouč do obranného pásma Flames, ale bohužel pro něj, neměl komu nahrát a tak jen nahodil puk a odešel střídat. Následná Oshieho rána byla ztečována do ochranné sítě. Následuje první komerční brejk.
06:14
Hosté velmi aktivně napadali rozehrávku svého soupeře, vše ale na oko pohledným manévrem vyřešil Robert Bortuzzo.
05:18
Brodie svým pasem nalezl Colbornea, ten nahrál mezi kruhy Raymondovi, jehož rána mířila nějaký ten decimetřík nad branku domácího celku.
05:06
Na druhé straně zahrozil Sean Monahan, ale jeho pokusu scházela notná dávka přesnosti.
04:39
Jonas Hiller si připisuje další úspěšný zákrok, tentokráte se mu podařilo eliminovat pokus Berglunda.
04:10
Domácí jsou velmi aktivní. Ihned po vhazování se střemhlav k Hillerovi řítil Oshie, štiplavou střelou švýcarského gólmana ale nepřekvapil.
04:00
Hráči St. Louis si nerozuměli při rozehrávce, pískán icing.
03:36
Rattie jen protečoval Jackmanovo prudké nahození a po dlouhém střídání přepouští místo na ledě jednomu ze svých spoluhráčů.
02:57
Další zajímavá akce Blues. Backes přiťukl puk Jaškinovi a ten z otočky pořádně vylekal nic netušícího Hillera.
02:44
Po Stajanově pokusu si první úspěšný zákrok večera připisuje Jake Allen.
02:36
Puk se ocitl na domácí střídačce, vhazuje se ve středním pásmu.
02:03
Přechod domácích zastavil ofsajd.
01:16
Bleskový vstup do utkání v podání domácích! Oshie zavezl přes celé kluziště puk do obranného pásma Flames, poté o něj na chvilku přišel, ale ihned ho vybojoval zpět a v rohu kluziště ho přenechal JADENU SCHWARTZOVI, který bekhendovou střelou překvapil Hillera a otevírá skóre! Asistence: T.J. Oshie
00:24
Monahanova akce dopadla neslavně, stejně tak skončila i akce domácích, která ztroskotala na Schwartzově nepřesném pasu.
00:01
Na úvodním buly byli úspěšnější domácí.
00:01

St. Louis Blues: Allen (Elliott) – Bouwmeester, Pietrangelo, Shattenkirk, Michálek, Jackman, Bortuzzo – Schwartz, Stastny, Oshie – Jaškin, Backes, Berglund – Jokinen, Lehterä, Rattie – Ott, Goc, Reaves

Calgary Flames: Hiller (Ramo) – Engelland, Brodie, Russell, Wideman, Diaz, Schlemko – Gaudreau, Monahan, Hudler – Bouma, Backlund, Jones – Raymond, Granlund, Colborne – Bollig, Stajan, Shore

Rozhodčí: Mike Leggo, Dan O'Rourke – Brian Mach, Trent Knorr.
Češi a Slováci v akci

Dmitrij Jaškin (STL) 48 zápasů, 11+4
Zbyněk Michálek (STL) 62 zápasů, 3+7
Jiří Hudler (CGY) 74 zápasů, 29+42
Letošní vzájemné zápasy

12.10. 2014 – St. Louis Blues:Calgary Flames 4:1

Branky a nahrávky: 1. Lindström (Stastny, Steen), 9. Backes (Shattenkirk, Stastny), 24. Pietrangelo (Shattenkirk, Stastny), 28. Tarasenko (Schwartz, Shattenkirk) – 56. Glencross (Giordano, Brodie)

18.3. 2015 – Calgary Flames:St. Louis Blues 0:4

Branky a nahrávky: 32. Steen (Oshie, Backes), 42. Lehterä (Schwartz, Tarasenko), 50. Steen (Oshie, Backes), 55. Backes
Calgary Flames

Plameny bojují o možnost zahrát si o pohár lorda Stanleyho poprvé od sezóny 2008/09. Zatím se Calgary drží na třetí pozici v Pacifické divize, na dotírají Krále z LA mají však jen tříbodový náskok. Momentálně se Flames nachází na pět zápasů trvajícím tripu, ze kterého stihli odehrát už tři duely, v nichž nestačili pouze na Minnesotu, naopak přehráli Nashville a Dallas. Do sestavy by se měl vrátit tvrďák a bitkař Brandon Bollig. Nejvíce kanadských bodů posbíral český útočník Jiří Hudler (29+42), jenž se vyhoupl už na osmé místo tabulky produktivity! Mezi třemi tyčemi bychom dnes měli vidět Jonase Hillera (91,4 %).
St. Louis Blues

Bluesmany ke konci základní části postihla výsledková krize. Svěřenci trenéra Hitchcocka z posledních sedmi zápasů vyhráli jen jeden, ale i tak se stále drží na pozicích zajišťujících postup do play-off. V Centrální divizi jim patří druhá příčka, v Západní konferenci jsou Blues třetí, ale zezadu jim na paty nepříjemně šlapou hráči Chicaga. St. Louis se dnes bude možná muset obejít bez svých dvou nejproduktivnějších hráčů. Kvůli zranění v horní části těla bude chybět Vladimir Tarasenko (36+35), nad startem Alexandera Steena (24+38) visí otazníky. Do branky se postaví Jake Allen (90,6 %).
Zdravím všechny fanoušky nejlepší hokejové ligy světa! NHL se pomalými krůčky přibližuje ke konci své základní části a všechny týmy tak musejí poctivě sbírat body, které jim zajistí postup mezi nejlepších šestnáct. Dnes se v tomto podrobném online přenosu zaměříme na utkání dvou celků ze Západní konference, St. Louis Blues před svými fanoušky přivítají Calgary Flames. Ke sledování tohoto přenosu jste všichni srdečně zváni, začínáme dvě hodiny po půlnoci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.