To je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalších on-line přenosů napočtenou.

Tomáš Plekanec (MTL) 1+0, 4 střely, TOI 22:03
Patrik Eliáš (NJD) 0+0, 0 střel, TOI 20:22
Tři hvězdy utkání

1. Keith Kinkaid (NJD) 93,9% úspěšnost
2. Stefan Matteau (NJD) 1 + 0
3. Andy Greene (NJD) 0 + 1
Je dobojováno! Vítěze nám určily až samostatné nájezdy. Bod navíc si v dnešním utkání připisují hráči New Jersey.
V samostatných nájezdech zvítězil tým New Jersey Devils.
Autorem vítězné branky je JACOB JOSEFSON.
Patrik Eliáš mohl rozhodnout, a také rozhoduje. Patrik si rozhýbal Tokarskiho a následně zakončil k bližší tyči.
David Desharnais zkusil totéž, ale neuspěl.
Jacob Josefson krásnou střelou mezi betony skóruje.
Alex Galchenyuk nejprve naznačil, že bude zakončovat doleva, ale nekonec zakončoval bekhendem, neúspěšně.
Reid Boucher nic nevymýšlel a jen vystřelil, ovšem to Tokarski přečetl.
Samostatné nájezdy začínají.
Vše je připraveno, pojďme na nájezdy.
Tak ani prodloužení nám vítěze nepřineslo. Hodně blízko k tomu měli hráči Montrealu, ale Kinkaid svůj tým neuvěřitelně podržel.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:39
64:24
Subban znovu pálil z kruhu, ale trefil jen zadní plexisklo. U puku stále Montreal.
64:01
Poslední minuta prodloužení.
63:39
Kde se vzal, tu se vzal. Adam Henrique se dostal k puku, prokličkoval celé hřiště a nakonec i zakončoval, ale Tokarski vše vyřešil.
63:08
Krásně nabito dostal na vrchol kruhu Subban, ale jeho rána letěla jen do betonů.
62:50
David Desharnais to zkoušel z levého kruhu, ale domácí brankář opět úspěšný.
62:39
Andy Greene (NJD) dostává dvě minuty za podražení. Montreal bude hrát přesilovku čtyři na tři.
62:31
Alex Galchenyuk zkoušel zakončovat z ostrého úhlu, ale jeho pokus Kinkaid vytěsnil.
61:50
P.K. Subban se dostal svými kličky až do útočného pásma, kde nyní Montreal kombinuje.
61:15
Alex Galchenyuk rozehrál chybně, ale Merrill toho využít nedokázal.
60:50
Michael Cammalleri nahodil kotouč do útočného pásma, ale tam se ho zmocňují hráči Canadiens.
60:21
Po krásné přihrávce se hnal po pravé straně Max Pacioretty, který se dostal do zakončení, ale Kinkaid chytá a puk raději drží.
60:01
Začalo prodloužení.
Vše už je připraveno, pojďme na prodloužení.
Třetí třetina nám žádnou branku nenabídla a ani vítěze nám nepřinesla. Třetí dvacetiminutovka byla opravdu vyrovnaná, chvilku se hrálo dole, poté nahoře. O vítězi tak bude muset rozhodnout pěti minutové prodloužení nebo následné samostatné nájezdy.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:54
Devils kontrolují puk ve vlastním pásmu.
59:32
Subban ztratil kotouč ve středním pásmu, a toho zkoušejí využít domácí.
59:15
Brendan Gallagher prokličkoval až do těsné blízkosti Kinkaida, nakonec domácí brankář puk raději přikryl. Po odpískání se opět seběhla menší šarvátka.
58:57
Devils se pokoušejí ještě v závěrečných vteřinách něco vymyslet.
58:33
Pierre-Alexandre Parenteau vybojoval puk v rohu kluziště, ale k zakončení se už nedostal.
58:01
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:51
Alex Galchenyuk se dostal k odraženému puku, ale jeho střela mu příliš nesedla.
57:40
56:52
Subban postrčil puk na Plekance, ten mu ještě přiťukl kotouč zpátky. Následná střela Subbana, ale letěla mimo tři tyče.
56:51
Domácí již hrají ve čtyřech.
55:53
Plekanec pálil z vrcholu kruhu, ale Kinkaid vyrazil. K puku se dostal Gallagher, ale ani on nedokázal se svoji střelou na domácího brankáře vyzrát.
55:38
Andy Greene (NJD) dostává dvě minuty za podražení. Montreal má k dispozici přesilovku pět na tři cca 30 vteřin.
55:37
V oslabení unikli domácí tři na jednoho, ale během úniku dokázal jeden z nich faulovat, a tak z obrovské šance nic není.
55:13
Krásná akce! Tomáš Plekanec posunul puk na modrou, kde byl Gončar, ten ještě našel najíždějícího si Subbana, ten se dostal po několika kličkách k zakončení, ale trefil pouze Kinkaidův beton.
54:38
Domácí se dostali po vyhraném vhazování k puku a Adam Larsson vyhazuje přes všechny čáry.
54:25
Tomáš Plekanec zkusil štěstí ihned po přejetí modré čáry, ale jeho pokus Kinkaid chytá.
54:11
To se dozvíme po komerční přestávce.
54:11
Stefan Matteau (NJD) dostává dvě minuty za vyhození puku mimo hřiště. Vezme Montreal šestou přesilovku za správný konec a ujme se zase vedení?
53:27
Tak teď se hra zase přesunula na druhou stranu. Krásnou kolmici dostal na modrou Subban, ale jeho projektil domácí brankář bez problému likviduje.
52:57
Canadiens se osvobozují a vyhazují do středního pásma. Domácí jsou nyní hodně aktivní.
52:03
Rychlý protiútok nyní předvádí Devils. Reid Boucher vyzkoušel střel z hodně ostrého úhlu, minul.
51:21
Hosté se dostali do útočného pásma, ale tam Prust ztratil kotouč a puku se tedy ujímají domácí.
50:56
Oba týmy mají nyní problém dostat se ze středního pásma. U puku Montreal.
50:40
Následuje komerční přestávka.
50:40
Ďáblové to mysleli dobře, ale nakonec přeci jen puk skončil na zakázaném uvolnění.
50:25
Oba týmy již hrají v plném počtu.
49:54
Devils se nyní dostali do útočného pásma, ale hostující obrana zapracovala na výbornou a puk vybojovala zpátky.
49:01
Během hry čtyři na čtyři se hraje spíše ve středním pásmu, nikdo se nemůže dostat přes modrou.
48:25
Matteau (NJD) dostává dvě minuty za pád pod nohy a Pery (MTL) dostává taktéž dvě minuty, ale za hrubost. Hra bude pokračovat čtyři na čtyři.
48:25
Po odpískání se za brankou seběhla menší šarvátka. Bude se vylučovat.
48:25
Ve velké šanci se ocitl Stefan Matteau, ale i jeho dorážku dokázal Tokarski zlikvidovat.
47:46
Ďáblové mají chuť udělat něco s výsledkem, ale nyní je opět zastavil ofsajd.
47:32
Adam Henrique si nahodil puk do útočného pásma, kam za ním spěchal, ale hostující obrana byla rychlejší.
47:21
Pokračovat budeme po komerční pauze.
47:21
Novou akci Montrealu mohl založit De La Rose, ale zastavil ho ofsajd.
47:16
Brendan Gallagher se dostal za domácí brankou k puku, poté se pokusil zakončit zpoza brány, ale to vše Kinkaid přečetl a k ničemu ho nepustil.
Dnešní utkání sleduje 16 592 diváků.
46:39
Lars Eller se snažil ve středním pásmu vybojovat kotouč, ale to se mu nepodařilo.
45:58
Alex Galchenyuk raději přidržel puk ve vlastním pásmu, spoluhráči mohou v klidu vystřídat.
45:43
Domácí se nyní hnali do rychlého protiútoku, ale zastavilo je postavení mimo hru.
45:04
Plekanec vyhrál v útočném pásmu buly na Subbana, ten svojí následnou střelou ale jen orazítkoval zadní plexisklo. Montreal stále v útočném pásmu.
44:42
Jordin Tootoo nyní nepřesně rozehrál a z toho málem těžil Dale Weise, ale ten se nestačil včas zorientovat.
44:21
Jacob De La Rose dostal krásný pas do jízdy a ihned po přejetí modré vyzkoušel pozornost domácího brankáře, ten byl připraven a včas zasáhl.
43:35
Stefan Matteau prokličkoval do útočného pásma, ale místo zakončení zvolil přihrávku, ta nebyl ale vůbec přesná, a tak mohou dopředu Canadiens.
43:16
Brendan Gallagher se na vrcholu kruhu opřel do puku a Kinkaid kotouč raději drží.
42:56
Nebezpečné nahození měl nyní na svědomí Eliáš, ale Tokarski vše zvládl a puk vyrazil.
42:32
Jon Merrill drží puk za vlastní brankou a pokouší se rozjet nějakou útočnou akci.
41:54
Montreal má problémy s usazením v útočném pásmu. Nyní je zastavil ofsajd.
41:38
Lars Eller bojuje u mantinelu o kotouč, který ale nakonec nevybojoval a dopředu se ženou Devils.
41:01
Alex Galchenyuk krásně prokličkoval mezi kruhy, ale před zakončením upadl.
40:09
Zubrus se po vyhraném vhazování dostal do útočného pásma, ale příliš dlouho se tam neohřál.
40:01
Vše už je připraveno, pojďme na poslední třetinu.
Druhá třetina už je minulostí, v níž jsme viděli jen jednu branku, a to na straně domácích. Ve 25. minutě se k puku dostal Boucher, který vyrovnal na 2:2. Sledujeme velice vyrovnané a aktivní utkání, které se hraje nahoru a dolů.
Další třetina začne přibližně v 2:54.
40:00
39:54
Montreal ještě zkouší něco vymyslet v závěru druhé třetiny, ale nyní už nic nestihne.
39:38
39:24
Eliáš vybojoval puk a dostal se s ním do středního pásma, odkud ho nahodil na Tokarskiho.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:57
Ďáblové opět vyhazují.
38:33
David Desharnais se dostal s pukem do útočného pásma, kde nyní Canadiens kombinují.
38:08
Opět jeden z domácích hokejistů vyhazuje puk přes všechny čáry a Devils mohou vystřídat.
37:35
Montrealu už zbývají jen dvě minuty přesilové hry, zatím se nemůže dostat do útočné třetiny.
36:55
Ke střele se po dlouhé době odhodlal Max Pacioretty, ale jeho pokus Kinkaid chytá.
36:46
Hosté nyní drží domácí hokejisty pod tlakem, ale zatím čekáme na zakončení, vidíme jen přihrávky.
35:54
Teď už se to ale podařilo Subbanovi. Následně se k zakončení dostal Gallagher, ale minul.
35:38
Hosté se zatím nemohou dostat do útočného pásma, domácí skvěle brání.
34:38
Scott Gomez (NJD) dostává pět + deset minut za úder loktem. Hosté mají k dispozici delší přesilovku.
34:38
Pokud budou nějaké tresty, tak se je dozvíme po komerční přestávce.
34:38
Nyní se po jednom ze zákroků seběhla za brankou hostů šarvátka. Bude se vylučovat.
34:12
33:56
Nakonec si ji našel a zakončoval, ale Tokarski jeho střelu z pravého kruhu chytá.
33:40
Domácí se usadili v útočném pásmu a kombinují. U puku Travis Zajac, který si hledá vhodnou pozici.
33:02
A opět nyní pálil Eric Gelinas, tentokrát ale trefil připraveného hostujícího brankáře.
32:41
Gomez zkouší kombinovat spolu s Eliášem. Nakonec se ale ke střele dostal Gelinas, mimo.
32:20
Ďáblové začali s přesilovou hrou velice aktivně. Před brankou nyní skvěl dorážel Steve Bernier, ale Tokarski vše zvládl a hru přerušil.
32:12
Alex Galchenyuk (MTL) dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Šance pro domácí.
32:07
Tak teď si Devils nerozuměli a kotouč skončil na zakázaném uvolnění.
31:57
Adam Larsson vybojoval kotouč a může založit útočnou akci, ale už je na ledě příliš dlouho.
31:33
Tak to byla hodně nepřesná rozehrávka domácích. Málem toho dokázal využít Dale Weise, ale Kinkaid svůj tým podržel.
31:08
Brandon Prust se dostal ke střele z vrcholu kruhu, ale branku o několik metrů minul.
30:55
Montreal se drží ve vlastním pásmu a pokouší se rozjet útočnou akci.
30:45
Následuje komerční pauza.
30:45
Obrovská šance pro hosty. Před brankou se dostal k odraženému puku Brendan Gallagher, ale ten trefil jen rychle přesouvajícího se Kinkaida, poté se puk povaloval blízko brankové čáry. Rozhodčí hru nakonec přerušil.
30:40
30:20
Plekanec posunul puk na Paciorettyho, ten ale se svoji následnou střelou neuspěl.
29:51
A opět se Devils osvobozují a vyhazují. Hostům se nedaří dostat se přes střední pásmo.
29:20
Montreal musí začít celou akci znova, neboť jeden z domácích obránců vyhodil puk přes všechny čáry.
29:13
Nyní to byl opět Subban, který pálil, tentokrát ale už musel Kinkaid zasahovat.
28:56
Subban ihned zkraje zkoušel pálit od modré, ale jeho střela jen orazítkovala zadní plexisklo.
28:40
A máme tady přesilovou hru pro Montreal. Adam Larsson (NJD) dostává dvě minuty za držení.
28:27
Andy Greene zkusil střelu od modré, Tokarski vyrazil puk za vlastní branku.
27:54
Adam Henrique se sice dostal k puku, ale po jeho kličce o něj zase rychle přišel.
27:42
27:42
Nakonec ale přeci jen musel Tokarski zasahovat, a to proti střele Travise Zajace.
27:31
Damon Severson to zkusil od modré, ale jeho projektil mířil jen do mantinelu.
26:55
Jordin Tootoo vybojoval kotouč ve vlastním pásmu a nyní zakládá rychlí protiútok.
26:30
Jacob De La Rose se dostal k zakončení, ale jeho střela zápěstím skončila mimo.
25:40
Domácí jsou po vstřele brance hodně při chuti a ihned se dostávají do útočného pásma.
24:37
Devils právě vstřelili branku!
A máme vyrovnáno! Do puku se v dobré pozici opřel Merrill, jehož střelu ještě před brankou tečoval REID BOUCHER, který svoji přesnou tečí nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci. Asistence: Jon Merrill a Scott Gomez.
24:05
Michael Cammalleri se dostal ke střele z mezikruží. Tokarski jeho pokus vyrazil přímo k Seversonovi, ten nedokázal trefit zcela odkrytou branku.
23:58
Domácí jsou nyní hodně aktivní a Montreal drží pod velkým tlakem.
23:15
Tuomo Ruutu dostal přesný pas do pravého kruhu, ale jeho následná střela byla zblokována.
22:55
Nyní se o kotouč bojuje ve středním pásmu.
22:25
Do útočného pásma se dostal Zajac, který ihned po přejeté modré čáry vypálil, ale Tokarski chytá.
21:50
Montreal se stále drží v útočném pásmu, kde bojuje o puk v rohu kluziště.
21:06
Do rychlého protiútoku se dostal Plekanec, který si najel do středu pravého kruhu a následnou střelou se pokusil překonat Kinkaida, neúspěšně.
20:28
New Jersey se ihned po vyhraném buly dostalo do útočného pásma, ale příliš dlouho tam nezůstali.
20:01
Vše už je připraveno, pojďme na druhou třetinu.
Další třetina začne přibližně v 1:57.
Je za námi úvodní třetina, která nám nabídla tři branky, a to jednu na straně domácích a dvě na straně hostů. O úvodní zásah se postaral Matteau, ale poté přišly dva rychlé góly Montrealu. Nejprve bleskově využil přesilovku Plekanec, a poté zvýšil vedení Canadiens Petry. Uvidíme co nám přinese druhá třetina.
20:00
19:34
Hosté se ještě v závěrečných vteřinách snaží v útočném pásmu něco vymyslet.
19:02
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:28
David Desharnais si najel de pravého kruhu, odkud ale jen orazítkoval zadní plexisklo.
17:50
Domácí jsou již méně aktivní než v úvodních minutách. Hosty dva rychlé góly jistě nabudili.
17:20
Hosté nyní unikli tři na jednoho, ale nakonec vše vyřešil obránce, který dokázal zblokovat jednu z přihrávek.
16:42
Montreal právě vstřelil branku!
Hosté se dočkávají obratu! K puku se dostal JEFF PETRY, který bez problému zakončil za Kinkaida. Bez asistence.
15:25
Montreal je nyní hodně aktivní.
14:39
Tak to byla hodně rychle využita přesilová hra! Krásnou kolmici dostal na hranici levého kruhu TOMÁŠ PLEKANEC, který na nic nečekal a vyslal přesnou střelu. Asistence: Sergej Gončar a Brendan Gallagher.
14:32
Jon Merrill (NJD) dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Šance pro hosty.
14:32
Bude se vylučovat, a to na straně New Jersey. Nyní tu máme komerční přestávku.
14:18
Domácí si nyní nevěděli rady, a tak puk do útočného pásma pouze nahodili.
13:47
Patrik Eliáš aktivně napadal v útočné třetině, ale kotouč vybojovat nedokázal.
13:14
Po nepřesných kličkách Zubruse se hra otáčí a dopředu jdou hosté, v čele s Ellerem.
12:41
Montreal se ale nakonec k zakončení nedostal. U puku nyní New Jersey.
11:59
Plekanec se pokouší v útočném pásmu skvěle napadat, což se mu daří a nyní dokonce vybojoval puk.
11:45
Domácí sice vyhráli vhazování, ale poté si nerozuměli a puk skončil na zakázaném uvolnění.
11:10
11:10
Montreal se po obdržené brance dostal ihned do útočného pásma, kde se nakonec dostal k zakončení Eller. Kinkaid, ale jeho pokus kryje.
09:51
Přeci jen se domácí dočkali úvodní branky. Devils tak dlouho operovali v útočném pásmu s pukem, až se jim podařilo zakončit. Green před na modré puk Larssonovi, který vyslal prudkou střelu na Tokarskiho, ten ji vyrazil před sebe, kde byl STEFAN MATTEAU, který po dorážce dopravil puk za brankovou čáru. Asistence: Adam Larsson a Andy Greene.
08:48
Nakonec se mu to podařilo a dokonce se dostal k zakončení, když od modré vyslal tvrdou střelu, ale ta letěla mimo. Tokarski zasahovat nemusel.
08:21
U puku Damon Severson, který se pokouší o rozjetí útočné akce Devils.
07:46
Brandon Prust dokázal dostat puk do útočné třetiny, ale tam o něj během chvíle přišel.
07:17
P.K. Subban kombinuje spolu se svým spoluhráčem za vlastní brankou.
06:43
Eliáš musel zpracovat hodně těžkou přihrávku, ale nakonec se mu to nepodařilo, a tak mohou založit útočnou akci hosté.
06:34
06:34
Krásnou střelu vyslal z hranice levého kruhu Pelly, Kinkaid sebejistě chytá.
06:28
Domácí se dostali do rychlého protiútoku, ale po nepřesných přihrávkách se ke kotouči dostali hráči Canadiens.
05:52
Alex Galchenyuk prokličkoval do středu levého kruhu, odkud vyslal nenápadnou střelu, ta nakonec skončila jen na zadním plexiskle.
05:39
Další postavení mimo hru v podání Montrealu.
05:12
Hosté byli vyhnání z útočného pásma. Jejich následné akce nakonec skončila ofsajdem.
04:36
Nakonec se k puku dostal Gallagher, který posunul kotouč na Plekance, ten ještě našel před brankou Paciorettyho, ale jeho projektil mířil nad.
04:10
Další střela na hostujícího brankáře, ale ten opět úspěšný. Vhazovat se bude po jeho levici.
03:42
První formace domácích byla na ledě už příliš dlouho, a tak Boucher jen nahodil do útočné třetiny.
02:59
Gomez nakonec předal puk Stevu Bernierovi, který svou svižnou střelou vyzkoušel pozornost Tokarskiho, ten vyráží za svoji branku.
02:24
Ďáblové musí začít znovu celou akci. Gomez zavezl puk do útočného pásma.
01:39
Subban vybojoval puk a pokouší se ihned založit útočnou akci Canadiens, ta končí ve středním pásmu, kde se kotouče ujímají domácí.
01:23
Hosté byli moc dlouho pod tlakem, a tak raději jeden z obránců vyhodil puk na zakázané uvolnění.
01:18
Domácí se už delší dobu drží v útočném pásmu, kde kombinují podél mantinelu.
00:47
Dalšímu zákroku musel čelit hostující brankář, opět puk raději drží a hru přerušuje.
00:19
Tokarski si připsal první zákrok, a to úspěšný. Vhazovat se bude po jeho pravici.
00:11
Hosté se sice po vyhraném vhazování dostali do útočného pásma, ale příliš dlouho tam nevydrželi.
00:01
Vše už je připraveno, utkání může začít.
Národní hymny jsou již za námi.
Jak již bývá u NHL zvykem, utkání se o několik málo minut zpozdí.

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – Greene, Larsson, Fraser, Severson, Merrill , Gelinas – Boucher, Gomez, Bernier – Matteau, Zajac, Cammalleri – Henrique, Eliáš, Zubrus – Ruutu, Josefson, Tootoo

Montreal Canadiens: Tokarski (Price) – Gončar, Subban, Jemelin, Petry, Beaulieu, Gilbert – Pacioretty, Plekanec, Gallagher – Galchenyuk, Desharnais, Parenteau – Prust, Eller, Weise – De La Rose, Malhotra, Smith-Pelly

Rozhodčí: Morton, Rooney – MacPherson, Barton.

New Jersey Devils

Domácí na tom nejsou příliš dobře a ani letos je v play-off neuvidíme. Na rozdíl od minulého roku, co je dělilo od vyřazovacích bojů pouhých pět bodů, tak letos zažívají sezonu mnohem horší, neboť do základní osmičky jim schází už něco přes osmnáct bodů. Co se týče posledního zápasu, tak ten New Jersey odehráli na ledě Columbusu, kde po nájezdech podlehli 2:3.
Montreal Canadiens

Hosté jsou na tom výborně a i jako v loňské sezoně je letos uvidíme v play-off. Za sedmdesát odehraných zápasů dokázali nasbírat devadesát šest bodů s celkovým skórem 207:179, a to je řadí v tabulce na druhé místo Východní konference. Co se týče posledního zápasu, tak ten Montreal odehrál na domácím ledě proti Washingtonu. Z utkání si odnesl po neúspěšných nájezdech jeden bod.
Vítám všechny příznivce ledního hokeje u nejvyšší hokejové soutěže na světe, která nám denně přináší zajímavé zápasy. My se dnes společně zaměříme na utkání New Jersey DevilsMontreal Canadiens. Podrobným on-line přenosem Vás provede Adam Soukup. Přeji Vám příjemný hokejový prožitek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.