Vítězem dnešního utkání se stali St. Louis Blues! Přeji hezký den.
Aleš Hemský (DAL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 12:26
Zbyněk Michálek (STL) 1+1, 1 střela, čas na ledě 21:05
Dmitrij Jaškin (STL) 0+1, 0 střel, čas na ledě 12:05
Tři hvězdy utkání:
1. Jaden Schwartz (STL) 3+0
2. Jamie Benn (DAL) 2+0
3. Alex Pietangelo (STL) 1+1
Do třetí třetiny nastoupili Stars s jednobrankovým vedením, o které záhy přišli gólem Michálka. Chvíli po něm vedení navýšil Pietangelo a celé to završil Schwartz gólem do prázdné brány těsně před koncem utkání a tím dnes dává hattrick. Cenné body si domů odváží St. Louis!
60:00
59:39
St. Louis právě vstřelilo branku!

JADEN SCHWARTZ se ujal puku a trefuje prázdnou bránu.
59:30
Domácí pořád v žádné šanci. Stále se motají ve středním pásmu. Pokus o gól končí ofsajdem.
57:45
Enroth opouští bránu. Dallas si zahraje Power play.
57:02
Zbývají pouhé tři minuty do konce. Tolik času mají Stars na srovnání skóre a popřípadě výhru. Uvidíme, jak se s tím poperou.
56:48
Goligoski si počkal na přihrávku a z vrcholu kruhu tahem vystřelil na Elliota. Puk se odrazil od břicha.
55:08
Domácí nevyužívají přesilové hry.
53:06
Schwartz (STL) vyloučen na dvě minuty za hákování.
53:05
Dallas odvolává Lehtonena a do brány místo něho nastupuje Jhonas Enroth.
49:57

ALEX PIETANGELO předvedl krásnou otočku v mezikruží a okamžitě vypálil. Puk proletěl přes spoluhráče, dva obránce Stars a hlavně přes Lehtonena a skončil v bráně. Bez asistence.
47:54
Trevor Daley (DAL) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
45:28
Spezza za jízdy vystřelil od mantinelu. Střela z takto velkého úhlu mu nevyšla a puk letěl mimo bránu.
44:44

A máme srovnáno! Takto rychlo přihrávku před bránu Lehtonen nečekal. Puk se odrazil od levé brusle ZBYŇKA MICHÁLKA a skončil přímo v odkryté bráně. Asistence: T.J. Oshie a Jay Bouwmeester.
43:25
Tyler Seguin se dostal až před Elliota. Jeho rána dopadla pár centimetrů před čáru. Elliot jí stihl přikrýt.
43:12
Roussel (DAL) a Ott (STL) jsou vyloučeni na dvě minuty za hrubost. Na obou stranách se hraje ve čtyřech.
43:10
Blues se drali před bránu. Už to vypadalo gólovou šanci, ale rychle se do toho pustila domácí obrana, sebrala jim puk a domácí šli do protiútoku. Puk skončil pod lapačkou Elliota, který ho podržel.
42:58
Po vyhraném buly St. Louis končí puk v hledišti. Rozhodčí se radili, jestli vyloučit Lehtera za vyhození puku mimo hřiště. Na konec ne.
41:30
Michálek vystřelil na Lehtonena. Jeho střela letěla mimo.
40:01
Třetí třetina začne přibližně v 04:40.
Ve druhé třetině jsme mohli vidět zajímavý obrat děje. Do dvoubrankového vedení se během čtyřiceti vteřin dostali Stars a to po gólech Benna a Roussela. Hosty to zřejmě zaskočilo, ale nepanikařili. Půl minuty před koncem aspoň o gól stáhl stav utkání krásným gólem o tyč Schwartz. Na střely stále vede Dallas a to 24:15.
40:00
39:34

Když JADEN SCHWARTZ dostal přihrávku nečekal, z vrcholu kruhu vypálil a s hlasitým cinknutím o tyčku dostal puk do brány. Asistence: Alex Pietrangelo a Kevin Shattenkirk.
37:26
Stastny dnes také vyzkoušel pozornost Lehtonena. Puk vyrazil, Stastny se natahoval za dorážkou, ale o to už se postarala obrana domácích.
35:22
Dallas právě vstřelil branku!

Dallas se ujímá už dvoubrankového vedení. Tentokrát si bránu objel ANTOINE ROUSSEL, několikrát šťouchl do puku až si udělal mezeru mezi tyčkou a levým betonem Elliota a posílá domácí ještě do většího vedení. Asistence: Ryan Garbutt a Cody Eakin.
34:40

Domácí se ujímají vedení! Tyler Seguin po vyhraném souboji u mantinelu přihrál JAMIEMU BENNOVI, který na nic nečekal, okamžitě šťouchl do puku a prostrčil ho za záda Elliota. Asistence: Tyler Seguin a Valerij Nichushkin.
33:22
Do akce se pouští domácí, kde Shattenkirk zkoušel vystřelit z mezikruží bekhendem. Rána se před Elliota ani nedostala. Puku se ujala obrana Blues a vydali se do proti útoku.
33:15
Blues chtějí zpět svoje vedení. Po tvrdých dohrávkách u mantinelu se do šance dostal Oshie, ale neměl šanci dostat puk za Lehtonenova záda.
30:01

A je srovnáno! TYLER SEGUIN stál úplně volný na vrcholu kruhu. Zpracoval přihrávku od Benna, vyjel si před bránu, vystřelil na Elliota, ale puk do brány nespadl. Elliot ho vyrazil do vzduchu. Puk se dostal do brány odražení od ramene hráče St. Louis. Asistence: Jamie Benn.
28:30
Dallas nevyužil krátkou přesilovou hru. Ve vedení jsou stále hosté.
27:22
Patrik Berglund sám unikl na Lehtonena, ale ničím ho nepřekvapil. Lehtonen předvedl skvělý zákrok a puk chytl do lapačky.
27:14
Demers se ocitl před Elliotem. Jeho rána byla pomalá a poslaná po zemi. Nic, co by zkušený brankář betony nevyrazil.
26:00
Hráči si zahrají čtyři na čtyři a půl minuty čeká Stars přesilová hra.
25:54
Oshie (STL) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
25:14
Roussel (DAL) vyloučen na dvě minuty za hákování.
24:30
Domácí stále vidí šanci na srovnání a tvrdě se derou dopředu. Elliot už nic nechce ponechat náhodě. Jejich střely úspěšně chytá.
20:38

Dallas okamžitě odpovídá na dva góly St. Louis a JAMIE BENN snižuje rozdíl pouze na jednobrankový. Asistence: Tyler Seguin.
20:32

Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho a po přesné přihrávce posílá JADEN SCHWARTZ svou bekhendovou střelou, která končí za zády Elliota hosty už do dvoubrankového vedení. Asistence: T.J. Oshie a Jay Bouwmeester.
20:15

Toto opravdu nikdo nečekal. Puk se po patnácti vteřinách hry odrazil od hokejky PATRIKA BERGLUNDA a dojel až za záda Lehtonena. Hosté se ujímají vedení. Asistence Kevin Shattenkirk a Dmitrij Jaškin.
20:01
Skoro celou první třetinu byli aktivnější domácí. Často se drželi v útočném pásmu a měli více střel. To se ale změnilo dvě minuty před koncem, kdy hosty do vedení poslal Berglund. Blues si užívali vedení, ale to se jim nevyplatilo, když jeden z obránců podrazil rozjetého Moena. Rozhodčí mu odpískali trestné střílení. Moen nic neponechal náhodě a krásným blafákem srovnal stav utkání na 1:1.
Druhá třetina začne přibližně v 03:35.
20:00
19:50

TRAVIS MONEN uspěl v trestném střílení a srovnává deset vteřin před koncem první třetiny na 1:1.
17:49

Ve správný čas na správném místě se ocitl PATRIK BERGLUND, kterému se od hokejky odrazil puk přímo za záda Lehtonena. Hosté se ujímají vedení! Asistence: Zbyněk Michálek, David Backes.
17:12
Brian Elliot nám dnes předvádí skvělé zákroky. Zatím úspěšně vychytal devět střel domácích. Zatím ani jedna neskončila gólem.
17:00
Spezza v šanci před Elliotem. Puk poslal po zemi, ale ten se odrazil od betonů. Obrana ihned rozehrává.
14:50
Domácí hrají v plném počtu. Blues si za přesilovou hru připisují pouze dvě střely na bránu.
14:32
Blues se nedaří probojovat se až před bránu. Dallas je přehrává a vyhazuje puk.
13:17
Po vyhraném buly hosté okamžitě střílí. Puk pevně podržel Lehtonen mezi betony.
12:55
Hosté si zahrají první přesilovou hru v tomto utkání.
12:50
Antoine Roussel (DAL) vyloučen na dvě minuty za podražení.
11:53
Hemský zkoušel vystřelit z vrcholu kruhu, ale netrefil se. Puk letěl za bránu a sklouzl se po mantinelu.
11:14
Berglund se dostal do gólové šance před Lehtonem. Ten ovšem nic neponechal náhodě a puk okamžitě přidržuje. Před bránou vznikla menší potyčka.
10:50
Skvělá příležitost pro hosty. Po konci oslabení šli okamžitě do útoku, dostali se před bránu, ale Lehtonen jejich pokus vychytal.
09:30
Hosté hrají v plném počtu.
09:24
Seguin si zkoušel najít skulinku mezi hráči před bránou, ale marně. Hosté puk vyhazují.
07:28
T.J. Oshie (STL) vyloučen na dvě minuty za sekání.
07:02
Hosté se zatím nedostali do žádné velké šance. Za sedm minut hry mají pouze dvě střely na bránu, což je opravdu málo. Co jim opravdu jde, je dohrávání u mantinelu. Někdy i na hranici pravidel.
06:48
Vypadalo to velice nadějně pro Dallas, kdy dali gól, ale rozhodčí jim ho neuznal.
04:30
Už to vypadlo nadějně pro Dallas, kdy po chybě v obraně St. Louis spadli dva obránci na sebe, ale měli štěstí, Elliot je podržel a puk držel pod svojí lapačkou.
03:10
Hosté hrají v plném počtu. Za přesilovou hru si připsali pouze dvě střely.
02:49
Elliot Předvedl skvělý zákrok. Už to vypadalo na gól, ale Elliot byl pozorný a puk podržel pod betony.
01:10
Lethera (STL) vyloučen na dvě minuty za hákování.
01:01
Jako první vyzkoušel pozornost Elliota Seguin. Jeho střelu okamžitě vyrazil.
00:19
Pokus hostů končí ofsajdem.
00:01
Vítejte u dnešního utkání Dallas Stars a St. Louis Blues. Příjemnou zábavu!

Dallas Stars: Lehtonen (Enroth) – Goligoski, Klingberg, Nemeth, Daley, Jokipakka, Demers – Benn, Eakin, Seguin – Eaves, Spezza, Hemský – Roussel, Fiddler, Garbutt – Moen, Sceviour, Nichushkin

St. Louis Blues: Elliot (Allen) – Pietrangelo, Bouwmeester, Shattenkirk, Michálek, Bortuzzo, Jackman – Oshie, Stastny, Schwartz – Berglund, Backes, Jaškin – Rattie, Lehtera, Jokinen – Reaves, Goc, Ott.
Poslední vzájemné utkání

Naposledy se tyto dva celky střetli 15.března, kdy Dallas opět hostil St. Louis. Tři body si po výhře 3:0 odvezli Blues.
ST. LOUIS BLUES

Blues nastupují s vítězstvím, která si vydobyli dnes ráno, kdy úspěšně zdolali Calgary a tím ukončili delší sérii proher. Oproti Stars jim patří v tabulce západu 3. místo a nemusejí se obávat, že by se do Play off nedostali. Dnes nastupují s převahou, ale ta zdaleka nemusí nic znamenat.
DALLAS STARS

Stars do tohoto utkání nastupují po jedné prohře. Jejich místo v Play off zatím není stoprocentní. Jestli si chtějí zahrát o Stanley Cup a věřím, že chtějí, tak jim nezbývá nic jiného než zabojovat a vyhrát. V tabulce Východní konference jim patří 11. místo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.