Tichý vidí od rozhodčího za nedovolený zákrok žlutou kartičku.
Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Novák, přichází Malý.
80
Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Houser, přichází Munzar.
78
Jablonec právě vstřelil branku!
Rozkovec dokázal vybojovat míč pro MILANA PALATICKÉHO, který střelou z velkého vápna k tyči navyšuje vedení domácích.
77
Šanci Palatického zastavují rozhodčí pro ofsajd.
76
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Le Minh, přichází Slavík.
73
Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Dorničák, přichází Palatický.
70
Hosté se s vyrovnání neradovali příliš dlouho. Breda poslal na dvakrát míč do pokutového území z rohového kopu. Našel tam přesně FILIPA DROZDA, který hlavou vrátil domácím vedení.
68
Kirschnerovu šanci teď zastavují rozhodčí pro ofsajd.
65
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Bogner, přichází Landšperský.
64
Znojmo právě vstřelilo branku!
Nedáš – dostaneš. To se teď potvrdilo. Domácím hráčům nezafungoval ofsajd systém, čehož dokázal využít vyrovnávací brankou ALI ALACA.
61
Obrovská šance jabloneckých hráčů, kteří se dostali do rychlého přečíslení 3 na 1. Ke střele se odhodlal Nesládek, který ovšem zakončil pouze těsně vedle znojemské brány.
61
Střelu Bredy zneškodnil opět Doleček.
58
Nesládek se dostal do zajímavé šance. Jeho střelu ovšem Doleček dokázal vykopnout.
55
Štěpánková střela proletěla jen těsně nad šibenicí znojemské brány.
52
Obrovská šance Znojma. Kirschnerovu střelu vykopává z brankové čáry domácí Drozd!
50
Šance Znojma na vyrovnání. Bogner stál zády bráně, ale dokázal trefit míč nůžkami. Střela ale směřovala těsně vedle brány.
47
Jablonec otáčí vývoj zápasu. Po rychlým výkopu gólmana se k míči dostal Nesládek, který hlavou prodloužil za obranu na DAVIDA BREDU. Ten lobem dokázal dostat míč za záda Dolečka.
46
Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Kuhn, přichází Nesládek.
Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Skuhravý, přichází Tichý.
46
46
Skončil nám první poločas, ve kterém jsme viděli zatím dvě branky, na každé straně jednu. Jako první se dokázali prosadit hráči Znojma, které poslal do vedení v šestnácté minutě Krejčí. Za domácí vyrovnal těsně před koncem poločasu Rozkovec. Po prvním poločasu je tak stav 1:1.
45
43
Dorničák z úhlu neprostřelil Dolečka v bráně Znojma.
41
Pas Štěpánka za obranu hostí našel ONDŘEJE ROZKOVCE, který se dostal do rychlého protiútoku, kdy šel sám na brankáře, kterého posléze prostřelil střelou k tyči.
39
Obrovská šance Jablonce. Střelu Žemby vykopávají obránci Znojma z brankové čáry!
34
Přímý kop Nováka směřoval k přední tyči. Tam si ho ovšem dokázala pohlídat obrana Znojma.
30
Kuhn našel přesnou přihrávkou Bredu, který střílel pouze do prostoru kde stál Doleček.
28
Nyní na hřišti sledujeme sérii nepřenosností. Hraje se nám převážně ve středu hrací plochy, bez vážnějších šancí na jedné či druhé straně.
24
Jablonec teď měl v krátkém sledu za sebou dva rohové kopy. Ani z jednoho ale nedokázal ohrozit branku Znojma.
22
Kuhn se málem dostal teď k zajímavé šanci. Míč mu ale v ten nejnevhodnější okamžik odskočil od noh. Ke střele se tak nedostal.
19
V ofsajdu se teď ocitl Kirschner.
16
Znojmo se v zápase dostává do vedení. Centrovaný míč do pokutového území našel nikým nehlídaného TOMÁŠE KREJČÍHO, pro kterého to byla snadná práce umístit míč za záda Repáně.
13
Ale ani z této standardní situace domácí nic nezískali.
12
Střela Rozkovce byla zblokovaná na rohový kop.
11
Z rohového kopu domácí nic nevytěžili.
10
V další příležitosti se ocitl pro změnu Kuhn, který šel sám na bránu hostí. Doleček ale jeho pokus dokázala vyrazit na roh.
8
Zajímavá šance Jablonce. Po centru Kuhna se míč dostal k Rozkovcovi, který patičkou střílí jen těsně vedle branky Znojma.