Slovácko nakonec rozdrtilo Varnsdorf 9:2, i když výsledek o poločase tomu vůbec nenaznačoval. Domácí celek ve druhé půli udržel tempo hry a fotbalisté Varnsdorfu nedokázali na něj reagovat, tím pramenily chyby v obraně. Tři branky zaznamenal Janečka, dvě branky vsítili Havlík a Valenta.
90
88
Domácí se ještě snaží vstřelit pověstnou desítku, Varnsdorf brání své vápno.
84
Slovácko právě vstřelilo branku!
Možná se ještě diváci na Širuchu dočkají desítky. Po centru Prajzy se prosadil nekompromisně LUKÁŠ SADÍLEK.
84
Osmý rohový kop proměnilo Slovácko v osmou branku. Standardní situaci zahrálo na krátko. Poté následoval centr, který Klouda vyrazil před sebe a MARTIN JANEČKA jej dorazil za záda hostujícího brankáře.
80
Slovácko kopalo rohový kop. Michna přesně našel hlavu Fojtáška, který orazitkoval pravou tyč.
76
Střídání v týmu 1. FC Slovácko: ze hřiště odchází Valenta, přichází Michna.
76
Hosté mohli korigovat, ale Dordič těsně minul.
74
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Hauer, přichází Hoke.
73
Domácí ideálně rozebrali obranu Varnsdorfu a na konci akce byl JIŘÍ VALENTA.
73
Střídání v týmu 1. FC Slovácko: ze hřiště odchází Civič, přichází Fojtášek.
72
Hostující Ruszó viděl žlutou kartu.
69
ELDAR CIVIČ pěknou střelou z pokutového území nedal šanci Kloudovi, vstřelil šestou branku.
68
Havlík přihrál do pokutového území Sadílkovi, který patou prodloužil Civičovi, jenž hledal ještě Janečku, tomu vsak chyběly centimetry, aby míč trefil.
64
Na opačné straně střílel jeden z hostujících hráčů nad branku.
63
Domácí se z následné standardní situace neprosadili.
62
Šestý zásah do černého mohl přidat Civič, který pálil z ostrého úhlu. Brankář Klouda jeho pokus na brankové čáře vyškrábl na roh.
60
Slovácko kombinovali na jeden dotek. Prajza přihrál Valentovi, jehož centr odvrátila obrana Varnsdorfu k MARKOVI HAVLÍKOVI, který za přispění tyče překonal Kloudu.
58
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Prieložny, přichází Devátý.
57
Ruszó pěkně nacentroval balon ze standardní situace, nikdo za jeho spoluhráčů na míč nezareagoval.
54
Fotbalisté Slovácka odskakují svému soupeři o dvě branky. Galuška zpětnou přihrávku našel za přispění teče Kloudy JIŘÍHO VALENTU, jenž pohodlně dorazil míč do sítě.
53
Domácí mužstvo kopalo volný přímý kop. Havlík na zadní tyči hledal Reinberka, ten však zakončil do boční sítě.
49
Naopak Jícha mohl vstřelit hattrick, brankář Daněk jej ale vychytal.
48
Slovacko zahrávalo rohový kop, branku Varnsdorfu vsak nehrozilo.
46
Oba trenéři se rozhodli do druhého poločasu vystřídat. Mpong nahradil Kučeru a ze strany Slovácka Rusňák vyměnil Pilku.
46
46
Po prvním poločase vede Slovácko nad Varnsdorfem 3:2. Utkání má dva dvoubrankové střelce. Za hosty se prosadil Jícha a za domácí Janečka. Obrany obou mužstev nechávají dost volného prostoru útočníkům, z čehož nemají radost trenéři Slovácka a Varnsdorfu.
45
43
Blíží se konec zajímavé první půle, ve kterém padlo pět branek. Slovácko prohrávalo, ale dokázalo nepříznivý výsledek obrátit.
39
Domácí mužstvo standardní situaci ubránilo a šlo do rychlého protiútoku. Hráči Varnsdorfu nepokryli MARTINA JANEČKU, který šel sám na Kloudu a zkušeně jej obstřelil.
38
Jícha hraje velmi dobrý zápas. Ve vápně vybojoval míč a následná střela jeho spoluhráče byla zablokována.
36
Slovácko má nadále herní převahu, kterou zatím nedokázalo přepravit ve vedoucí branku.
32
O minutu později Slovácko vstřelilo branku Galuškou, jenže domácímu záložníkovi byl signalizován ofsajd.
31
MARTIN JANEČKA se podruhé už nemýlil. Před vybíhajícím Kloudou hlavičkoval Sadílek a jeho střelecký pokus z ostrého úhlu dopravil skluzem do brány Janečka.
29
Teď spálil Janečka tutovku. Po přihrávce Havlíka šel sám na brankáře Kloudu, ten jeho střelu vyrazil do břevna.
27
Hosté pronikli až k pokutovému území Slovácka, zpětná přihravka od Jíchy však nikoho z jeho spoluhráčů nenašla.
24
Domácí fotbalisté zůstali však u míče, balon se dostal k Sadílkovi, který mířil nad branku.
23
Slovácko zahrávalo dva rohové kopy za sebou. V prvním případě musel zasahovat brankář Klouda před nabíhajícím Prajzou.
21
Civič sprintoval za míčem, který mu adresoval Valenta, brankář Klouda však byl u kulatého nesmyslu dříve a ukryl ho pod svým tělem.
20
Dordič si obhodil Havlíka, ale polovysokou střelou Daňka nezaskočil.
18
Dobrou šanci spálil Prajza, který v oblasti penalty střílel nad branku.
16
Varnsdorf drží překvapivý výsledek na hřišti favorizovanéhi Slovácka, které nastoupilo s několika ligovými hráči v základní sestavě.
13
Po inkasované brance Slovácko zahrálo rohový kop. Akci zakončil střelou nepřesně Janečka.
12
Varnsdorf právě vstřelil branku!
Opět domácí obrana dala JAKUBOVI JANEČKOVI dostatek prostoru v pokutovém území a ten toho využil maximálně. Zcela volný prostřelil Daňka podruhé.
10
Varnsdorf se po vyrovnávající brance čím dál tím více osměluje.
7
Hosté vyrovnávají z rychlého protiútoku. Do pokutového území dostal pěknou přihrávku JAKUB JÍCHA a překonal vybíhajícího Daňka.
4
Slovácko i nadále udává tempo hry, kombinuje na polovině soupeře
1
Domácí mužstvo jde do rychlého vedení. Krásnou střelou se prosadil MAREK HAVLÍK ze střední vzdálenosti.
1
Slovácko nastoupilo v bílých dresech, Varnsdorf ve žlutých dresech.
1
-1
Sudí přivádí obě jedenáctky ke středovému kruhu.
-9
Za stálého deště se obě mužstva rozcvičují.

1. FC Slovácko: Daněk – Pilka, Reinberk,Galuška, Havlík, Janečka, Sadílek, Valenta, Prajza, Civič, Mezlík
Náhradníci: Sedláček – Rusňák, Groulík, Michna, Fojtášek

FK Varnsdorf: Klouda – Čurgali, Ruszó, Šimoník, Norek, Kučera, Dordič, Hauer, Kapič, Jícha, Prieložný
Náhradníci: Devátý, Hoke, Mpong

Rozhodčí: Machálek – Pochylý, Mrázek.
Dobré odpoledne ze staroměstského Širuchu, kde se odehraje 23.kolo Juniorské ligy, ve kterém Slovácko hostí Varnsdorf. Domácí mužstvo v minulém kole vyhrálo v Jihlavě 1:2, jejich dnešní soupeř prohrál v přestřelce s Hradcem Králové 3:4. V aktuální tabulce je Slovácko na šestnácté pozici a Varnsdorf je osmnáctý.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.