Do utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hráč.
Stav série: 2:0.
V dnešním utkání zvítězilo CSKA, které si připisuje druhý bod v sérii. Soči musí v domácím prostředí hodně přidat, aby tým z Moskvy porazilo. Uvidíme, jak se celá série bude vyvíjet nadále.
60:00
59:53
Na hranici brankoviště se zjevil Krikunov, jenž trefuje Lalandeho.
59:35
Takže ještě jedno vyloučení, na trestné lavici již sedí Žarkov.
59:35
Žarkov sice dává branku, ta ovšem není uznána, jelikož domácí hráč zahrál vysokou holí.
59:02
Puk je ve středním pásmu, kde CSKA nic nehrozí.
59:00
Ano je to tak! Hostující lodivod nechává svého brankáře na střídačce a posílá šest hráčů do pole.
Vypadá to, že Šikin zůstane na střídačce.
59:00
Oddechový čas pro hosty.
59:00
Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
58:27
U puku jsou častěji hráči Soči, kteří se nemohou usadit před domácí brankou.
57:48
Volkov jel se spoluhráčem na jediného obránce, ale celou situaci zastavil a šetřil drahocenné vteřiny.
57:22
Domácí hráči posílají černou gumu opět do střední třetiny, kde jsou hostující obránci.
56:46
Jan Muršak se s tím nepáral a poslal kotouč do středního pásma, což CSKA v tuto chvíli stačí.
56:00
Hostujícímu týmu se čas rychle krátí a moc času už do konce třetí části nezbývá.
55:07
Tvrdou ránu vyslal Denis Děnisov, jehož ránu vyrazil se štěstím brankář hostů.
55:01
Střelu od modré čáry tečoval mezi kruhy Hjalmarsson, jehož teč Šikina nepřekvapila.
54:13
Soči jelo ve čtyřech proti dvěma obráncům, ale celou situaci vyhodnotili špatně a je po příležitosti.
53:37
Jenže CSKA z toho nic nedokázalo využít, a tak si berou černou gumu hosté.
53:13
O kotouč se bojuje v rohu hrací plochy, kde se k němu dostal domácí hráč.
52:34
Domácí se už k dalšímu zakončení moc neženou a spíše kontrolují hru, což se nehodí hostujícím hráčům.
51:38
Tvrdá rána z hranice kruhů končí nad domácí brankou.
50:35
CSKA právě vstřelilo branku!
Puk na branku nahodil Stas, jehož pokus vyrazil Šikin mezi kruhy, kde se nejrychleji zorientoval IGOR VOLKOV, jenž poslal kotouč o beton brankáře za brankovou čáru a myslím si, že dnes už je rozhodnuto. Asistence: Andrej Stas.
50:00
Do konce třetí třetiny schází pouhých deset minut a to je čas, který zbývá Soči k vyrovnání.
49:31
Z pravé strany vystřelil Alexandr Radulov, který našel jen hruď Šikina, ten dneska drží svůj tým ve hře o vítězství.
48:02
Do hry zasáhla domácí střídačka, a tak se musí opět přerušovat.
47:41
Z pravé strany vystřelil Krikunov, který našel jen lapačku domácího brankáře.
47:10
Hraje se dlouho bez přerušení a hostům se čas na vyrovnání krátí.
46:32
Pěkná kombinace sSči, který dostala kotouč z modré čáry mezi kruhy, ale domácí útočník trefuje obránce.
45:45
Arťuchin se obtočil kolem obránce, přes kterého dostal zakončit, jenže našel jen připraveného gólmana.
44:57
Z levého kruhu vystřelil Jan Muršak, jehož střela končí ve výstroji Šikina.
44:01
Ke střele se nedostal jeden z domácích hráčů, který si vyjel před branku.
43:35
Hjalmarsson přesprintoval obránce a dostal se k bekhendovému zakončení, které končí na výzbroji brankáře.
41:00
Soči právě vstřelilo branku!
CSKA nedokázalo rozehrát a puk zachytil Sčaslivij, který ho předal na MICHAILA ANISINA, který našel mezeru mezi betony brankáře. Asistence: Pjotr Sčaslivij.
40:51
Zakázané uvolnění domácího týmu, hra se vrací před Lalandeho.
40:30
Z hranice kruhů vystřelil Alexandr Radulov, jehož pokus vyrazil hostující brankář.
40:01
Střely na branku: 29:13.
Ve druhé periodě už bylo CSKA lepší, ale hlavně díky nedisciplinovanosti hostujících hráčů. Stejně jako v první dvacetiminutovce jsme viděli jednu branku, o kterou se postaral Stéphane Da Costa, jenž upravil stav zápasu na 2:0.
40:00
39:05
Arťuchin obkroužil branku soupeře, ale jeho následný pokus skončil na betonu Šikina.
39:00
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:43
Z mezikruží vystřelil Krikunov, jenž trefuje obránce před brankou.
37:52
Radulov přenechal puk STÉPHANU DA COSTOVI, jehož střela zamířila přesně do vzdálenějšího horního rohu branky a CSKA vede o dvě branky. Asistence: Alexandr Radulov, Kevin Lalande.
37:06
Arťuchin dokazuje, že není jen bijec ale také, že s kotoučem něco umí, když v rohu motá dva soupeře.
36:27
Hra se přelévá ze strany na stranu, ale moc střel k vidění v těchto chvílích není.
35:16
Z levé strany vystřelil přes obránce Jan Muršak, jehož tvrdá rána zamířila do hrudi Šikina.
34:06
CSKA potřebovala vystřídat, a tak vyhodilo jen do středního pásma.
33:00
32:29
Střelu od modré čáry tečoval Radulov, kterého pokus obránce musel hodně zabolet.
32:07
Z pravé strany vystřelil Muršak, který nedokázal překonat hostujícího brankáře.
31:49
Z hranice kruhů vystřelil Hjalmarsson, který trefuje rameno Šikina.
31:13
Petersson naskočil z trestné lavice a dostal se za obranu, ale jeho následná střela mířila jen vedle brány.
30:59
Na trestnou lavici jde Ščitov, který držel soupeře.
30:31
Hjalmarsson jel se spoluhráčem na posledního obránce, ale přihrávku zastavil právě poslední bránící hráč, jenž si do ní lehl.
30:01
CSKA je nastěhované v útočné třetině, kde kombinuje, ale střelu od modré čáry chytá hostující gólman.
29:04
Za nafilmovaný pád dostává dvě minuty Petersson, jemuž se rozhodnutí rozhodčího vůbec nezdá.
28:16
Z levé strany vystřelil přes obránce Arťuchin, jehož pokus končí v lapačce Šikina.
27:45
Hosté jeli dva na jediného obránce, ale střelu z první vyrazil Lalande.
27:24
Whitney našel před brankou spoluhráče, jehož teč mířila vedle domácí branky.
26:39
25:57
Jan Muršak se dostal do předbrankového prostoru, z něhož trefuje vzdálenější tyč branky!
25:16
Z mezikruží vystřelil Alexandr Radulov, který trefil před brankou clonícího spoluhráče.
25:01
Da Costa našel přes celou šířku třetiny Děnisova, jehož pokus si pohlídal Šikin.
24:39
Za hákování dostává dvě minuty Derljuk, jenž nabízí domácím další početní výhodu.
24:35
Arťuchin se dostal k odraženému puku a byl osamocený před brankou, kterou netrefil.
23:55
Dnešní utkání sleduje 4213 diváků!
23:18
Od mantinelu až mezi kruhy se dostal Alexandr Radulov, jehož střela postrádala přesnost, a tak mohl zůstat Šikin v klidu.
23:05
22:43
Kotouč je opět za hostující brankou a Soči musí přijít s dalším útokem.
22:10
Nene, hostům zatím nefungují ani přesilové hry a musejí se opět vrátit až za vlastní branku.
21:38
Soči se dostalo pouze k jediné střele, která nebyla nebezpečná. Nyní domácí vyhazují přes všechny čáry.
21:05
Soči si zahraje další přesilovou hru a opět jde ven domácí hráč za vysokou hůl. Je jím opravdu Alexandr Radulov.
20:50
Střelu od modré čáry vyrazil Lalande vedle branky.
20:09
Také úvodní vhazování druhé periody vyhrálo CSKA, které kotouč nahodilo, ale u kotouče je obránce.
20:01
Oba celky se vracejí na ledovou plochu a za několik málo okamžiků začne druhá perioda.
Střely na branku: 14:9.
První třetina moc krásy nepobrala, ale viděli jsme jednu branku, kterou vsítilo CSKA. Soči zatím výborně brání a také se dostává do rychlých protiútoků, jenž zatím nedokázalo přetavit v branku.
20:00
19:29
Střela domácího týmu končí u zadního mantinelu, jelikož byla hodně nepřesná.
19:00
Hraje se poslední minuta první periody.
17:48
Arťuchin bojuje na hranici brankoviště, odkud zadovkou nepřekvapil brankáře.
17:01
Z hranice kruhů se napřáhl Simon Hjalmarsson, jehož tvrdá rána končí v lapačce Šikina.
16:03
Střelu přes obránce vyrazil Lalande, jenž následně rozehrál.
15:28
Hra je v těchto momentech hodně nepřesná a místo atraktivního hokeje sledujeme bitvu o každý metr ledu.
14:45
Přijde mi, že CSKA je v posledních minutách bez nápadu a ztrácí další lehkou přihrávku.
13:45
Muršak přihrával od mantinelu před branku, kde puk jenom prolétl.
13:24
Ve výborné příležitosti se ocitl Krutov, jehož střela z mezikruží mířila do brankové konstrukce!
12:08
Ve velké šanci se zjevil Korotkov, který měl před sebou odkrytou branku, ale trefuje jen Šikina.
11:09
Od modré čáry vystřelil Neumakov, jehož pokus vyrazil Šikin a hosté jsou následně v plném počtu.
11:01
Z pravého kruhu vystřelil Mamin, jehož pokus míří pouze do hrudi brankáře.
10:10
Kotouč letí do středního pásma a hosté mohou vystřídat.
09:45
Od modré čáry vystřelil Denis Děnisov, jehož pokus vyráží Šikin k mantinelu.
09:13
Dvě minuty za hákování dostává Krikunov, jenž zastavil nebezpečnou situaci.
09:10
CSKA jelo dva na jediného obránce, ale jeden z domácích byl zahákován a bylo po velké šanci.
08:30
Domácí se potřebují uklidnit, jelikož ztrácejí lehké přihrávky a Soči je častěji u puku.
07:32
Sledujeme zakázané uvolnění domácího celku, hra se vrací před branku CSKA.
07:20
07:18
Střela od modré čáry mířila pouze nad domácí branku.
06:21
Zpoza branky přihrával Whitney, jenž před brankou nenašel nikoho v bílém.
05:41
Skvělou práci odvedl Muršak, který ušetřil několik vteřin v útočné třetině.
05:20
Prvním vyloučeným je Alexandr Radulov, jenž trefil soupeře holí do obličeje.
05:20
Z levé strany vystřelil Sčaslivij, jehož pokus chytá brankář.
04:32
Také Arťuchin se dostal za branku, kde se sice zbavil beka, ale nedokázal následně přihrát.
03:57
Makarov se za brankou soupeře zbavil obránce, jehož pokus byl hodně nepřesný.
03:07
Domácí se dostali za modrou čáru, kde kotouč jen nahodili a šli střídat.
02:27
Soči po inkasované brance zvýšilo tlak na branku domácích, ale na kýžené vyrovnání si musí ještě počkat.
01:44
Lalande si vyjel za branku, odkud rozehrál na své spoluhráče.
00:50
Puk na hranici kruhů dostal IGOR MAKAROV, jenž se do něj opřel a trefuje přesně k zadní tyči. Asistence: Simon Hjalmarsson.
00:25
Střelu z mezikruží na třikrát chytá Šikin, který měl první větší práci.
00:06
Domácí vyhráli úvodní vhazování, ale zvolili pouze nahození za branku soupeře.
00:01
Oba aktéři už vstupují na ledovou plochu, kde se rovnají na modrých čarách a budeme svědky Ruské hymny, po které už přijde na řadu samotný duel.
Aréna je připravená a diváci čekají na příchod obou týmů, které se nacházejí ještě v kabinách.
Československá stopa

Ondřej Němec (MOS)

Tomáš Pöpperle (SOC)
První utkání série

V prvním utkání vyhrál favorit z Moskvy, jenž vstřelil tři branky a žádnou neinkasoval. Za CSKA se postupně prosadili Simon Hjalmarsson, Jevgenij Arťuchov a do prázdné branky se trefil Jan Muršak.

Stav série: 1:0.